Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לשליחים

krabslapper
שימו לב! השרשור הזה בן 1487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למיטב ידיעתי , היום כבר השוטר לא צריך לעצור לבדיקת רישונות. הקלדה של מספר הרכב במסוף כאשר הוא נוסע אחריך תספק לו את כל המידע על הרכב.
אותי לפחות לא עצרו כבר שנים לבדיקה שכזאת.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושעבדת ליד ניידת שבודקת רישיונות לכל אחד לא ביקשו ממך לעצור להראות רישיון?

לפני 8 שעות, dj_dani כתב:

בכל שלוש שנותיי כשליח לא נעצרתי, אבל אני לא חושב שזה בגלל שיש הסכם בשתיקה לגבי הדבר, אלא ככל הנארה כי רכבתי כמו בן אדם.

ושעברת ליד ניידת שעוצרת כל אחד לבדיקת רישיון לא ביקשו ממך לעצור? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, krabslapper כתב:

ושעבדת ליד ניידת שבודקת רישיונות לכל אחד לא ביקשו ממך לעצור להראות רישיון?

ושעברת ליד ניידת שעוצרת כל אחד לבדיקת רישיון לא ביקשו ממך לעצור? 

לא שזכור לי, אבל אני לא מוצא קשר מוכח לעובדה שהיה לי ארגז שליחויות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 שנים כשליח - לא נעצרתי לבדיקת רשיון, אבל ב3 שנים האלה גם עם האופנוע והרכב לא נעצרתי לבדיקת רשיון. 
מצד שני - נעצרתי לבדיקת אלכוהול על קטנוע של דומינוס עם פיצות חמות בבגאז'.
אז מה זה אומר? כלום ושום דבר, מי שסיפר לך את השטות הזאת מבלבל את המוח - ואם אתה מתכוון לעבוד ללא רשיון או שאתה בשלילה אז אני מקווה שלא תתרסק, תתשאפז ליום וחצי עם שבר ברגל בקטנה ואז תגלה שאין ביטוח ובעוד 3 שנים קרנית יבואו לך עם חשבונית על מליון וחצי ש"ח הוצאות אישפוז, כי אז תצטרך לבדוק כמה מדינות נשארו בעולם שלא יסגירו אותך לישראל.

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד כשליח כבר מעל 3 שנים. עצרו אותי פעם אחת בלבד לבדיקת רישיון. מצד שני אני רוכב נורמלי והאופנועים בעסק נראים חדשים ומטופלים היטב.

באופן כללי לא ראיתי שעוצרים המון שליחים לבדיקות כאשר לא נתפסים מבצעים עבירה אבל זה קיים בהחלט וקורה מידי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...