Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

lanosforce

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

Recommended Posts

והHU של ג'ויינג הגיע ויש בו את כל מה שהזמנתי. 

עכשיו נשאר לחכות לעוד חבילה אחת עם פודים לטוויטרים שתגיע מחו"ל אבל בעקרון אם אני כבר אמצא זמן מתאים - אתחיל במודל טכני ובאותו הרגע עדכונים לגבי המערכת יהיו משרשור פרוייקט שיפתח לטובת הנושא הזה בפורום אודיו. 

הבוקר שמתי לב לזה שהרכב היה עם מעטה אבק דק וברור לאחר הלילה האחרון - כשהגעתי לעבודה הרכב היה נוצץ, נקי ופשוט מבריק כאילו ונשטף - הג'ט סיל ששמתי נראה שעושה עבודה יפה והאבק באמת לא ממש נדבק אל הרכב. מרשים! 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

דפקת שטיפה אבל לא את הג'נטים , אוי ואי. אה וגם גריל קדמי

• תודה 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא קל להגיע לכל הנקיקים הקטנים האלה בתוך הגריל וזה שטיפה עם מקלחת שדה לא איזה גרניק - הג'אנטים אם אני ארצה לנקות אותם עם חומרים נוסח סונאקס או IRON X כבר עדיף לקחת את הרכב למשטפה ידנית כי צריך הרבה מים בכדי לוודא שכל החומר ירד. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן גם לבקר אדון שוקו אחר שיש לו גרניק 😉

• עצה טובה! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתלונן על הג'אנטים? תראה מה יש אצלי:

5 דקות לכל גלגל, במקרה הטוב.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני שוטף את הרכב בחניה של הבניין זה רק בשביל המראה והתחושה הנקיה - לא שטיפה יסודית שמגיעה לכל פינה וסדק במקומות קשים כמו גרילים וחישוקים. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור מחפף ולא חופף 😉

• תודה 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

משאיר לכינים פינה חמה בלב

• מצחיק 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז השמפו "עלי" 😆 

• עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול נכנס לנהוג וקולט שנורית SERVICE נדלקה - המוסכניק בקסם לא ממש ידע איך לאפס את השירות וראיתי דווקא מהדבר הקטנטן הזה הוא חושש. 

נכנס ליוטיוב 

ונורית שירות אחת מאופסת עד שאגיע ל105KKM או לגבע כשהטרמוסטט כבר ינחת כאן. 

אני כבר הכנתי את כל החיבורים שנדרשים לי בכדי להריץ מודל טכני לHU - מקווה שאגיע לזה הערב ויפתח סוף סוף בימים הקרובים כבר שרשור בפורום אודיו. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 8 דקות, lanosforce כתב:

ויפתח סוף סוף בימים הקרובים כבר שרשור בפורום אודיו. 

סוף סוף אתה מתחיל...

• תודה 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה אספקטים לפרוייקט כזה - זמן ותקציב. 

רק בסוף החודש הזה ירד לי התשלום האחרון על ההגבהה של הדודג' בכלל ורק בתחילת יולי ירד לי התשלום האחרון על הצמיגים - במהלך החודשים האלה ביצעתי כמה מהלכים כלכליים שאני עדיין מחכה שאחד מהם יסתיים ואז טפו טפו יתפנה לי כבר גם זמן וגם תקציב בשביל להכניס את הרכב הזה להתקנה - וגם זה יכול להיות שיקרה בשתי פעימות ולא אחת. אבל נשאיר את זה לפרוייקט. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה אספקטים לפרוייקט כזה - זמן ותקציב. 

רק בסוף החודש הזה ירד לי התשלום האחרון על ההגבהה של הדודג' בכלל ורק בתחילת יולי ירד לי התשלום האחרון על הצמיגים - במהלך החודשים האלה ביצעתי כמה מהלכים כלכליים שאני עדיין מחכה שאחד מהם יסתיים ואז טפו טפו יתפנה לי כבר גם זמן וגם תקציב בשביל להכניס את הרכב הזה להתקנה - וגם זה יכול להיות שיקרה בשתי פעימות ולא אחת. אבל נשאיר את זה לפרוייקט. 

ויצאנו לדרך! 

פרוייקט SCARGO - > לחץ

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לאבי, בחו"ל, יש DS5 אני חושב אולי 2012 או 2014.

מנוע דיזל-היברדי.

אני אוהב את העיצוב של הרכב, את העיצוב הפנימי של הרכב.

אבל בחיי, זה רכב כל כך נורא.

שיכוך המהמורות שלי לא איכותי, ולצערי גם לא יהיה איכותי כמו ה-C5.

אבל הבעיה הכי גדולה כי הגודל בפנים, הקונסולה העליונה והתחתונה הן ענקיות.

אני 1.90 ולא פעם אני נכנס לרכב ודופק את הראש בקונסולה העליונה, ממש בולטת.

עיצוב החלונות ברכב הוא נוראי וכיוצא מכך, שדה הראייה ברכב על הפנים.

הקורה האמצעית עצומה ולא ניתן לראות מה קורה בצד ימין.

החלון האחורי חמוד וקטן, אבל אין שדה ראייה כמעט.

מאוד התאכזבתי מהרכב, מאוד מאוד.

בנוגע לדיזל היברדי, הדיזל רועש מאוד וההיברדי לא עוזר לצריכה ברכב שעומדת על 1:14.

וד"א חשמלי, הוא מאוד קצר הנסיעה איתו, הטווח שלו מאוד קצר.

אני לא מצפה לטווח של רכב חשמלי ומודה לכך שזה היברדי, אבל עדיין, מוזר.

• תודה 1

פרנקופיל מושבע!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תראה - 

האקזמפלר שלי עם מנוע בנזין - המנוע הזה שקט! וחזק - מאוד חזק ביחס למה שאני מצפה מ155 סוסים - הגדישה והגיר לא מסרסים את המנוע הזה בשום צורה ואז באמת סוף סוף אפשר להבין מה מנוע 1.6 מסוגל לתת (והוא מסוגל להרבה יותר מזה) 

עיצוב זה משהו שאו שאתה אוהב או שאתה לא אוהב ולא מסוגל לחיות איתו. 

נכון - זה עיצוב מאוד מוזר. הרכב כולו שמשות אבל איכשהו נדרש הרבה זמן להתרגל לראות דרכו - מקדימה דווקא אין לי שום בעיה אבל האחורה באמת קצת בעייתי וזה נפתר לחלוטין עם מראה פנורמית (שטרם התקנתי כי אני לא מוצא את התושבת שלה אבל היא ב100 אחוז תפתור לי את הבעיה). 

אני 1.83 לא סובל מהרכב להפך אני לא יכול להפסיק להתלהב ממנו - עדיין. 

המנוע עם פוטנציאל מאוד בעייתי - ידעתי את זה מלכתחילה ולכן לא הלכתי על שנתון נמוך ב2014 למנוע הזה. 

מה שבאמת לא נעים ברכב הזה הוא שיכוך מהמורות אבל זה מפצה על כך במושבים הסופר נוחים ובהתנהגות הכוללת של הרכב שאולי בעוד תקופה מסויימת ארשה לעצמי לכתוב על זה קצת יותר אבל קודם כל אני רוצה להביא אותה למצב שיש לה טרמוסטט תקין ואז אקח אותה כנראה לטיול לילי. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...