Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

5G - קונספירציה, או חשש אמיתי?

Skity
שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה החלו לצוץ אצלי בפייסבוק פוסטים הזויים על טכנולוגיית 5G ושלל השערות, חלקן הזויות לחלוטין, מקרינה מסוכנת ועד נשק לשליטה מוחלטת של המדינה (wtf?), כמובן שכל מה שעבר לי בראש זה מישהו שמקומו באברבנאל והמשכתי הלאה.

אך כשעבר הזמן, התחלתי לראות עוד ועוד פוסטים על הטכנולוגיה הזאת, ולפתע התחלתי לראות שיתופים מאנשים שאני מכיר, אנשים נורמטיביים לחלוטין, אפילו משכילים וחלקם עדיין במוסדות מכובדים להשכלה גבוהה, ולפתע צצה גם קבוצה שצוברת תאוצה בקצב לא מבוטל, עם כתבות אמיתיות מערוצים מכובדים, וזה גרם לי לחקור קצת על הטכנולוגיה הזאת, וממה שהבנתי, מדובר באנטנות שפולטות קרינה בלתי מייננת, משמע אינה חודרת את העור שלנו ולא יכולה לגרום לנזק למבנה הDNA שלנו כמו קרינת UV, שאליה אנו חשופים המון, אך יש גם מחקרים שמראים שחיות פיתחו סרטן לאחר חשיפה ממושכת לקרינה הזאת, אם כי correlation is not causation.

עולות לקבוצת הפייסבוק מידיי יום עשרות תמונות של מנורות רחוב לד עם אנטנה קטנה, שלפי הטענה שלהם מדובר באנטנות 5G, אם כי אני בספק שזה אכן המקרה אך אולי אני טועה.

אתעלם מהטענות המגוחכות יותר של "5G הוא נשק להשמדה המונית ושליטה של המדינה" (איזה קטע אם בסוף המשוגע שצועק סוף העולם צודק?) ואתמקד בבעיית הקרינה - מהמחקר שלי לפחות, נראה שאכן חסר מחקר מוצק על השלכות הקרינה בתדרים הללו על יצורים חיים, ושאנו פועלים בצורה של "קודם נפעל, ואח"כ נחשוב".

דעתכם בנושא? 

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, BlaCk ChaoS כתב:

ולפתע התחלתי לראות שיתופים מאנשים שאני מכיר, אנשים נורמטיביים לחלוטין, אפילו משכילים וחלקם עדיין במוסדות מכובדים להשכלה גבוהה,

בהחלט בעיה. מצד שני חלק מהאנשים הנורמטיביים לחלוטין האלה, עם תואר מהטכניון ובלה בלה בלה מאמינים שחיסונים גורמים לאוטיזם.

זה המצב העצוב שבו אנחנו נמצאים כעת, שגם אנשים שאנחנו חושבים שהם נורמטיביים לחלוטין והם משכילים וכול האלה - מאמינים בשטויות כמו עולם שטוח, ריסוס ממטוסים, 5G שגורם להפעלה של קורונה ורוצח את כול האנשים.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
  • מעניין 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאותה משפחה של מתנגדי חיסונים, בקרת אקלים (מטוסים מרססים אותנו, "שמעתי את זה מטייס בכיר"), כדור הארץ שטוח, וכד'. 

לצערי אני חסום בקבוצות האלה בפייסבוק, כי כשהייתי בפנים היה משעשע. 

• אהבתי 3
  • רעיון גרוע 1
  • מצחיק 1
  • מעניין 3

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצוי בטכוךוגיית ה-5G, אבל כאשר נכנסו ה-3G ואחריה ה-4G היו טענות דומות. למרות שהטכנולוגיות החדשות דווקא התבססו על הספקים הולכים ופוחתים.

הטענה הממשית היחידה שאני מכיר נגד ה-5G היא השימוש בפס התדרים 24 גה"צ (לא 2.4 המוכר שנים רבות), שעלול להפריע ללווייני חיזוי מזג אויר אשר משתמשים בתדר הזה לצילום משקעים ועננים, שכן זהו תדר "שידור" של מולקולות המים. החשש הוא בעיקר בארה"ב שכן שם ההיתר הוא להספקי שידור יותר גבוהים מאשר באירופה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 2
  • מעניין 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום נשמעים קולות היסטריים כשסלולרי שנמצא בקרבת מקלט רדיו (או כל מכשיר אלקטרוני אחר שמכיל רמקול מספיק חזק בתוכו) ומבצע תשדורת GSM (דור שני) מפיק השראה מאוד ברורה ממכשיר הסלולרי אל הרמקול. תשדורות LTE ו HSDPA "חרישות" לחלוטין.

