Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות חשמליות (פורד פיאסטה MK7.5)

GrassCube
שימו לב! השרשור הזה בן 1489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למען הסר ספק, הפוסט הוא לבידור הסקרנות שלי בלבד, הרכב ילקח למוסך.

כמו כן, הרכב לא עבר שום שינוי או תוספות, הבעיות הופיעו משום מקום, על פניו.

כבר תקופה שאני חווה בעיות חשמליות עם הרכב ואני סקרן לדעת ממה זה יכול להגרם.

הסימפוטמים:

• במהלך נסיעה כשגשום ואני מפעיל אורות גבוהים, הרכב סוג של מתאפס על עצמו (אין לי דרך טובה יותר להגדיר). נדלקות ונכבות הנורות על לוח השעונים (כמו בזמן ההנעה בסוויטצ' השני) ושעון הרכב מתאפס לתאריך 2013. רגע אחרי הכל חוזר לעצמו. נדיר מאוד.
  • הרכב פורק מצבר (בן שנה) עד אפס תוך יום וחצי.
  • בזמן הנעת הרכב, בסוויטצ' השני הכל נראה בסדר, נדלקות נורות הביקורת/אזהרה (ואז נכבות אחרי שהרכב עבר את הבדיקה העצמית), רגע אחרי ההנעה (אחרי ניתוק הסטארטר) לוח השעונים (ללא הנורות) מתאפס ומחוגי הסל"ד, מהירות ומד כמות דלק עושים קפיצה הזויה (מחוגים אנלוגיים אבל המערכת דיגיטלית). מחוגי הסל"ד והמהירות חוזרים לפעילות תקינה, מד הדלק לאומת זאת יראה כמות דלק שגויה (יכול לחזור לעצמו בהנעה הבאה).

מעבר לכך אין שום נורת אזהרה שדולקת, OBD גם לא עולה על כלום.

ברור לי כשמש שזאת בעיה של קצר חשמלי, אבל עניין האורות הגבוהים ורגע אחרי ההתנעה מוזר לי.

אשמח לרעיונות איפה יכולה להיות הבעיה.

אשמח גם המלצה לחשמלאי אמין.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה כנראה נובע לא מקצר חשמלי אלא מנתק חשמלי רגעי.

החשד הראשוני שלי הנו במגע חשמלי לקוי בנעל כבל מצבר או בהארקת מרכב (בודי)

או בחוט זרם ראשי כלשהוא או במצבר עצמו (נתק פנימי).

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מצבר גמור יכול להיות. אבל נשמע כמו שאתה אומר איזה קצר או מגע רופף.

דרך אגב אתה יכול לספר על ההתרשמות/חוויה שלך עם האוטו. מאוד מסקרן. לפי מה שהבנתי זאת אחות הקטנה של מאזדה.

עריכה אחרונה על ידי dorban3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...