Jump to content
  • המועדפים עלינו

• תקופה לא פשוטה זו. לאף אחד. למי יותר, למי פחות, מה שבטוח הוא שאף אחד לא הולך לעבור אותה כאילו כלום. בעיקר עסקים קטנים ועצמאים. 
      לכן החלטנו לפתוח עבורכם - בין אם אתם עצמאים שעובדים לבד ובין אם אתם בעלי עסק - שרשור פרסום ופרגון חינמי לחלוטין.
      השרשור ישאר בראש הפורום למהלך התקופה הקרובה ועד שכולנו נוכל לחזור לשגרה של כולנו.

אז ספרו לנו על עצמכם:
      מי אתם
      מה שם העסק
      מה תחום העיסוק
      איפה אתם נותנים שירותים (או איפה ממוקם העסק)
      מה שעות הפעילות
      מה טווח המחירים
      איך אפשר ליצור איתכם קשר (טלפון, לינק לאתר או עמוד פייסבוק)
      האם אתם מעניקים הטבות כלשהן כדי למשוך עוד אנשים (ממש לא חובה, רק כדי שאנשים יידעו)
      כל דבר אחר שאתם חושבים שכדאי לנו לדעת.  

• 7 תגובות
Buki

תלונות/תקלות במערכת הפורומים החדשה ובקשות לפיתוח

Recommended Posts

יתכן שזה כבר הועלה כאן - אני מציע שה theme הכהה יהיה pure black (כמו שבעלי צגי העמולד מסמפטים) עם פונטים בצבע לבן ולא אפרפר כפי שהם כעת.

Mazda Drei Hatchback "Premium" 2L

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 46 דקות, XVSTI כתב:

אתם בטח מודעים לזה, אבל למקרה שלא - עמוס נופל יחסית הרבה בזמן האחרון.

בנוסף הוא גם איטי מאוד לפעמים.

כן, מכירים. עובדים על למצוא לזה פתרון. 

לפני 38 דקות, ALÞћÃ כתב:

יתכן שזה כבר הועלה כאן - אני מציע שה theme הכהה יהיה pure black (כמו שבעלי צגי העמולד מסמפטים) עם פונטים בצבע לבן ולא אפרפר כפי שהם כעת.

ואז שכולם יבואו להתלונן לי שאין הפרדות ואין אפשר להבין וכו'? לא תודה. 🤣

• תודה 1

מתלבטים לגבי הרכב הבא? רוצים לדעת אם הרכב שיש לכם הוא הרכב שהכי מתאים לכם? בואו לשאול את מתי.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

נתקלתם בסקופ? ראיתם משהו חדש לפני כולם? רוצים לסכם תקופה עם המכונית? שלחו לנו למייל ונפרסם את זה במגזין שלנו.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם הועלה, אבל אתה גולש בפורום וקופצת לך התראה בתחתית המסך בזמן אמת שעכשיו נוספה תגובה לנושא שאתה במעקב אחריו או כל דבר אחר, אתה לוחץ עליה ונכנס לנושא המדובר, למרות שנכנסת וקראת וכבר עברת לנושא אחר ההתראה עדיין מופיעה בפעמון מצד שמאל למעלה והיא לא תעלם עד שתלחץ על הפעמון. 

צריך שהיא תעלם ברגע שנכנסת לנושא. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 9 שעות, Doron_Z כתב:

לא יודע אם הועלה, אבל אתה גולש בפורום וקופצת לך התראה בתחתית המסך בזמן אמת שעכשיו נוספה תגובה לנושא שאתה במעקב אחריו או כל דבר אחר, אתה לוחץ עליה ונכנס לנושא המדובר, למרות שנכנסת וקראת וכבר עברת לנושא אחר ההתראה עדיין מופיעה בפעמון מצד שמאל למעלה והיא לא תעלם עד שתלחץ על הפעמון. 

צריך שהיא תעלם ברגע שנכנסת לנושא. 

זה קורה לך גם במחשב או רק במובייל?

