Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Gal Atun

שוק יד 2 בזמן הקורונה

Recommended Posts

לדעתי המשק לא יחזור כל כך מהר לקדמותו 

מה שיגרום לירידות מחירים רציניות במוקדם או במאוחר

זה יהיה נכון לרכבים חדשים כמו ליד שניה , 

ההשפעה תגיע גם להלבשה ומוצרי חשמל 

ירידות מחירים יהיו בכל מקרה זו דעתי

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על דיפלציה. אין דבר שמפחיד יותר את הבנקים למשכנתאות...

תזכור ששוק הדיור היה המדד שמנע את הדיפלציה ב 2014. אחרת היה קשה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא במדינת ישראל. 

בניגוד לארה"ב ששם במקרה שבו מחיר הדירה יורד , הדייר יכול לתת את המפתחות של הדירה לבנק ונגמר החוב, בארץ אם אתה לא משלם , ומחיר המימוש של הדירה נמוך מיתרת החוב , אתה תדרש להשלים את ההפרש. 

בנוסף בארץ כבר זמן רב לא נותנים הלוואות מעבר ל 70% משווי הדירה , כך שצריך ירידה חדה בכדי ששווי הדירה יהיה נמוך מיתרת הלוואה.

לעומת זאת שוק עם מיתון נרחב יצור כמות גדולה של מובטלים אשר לא יוכלו לשלם את החזר המשכנתא החודשי. וזה כן מפריע לבנקים. 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 שעות, windsurfer כתב:

איך עשית לי חשק לניסימו כזו...

למרות שאני לא בטוח שאסתדר עם 2 מושבים ולא ברור כמה היא נוחה בתור דיילי

גם אצלי ה 2 מושבים זה דיל ברייקר, אני בלי ילדים ככה שאין צורך רציני במושבים אחוריים אבל זה כן נדרש עבור נוסעים מזדמנים ולכן אני צריך שיהיו מושבים אחוריים אפילו אם הם תיאורתיים כמו ב BRZ. 

לא שבכלל יש לי סכומים כאלה כן? :)

אבל רכב חלום, מי שתכנן על ניסמו ויש לו רבע מיליון שרצה להשקיע עבור המטרה, אני לא חושב שתהיה לו הזדמנות יותר טובה מהרכב הזה פה. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 8 שעות, Doron_Z כתב:

אין עדיין הצפה ופאניקה, זה באמת צריך להמשך עוד זמן, אבל כבר עכשיו עולה לפעמים משהו שנראה די ברור שנמכר ממקום של מצוקה שאולי נובעת מזמן קורונה. 

למשל הניסאן 370Z הבאה, בת שנה עם סכ"ה 8000 קילומטר, רכב שנמכר כחדש ב 355K, מוצע ב 255K, אני מתאר לעצמי שזה לפחות 50K מתחת למחירון. 

https://www.yad2.co.il/item/nq94bv

אז כן, עדיין רחוק מהצפה אבל אם מחפשים יש כבר סימנים ראשוניים למה שעלול להיות אם המצב לא ישתפר בחודשים הקרובים. 

וואו יפה.

נותן לי רעיון לשרשור נפרד

• תודה 1

ונדורה '92...טרנספורטר '96...626 '01

סובארו '84... סופרב '04

קראפטר '06...אוטובוס מאן '96...פיורינו '87

ברלינגו '03 H1 ...XC-90 '08 ... 940 '98...אאוטלנדר '13

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה אנשים כאן הלכו וניסו להזמין NISMO כזאת בחברה, אבל יש סיכוי מסויים שהמחיר שתקבלו לסגירה לא יהיה 355.

בנוסף, אני לא מבין את ההתפלאות על ירידה של 25% בערך ממחיר המחירון של רכב נישה חדש יחסית. כמה רציתם שתעלה מכונית כזאת?

אני מסתכל קצת על הלוחות - והמחירים ממש לא יורדים. בטח לא מתרסקים כמו חלק מהתחזיות. 

אם זה היה לי חלק מהת'רדים פה - חברות הליסינג היו משלמות לנו רק שניקח להם רכבים מהמגרש. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תמתין. תהליכים כאלה לוקחים יותר זמן.

לחברות כאלה לוקח רבעון להבין את גודל המכה. הדוחות שמתפרסמים עכשיו הם טרום המשבר .

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 שעה, Nakamichi כתב:

אני לא יודע כמה אנשים כאן הלכו וניסו להזמין NISMO כזאת בחברה, אבל יש סיכוי מסויים שהמחיר שתקבלו לסגירה לא יהיה 355.

בנוסף, אני לא מבין את ההתפלאות על ירידה של 25% בערך ממחיר המחירון של רכב נישה חדש יחסית. כמה רציתם שתעלה מכונית כזאת?

אני מסתכל קצת על הלוחות - והמחירים ממש לא יורדים. בטח לא מתרסקים כמו חלק מהתחזיות. 

אם זה היה לי חלק מהת'רדים פה - חברות הליסינג היו משלמות לנו רק שניקח להם רכבים מהמגרש. 

בגדול אתה צודק שלא הגענו לשלב המדובר, המחירים לא יורדים באופן משמעותי ובטח לא מתרסקים אבל כמו שאני ואחרים כתבו פה זה תהליך שלוקח קצת זמן, גם בקרב הליסינג וגם בשוק הפרטי (אין בעיה למשל לבקש דחייה של התשלומים של המימון בכמה חודשים, כמובן עם תשלום ריבית אבל במצב חירום זה שולי) אבל אם זה ימשך לאורך זמן אני מאמין שאתה תראה את זה. 

בקשר לניסמו, אם חדשה עולה 355 (בהנחה ו... צודק שלא ניסינו לבדוק בסוכנות) אז ירידה של יותר מ 50 אלף אחרי שנה לרכב עם נתונים של כמעט חדש זה לא חריג? 

הוא מוכר את זה ב 100K פחות,יש ניסמו אחרות בלוח עם קילומטר הרבה יותר גבוה וישנות יותר והם מבקשים יותר. ברור שזה מחיר טוב גם אם נקח בחשבון שזו קטגוריה עם ירידת ערך מהירה. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...