Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בתינוקת (ביקורת משתמש מפי אחד שלא רצה ילדים)

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיהיה בהרבה מזל טוב, הרבה שעות שינה, ורק בריאות. 

מחכה לקליק בייט "לקחתי את הבת חצי שנה שלי לסיבוב בטסלה, לא תאמינו מה קרה בהמשך! "

• מצחיק 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום

לא יודע איפה ילדתם בארץ, בפוריה וברמב"ם יש חדרים פרטיים וצוות גדול ביחס למספר החדרים, היו לנו רק ניסיונות מוצלחים (בפוריה באופן אישי, ברמב"ם משפחתי).

באופן אישי, הצטרפות מס' 3 היא ה-game changer הגדול יותר, כמובן מאז הראשון. (כן, אני יודע מה כתבתי לגבי ילד שלישי פה בפורום, דלגו הלאה. אין מה לעשות, בוגרים עושים התאמות בחיים גם בלי לרצות ב-100%).

השני נכנס למערכת רצה, צעירה יותר, הוא לא משפיע על האוטו (כי בקיימן שאבא רוצה גם ככה לא נכנס יותר מאחד), ברוב הדירות יהיה עדיין מקום מספק.

אנחנו גם רוצים אותו, שיהיה לגדול אח או אחות, שתהיה משפחה עם "בשר".

מספר 3 מגיע לרוב אחרי כמה שנים כי התעייפנו קצת ורוצים קצת לשכוח וזו נקודה שחוזרים לעצמאות כמבוגרים, נופשים וטסים לבד ואז כשמגיע הברקס הזה שוב (וזה דיסק קרמי עם קליפר 8 בוכנות), השוק הוא גדול יותר ובעיקר מבאס יותר, עם פחות השלמה.

בזמן שהחלטה על מס' 2 היא פחות או no brainer, מס' 3 מייצר מחשבות ותהיות שמתקרבות לטעמי ברמתן למס' 1.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai
  • מעניין 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, itaysamurai כתב:

לא יודע איפה ילדתם בארץ, בפוריה וברמב"ם יש חדרים פרטיים וצוות גדול ביחס למספר החדרים, היו לנו רק ניסיונות מוצלחים (בפוריה באופן אישי, ברמב"ם משפחתי).

אתה מתכוון לחדרי הלידה עצמם או למחלקת יולדות? כי לפחות בבית חולים כרמל יש דיסוננס מאוד גדול ביניהם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Morningstar כתב:

שומר לי את הדיון הזה לעוד כמה שנים...

כמו שהבוס הראשון שלי אמר לי "אל תכתוב קוד שאפשר להעתיק"

מצטרף לנאמר.

@oryo מזל טוב על החבובה! כיף לקרוא את הרשמים.

אה כן, זה עדיין נשמע כמו crackheads שנשבעים שסמים זה טוב.

• רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני כשעה, MiniMiz3r כתב:

אתה מתכוון לחדרי הלידה עצמם או למחלקת יולדות? כי לפחות בבית חולים כרמל יש דיסוננס מאוד גדול ביניהם...

זה מתחלק, בפוריה החדר הפרטי הוא ללידה והתאוששות ומחלקת היולדות אלו חדרים לשתי נשים. ברמב"ם סידור דומה אם כי גיסתי העבירה את כל השהות בחדר פרטי

ואחותי לא. עניין של עומס.

3 לידות בפוריה, צוות נהדר, פסיליטיז ראוי פלוס.

בכרמל פשוט אין לאן להתרחב והמתקנים מיושנים, אז הם משפרים מה שהם יכולים בתוך כותלי המבנה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Gosser1860 כתב:

אה כן, זה עדיין נשמע כמו crackheads שנשבעים שסמים זה טוב.

חד משמעית, ושים לב שבקושי התייחסתי אליה או ליחסים שלנו ספציפית (נדמה לי), אז בכלל היית מבין איזה סמרטוט היא עשתה אותי... נהייתי דוחה ברמות. הדבר היחיד שנשאר ממני זה שבפלאפון יש תמונות רקע של מכונית ואופנוע, ואני מת להחליף אותה לתמונה של הילדה אבל מבין שברגע שאני עושה את זה זהו, אני שקול למת. 

אז דוחה את הקץ, בינתיים. 

• מצחיק 6

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית יכול לשלב את שניהם, מחבר כסא תינוק במושב הקדמי של הלמבו (יש בכלל איזופיקס או אפשרות כזו בכללי?) מושיב את הילדה, ועושה תמונה אגדית בהחלט (*).

(*) מחליף את הטובה של הכיסוי אבקה בזה.

עריכה אחרונה על ידי Gosser1860
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, oryo כתב:

ואני מת להחליף אותה לתמונה של הילדה אבל מבין שברגע שאני עושה את זה זהו, אני שקול למת. 

עדיין לא. זה יקרה כשתקנה סיינה/אודיסי.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא זה manageable לגמרי.
המעבר ל3 הוא לגמרי רעידת אדמה לעומת זאת.
קשה / בלתי אפשרי בגילאים צעירים לאחד להעסיק שלושה בצורה שהיא לא ״קחו אייפד״ ואפילו כשיש את שניכם - אי אפשר להקדיש 1:1 עם כל ילד בנפרד.

