Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום מובילי דעה עם יונדאי i10

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 20 שעות, zvit כתב:

עוד קוריוז נחמד היה כשלחצתי על כפתור ה-SOS שנמצא בין מגיני השמש ברכב - הייתי בטוח שמדובר בלחצן שמפעיל את ארבעת המאותתים - אבל הופתעתי כשמערכת חייגה למשטרה.

וענתה לי: "רוזי משטרה שלום" - בהזדמנות חגיגית זאת - סליחה רוזי.

אין אין.

אתה אלוף בדברים האלו

🤣

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני בטעות ברכב החדש לחצתי על לחצן ה-SOS, אבל אצלי הוא נמצא ליד תפעול הסאנרוף וכפתורי התאורה, ניסיתי להדליק את התאורה ולחצתי על ה-SOS, ואי אפשר לנתק מהצד של הרכב, רק מהצד השני.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

במקרה כזה כאשר הבחירה נעה בין רובוטי חד מצמדי לבין ידני, האם לא היה נכון לשווק את הידנית גם ברמת איבזור בינונית לפחות?

רכבי מיני ידניים זה לא דבר שנפסל על הסף אפילו אצל חובבי אוטומט מושבעים כמו הישראלים. לעומת זאת, רובוט חד מצמדי זה בהחלט משהו שהרבה אנשים לא חיים איתו בשלום.

נראה לי הגיוני להציע גם את הדגם הידני ברמת איבזור גבוהה יותר מ"עני-טנס". חבל.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא סוד שיבואנים הביאו שוב ושוב גירסאות ידניות לדגמים ונאלצו למכור את המלאי בהנחות גדולות בגלל ביקוש נמוך.

גם הגרסה הידנית של ה-i10  מגיעה רק בגלל שיש לקוחות שביקשו, ולא נראה לי שתגיע בכמות משמעותית.

תנסה להכנס לסוכנויות של יבואנים ולהזמין דגמים ידניים (גם כאלה שמופעים במחירון) או שתאלץ להמתין חודשים רבים, או שיגידו לך שאין צפי לכניסה למלאי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא באירוע מכירות האינטרנטי שהיה לרנו לא מזמן קרסו בחרו להציג מכל רמות הגימור את הקליאו דווקא בגרסה הידנית. 

מתאר לעצמי שהיא זמינה לקנייה מיידית אם ככה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר.

ממש טיפשי שהם משגעים אנשים ומציגים דווקא את הגרסה הידנית הפחות מרשימה מבחינה קוסמטית באירוע אם ככה, הרי להתארגן על RS בטח לא אמור להיות קשה מדי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, zvit כתב:

זה לא סוד שיבואנים הביאו שוב ושוב גירסאות ידניות לדגמים ונאלצו למכור את המלאי בהנחות גדולות בגלל ביקוש נמוך.

גם הגרסה הידנית של ה-i10  מגיעה רק בגלל שיש לקוחות שביקשו, ולא נראה לי שתגיע בכמות משמעותית.

תנסה להכנס לסוכנויות של יבואנים ולהזמין דגמים ידניים (גם כאלה שמופעים במחירון) או שתאלץ להמתין חודשים רבים, או שיגידו לך שאין צפי לכניסה למלאי.

אפילו כאלה עם קריצה ספורטיבית, יש יבואנים שבכלל לא מביאים (מאזדה), ויש כאלה שרק המשיח יודע מתי יגיע למלאי דגם ידני (סיוויק 1.5 טורבו ברמת גימור "ספורט")

וזה עוד לפני הקורונה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגרסה הידנית יש ביקוש גבוהה באירופה, במיוחד בדגם מבוקש כמו הקליאו החדשה
והמחיר ליבואן הישראלי לרוב פחות משתלם ליצרן ממדינות אחרות באירופה ולכן אנחנו לא בראש סדר העדיפויות
לגרסאות אוטומטיות בדרך כלל יש פחות ביקוש באירופה ולכן יש פחות בעיות אספקה לישראל

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכנעתם אותי 😔

זה רכב שיכול להיות רלוונטי עבור הורי למשל, הגיר הרובוטי לא בא בחשבון מבחינתם, וגירסה ידנית ערומה זה מעט מבאס למרות שידני בהחלט בא בחשבון מבחינתם.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי גם הגרסה הבסיסית לא הרגישה מי יודע מה ערומה, ההבדלים באבזור לא כאלה גדולים לטעמי.

בנתיים ראיתי רק אחת כזו נוסעת בכבישים.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, deltaHF כתב:

שכנעתם אותי 😔

זה רכב שיכול להיות רלוונטי עבור הורי למשל, הגיר הרובוטי לא בא בחשבון מבחינתם, וגירסה ידנית ערומה זה מעט מבאס למרות שידני בהחלט בא בחשבון מבחינתם.

האמת שההבדלים בין הגרסה הידנית לאוטומטית הכי בכירה לא כאלה משמעותיים. המפרט מופיע כאן. ההבדלים הם: חלונות כהים והקשקוש הזה מעל תא הכפפות (יש את שניהם בכל הגרסאות האחרות), וגג שחור/אדום, בקרת אקלים, תאורת עזר בפניה, פנסי פרוג'קטור, פנסי ערפל. תכלס, חוץ מבקרת האקלים ואם ההורים שלך בקטע של לשים נורות לד/קסנון אז הפנסים, כל שאר ההבדלים - לדעתי - די זניחים.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, בגירסה הידנית נשאר איבזור בטיחותי מלא, ולא פחות חשוב נשאר מנוע הבכיר ולא 1.1 כמו היה בעבר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, deltaHF כתב:

שכנעתם אותי 😔

מוטיב חוזר כאן בשרשור: מי שמתרשם מהמפרט על הנייר, מומלץ לבצע נסיעת מבחן. הגיר באמת לא כזה נורא. 

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בטעות ברכב החדש לחצתי על לחצן ה-SOS, אבל אצלי הוא נמצא ליד תפעול הסאנרוף וכפתורי התאורה, ניסיתי להדליק את התאורה ולחצתי על ה-SOS, ואי אפשר לנתק מהצד של הרכב, רק מהצד השני.

הבנתי שזה פריט שחייב להיות בכל רכב שהוצג ב-2019 והלאה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...