אני מכיר את הבעיה הזו במובייל, אבל כאמור החברה שמפתחת את המערכת כבר הוציאה גרסת בטא של אפליקציה Native (לשתי הפלטפורמות) והיא כבר לא מטפלת בבאגים בגרסת המובייל של האתר. 

אם זה קורה לך גם במחשב, זה תקין (וגם מוזר, כי אצלי לא ראיתי את זה).

מתלבטים לגבי הרכב הבא? רוצים לדעת אם הרכב שיש לכם הוא הרכב שהכי מתאים לכם? בואו לשאול את מתי.

נתקלתם בסקופ? ראיתם משהו חדש לפני כולם? רוצים לסכם תקופה עם המכונית? שלחו לנו למייל ונפרסם את זה במגזין שלנו.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כן אם אני לא טועה זה קורה לי כשאני גולש ב ipad, לא זוכר אם זה קורה גם בסלולר.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 18.3.2020 בשעה 23:58, EliC25 כתב:

לא יודע אם כבר נכתב כאן, לפעמים אני נכנס לאשכול מסויים דרך מסך ההתראות ואז אין לי אפשרות לעבור לעמוד הבא בתור (או לכל עמוד אחר)

מספרי העמודים פשוט לא לחיצים, הם כמו טקסט רגיל.

מעדכן שזה לא רק מספרי העמודים אלא כל מיני חלקים בעמוד, זה יכול להיות הניווט לפורום אחר, יכול להיות כפתור הציטוט.. עכשיו למשל לא יכולתי לסמן את ההודעה שלי כדי לצטט חלק ממנה, אז לחצתי על כפתור הציטוט עצמו.

KIA Magentis '10 CRDI 2.0L 150HP Manual

Past: Hyundai - Getz '05, Lantra '99, Accent '96

בתאריך 14.6.2017 בשעה 12:12, EliC25 כתב:

שרשור תחזוקה על Kia Magentis

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 24.3.2020 בשעה 20:12, XVSTI כתב:

אתם בטח מודעים לזה, אבל למקרה שלא - עמוס נופל יחסית הרבה בזמן האחרון.

בנוסף הוא גם איטי מאוד לפעמים.

עדכון בנושא: זוהתה איזו בעיה עם משהו שאין לי מושג מה הוא אומר, אבל עומר עשה דברים ונראה שהוא הצליח לפתור אותה, וכרגע הפורום עובד הרבה יותר מהר. 

בתאריך 25.3.2020 בשעה 18:52, Doron_Z כתב:

כן אם אני לא טועה זה קורה לי כשאני גולש ב ipad, לא זוכר אם זה קורה גם בסלולר.

אה, עוד פעם אתה עם ה-iPad שלך? אולי תזרוק אותו כבר לפח? 😜

כרגע הייתי מחכה לראות האפליקציה שתושק תהיה תואמת גם לטאבלטים, אם לא - נעלה את הנושא הלאה. 

לפני 8 דקות, EliC25 כתב:

מעדכן שזה לא רק מספרי העמודים אלא כל מיני חלקים בעמוד, זה יכול להיות הניווט לפורום אחר, יכול להיות כפתור הציטוט.. עכשיו למשל לא יכולתי לסמן את ההודעה שלי כדי לצטט חלק ממנה, אז לחצתי על כפתור הציטוט עצמו.

זה משהו מוזר שלפעמים קורה בכרום באופן כללי. לפעמים הוא פשוט לא טוען את הקליקביליות של אלמנטים מסוימים. בדרך כלל רענון של הדף פותר את זה. 

• תודה 1
  • מצחיק 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני מכיר את זה גם מהפורום הקודם, חשבתי שזה משהו פתיר... חבל

KIA Magentis '10 CRDI 2.0L 150HP Manual

Past: Hyundai - Getz '05, Lantra '99, Accent '96

בתאריך 14.6.2017 בשעה 12:12, EliC25 כתב:

שרשור תחזוקה על Kia Magentis

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 23.3.2020 בשעה 22:09, BiG_BuG2 כתב:

מסגרת כתיבת הודעה מהירה בערכת הנושא הכהה הופכת למסגרת לבנה בוהקת ומסנוורת ברגע שלוחצים עליה לכתוב הודעה.
image.png.656f1cc4dff79016d8b537370b5d9fe6.png

לצערי אין בשורות בפי. אני לא מצליח למצוא איפה משנים את הצבע של הרקע והפונט בתוך עורך ההודעות. מתנצל אבל אין פתרון... 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הכל בסדר, זה נראה קצת פחות טוב, אבל בהחלט משהו שאפשר לחיות איתו.

