Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

5G - קונספירציה, או חשש אמיתי?

Skity
שימו לב! השרשור הזה בן 1426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 58 דקות, Bob Ross כתב:

אני לא מאמין בקונספרציות האלה, אבל אני כן יגיד שמצב של סגר ממושך הוא לא בריא למדינה דמוקרטית. שהשליטים שלנו משתמשים באמצעים כוחניים גם אם המטרה מוצדקת כרגע , לטווח ארוך זה בטח לא בריא למדינה מערבית ודמוקרטית ועלול להרגיל אותם להשתמש בדפוסי פעולה  כאלה כבשגרה. להכניס להם "רעיונות" חדשים.

זה בדיוק הרעיון של הנדסת תודעה, להכניס לאנשים לראש דברים בכוונת מכוון. הרי מרבית הקוראים "הפחות נבונים" לא יחפרו יותר מידי על מנת לבדוק עובדות לאשורן. ולכן העסק הזה עובד. 

בדיוק כמו שמפיצים הודעות "תרומה לניתוח דחוף" שנים לאחר שאותו נזקק , נפטר לא עלינו וכל מה ששונה בהודעה הוא מספר החשבון אליו יש להעביר את פרטי התרומה. 

הנדסת תודעה והנדסה חברתית עובדת במגוון צורות. והרשת כיום עובדת טוב מתמיד בשרותה.

(כולל שימוש על ידי חמאס ודומיו) 

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, zaf כתב:

זה בדיוק הרעיון של הנדסת תודעה, להכניס לאנשים לראש דברים בכוונת תכוון. הרי מרבית הקוראים "הפחות נבונים" לא יחפרו יותר מידי על מנת לבדוק עובדות לאשורן. ולכן העסק הזה עובד. 

בדיוק כמו שמפיצים הודעות "תרומה לניתוח דחוף" שנים לאחר שאותו נזקק , נפטר לא עלינו וכל מה ששונה בהועה הוא מספר החשבון אליו יש להעביר את פרטי התרומה. 

הנדסת תודעה והנדסה חברתית עובדת במגוון צורות. ורשת כיום עובדת טוב מתמיד בשרותה.

(כולל שימוש על ידי חמאס ודומיו) 

לא כל כך הבנתי אותך..

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Bob Ross כתב:

לא כל כך הבנתי אותך..

אתה אמרת להכניס להם "רעיונות" חדשים. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, zaf כתב:

אתה אמרת להכניס להם "רעיונות" חדשים. 

התכוונתי להכניס לשליטים שלנו רעיונות חדשים , ואתה הגבת שמדובר בהנדסת תנועה שמישהו מכניס להם רעיונות חדשים. אז לא כ"כ הבנתי.. מי לטענתך מכניס לשליטים שלנו רעיונות חדשים? אבל לא משנה, סתם סיבכנו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאמן מה שקרה לי היום בסופר..

• מצחיק 1
  • לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Bob Ross כתב:

התכוונתי להכניס לשליטים שלנו רעיונות חדשים , ואתה הגבת שמדובר בהנדסת תנועה שמישהו מכניס להם רעיונות חדשים. אז לא כ"כ הבנתי.. מי לטענתך מכניס לשליטים שלנו רעיונות חדשים? אבל לא משנה, סתם סיבכנו :)

הנדסת תודעה , כמו זה למשל https://www.gplanet.co.il/הנדסת-התודעה-בידי-הלמס-כך-הם-נלחמים-בנ/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחזור שוב על העניין - שלטונות שרוצים לבצע מעקב לא צריכים 5G, גם ב-4G הם יכולים לעקוב אחריך כולל וידאו ב-4K

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
לפני 50 דקות, Legend כתב:

וואו..אנשים כאלה מתהלכים סביבנו? תמיד חשבתי שבסרטים מקצינים את הדמויות האלה עם הכובע אלומניום על הראש ,  טוענים שהממשלה רודפת אותם והם תמיד נראים כאילו ברחו ממוסד סגור. 

אבל  מסתבר שהמציאות עולה על כל דמיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...