Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה מוזרה במצלמת רוורס

שימו לב! השרשור הזה בן 1476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

קודם כל, אם זה לא הפורום המתאים, בבקשה תזיזו את זה או תגידו לי...

התקנתי, די בהצלחה מצלמת רוורס עם מראה-מסך. אחד מעלי אקספרס.

לםי ההתקנה ניסיתי את זה עם ספק 12 וולט חיצוני ועבד מצויין.

באוטו יש התנהגות מוזרה. כשהאוטו דולק ואני על רוורס, אם אני לא נוסע ולא עושה כלום, רואים יפה. ברגע שאני מתחיל לסובב את ההגה, התמונה נלעמת וחוזרת כל כמה שניות. אם אני לוקל את ההגה שמאלה או ימינה עד הסוף, התמונה נעלמת לגמרי.

את החשמל למצלמה ולמסך לקחתי ממנורת הרוורס.

קראתי קצת על הנושא והבנתי שהמתח למנורת רוורס לא תמיד יציבה על 12 וולט ושזו יכולה להיות סיבה לכל מני תופעות מוזרות (בעיקר ריצודים ראיתי, ולא בדיוק התופעה שלי). וקראתי שהפיתרון זה להשתמש ב- relay או ב-rectifier.

האם מישהו מכיר ויודע להגיד לי מה עדיף משני אלה, או שהבעיה אצלי לא קשורה לזה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ניירת עם הוראות התקנה?

אמור להיות חוט פיקוד להדלקת המצלמה/מסך עם הכנסה לרוורס, זה החוט שאמור להיות מחובר לנורת רוורס. את המתח לשניהם, או לפחות למסך, קח ישירות מהמצבר (דרך בית פיוז פנוי או דרך פיוז חיצוני).

השילוב הנ"ל שווה ערך בגדול לשימוש בריליי (ממסר).

בהחלט יתכן מפל מתח שנוצר כתוצאה מצריכת הזרם הנוספת של שני אביזרים שהוספת על הקו.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

איזה רכב יש לך ואיזה שנה?

(צרפתי?גרמני?)

רוב הסיכוים שמיני רילי יפתרון לך את הבעיה

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...