ולא לשכוח שיש רק 2 ידיים.
באמת - 3 זה התמודדדות אחרת.
בס"ד

אני אשמח אם תוכל לפרט כמה ביטוח רפואי פרטי אתה משלם בכדי לקבל תנאים כאלו מול המחיר שמשלמים בארץ ורק אז נוכל להגיד שהתנאים בארה"ב טובים יותר.
או שיותר נכון להשוות ביה"ח ציבורי בארה"ב מול ביה"ח ציבורי בארץ (אני מניח הבדל לא קטן לטובת הארץ)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רותם, ההשוואה הזו לוקה בחסר כי בישראל אתה משלם מס בריאות בגובה 5% מהשכר, אבל מאיזושהי סיבה נדמה שבהשוואה שלך הסכום הזה מתנדף לאוויר.

אם אתה מעוניין לקרוא פוסט יותר רציני בנושא השוואה בין ביטוח בריאות אמריקאי לישראלי, אז התייחסתי לזה בעמוד שלי (רילוקיישן אינפורמיישן) בעבר, אולי תמצא בזה עניין.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, אני חושב שכבו בהרבה דברים בארץ המצב בארה"ב יותר טוב - למי שיכול לשלם. זה נכון גם בארץ. אבל למי שאינו בעל אמצעים המערכת בארץ הרבה יותר נגישה, למעשה אין מצב שיזרקו אותך מהמיון כיוון שאינך מבוטח, או כיוון שאינך מבוטח בביטוח הנכון.

אני כבר לא מדבר על המחירים השערוריתיים שגובים הרבה מספקי השירות הרפואי בארה"ב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, rotemb כתב:

בס"ד

אני אשמח אם תוכל לפרט כמה ביטוח רפואי פרטי אתה משלם בכדי לקבל תנאים כאלו מול המחיר שמשלמים בארץ ורק אז נוכל להגיד שהתנאים בארה"ב טובים יותר.
או שיותר נכון להשוות ביה"ח ציבורי בארה"ב מול ביה"ח ציבורי בארץ (אני מניח הבדל לא קטן לטובת הארץ)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

משלם כ300 דולר לחודש ביטוח רפואי מהברוטו

לפני כן - הייתי משלם כ250 דולר (דווקא באמזון עולה לי יותר ייש השתתפות שנתית של 1500$ לפני שהביטוח מכסה את הרוב המוחץ)

זה עם השתתפות מעביד

הלי - סביב ה1600-2000 דולר לחודש לכל המשפחה. אבל כל מקום עבודה סביר מכסה לרמות שציינתי מעל.

בנוסף מבחינת הכנסה - היא מעבר לכפולה ממה שהייתי מרוויח בארץ.

המיסי מדיקאייד דיי מינימאלים לעומת הארץ שהם חלק לא קטן.

לגבי ״בתי חולים ציבוריים״ - לי כמובטח יש אפשרות לבחור דיי איזה בית חולים שבא לי.

אין דבר כזה בתי חולים ציבוריים ופרטיים כמו שאתה מדמיין בישראל.

כשרצינן ללדת - בדיוק כמו בארץ עשינו סקר של בתי החולים באיזור שלנו (כולם היו מכוסים במסגרת הביטוח) וכל מה שציינתי עלה 500 דולר.

(בלי הביטוח - קרוב ל20 אלף. אבל שוב - מצב תיאורטי לגמרי - כי אין מקום עבודה סביר שלא מכסה ביטוח או אדם שפוי שלא עושה)

גם עובד במחסן של אמזון מקבל אותם תנאי ביטוח כמוני. בול 1:1 (שזו חברה שמעסיקה 700 ומשהו א ל ף איש... נגיד מעל חצי מליון בארהב) וגם לחבר שלי ששליח בups יש תנאים דיי דומים.

בארהב יש מנעד גדול מאוד של מצבים ורמות - בלמטה - עדיך לגור בארץ שזו מדינה סוציאליסטית יוצר שמכסה אותך , בלמעלה - עדיך בארהב בלי שום ספק.

מהגרי עבודה אמיתיים שחברות מוכנות לשלם על המעבר ואפשר להוציא להם ויזות על סמך הקישורים שלהם לא עוברים כדי בקושי לסגור את החודש. אחרת למה לעשות את המעבר?

בקיצר - אתה עושה קצת סלט ומנסה להשוות תפוחים לתפוזים מבחינת מערכת הבריאות האמריקאית.

אני השוותי את החוויה והמוצר שהוא לידה
במצב הזה - מבחינת בתי חולים וחוויה - אין מה להשוות.

לפני 2 שעות, sperial כתב:

אין מצב שיזרקו אותך מהמיון כיוון שאינך מבוטח, או כיוון שאינך מבוטח בביטוח הנכון.

גם פה לא. פשוט אתה תפשוט את הרגל אחרי או תגיע להסדר תשלומים לאורך שנים.

(פשיטת רגל אגב זה עוד תהליך שונה מאוד מהארץ מבחינת המשמעויות)

יש הרבה דברים שבורים במערכת האמריקאית אבל לא לטפל בחולה שמגיע למיון - לא אחד מהם.

(ואם כבר צריך להתלונן על משהו - שבאמת אין לו שום הצדקה זה מחירי החינוך האקדמאי)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב מאוחר לפות"ש, הילדה בובית אמיתית

זה די מוזר- לדעתי ההחלטה להביא את השנייה היא הרבה יותר משמעותית מהראשון. על השלישי אין לי מושג (הבדיחה השחוקה אומרת שזה לעבור מאישית לאזורית 😄)

כיף לשמוע שהסתדרתם עם השינה, זה מצרך נדיר ומשנה חיים.

בהצלחה בהמשך. אתם בשלב הכיפי שהיא הופכת ממכונה שמייצרת פיפי קקי לבנאדם שמגיב ומתקשר

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...