קבוצת Stop5G Israel בפייסבוק היא הצגה ברמות שלא ניתן לתאר, אפילו האיחוד של "זהו-זה" לא מצליח להתעלות על ההומור שהיא מספקת.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
  • אהבתי 1
  • מצחיק 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כמה מהסרטונים שרצים בקבוצות האלו (אני קורא שם בשביל הצחוקים). אדם שמגדיר את עצמו מומחה, מפרק מנורת רחוב, רואה שם קבל אלקטרוליטי פשוט וצמה עם שלושה חוטים, ואז במשך 10 דקות הוא חוזר שוב ושוב ושוב על המשפט שזה בוודאות נשק, כי רק בנשק יש קבל וחוט, ומי שלא מאמין הוא מטומטם גמור. מגוכח כלכך...

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 2

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנור ספירלה בחורף הוא "נשק קטלני" בגלל השדה המגנטי שהוא מפיץ. לצערי לא מצאתי קבוצות בפייסבוק שאומרות את זה.

עריכה אחרונה על ידי gbguy
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ספק שתנור ספירלה בחורף הוא נשק הרבה יותר קטלני. תנור נפט עוד יותר, למרות שהוא מפיץ את הקרינה בתחומי האור הנראה והאינפרא-אדום.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנור ספירלה אכן מסוכן.

אחד כזה שרף להורים שלי את הדירה לפני 30 שנה. יצאו לזמן קצר והשאירו אותו דולק. וילון שהתנפנף קרוב מידיי סגר את העניין.

כמובן שהאחריות היא עליהם ולא על התנור והוילון.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מסוג השרשורים שבאסה שקמו - כי זה רק תורם לשטות הזאת לעלות גבוה יותר באלגוריתם של גוגל.
הקורונה הגיעה לפה מסיבה אחת, והיא אותם אנשים שהקימו את Stop5G, את העולם השטוח, את ההתנגדות לחיסונים, את התיאוריית ה(אי)-נחיתה על הירח, תיאוריות הריסוס ועוד ועוד ועוד.

תעודה מהטכניון או מאוניברסיטת הרווארד לא מבטיחה חסינות מאיוולות, היא רק מפחיתה מעט מהסיכוי להיתכנות.

• אהבתי 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, David32 כתב:

בהחלט בעיה. מצד שני חלק מהאנשים הנורמטיביים לחלוטין האלה, עם תואר מהטכניון ובלה בלה בלה מאמינים שחיסונים גורמים לאוטיזם.

זה המצב העצוב שבו אנחנו נמצאים כעת, שגם אנשים שאנחנו חושבים שהם נורמטיביים לחלוטין והם משכילים וכול האלה - מאמינים בשטויות כמו עולם שטוח, ריסוס ממטוסים, 5G שגורם להפעלה של קורונה ורוצח את כול האנשים.

מעדיף למות מסרטן של אנטנות G5 מאשר לחיות בעולם בו יש כל כך הרבה אידיוטים. 

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, AlonBar כתב:

זה מסוג השרשורים שבאסה שקמו - כי זה רק תורם לשטות הזאת לעלות גבוה יותר באלגוריתם של גוגל.
הקורונה הגיעה לפה מסיבה אחת, והיא אותם אנשים שהקימו את Stop5G, את העולם השטוח, את ההתנגדות לחיסונים, את התיאוריית ה(אי)-נחיתה על הירח, תיאוריות הריסוס ועוד ועוד ועוד.

תעודה מהטכניון או מאוניברסיטת הרווארד לא מבטיחה חסינות מאיוולות, היא רק מפחיתה מעט מהסיכוי להיתכנות.

בגלל זה שאלתי רק לעניין הקרינה והתדרים בה היא עובדת ולא על הטענות המגוחכות יותר..

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...