Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לשואב רובוטי

Talgaz
שימו לב! השרשור הזה בן 1451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במשך שנתיים השיאומי (דור ראשון) עשה עבודה מעולה. 

בזמן האחרון הוא כבר קטטוני לגמרי - כל הפעלה הוא צועק שיש לו בעיה בלייזר ולא זז. 

הבעיה מוכרת, המודול לרכישה עולה בערך 120 דולר, מה שמשאיר אותנו עם מטאטא או רובוט חדש. 

אם אני לא רוצה להוציא הרבה כסף, ומעדיף שואב שיודע גם לשטוף באותו זמן - עם מה זה משאיר אותנו? 

תרבחו ותסעדו. 

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם שיאומי דור 2 (כולל "שטיפה") מרוצה מאוד.

כמו שנאמר, ה"שטיפה" אופציה מיותרת לחלוטין עצם המילה שטיפה היא הגזמה. בקושי יריקה ומריחה.

להפעיל את השטיפה גם לפני וגם אחרי - זה טקס שלם שלא שווה את זה.

אגב ההבדל בין דור 1 לדור 2 הוא פחות או יותר השטיפה (המיותרת) עוצמ שאיבה גדולה יותר (לא משמעותי) וניקיון משמעותית טוב יותר על שטיחים.

אם דור 1 היה טוב - והוא זול משמעותית מדור 2 - אולי כדאי.

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיואמי s50 רובורוק,
שואב מדהים והאופציה של הניגוב קלה להפעלה ורק צריך להכניס מגירת מים, שוטף בקושי כמו מגבון אבל לדעתי מספיק טוב אם אני ממש עצל.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקרן לדעת- מה התקלה והאם זה רק המנוע או הלייזר? כי ראיתי שאפשר להחליף רק מנוע[גרושים].

מה גם שכל היחידה עם הלייזר יש גם ב75$.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.3.2020 בשעה 01:08, hwgeek כתב:

סקרן לדעת- מה התקלה והאם זה רק המנוע או הלייזר? כי ראיתי שאפשר להחליף רק מנוע[גרושים].

מה גם שכל היחידה עם הלייזר יש גם ב75$.

ממה שהבנתי הבעיה היא המודול של הלייזר עצמו, לא המנוע שלו. אבל זה מבוסס על קריאה. 

התופעה עצמה היא שהצריח מסתובב כרגיל, הרובוט לא יוצא מהדוקינג שלו (בתחילת הבעיה עוד היה יוצא, אבל תוך כמה שניות של נסיעה היה נעצר ואז לא זז יותר). הוא כאילו "מנסה" שלוש פעמים (נעצר, מכבה שאיבה, מתחיל מחדש ושוב נכבה) ואז פשוט משתתק. לדעתי הוא גם צועק עליך error 1, אבל אני כבר לא זוכר. 

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הרובורוק 2 של שיאומי עובד כבר שנה, מטאטא מצוין, את ענין השטיפה מיציתי אחרי פעם אחת - זה לא זה, אבל השאיבה עדיין כמו בפעם הראשונה.

לשטיפת הבית אני משתמש ב Bissel שכיום ניתן לקנות ב 800 שח, שוטף רצפה מעולה וקל לשימוש.

חג שמח

עריכה אחרונה על ידי Michazzz

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...