Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

5G - קונספירציה, או חשש אמיתי?

Skity
שימו לב! השרשור הזה בן 1426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחייאת זומזום 10W בפס של 57-66GHz.

לשם השוואה היום רוב התחנות בסיס הפשוטות (מה שקוראים להם בטעות "אנטנות") משדרות עד 45W.

אם אני זוכר נכון תחנות שמכילות גם ממסרים (תחנות בסיס מרכזיות, כאלה עם אנטנות תוף וחיבור חוטי בקרקע) גם בעוצמה גבוהה יותר.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Blaz00r כתב:

אנשים לא אפויים. בטוחים (!!!) שמדובר ב"טכנולוגיה צבאית" (מה) שתשמש לריגול אחרי אנשים. בטוחים שזה מה שהתחיל את הקורונה. בטוחים שזה יאפשר מעקב אחרי אזרחים גם בלי נשיאה של הטלפון (מה מה מה) ושהולכים להשתיל בנו צ'יפים בלי שנדע (???) ועוד אלף אלפי הזיות. מה נסגר?

שיש לך קבוצות עם חצי מיליון אנשים כמו "חדשות בזמן" שמפיצים פייק ניוז בקצב (מפרסמים את התרחיש הגרוע ביותר של כל דבר- ושהתחזיות קרובות להתגשם צועקים "צדקנו! אנחנו הכי אמינים באיזור" בזמן שהם מוחקים את כל מה שלא התגשם), דעת חלק נכבד מהציבור תנטה לצד הזה.

רק היום הם דאגו  לפרסם שדרך 5G שב"כ יעקוב אחרי כלל אזרחי ישראל, המצלמה והמיקרופון יפעלו כל הזמן (מעצמם אני מניח...?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אל תזלזל. במקום ללכת לקולנוע ולשלם 40 שקל על סרט של שעה וחצי, הם חיים נון סטופ בסרט ולא משלמים שקל. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Pika007 כתב:

שיש לך קבוצות עם חצי מיליון אנשים כמו "חדשות בזמן" שמפיצים פייק ניוז בקצב (מפרסמים את התרחיש הגרוע ביותר של כל דבר- ושהתחזיות קרובות להתגשם צועקים "צדקנו! אנחנו הכי אמינים באיזור" בזמן שהם מוחקים את כל מה שלא התגשם), דעת חלק נכבד מהציבור תנטה לצד הזה.

רק היום הם דאגו  לפרסם שדרך 5G שב"כ יעקוב אחרי כלל אזרחי ישראל, המצלמה והמיקרופון יפעלו כל הזמן (מעצמם אני מניח...?)

לפני 16 דקות, Blaz00r כתב:

אבל מה זה קשור בכלל ל-5G? כל טכנולוגיית "ריגול" יכולה לעבוד יופי גם עם 4G. 😫

כשאין שכל אין דאגות.

מי שצריך לדעת יודע, עם 5G ובלי 5G.

גם על 3G וגם על 2G אגב.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל ב 5G השב"כ לא רק יראו את השמוליק שלך, הם יוכלו לראות אותו ב UHD 4K בביטרייט גבוה ולספר לך שוואלה אחויה ידעת שיש לך כתם לידה שם? איזה פאדיחות

ב 2G הם מקסימום ימשכו את ההיסטורי שלך מ [הכנס אתר פורנו טיפוסי פה], אז כמו שאתה רואה, רמת הסיכון והדאגה אכן עלתה. (אקספוננציאלית כמובן.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון גם ב-4G בתנאי שהמצלמה שלך באיכות מספיק גבוהה 🤣

ב-2G היו יכולות אחרות מעניינות לא פחות מהשמוליק שלך וכתם הלידה, כל טכנולוגיה חדשה פשוט מוסיפה עוד יכולות מגניבות וחשובות.

כל השיחה כמובן תוך שמירה על בטחון המידע כן?

ת'כלס מה-5G מה שבאמת יוכלו לרגל אחריך זה עם IoT, השב"כ ישלח לך SMS שלא ניקית את המכונת כביסה שלך

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמתעניין, ומעוניין בעובדות ופחות סיפורי בלהות ממליץ לקרוא גם את זה

https://www.telecomnews.co.il/חיבורי-אלחוט-באוויר-לאינטרנט-עד-1-גיגה-בגלים-מילימטריים-כבר-בפתח.html

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים האחרונים משגעת את הרשת הודעה, לפיה משרד התקשורת מבקש להאריך צו ש"יאפשר את פעולת הדור החמישי בישראל". לצו ניתנו 4 ימים לקבלת תגובות הציבור, ובזמן הזה עמוד הצו צבר מעל ל-3,800 תגובות, רובן של מתנגדי הדור החמישי הקולניים יחסית ברשת.

https://www.mako.co.il/news-world/2020_q1/Article-9c66bbe49ab2171027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ענייני הקרינה בכלל אין מה להגיב. זה פשוט לא רציני.

ומה יש לדאוג מ-5G ומעקבים?

באופן כללי מי שצריך לדעת, יודע. בין אם באמצעות מתמטיקה (פיענוח הצפנות) או באמצעות כסף (הגיע לmiddle man שמחזיק את המידע חשוף).

עריכה אחרונה על ידי Gosser1860
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, m3x7r3m3 כתב:

כל השיחה כמובן תוך שמירה על בטחון המידע כן?

אף מילה על פליפר.

• מצחיק 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בזה היום,נראה מתאים לכאן 😉

image.png.bc1b7f536e8c0945299ab0e592905037.png

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Gosser1860 כתב:

על ענייני הקרינה בכלל אין מה להגיב. זה פשוט לא רציני.

ומה יש לדאוג מ-5G ומעקבים?

באופן כללי מי שצריך לדעת, יודע. בין אם באמצעות מתמטיקה (פיענוח הצפנות) או באמצעות כסף (הגיע לmiddle man שמחזיק את המידע חשוף).

אם הם פוחדים כל כך מ5G, חכה שישמעו מה מחשב קוונטי יכול לעשות!

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, BlaCk ChaoS כתב:

אם הם פוחדים כל כך מ5G, חכה שישמעו מה מחשב קוונטי יכול לעשות!

אכן צודק 🤣

אנשים לצערנו חסרי הבנה (רובם) שרוכבים על גלי שמועות מאנשים אחרים שסיפרו שזו טכנולוגיה צבאית ויש רצון לדלל את העולם ולכן משתמשים ב 5G

לשמחתי אני בא ממקום שמתמחה במכ"מ וכל הנושא פשוט הוא צחוק אחד גדול על התאוריות הללו.

אני למשל עם note 5 וחושב על החלפה ובין היתר הדילמה לחכות ל note 20 או לרכוש S20 על אחת מהגרסאות שלו אבל אני 

לא הולך להשקיע סכום כל כך גדול בטלפון שלא יתמוך בדור 5 (כיוון שבטוח שעוד שנה/שנתיים הטכנולוגיה תהייה כאן) כיוון שאני לא מאלה שמחליפים טלפון כל שנה אז

כעת כבר עובד על חיפוש טלפון (מהסדרות שלא נמכרות בארץ לצערנו וזה ביזיון) שכן תומך בדור 5.

פשוט מצפים ממישהו שרוכש טלפון ב 3K+ שעוד שנה יחליף טלפון כי אז תגיע התמיכה בדור 5?  - פשוט היבואנים בארץ היו כן צריכים לייבא דגמים עם תמיכה.

לילה טוב לכם אנשים יקרים ובריאות לכם ולכל בני משפחותיכם (מצטער על החפירה שהגיעה כעת במשמרת שניה של העבודה בזמן הפסקה)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...