Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת מנוע וגיר של אוודי Q5 2010

yoni11551
שימו לב! השרשור הזה בן 1478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אני מחר בבוקר הולך לראות ואני מקווה לקנות אוודי Q5 שנת 2010, מנוע 2000

האוטו עם 100,000 ק"מ, אני לא לוקח לבדיקה במוסך, לא מתאפשר, תנו לי עצות איך ומה כדאי לבדוק במנוע ובגיר של הרכב, בשאר המרכיבים אני מבין ויודע לבדוק

אני לא לוקח לבדיקה... אני בודק בעצמי... איזה דברים בסיסים יש לבדוק במנוע ובגיר מלבד שמן מנוע, נזילות, סימני הזעה, לשים לב על ההעברת הילוכים בזמן נסיעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אני לא מבין, אתה הולך לשפוך עשרות אלפי שקלים על קניית הרכב ומנסה לחסוך כמה מאות שקלים על בדיקה???
במידה והתשובה על השאלה שלי היא כן, קודם כל, תבקש היסטוריית טיפולים, ואם זה נראה טוב, תבדוק ויזואלית בכל אופן, תאימות למצב בשטח, כגון הגוון של כל מיני הנוזלים ברכב ושאר המכלולים.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שהQ5 הוא רכב עם המון בעיות אמינות? אתה תקנה אותו בגרושים ותשלם עוד עשרות אלפי שקלים במוסך.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי אתה שוגה.

חייב בדיקת שלדה (לפחות לקחת לפחח / מכון).

חייב בדיקה בסורק (גם אם הרכב פיקס מבחינת מרכב - תקלה חשמלית כלשהי, או חיישן זה או אחר, יכולים לרוקן את ארנקך).

זה לא רכב "בסיסי" ופשוט, שאתה יכול לבדוק "בזריזות".

עריכה אחרונה על ידי חולגי

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתאפשר עקב המצב?

עדיף להמתין, בכל מקרה יש מוסכים שעדיין פתוחים, ללא בדיקה ההמלצה לכזה רכב חד משמעית לא כדאי לקנות, יש הרבה אלקטרוניקה שאתה אפילו לא מודע אליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שאתה עושה טעות חמורה שלא לוקח את הרכב לבדיקה כמו שצריך אלא גם שזה שנתון מאד בעייתי גם של המנוע וגם של הגיר. מ 2013 דגם קיבל גיר ומנוע מאד אמינים. דור ראשון היה סופר בעייתי. בהצלחה.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הלכתי לראות אוודי A3 מנוע 1.4,שנת 2013 גיר 7 הילוכים והוא נראה טוב, רק הבעיה שהוא מעשן מהאגזוז ושהוא נתן גז הוא גם השפריץ שמן מהאגזוז החוצה

אבל אחרי שהאוטו התחמם הוא לא השפריץ שמן הוא רק עישן

עריכה אחרונה על ידי yoni11551
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הלכתי לראות אוודי A3 מנוע 1.4,שנת 2013 גיר 7 הילוכים והוא נראה טוב, רק הבעיה שהוא מעשן מהאגזוז ושהוא נתן גז הוא גם השפריץ שמן מהאגזוז החוצה

נראה שאתה ממשיך מפוזר קצת ולא יודע מה אתה מחפש - מה גם שאתה ממשיך בשלך ולא מחפש להקשיב יותר מדי

Sent from my iPhone using Tapatalk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, yoni11551 כתב:

גבר, לטובתך האישית בלבד, תקשיב למישהו שמכיר את אאודי (ואת כל תוצרת הקבוצה הזו) לפני ומלפנים.

אין שום קשר בין האאודי A3 (מנוע 1.4) לאאודי Q5 שראית מלבד הלוגו. מדובר בפלטפורמות שונות (MQB ל A3 לעומת PQ ל Q5), גירים שונים (גיר 7 הילוכים "יבש" ל A3 לעומת גיר מולטיטרוניק רציף ל Q5) וההבדלים יכולים למלא ספר.

אלה לא רכבים שאתה הולך וקונה בלי בדיקה, לא כל שכן בלי לסרוק טוב טוב את הדו"חות מהמוסך וסריקת תקלות מקיפה. כל תקלה ב Q5 או ב A3 (אבל בעיקר ב Q5) יכולה לקחת לך סכום של 5 ספרות בלי שתרגיש.

אם אתה ממש אבל ממש מתעקש על אאודי, ממליץ לך להתמקד ב A4 דגם 2.0 עם גיר 7 הילוכים "רטוב", מה שנקרא בשפה שלהם S Tronic, אתה תגלה שהמחירים לשנת 2015 יחסית טובים, והנזק שתקבל בכיס יהיה סביר יותר לעומת שני הדגמים שרשמת שראית.

כמובן, כל מה שאני אומר הוא בהנחה ומצאת לך אקזמפלר יפה ושמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כי אאודי וכל רכב פאר אחר , תוכנן ל-3 שנות אחריות . לאחר מכן השם יעזור ויציל.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, iAmital כתב:

אני דווקא לא מסכים איתך ברגע שמדובר בDSG 6/7 הרטובים ומנועי 2 ליטר החיים הרבה יותר יפים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בהודעה שפות"ש פרסם מדובר במקרה של ה Q5 עם מנוע TFSI עם סופר צ'ארג'ר וגיר מולטיטרוניק שבשניהם האמינות היא מתחת לכל ביקורת.

רוצה לדעת כמה רכב גרמני מוצלח באמת? תסתכל על נתוני הנסיעה שלו בגרמניה. הרכב המדובר פשוט לא קיים שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...