Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבוש הזו תתאים לשימוש ביתי?

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 1426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחרי שנסגרו המשלוחים מאמאזון צריך לחפש מציאות בארץ. להברגת רהיטים וקדיחה בקירות בלוק רגילים, האם זו תעשה את העבודה? 12V תספיק? יש לי כרטיס חבר, אז עוד 30% הנחה

https://www.homecenter.co.il/drill-drivers/product-page/22387

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי כזאת בדיוק, כל עוד הקירות הם אכן בלוק ולא בטון - תעשה את העבודה.

אם הם בטון היא קצת מתקשה ולוקח לה זמן וכדאי להשתמש במקדחים טובים (נניח וידיה של בוש) ולתת להם להתקרר כל מה שניות

אם זה בטון מזוין אז שכח מזה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה פעמים היום הקירות הפנימיים הם בכלל גבס (כלומר מה שאתה קודח דרכו), מאחורי זה יש בידוד או אין בידוד, ויש בטון או בלוקים וכו'.

בדירה עכשיו רוב הקירות הם גבס, יש מעט שהם בטון או בלוקים, בעיקר מסביב ליציאה לגינה / מרפסת, מסביב לדלת הכניסה, ממ"ד וכו'.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה חיפוי של קירות גבס נשמעים בד"כ, בלוקים בד"כ לא נשמעים חלולים כשדופקים עליהם עם היד

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אצלי הוא עושה את זה יופי, לאורך השנים חדר קירות גבס, בלוקים ואפילו בטון לא מזוין לעומק של 1-2 ס"מ (תחת המגבלות שציינתי).

אגב גם קדיחות בברזל (לא ברזל עבה מדי, עם מקדח מתאים וקירור תכוף מאוד), וגם בעץ (כמובן שמקדח מתאים) גם אוכל.

והסוללה הנוספת מאוד שימושית, לעניין הברגת רהיטים הברגתי איתה +- בית שלם, כולל ארון בגדים של 3 מטר על 2 מטר של איקאה, עוד ארון בגדים של מטר וחצי על 2 מטר, עוד ארוך של 1.2 מטר על 1.8 מטר, מיטות, כולל מיטת "קומותיים" שבמקום מיטה בחלק התחתון יש שולחן מחשב (שלדה מברזל) שממנה כרגע אני כותב את ההודעה.

וכמובן עוד ועוד דברים כאלה, כולל למשל פירוק והרכבה מחדש של חלק מהדברים במעבר דירה.

זה אחד הכלים הכי טובים שיש, בהתחשב בזה שנדיר שתצטרך 18V

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הכוונה הראשונית שלי הייתה ללכת על 18V אבל אם 12V יעשה את העבודה אז עדיף. אגב, יש המלצה לסט ביטים ומקדחים במחיר סביר? (הזמנה אונליין כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Bosch X-Line 50 היא מקיפה מספיק לדעתי (לא בדקתי מחירים, תשווה, הלינק הוא כדי שתקבל רושם).

מכילה מקדחי עץ, ברזל ווידיה בגדלים שונים, ביטים שונים שמתאימים לרוב המוחלט של העבודות

הסכין יפנית גם מצוינת, הבוקסות בכמות ממש קטנה אל תבנה עליהם יותר מדי

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלי הזה הוא מברגה והוא מעולה, להברגה, לשימושים ביתיים (הברגת רהיטים כמו שציינת)  ולא לרכב.

אבל אם אתה רוצה לקדוח בקירות, תקנה פטישון.

אם אתה רוצה לקדוח בברזל, תקנה מקדחה 220V.

אם אתה רוצה לעבוד על ברגים ברכב, או לבנות דקים ופרגולות מעץ עבה, צריך מברגת אימפקט כבדה.

אין פתרון קסם, לכל שימוש צריכים את הכלי מתאים.

אם משתמשים בכלי אחד להכל אז מתפשרים. מאוד.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלי הוא מברגה/מקדחה, וככזה הוא מספיק בהחלט לקדיחות קלות, כולל קירות שאינם מבטון

והברגת רהיטים וקדיחה בבלוקים זה בדיוק מה שפות"ש צריך

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, אתה תתקל בבטון הרבה יותר ממה שאתה חושב.
יש גם סוגי טיח שהם קשים לקדיחה לא פחות בהרבה מבטון שתמצא בקיר.

לרוב המקדחה הנטענת תאכזב אותך במשימה הזו.

קנה פטישון ואימפקט.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את ההמלצות פה לקנות פטישון למען האמת.

יש לי מקדחה "גנרית" כלשהי שקיבלתי מאבא שלי אחרי שהוא קנה פטישון של מקיטה לפני מספר שנים.

לא נתקלתי בקיר שלא הצלחתי לקדוח ללא בעיה (משתמש במקדחים טובים), כולל הקירות בממד + תקרה (כמעט כל הקירות אצלי בבית מבטון, כולל הפנימיים).

במעט מאוד מקומות בבית ניסיתי לקדוח עם מברגה (בוש 18V) מכיוון שמקדחה פשוטה עושה את העבודה בצורה הרבה יותר טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בבניין, אין לי גינה שאני יכול להרים שם סדנת עץ. לא חושב שיש לי צורך באימפקט בשביל רהיטים מאיקאה או לא משנה מאיפה. הבית הוא בית חדש אז אין פה שיפוצים ותחזוקה שאני צריך לעשות. קודח 3-4 חורים בשנה. לא חושב שיותר מזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...