Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מותר לרדת לשטוף את הרכב בימים אלה?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא מדובר על הליכה ברחוב, מדובר על שטיפת הרכב בחניה פרטית. זה לא שכולם יוצאים לשטוף את הרכבים באותה שעה ומתקהלים בחניון.

פותח השרשור גר בבניין לפי התיאור שלו ולא בבית פרטי, כך שגם החניה זה מרחב ציבורי.

אז הוא יורד לשטוף תאוטו, ומישהו רק זורק תזבל, ומישהו רק יצא לכמה דקות להתרענן...

תתחילו להפנים שאנחנו חיים בתקופה מיוחדת ושיש צרכים אמיתיים שבגללם צריכים לצאת מהבית ויש דברים שהם לא. שטיפת רכב זה לא צורך חיוני. נקודה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאלה שכן אחרת זה מחלקה סגורה עם סעיף נפשי. זה בהחלט להתאורר ובהחלט תלוי בשוטר. גם הם מבינים ולא חושב שישר ידפוק דוח לפני שיבקש יפה לעזוב.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 דקות, tepic כתב:

פותח השרשור גר בבניין לפי התיאור שלו ולא בבית פרטי, כך שגם החניה זה מרחב ציבורי.

אז הוא יורד לשטוף תאוטו, ומישהו רק זורק תזבל, ומישהו רק יצא לכמה דקות להתרענן...

תתחילו להפנים שאנחנו חיים בתקופה מיוחדת ושיש צרכים אמיתיים שבגללם צריכים לצאת מהבית ויש דברים שהם לא. שטיפת רכב זה לא צורך חיוני. נקודה.

רגע, אז גם לזרוק את הזבל אסור? 
בוא לא נגזים. צריך לצמצם אפשרויות קרבה לאנשים אחרים למינימום אבל במקביל לשמור על שפיות.
אתה לא שוטף את האוטו כל יום אלא מקסימום פעם בשבוע, וגם זה אם אתה ממש פנאט. הסיכוי שתידבק מלהיות 30 דקות עם סבון ומים בחניון ריק קטן יותר מיציאה למכולת השכונתית לצורך הצטידות במזון, שזה צורך חיוני.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזרוק את הזבל זה חיוני.

ללכת למכולת זה חיוני.

לשטוף את האוטו לא.

האם תידבק בקורונה ותכחיד את מדינת ישראל כי שטפת את האוטו? כנראה שלא.

אבל אם היחס לגבי כל פעולה יהיה ככה - אז זה ייראה פחות או יותר כמו שראינו את הרחובות בשבועות האחרונים, כל אחד יוצא לעשו תמשהו לא באמת חיוני - אבל זה משהו קצר והוא ישתגע אם הוא לא יעשה אותו וגם ללכת לסופר זה מדבק.

אני אישית בגלל משבר הקורונה לא שטפתי את הרכב כבר חצי שנה בערך... הרגשתי שהוא הולך לבוא 😆

• מצחיק 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אני שוטף את הרכב פעמיים בשנה (לקראת פסח ולקראת ראש השנה), לפעמים גם בחנוכה ובאיזור תשעה באב. אבל אוי ואבוי לי אם אשתי תראה פירור של סנדוויץ באוטו בפסח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מצחיק 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 2 שעות, Nakamichi כתב:

לזרוק את הזבל זה חיוני.

ללכת למכולת זה חיוני.

לשטוף את האוטו לא.

האם תידבק בקורונה ותכחיד את מדינת ישראל כי שטפת את האוטו? כנראה שלא.

אבל אם היחס לגבי כל פעולה יהיה ככה - אז זה ייראה פחות או יותר כמו שראינו את הרחובות בשבועות האחרונים, כל אחד יוצא לעשו תמשהו לא באמת חיוני - אבל זה משהו קצר והוא ישתגע אם הוא לא יעשה אותו וגם ללכת לסופר זה מדבק.