תודה!

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

משהו ששמתי לב כעת; מספרי עמודים של אשכול בדף פורום בקושי נראים. כשעוברים עליהם עם העכבר אמנם הופכים כהים יותר, אבל לפני כן ממש קשים לקריאה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 9 שעות, EliC25 כתב:

לפני 9 שעות, פבל כתב:

זה משהו מוזר שלפעמים קורה בכרום באופן כללי. לפעמים הוא פשוט לא טוען את הקליקביליות של אלמנטים מסוימים. בדרך כלל רענון של הדף פותר את זה. 

לצערי/צערכם, עם חוסם פרסומות עושה רושם שזה לא קורה.

אישית מציק לי קצת האזור של "המועדפים עלינו" שתופס נפח רב בראש העמוד, גם בתוך שרשור. מילא בדף הראשי.

בקטנה, ב-VB בכל הודעה בשרשור הופיעה כותרת השרשור, זה נחמד לייחוס ואולי עוזר גם קצת בהפרדה בין ההודעות (אם כי האחרון בסדר מבחינתי). וכן, אפשר להסתכל בשורת הכתובת.

נראה לי גם שאזור ההודעות יכול להיות מעט רחב יותר.
על מסך "14 ברזולוציה 1366X768 יש עוד כ-2 ס"מ בכל צד שמישים.

במובייל, הזמן של ההודעות יוצא לפעמים מהמסגרות (בעיקר כשמדובר בענין של דקות) וגם אם עוברים ממצב רוחבי חזרה לאורכי, הזום מתחרבש ולא מתאים את עצמו אוטומטית. אבל אמרת שזה כבר לא משהו שנתמך מהחברה, אז מילא.

תודה על המלאכה המרובה!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 8 שעות, ZiggyMan כתב:

משהו ששמתי לב כעת; מספרי עמודים של אשכול בדף פורום בקושי נראים. כשעוברים עליהם עם העכבר אמנם הופכים כהים יותר, אבל לפני כן ממש קשים לקריאה.

זה אחד מה פיצ'רים שהמערכת הזו מלאה בהם - היא מאוד מסתמכת על ריחוף עם העכבר על דברים. כך למשל אתה גם יכול לראות שהטקסט "דווח למנהל" בתוך הודעות גם דהוי במצב רגיל והופך לבולט יותר כשהעכבר נמצא על אותה ההודעה. כנראה נובע מהרצון לא למשוך יותר מדי תשומת לב ליותר מדי דברים שנחוצים רק בזמן מסוים. 

לפני 8 שעות, Tom_22 כתב:

לצערי/צערכם, עם חוסם פרסומות עושה רושם שזה לא קורה.

אישית מציק לי קצת האזור של "המועדפים עלינו" שתופס נפח רב בראש העמוד, גם בתוך שרשור. מילא בדף הראשי.

בקטנה, ב-VB בכל הודעה בשרשור הופיעה כותרת השרשור, זה נחמד לייחוס ואולי עוזר גם קצת בהפרדה בין ההודעות (אם כי האחרון בסדר מבחינתי). וכן, אפשר להסתכל בשורת הכתובת.

נראה לי גם שאזור ההודעות יכול להיות מעט רחב יותר.
על מסך "14 ברזולוציה 1366X768 יש עוד כ-2 ס"מ בכל צד שמישים.

במובייל, הזמן של ההודעות יוצא לפעמים מהמסגרות (בעיקר כשמדובר בענין של דקות) וגם אם עוברים ממצב רוחבי חזרה לאורכי, הזום מתחרבש ולא מתאים את עצמו אוטומטית. אבל אמרת שזה כבר לא משהו שנתמך מהחברה, אז מילא.

