Jump to content
  • המועדפים עלינו

• תקופה לא פשוטה זו. לאף אחד. למי יותר, למי פחות, מה שבטוח הוא שאף אחד לא הולך לעבור אותה כאילו כלום. בעיקר עסקים קטנים ועצמאים. 
      לכן החלטנו לפתוח עבורכם - בין אם אתם עצמאים שעובדים לבד ובין אם אתם בעלי עסק - שרשור פרסום ופרגון חינמי לחלוטין.
      השרשור ישאר בראש הפורום למהלך התקופה הקרובה ועד שכולנו נוכל לחזור לשגרה של כולנו.

אז ספרו לנו על עצמכם:
      מי אתם
      מה שם העסק
      מה תחום העיסוק
      איפה אתם נותנים שירותים (או איפה ממוקם העסק)
      מה שעות הפעילות
      מה טווח המחירים
      איך אפשר ליצור איתכם קשר (טלפון, לינק לאתר או עמוד פייסבוק)
      האם אתם מעניקים הטבות כלשהן כדי למשוך עוד אנשים (ממש לא חובה, רק כדי שאנשים יידעו)
      כל דבר אחר שאתם חושבים שכדאי לנו לדעת.  

• 7 תגובות
ירחמיאל

בלנדר נינג'ה VS בלנדר מוט Bamix שוויצרי

Recommended Posts

השאלה שלי מתחלקת בעצם ל- 2:

לפי המלצות כאן בפורום, קניתי את הבאמיקס לפני מספר שנים. האמת - קצת התאכזבנו.

הוא אולי אמין כמו סוס ערבות, אבל החבר'ה הזולים והפחות עמידים שהיו לפניו עשו את העבודה באותה רמה ואולי - קשה להודות - גם יותר טוב. האם עוד מישהו מאוכזב כאן ממוט הבאמיקס שלו?

שאלה שנייה - מהי עמדתכם/ניסיונכם מהבלנדר של נינג'ה? 
שכנים וחברים ממליצים, אבל יש ממנו המון סוגים והייתי רוצה גם לשמוע מבחינת אמינות. היכן אגב הוא מיוצר ומיהו היצרן האמיתי?

הדרישות: הכנת חומוס, ריסוק עשבים (פטרוזיליה וכו'), שום, עגבניות חתוכות וכו'.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא לחוץ על קניה המתן עד יעבור זעם.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הבאמיקס הבסיסי והוא באמת קצת חלש.
מאוד אמין ועמיד אבל חלש.
הדגמים היותר חזקים כנראה טובים משמעותית (אין לי. מסקירות ביוטיוב) אבל יקרים. לדעתי, לא שווים את מחירם.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

Bamix משנות ה-70 וה-80 היו נהדרים, סוסי עבודה בסגנון מרצדס e190.

הסחורה שהם מוכרים בעשור האחרון היא פשוט זבל מופקע, וזה מניסיון עם 3 (!!) מכשירים במשפחה, כולל אחד שעלה בזמנו 170 יורו. מעבר לשימוש התמוה באלומינים בכיפה שמגנה על הלהב (כל השאר משתמשים בפלדת אל חלד), המיסב הראשי פשוט נוטה להיתקע עם הזמן, לא משנה עד כמה אתה מקפיד על הניקיון. עוד מותג שוויצרי שדירדר את עצמו לפח בצורה מחפירה.

בקיצור, עברתי לבלנדר מוט זול כלשהו, עובד טוב באותה מידה, עם ראש מתפרק יותר נוח לניקוי. אצלנו השימוש הוא למרקים וחומוס.

אין לי מה לתרום בנוגע לבלנדרים נייחים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אגב יש המלצות לבלנדרים אחרים?
אני מתכוון לאלה העומדים ועליהם יש מיכל, הם יודעים בד"כ לכתוש גם קרח וכו'.
אני חושב לעצמי - אם כבר עולים בגודל, ניקנה משהו איכותי ואמין.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי מספר בלנדרים מוט וכולם לא שרדו- שימוש ממושך (חומוס) בהם תמיד שורף את החיבורי פלסטיק (קופלונג) שבין שני החלקים.
למישהו יש ניסיון עם בלנדר מוט ששורד עבודה ממושכת?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור הבאמיקס בנוי נגד הפצצות, תרתי משמע.

הוא חזק פיזית ואיכותי מאד בחומרים שלו, אבל באותו ערב שזוגתי הרימה ידיים, הוא לא הצליח לכתוש שיני שום בתוך תערובת החומוס.
הוא אצלנו כבר כמה שנים ללא סימני לאות, יכול לעבוד במשך זמן רב ללא פחד שמשהו יימס או יישרף, אבל כאמור לא מוצלח כל כך לדעתנו ב"איך שהוא לוקח את החומר".

אז אני חושב שיש בפנינו 2 אפשרויות: או לרכוש משהו זול יותר, וכשמתפגר אז מחליפים, או לעבור לבלנדר עומד, וכאן שווה כבר להשקיע במשהו עמיד ואמין.

לדעתי בלנדר עומד צ.ל. כזה שכבר יישאר לעמוד על השיש באיזו פינה (כמו הקיצ'נאייד שלנו), אחרת לא ישתמשו בו הרבה והוא "לא יהיה ידידותי למשתמש/ת".
עוד המלצות לכזה?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

• Create New...