Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק יד 2 בזמן הקורונה

GaT
שימו לב! השרשור הזה בן 1334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב חברי הפורום,

לא בטוח שזה המקום הנכון לדיון, אשמח לתיקון אם לא.

לדעתכם, האם משבר הקורונה ישפיע על שוק יד 2 של הרכבים? אכן, הנבואה ניתנה לשוטים, אבל בטוח תיהיה השפעה כזו או אחרת על שוק הרכבים המשומשים. 

בקבוצות היד 2 השונות לא ראיתי שינוי כלשהו, אבל באמת זה עוד מוקדם לשים לב.

השאלה עלתה לי בעקבות חיפושים אחר רכב יד 2 ומשום מה מרגיש לי שאנשים לא ימהרו לעשות שינויים במצב הנוכחי. 

אם למישהו יש איזו היפותזה מעניינת או מידע כלשהו, אשמח לשמוע (בטוח שזו שאלה שעלתה לעוד אנשים חוץ ממני).

המשך שבוע מבורך והרבה בריאות לכולם,

-גל

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מצב החירום ימשך זמן רב אז תהיה השפעה רבה לכלכלה ואנשים יפטרו מנכסים שיש להם על מנת שיהיה כסף נזיל ובתוך זה - מי שיש לו רכב בהלוואה למשל יעדיף למכור אותו ולקנות רכב זול יותר.

מי שמחזיק יותר מרכב אחד יעדיף למכור אחד מהם כדי שיהיה לו יותר כסף בעו"ש

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני מצאתי קונה לרכב שלי, מצאתי רכב שאני רוצה לקנות ובכנות? לא רואה את עצמי הולך לבנק (להלוואת גישור) או לדואר פעמיים לטובת העברת בעלות, מרגיש לי מעט לא אחראי.
העניין לא דחוף לי וכנראה אתאפק.

מבחינת הכלכלה אז ברור כבר שתהיה פגיעה, אני מאמין שבעלי עסקים ושכירים מתחילים להרגיש זאת. אני ואשתי עובדי מדינה אז לפחות זה כרגע מעט פחות מדאיג.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוקדם מידי לקבוע כמובן. אם עוד שבועיים לדוגמה כבר נהיה בשלב שפשוט חיים עם הנגיף, כמו שפעת, אז לא צפוי שינוי של ממש. אם מדובר בעניין של חודשים רבים, אז ברור כי תהיה השפעה משמעותית ולמעשה צפויה ירידת מחירים בשל הצפת השוק ברכבים שנרכשו באשראי ע"י אנשים שלא יכולים לעמוד בהחזר ההלוואה. 

• מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, system_x כתב:

האמת שאני מצאתי קונה לרכב שלי, מצאתי רכב שאני רוצה לקנות ובכנות? לא רואה את עצמי הולך לבנק (להלוואת גישור) או לדואר פעמיים לטובת העברת בעלות, מרגיש לי מעט לא אחראי.
העניין לא דחוף לי וכנראה אתאפק.

מבחינת הכלכלה אז ברור כבר שתהיה פגיעה, אני מאמין שבעלי עסקים ושכירים מתחילים להרגיש זאת. אני ואשתי עובדי מדינה אז לפחות זה כרגע מעט פחות מדאיג.

האמת שאפילו לא חשבתי על העניין הטכני שברכישה (העברת בעלות בדואר למשל). אכן משחק תפקיד לא קטן.

בדיוק דברתי עם אשתי, והיא אמרה לי שאבא שלה מכר עכשיו את הרכב ובמעמד העברת הבעלות הוא לא הסכים להכנס לדואר...הרוכש עמד בתור במקומו וברגע שהגיע התור, הוא נכנס סיים את העניין ויצא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אני תוהה ההאם זה ישפיע. מצד אחד חושב שלא ימהרו לבצע שינויים. מצד שני אם א=ראה רכב שמעניין אותי במחיר טוב- כנראה שאקנה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני תוהה ההאם זה ישפיע. מצד אחד חושב שלא ימהרו לבצע שינויים. מצד שני אם א=ראה רכב שמעניין אותי במחיר טוב- כנראה שאקנה.
תלך למכון בדיקה? למוסך? לדואר?

אני לא פרנואיד והשבוע שעבר עוד נסעתי בתחב''צ אבל לא רואה את עצמי עושה את זה, על עצמי אגב אני לא מפחד אבל על הילדים שלי כן...

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, system_x כתב:

משום מה אני לא מצליח למחוק את הציטוט...

בכל מקרה, אני הייתי הולך לבדיקות שציינת. אבל אצלי המצב קצת שונה; הרכב שאני מחפש לא נפוץ כל כך בלוחות, אין לי ילדים או אנשים מבוגרים בסביבה.

אבל כן הייתי נוקט באמצעי בטיחות - תפיסת מרחב, המנעות ממגע ואפילו כפפות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 1 שעה, system_x כתב:

תלך למכון בדיקה? למוסך? לדואר?

אני לא פרנואיד והשבוע שעבר עוד נסעתי בתחב''צ אבל לא רואה את עצמי עושה את זה, על עצמי אגב אני לא מפחד אבל על הילדים שלי כן...

מעריך שאעשה את הדברים האלו. עדיין אין תוכנית להחלפת הרכב או הוספה של אחות לקיימת, אבל יש את הרצון.

גם הרכבים שאני אוהב לא נפוצים. במיוחד לא הידניים. גם לי אין אישה או ילדים, רוב היום רק לבד.

עריכה אחרונה על ידי Pavlik

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מה שאני מחפש לא נפוץ כ''כ והאמת שנראה כאילו מצאתי אקזמפלר טוב, בכל מקרה נראה, אחכה איזה שבוע, שבועיים נראה לאן נגיע.

בכללי נראה שכל צעד כלכלי בשלב הזה עדיף לדחות למועד מאוחר יותר.

• מעניין 1

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הייתי לחוץ להחליף רכב, בתקופה כזו לא הייתי עושה שינויים. אם היה לי כסף, והייתי צריך לקנות רכב- לדעתי זו יכולה להיות הזדמנות למצוא מציאות

• מעניין 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רכבים חדשים מהסוכנויות.

אני מניח , שאם המצב הנוכחי יימשך, כלומר אם לא יהיה חיסון בזמן הקרוב, או שיהיו הגבלות חמורות ליציאה מהבתים, אני לא רואה בכלל טעם, בפרסומות של הרכבים הללו בכל אמצעי התקשורת.

אז מדוע היבואנים עדיין משקיעים כסף ומשאבים בפרסומות הללו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...