Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

5G - קונספירציה, או חשש אמיתי?

Skity
שימו לב! השרשור הזה בן 1425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 1.4.2020 בשעה 14:51, m3x7r3m3 כתב:

כולם מנסים למתוח את גבולות השוק למעלה, אם זה אפל, אם זו סמסונג שהתחילה עם ה-NOTE ועכשיו עם ה-S20, ואם זו LG עם סדרת ה-V.

כל אחד מחפש איך לגרום לך להוציא +- 1000 דולר על מכשיר דגל.

זה לא ממש נכון, ה note היו מכשירים במחיר שפוי ביחס לתמורה עד ה 5. השטיק שלהם היה מסך אקסטרא גדול, ה s-pen ומעבד טיפה יותר חזק, על זה שילמת 100 דולר יותר ממכשיר ה S של אותה סדרה- שווה לכל הדעות, לכן הם היו כזו הצלחה.

הבעיה היא אפליזציה של השוק. שימוש מיותר בחומרי פרימיום, מיתוג מיתוג מיתוג, סגירת המכשיר כדי לא לאפשר שום סוג של תיקון, הפיכת מטלות פשוטות כמו החלפת סוללה או מסך לסיוט. כמה שיותר לנסות להכניס לך לתודעה שזה "פרימיום", ולמתוח את המחיר למעלה. כי אחרי הכל, אם אפל גובים מחירי עתק, למה שאנחנו לא נגבה?

התרופה לזה היא קניית מכשיר דור אחד אחורה או סיני מהחברות הגדולות. 90-95% מהפיצ'רים, 60% מהמחיר. לא הצלחתי למצוא אדם אחד שהצליח להסביר לי מה S10 נתן לו ש S9 לא נתן (בלי תשובות מפגרות כמו "המצלמה יותר טובה", בשביל סלפיז לאינסטוש ותמונה לפייסבוק שגם ככה מוצגת בדחיסה מזעזעת, גם המצלמה במכשירי בסיס של 600 שקל היא שוס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שזה לא קרה ביום אחד הקפיצה מסדר גודל של 600 דולר ל-1000 דולר למכשיר דגל.

זה התחיל מ-Note ב-700 דולר (עזוב לרגע את התמורה, נטו המחיר), ואז LG עם 750 דולר, ואפל עם 800 דולר וכו' וכו'.

זה גם אומר שזה לא בהכרח ייעצר באלף דולר, זה יכול להמשיך למעלה.

"סגירת המכשיר" זה לא כדי למנוע תיקון, זה כי פתאום נהייתה מלחמה על IP Cert, והניסיון של סמסונג להשיג IP Cert בלי לאטום את המכשיר (הידוע בשמו Galaxy S5), נאמר בעדינות לא הלך טוב בכלל.

הסיבה הכי טובה לקנות S10 ולא S9 היא עדכוני תוכנה לאורך זמן, הסיבה השנייה הכי טובה (לך אולי היא לא נדרשת - לגיטימי, לאחרים כן) זה בהחלט המצלמות.

אגב גם לי המצלמה לא מספיק חשובה ולכן חסכתי איזה 800 שקל וקניתי Razer Phone2, אני כמובן משלם על זה בתאימות של אביזרים (הזמנתי קייס ומגיני מסך מאמזון), אבל נשאר לי עודף מ-2000 שקל.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שבדרוזיה שרפו את האנטנ עוד בימי 2G.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל הקונספירציות: בבריטניה שורפים אנטנות 5G ותוקפים טכנאים  🤐

https://www.geektime.co.il/5g-arson-attacks/

אז אין קשר - 

https://www.geektime.co.il/5g-and-coronavirus-covid19-conspiracy-theory/

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

פייסבוק סגרה קבוצה ישראלית שעסקה בתיאוריית הקונספירציה 5G.

קבוצת פייסבוק שנועדה לפעילות נגד פיזור רשתות תקשורת של הדור החמישי בישראל, בשם "Stop 5G Israel" הוסרה מהפלטפורמה אמש.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001326312

• רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, ALÞћÃ כתב:

אכן, החדשה הזו היתה טובה יותר מההמתנה לכך שה vtec ייכנס לפעולה. לא ייאמן שהקבוצה הזו הגיעה ל 70k משתתפים.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

הוכחה שחוכמת המונים שווה לפעמים לבורות/טמטום המונים. 

הוכחה נוספת, שהנדסה חברתית עובדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאוריות הקונספירציה האלה מזיקות. אפילו עינת קליש-רותם, ראש עיריית חיפה, מתחילה לעשות הצגות למניעת פרישת התשתיות האלה - שחשובות לקידום העיר. אבל זה מתאים לשטויות שלה. כמו השיטות ההומניות לטיפול בחזירי הבר, שהפכו מפגע מרגיש למפגע הרבה יותר קשה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שאמרתי - הנדסה חברתית. מניפולציה תודעתית.

טקטיקות שפותחו בשקידה בימי המלחמה הקרה, משמשות לשליטה בציבור הפתאים הבין לאומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התופעה הזו לא תעלם, גם אם ישתיקו את הקבוצות ההזויות האלו. מדהים כמה תומכים רעשנים יש לזה, בפועל לצערי זה יגרום להאטת הטכנולוגיה. 

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, zaf כתב:

פייסבוק סגרה קבוצה ישראלית שעסקה בתיאוריית הקונספירציה 5G.

קבוצת פייסבוק שנועדה לפעילות נגד פיזור רשתות תקשורת של הדור החמישי בישראל, בשם "Stop 5G Israel" הוסרה מהפלטפורמה אמש.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001326312

זה לא אמש, זה בתחילת השבוע.. שים לב ממתי הכתבה. הקבוצה כללה יותר מ71K משתמשים. חלקם טרולים דוגמת עבדיכם הנאמן, חלקם רציניים מאוד, וחלקם נגררים שלא יודעים למי להאמין וכמה. 

מה שכן, הקבוצה הסיתה חזק לונדליזם ואף לאלימות נגד טכנאים תמימים, ולכן נסגרה, וטוב שכך.

• רעיון טוב! 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין בקונספרציות האלה, אבל אני כן יגיד שמצב של סגר ממושך הוא לא בריא למדינה דמוקרטית. שהשליטים שלנו משתמשים באמצעים כוחניים גם אם המטרה מוצדקת כרגע , לטווח ארוך זה בטח לא בריא למדינה מערבית ודמוקרטית ועלול להרגיל אותם להשתמש בדפוסי פעולה  כאלה כבשגרה. להכניס להם "רעיונות" חדשים.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...