Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלנדר נינג'ה VS בלנדר מוט Bamix שוויצרי מרעיש

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה שלי מתחלקת בעצם ל- 2:

לפי המלצות כאן בפורום, קניתי את הבאמיקס לפני מספר שנים. האמת - קצת התאכזבנו.

הוא אולי אמין כמו סוס ערבות, אבל החבר'ה הזולים והפחות עמידים שהיו לפניו עשו את העבודה באותה רמה ואולי - קשה להודות - גם יותר טוב. האם עוד מישהו מאוכזב כאן ממוט הבאמיקס שלו?

שאלה שנייה - מהי עמדתכם/ניסיונכם מהבלנדר של נינג'ה? 
שכנים וחברים ממליצים, אבל יש ממנו המון סוגים והייתי רוצה גם לשמוע מבחינת אמינות. היכן אגב הוא מיוצר ומיהו היצרן האמיתי?

הדרישות: הכנת חומוס, ריסוק עשבים (פטרוזיליה וכו'), שום, עגבניות חתוכות וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הבאמיקס הבסיסי והוא באמת קצת חלש.
מאוד אמין ועמיד אבל חלש.
הדגמים היותר חזקים כנראה טובים משמעותית (אין לי. מסקירות ביוטיוב) אבל יקרים. לדעתי, לא שווים את מחירם.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Bamix משנות ה-70 וה-80 היו נהדרים, סוסי עבודה בסגנון מרצדס e190.

הסחורה שהם מוכרים בעשור האחרון היא פשוט זבל מופקע, וזה מניסיון עם 3 (!!) מכשירים במשפחה, כולל אחד שעלה בזמנו 170 יורו. מעבר לשימוש התמוה באלומינים בכיפה שמגנה על הלהב (כל השאר משתמשים בפלדת אל חלד), המיסב הראשי פשוט נוטה להיתקע עם הזמן, לא משנה עד כמה אתה מקפיד על הניקיון. עוד מותג שוויצרי שדירדר את עצמו לפח בצורה מחפירה.

בקיצור, עברתי לבלנדר מוט זול כלשהו, עובד טוב באותה מידה, עם ראש מתפרק יותר נוח לניקוי. אצלנו השימוש הוא למרקים וחומוס.

אין לי מה לתרום בנוגע לבלנדרים נייחים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב יש המלצות לבלנדרים אחרים?
אני מתכוון לאלה העומדים ועליהם יש מיכל, הם יודעים בד"כ לכתוש גם קרח וכו'.
אני חושב לעצמי - אם כבר עולים בגודל, ניקנה משהו איכותי ואמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי מספר בלנדרים מוט וכולם לא שרדו- שימוש ממושך (חומוס) בהם תמיד שורף את החיבורי פלסטיק (קופלונג) שבין שני החלקים.
למישהו יש ניסיון עם בלנדר מוט ששורד עבודה ממושכת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור הבאמיקס בנוי נגד הפצצות, תרתי משמע.

הוא חזק פיזית ואיכותי מאד בחומרים שלו, אבל באותו ערב שזוגתי הרימה ידיים, הוא לא הצליח לכתוש שיני שום בתוך תערובת החומוס.
הוא אצלנו כבר כמה שנים ללא סימני לאות, יכול לעבוד במשך זמן רב ללא פחד שמשהו יימס או יישרף, אבל כאמור לא מוצלח כל כך לדעתנו ב"איך שהוא לוקח את החומר".

אז אני חושב שיש בפנינו 2 אפשרויות: או לרכוש משהו זול יותר, וכשמתפגר אז מחליפים, או לעבור לבלנדר עומד, וכאן שווה כבר להשקיע במשהו עמיד ואמין.

לדעתי בלנדר עומד צ.ל. כזה שכבר יישאר לעמוד על השיש באיזו פינה (כמו הקיצ'נאייד שלנו), אחרת לא ישתמשו בו הרבה והוא "לא יהיה ידידותי למשתמש/ת".
עוד המלצות לכזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

מדובר ברעש שנשמע כמו יבבה מתכתית.
הכל מסתובב והמכשיר עובד.

לאחר טבילה במזון ועיבודן - הרעש נעלם.
אני אנסה לרכוש את החלף/חלפים ולהחליף, אבל ע"מ להגיע למצב של מינימום שעות או ימי השבתה, אנסה לבצע הרכישה לפני הפירוק - מניסיונכם ודעתכם: במה מדובר כאן? מסב? אטם?
פשוט רוצה לדעת מה להזמין. היכן מאגב יהיה הכי טוב להזמין עבורו חלפים?

אשמח גם לקבל קישור או רעיון היכן ניתן למצוא באינטרנט שרטוט טכני/תמונת פיצוץ שלו:

Bamix  E160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כמה שנים יש לך אותו ?  הניסיון שלי עם במיקסים הוא שהם עובדים ועובדים, מעולם לא שמעתי אחד בוכה.  אחד באמת הפסיק לעבוד לי באיזה שלב - אפילו לא טרחתי לנוסת לתקן אחרי כל כך הרבה שנים - קניתי אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעריך 5-6 שנים.

הוא לא היה זול וסה"כ אנחנו מרוצים ממנו, אין לי בעיה לתקן, רק רוצה לדעת מה יכול להתתפגר שם.
אני כבר לא כל כך בעד למהר ולהחליף הכל בחדש, בפרט לא במכשיר איכותי שניתן לתיקון ולא בנוי באופן "חד פעמי". יש לי פנאי וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא איכותי ולא בטיח. ח*א של סחורה

משולבת בתכנון שגוי.

שים לב למה שכתבתי בתחילת השרשור לפני כשנה.

עזוב אותך מהמוצרים העלובים האלה, וקנה בלנדר מוט אחר, לא משנה מאיזו תוצרת.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש maxomixx 1000w של בוש, חיה רעה, כותש גם קרח, עובד קשה כבר שנה וחצי.
קניתי בזמנו באמזון אנגליה במחיר מצחיק לסט מלא (פחות מ-300 שח).

https://www.olsale.co.il/ItemDetails.aspx?auction_id=23016702&af=2536&gclid=Cj0KCQiAj9iBBhCJARIsAE9qRtDee9F8UIeoJJE5kN0cebdm3OhX3PBOM2dcb027a2cVljbNFqZzN1AaAjhnEALw_wcB

• אהבתי 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...