Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט שיפוץ סיאט איביזה דור 1 1993

chesh
שימו לב! השרשור הזה בן 248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואו. מדהים לראות, הצגה

מחכה לעדכון בעוד 3 שנים

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה מהרכב.

רכב נפלא ונראה כי זה שמור בקנאות.

אגב, זה דור 3 בארץ, דור 2 שחיפשת (משנת 86') לצערי הרב נכחד, כנ"ל דור 1 בארץ שהיה דומה לפיאט לשעבר.

ברשותי סיאט מלאגה 1987 במצב נסיעה וטסט, יד 3, שמורה להפליא, מקורית, עם 110 ק"מ, שגם אותה קיבלתי ללא תמורה, וזו המתינה אצלי לערך 6 שנים עד למצב אספנות.  אז בוצע העברת בעלות. שיפוץ מכאני וטסט.

אגב.

לא ראיתי שפירטת על משאבות ברקס, משאבה מרכזית, משאבת מים, ניקוי מיכל דלק, ועוד 🙂

אני עדיין מחפש בארץ סיאט איביזה מהשנים 86' - 91', מי יודע, אולי עוד תימצא הכלה.

חח.

אשמח באם תיצור קשר, ונחליף רשמים.

שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף לראות שיפוץ כזה! 

איביזה 5 דלתות אדומה משנת 92-93 הייתה הרכב הראשון שנהגתי עליו אחרי שלאבא של חבר הייתה אחת והיינו "משאילים" ממנו סיבוב בלילות... היה כיף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רכב מאוד יפה, נראה שנשמר היטב.

גם המערכת נראית טוב, מעניין איך זה נשמע. ויש לך מכשיר ווידאו, זה טוב.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני קצת למעלה מ-30 שנה הכרתי בחורה שהחזיקה באיביזה 1500 דגם 1988. אמנם מאוד התאכזבתי לגלות שהמכונית היתה לבנה (משום מה ציפיתי לאדומה), אבל זו היתה המכונית החזקה ביותר שעליה נהגתי עד אז, וגם הראשונה בעלת 5 הילוכים. ודרך אגב, ללא מזגן. היה לה עבר בעייתי כלשהו, בגלל איזו בעיה בקרבורטור הכפול סבלה מבעיות התנעה שנפתרו רק בסיוע מהנדס שהגיע מספרד. אבל זה היה לפני זמני.

לצערי המכונית נמכרה חצי שנה יותר מאוחר  (מעל מחיר המחירון) כאשר התחתנו ונזקקנו לכסף. המחליפה היתה אדומה, אבל גרוטאה שלא ברא השטן (רנו שהתנהגה כאילו הורכבה מכמה טוטאלים).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
  • חברי המעגל הראשון

איזה יופי! הרכב הזה היה שאיפת חייו של כל צעיר עם רשיון בשנות ה90.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאהבתי לנהוג בכזו. כשהכרתי את אשתי היתה לה איביזה 1500 88. לצערנו נאלצנו למכור אותה די מהר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה כנראה הרכב הראשון שלי - שהתפספס.

הגעתי ביחד עם אבא שלי לראות אחת כזו ידנית שחנתה לה ליד הבית הישן שלנו בחולון ואיך שהנעתי וניסיתי להזיז את הרכב - הקלאץ' קפץ ולאחר מכן דוושת הגז לא הגיבה יותר בכל ניסיון שילוב הילוך.

בהתחלה אבא שלי חשב שאני שכחתי איך לנהוג - ואז קלט שזה קורה גם לו. 

הלכנו משם והשארנו את הגברת עם רכב במצבו - התקשרה אלינו לאחר מכן ואמרה שכבל הגז נקרע והוחלף ותשמח שנחזור לנסות שוב את הרכב אבל בחרנו שלא ואולי חבל. 

הרכב שנרכש היה פורד פיאסטה C שנת 89 ידנית גם כן. רכב חמוד לאללה גם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, chesh כתב:

כמובן עדכון אחרי 3 שנים

ו 7 שנים סה"כ שהרכב אצלי עומד וממתין.

ב1.1.23 עבר לאספנות וגם התחדש בג'אנטים של דגם ה GLX לחדי העין.

20230306_134250.jpg

מה בעצם אתה עושה כאשר יש חוב של רישוי על הרכב?.

בנוסף, כאשר רצית להעלות חזרה, האם היית צריכה לעשות בדיקה המסלול 1, מה שנקרא פעם?, מה עושים בעצם במצב כזה?.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, ariel000 כתב:

מה בעצם אתה עושה כאשר יש חוב של רישוי על הרכב?.

בנוסף, כאשר רצית להעלות חזרה, האם היית צריכה לעשות בדיקה המסלול 1, מה שנקרא פעם?, מה עושים בעצם במצב כזה?.

במקרה הספציפי שלי החוב נמחק והייתי צריך לשלם רק אגרה אחת והסטטוס הפך לאספנות.

במקרים אחרים ששמעתי לא.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, chesh כתב:

במקרה הספציפי שלי החוב נמחק והייתי צריך לשלם רק אגרה אחת והסטטוס הפך לאספנות.

במקרים אחרים ששמעתי לא.

משרד התחבורה מחק את החוב?.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...