Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בשיפוץ דיסק (כלי עבודה) של BOSCH

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמובן שהשיפוץ לא כלכלי ולא הגיוני כאשר חדש עולה 300 ש"ח, אבל זה נחמד ומעסיק אותי.

אשמח לדעת האם הציר מתפרק בלחץ מהתושבת שלו? כמו כן האם יכול להיות שהיא עשויה פלסטיק...?

האם קיים אתר של היצרן המראה את הדגם בתמונת פיצוץ ואת החלקים השונים עם המקט"ים שלהם? מצאתי רק אתרים בשפה הרוסית וללא מקט"ים.

היכן מומלץ לרכוש חלפים?

האם אגב ניתן לרכוש דרך לדיקו?

תודה רבה.

d.jpg

e.jpg

f.jpg

g.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה GWS 7-115 היא המשחזת האהובה עליי (למרות שכרגע יש לי WORX והיא באמת אחלה, נראה כמה זמן תחזיק).

ברוב המקרים מדובר בתקלות חשמל שמשביתות את המכשיר כליל (מנוע שרוף \ נתק בסלילים \ וכד').

דווקא המכאניקה שורדת היטב (זרקתי כבר כמה כאלה לפח, אם הייתי יודע שזה מעסיק אותך, הייתי מעיף את זה ישר אליך :-D ).

באמת, אבל באמת, אל תתעסק בזה... זה ממש לא שווה את זה אפילו שזה מעסיק אותך.

איציק

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...