תודה על המלאכה המרובה!

אני לא שולל שהמודעות של גוגל מייצרות בעיות (הן גרמו גם לבעיה שלחיצה על "אחורה" כשעברת בין דפים בתוך דיון לא באמת החזירה אותך לדף הקודם שהיית בו. אבל הן כרגע מהוות כמעט את כל ההכנסות (המזעריות גם ככה) של האתר, אז אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לוותר עליהן. 

איזור המועדפים שלנו יירד לאחר שמשבר הקורונה יחלוף ושרשור הפרגון לעסיק יירד. 

הקטע עם הכותרת מצחיק, לי דווקא הרגיש נורא מפגר שבכל הודעה כתובה הכותרת של השרשור. כאילו, אני יודע לאן נכנסתי... 

המערכת רספונסיבית, לכן רוחב איזור ההודעות נקבע באחוזים. לדעתי האישית והמקצועית בכל מה שנוגע לקלות קריאת התוכן הוא דווקא מעט רחב מדי ומקשה על קריאה של התוכן בגלל שהשורות ארוכות מדי. זאת, אגב, הסיבה שבעיתונים השורות בכתבות לא נפרשות על כל רוחב העמוד אלא הן כתובות בעמודות. אם זה מעניין - הרוחב האופטימלי הוא של בין 50 ל-75 תווים (כולל פיסוק ורווחים) בשורה. 

במובייל יש הרבה דברים לא טובים, מעבר זריז על האפליקציה נראה שהיא פותר חלק נכבד מהם. 

בשמחה. אנחנו עובדים בשבילכם וכדי שיהיה לכם כאן הכי כיף שאפשר. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הכותרת, אתה צודק :wink: ועדין להרגשתי זה היווה איזושהי תזכורת לגבי מידע רלוונטי לעיתים (דגם רכב, תקציב וכד'). גם בפורמט הקודם למשל, נתקלנו לא פעם בהפניה חזרה לכותרת אחרי שמישהו הגיב בצורה לא רלוונטית. אבל זה משהו שאפשר להתרגל אליו כמובן.

לגבי הרוחב, לא התכוונתי לפרוס לכל הרוחב, אלא קצת יותר.

הרגיש לי שבתחילת המעבר הרוחב היה דומה יותר לפורמט הקודם.

מניח שיש כאן גם קצת ענין של גודל מסך/רזולוציה/זום/וכיוצב'.

אגב, משהו שהפריע לי גם במערכת הקודמת - רוחב עורך ההודעה שונה מההודעה הסופית ולכן שורות קופצות לעיתים בתגובה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 51 דקות, Tom_22 כתב:

הרגיש לי שבתחילת המעבר הרוחב היה דומה יותר לפורמט הקודם.

בדקתי עכשיו, הרוחב בפורמט הישן באותו זום אצלי הוא 1150 פיקסל, בחדש הוא 1500. ההבדל העיקרי הוא שהמערכת הישנה לא הייתה רספונסיבית, אז כשעשית זום בעצם גם הרחבת את איזו ההודעות. מבחינת כמות תוכן, במערכת הקודמת שורה הכילה כ-115 תווים, ובחדשה זה כ-215 (ברזולוציה של 1440P וזום של 110%). אז כרגע זה כבר הרבה יותר רחב. אני דווקא שוקל אפילו להצר אותה כדי להביא אותה אל אפילו פחות מ-100 תווים לשורה כדי להקל על הקריאה.

לגבי הכותרת ואנשים שצריך להפנות אליה חזרה אני מעדיף לשתוק. ורוחב עורך ההודעות מול רוחב ההודעה בפועל הטריף גם אותי בהתחלה (במערכת הקודמת) ואז פשוט הבנתי שזה מה יש והפסקתי לייחס לזה חשיבות אז גם עכשיו זה לא מפריע לי. למען הסר ספק - אין לי דרך לשנות את זה, זה לא בקטע של "לי לא מפריע, אז לכו חפשו".

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...