😆

לא הבנתי את ההיגיון הזה.

אם מישהו רואה אותך שוטף את הרכב זה אמור לגרום לו להרגיש שסבבה לצאת לפגוש חברים? לא חושב.

ללכת לסופר זה חיוני, אז אם משעמם לי בבית אני אצא כל יום לסופר לטייל בין המדפים ולהתרשם ממבחר העוגיות של פסח, וזה יהיה חיוני וסבבה?

כל המטרה של ההגבלות היא למנוע התקהלויות, לא לבחון מה חיוני ומה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, SlowRide כתב:

לא הבנתי את ההיגיון הזה.

אם מישהו רואה אותך שוטף את הרכב זה אמור לגרום לו להרגיש שסבבה לצאת לפגוש חברים? לא חושב.

ללכת לסופר זה חיוני, אז אם משעמם לי בבית אני אצא כל יום לסופר לטייל בין המדפים ולהתרשם ממבחר העוגיות של פסח, וזה יהיה חיוני וסבבה?

המטרה של ההגבלות היא לעשות סדר.

בגדול, למנוע מאנשים שחושבים שהם חכמים גדולים להתחיל להחליט מה נכון ומה לא.

האם ההגבלות מנוסחות באופן מושלם? לא

האם הן יכולות להיות מנוסחות באופן מושלם? לא

אז אתה יכול להמשיך ולהגיב בצורה חכמולוגית...

עריכה אחרונה על ידי tepic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עקרונית מה שאתה כותב נכון.
בזמנים כאלה אי אפשר לסמוך על שיקול דעת עצמאי של כל אחד.
העניין שההוראות לא כאלה חד משמעיות. לראיה, שוטר אחד נתן למישהו אזהרה על זה, שוטר אחר לא.
יציאה עד 100 מטר מהבית לזמן קצר זה משפט מאד כללי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו ההנחיה - איסור על "יציאה של יחיד או של אנשים הגרים באותו מקום, לזמן קצר ובמרחק של עד 100 מטרים ממקום המגורים"

למרות שזה נראה לי לא לעניין לתת קנס על דבר כזה, אני חושב ששטיפת רכב זה לא "זמן קצר".

באסה, תכננתי לשטוף מחר וארד מזה, למרות שהרכב נמצא 4 מטר מהדלת שלי

עריכה אחרונה על ידי GTאי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, SlowRide כתב:

לא הבנתי את ההיגיון הזה.

תשמע, אין סוף להתחכמויות.

הרי בסופו של יום גם בשגרה זה לא סבבה לעשות הרבה דברים שהמון אנשים עושים כל הזמן ושאין למדינה באמת דרך לאכוף אותם.

אתה רוצה ללכת 12 פעמים ביום לסופר? אף אחד לא יעצור אותך.

אתה רוצה לשטוף את הרכב? כנראה גם שזה יעבור חלק וגם לא יגרם מזה נזק.

אתה רוצה להיות קצת יותר בוגר לגבי זה? תמעיט ביציאות לא הכרחיות ושאתה יוצא כבר, תקצר את זה עד כמה שאפשר.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטפתי מוקדם בבוקר את הרכב כי היה ממש מטונף. אצלי אין בעיה כי האזור שלי מבודד ( אין בו תנועה)

וכל הגישה לאזור סגורה עקב הקמת מבנה ענק. ככה שהייתי ממש לבד, וגם מתחתי מעט את השרירים.

זו לא המלצה, כי בכל אזור זה שונה ( שכנים, כביש ציבורי, חניה פתוחה כד') לכן כל אחד יעשה את השיקולים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שוטר היה רואה כמה האוטו שלי היה מלוכלך הבוקר, היה יוצא ועוזר לי 😆

אבל בכל מקרה, ירדתי מאוד מוקדם, והחנייה די מבודדת, כך שלא היה חשש לא להדבקות ולא למפגש לא רצוי עם שוטר.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...