Jump to content
  • המועדפים עלינו

• תקופה לא פשוטה זו. לאף אחד. למי יותר, למי פחות, מה שבטוח הוא שאף אחד לא הולך לעבור אותה כאילו כלום. בעיקר עסקים קטנים ועצמאים. 
      לכן החלטנו לפתוח עבורכם - בין אם אתם עצמאים שעובדים לבד ובין אם אתם בעלי עסק - שרשור פרסום ופרגון חינמי לחלוטין.
      השרשור ישאר בראש הפורום למהלך התקופה הקרובה ועד שכולנו נוכל לחזור לשגרה של כולנו.

אז ספרו לנו על עצמכם:
      מי אתם
      מה שם העסק
      מה תחום העיסוק
      איפה אתם נותנים שירותים (או איפה ממוקם העסק)
      מה שעות הפעילות
      מה טווח המחירים
      איך אפשר ליצור איתכם קשר (טלפון, לינק לאתר או עמוד פייסבוק)
      האם אתם מעניקים הטבות כלשהן כדי למשוך עוד אנשים (ממש לא חובה, רק כדי שאנשים יידעו)
      כל דבר אחר שאתם חושבים שכדאי לנו לדעת.  

• 7 תגובות
Buki

תלונות/תקלות במערכת הפורומים החדשה ובקשות לפיתוח

Recommended Posts

פורסם (נערכה)
בתאריך 16.3.2020 בשעה 12:02, פבל כתב:

אתה יכול לצרף צילום מסך של התופעה? אני לא נתקלתי בה.

לקח קצת זמן אבל הנה ג'יבריש וכשמצטטים זה מסתדר, כמו שאמרתי גם בפורומים עם אותה מערכת זה קיים ולא רק אצלי.

Screenshot_20200324-004529_Chrome.jpg

Screenshot_20200324-004632_Chrome.jpg

Screenshot_20200324-005314_Chrome.jpg

עריכה אחרונה על ידי Adamm
עוד דוגמא

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
בתאריך 19.3.2020 בשעה 15:06, Doron_Z כתב:

אממ זה רק אני או שכל הפורום התעוות והצטמק אחרי ההוספה של העמודות בצד שמאל?

ממש לא נוח, מקווה שאתם פשוט עושים קצת testing ושזה יותאם באופן מיטבי יותר.

כיוון שהעמודה השמאלית לא הולכת להעלם, רק אעדכן שנסיון שלי לחסימה מקומית של הבלוק הנ"ל אצלי בדפדפן גרמה לפורום להתרחב על כל המסך כמו שהיה ואהבתי קודם.
image.png.1129741df5818130512fff4c3a71fbea.png

עריכה אחרונה על ידי ZiggyMan
  • תודה 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 10 שעות, Adamm כתב:

לקח קצת זמן אבל הנה ג'יבריש וכשמצטטים זה מסתדר, כמו שאמרתי גם בפורומים עם אותה מערכת זה קיים ולא רק אצלי.

וואו, זה הזוי ברמות. נראה כאילו ה-RTL בחלק מההודעה נדפק. אני אעביר את הטיפול הלאה.

לפני 3 שעות, ZiggyMan כתב:

כיוון שהעמודה השמאלית לא הולכת להעלם, רק אעדכן שנסיון שלי לחסימה מקומית של הבלוק הנ"ל אצלי בדפדפן גרמה לפורום להתרחב על כל המסך כמו שהיה ואהבתי קודם.
image.png.1129741df5818130512fff4c3a71fbea.png

חבל שאתה בוחר להסתיר אותו, יש שם דברים מתעדכנים ומעניינים, אבל כרצונך. שמח לפחות שזה הופך את הפרישה של הפורום לכזו שיותר נוחה לך.

מתלבטים לגבי הרכב הבא? רוצים לדעת אם הרכב שיש לכם הוא הרכב שהכי מתאים לכם? בואו לשאול את מתי.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

נתקלתם בסקופ? ראיתם משהו חדש לפני כולם? רוצים לסכם תקופה עם המכונית? שלחו לנו למייל ונפרסם את זה במגזין שלנו.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

למה בכל כניסה לשרשור אני מגיע להודעות שנקראו במקום לחדשות? מעבר לזה אני לא רואה סימן של הודעות חדשות או שנקראו ? זה רק אצלי?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 14 שעות, BiG_BuG2 כתב:

שלום,
כל הכבוד על המעבר!

תודה רבה!
שתי בעיות קטנות :
1) לאנשים עם ראייה לא כל כך חדה שרוצים להגדיל את הזום של האתר, הרוחב של מסגרת ההודעות קטן במקום לגדול.

ככה זום בדפדפן עובד, הוא מגדיל את כל האלמנטים שנמצאים על הדף. אין לנו כל כך מה לעשות עם זה.

2)מסגרת כתיבת הודעה מהירה בערכת הנושא הכהה הופכת למסגרת לבנה בוהקת ומסנוורת ברגע שלוחצים עליה לכתוב הודעה.
 אני אבדוק מה, אם בכלל, אפשר לעשות עם זה.

עריכה:
בעייה מספר 3) התמונה הבאה למטה התווספה לה בטעות, ואני לא מצליח להסיר אותה.
זו בעיה שנתקלתי בה במקום אחר, כדי להסיר תמונה מהודעה, יש להסיר אותה מ"אינדקס" התמונות מתחת לחלון העריכה. במקרה הספציפי שלך אני מניח גם שלא עזרה העובדה שכל התמונות הן בעלות אותו שם. 

image.png.f0d702e6e37d467a10447a8fa1d4f67a.png

לפני כשעה, yogev20 כתב:

למה בכל כניסה לשרשור אני מגיע להודעות שנקראו במקום לחדשות? מעבר לזה אני לא רואה סימן של הודעות חדשות או שנקראו ? זה רק אצלי?

נא לקרוא את השרשור לפני פרסום הודעות. פעם רביעית שאני כותב את זה (פעם שלישית תוך שני עמודים):

הסימול של יש/אין הודעות חדשות והאם הגבת בשרשור מסוים הוא ע"י סמל של כוכב או עיגול בצד ימין של כותרת השרשור. 

עיגול שחור מסמל "יש הודעות חדשות"

כוכב שחור מסמל "הגבת בשרשור ויש הודעות חדשות"

כוכב אפור מסמל "הגבת בשרשור ואין הודעות חדשות"

שום סימון מסמל "לא הגבת ואין הודעות חדשות"

לחיצה על שם השרשור תיקח אותך - כמו במערכת הקודמת - לתחילת השרשור. לחיצה על האייקון שליד שם השרשור תיקח אותך - כמו במערכת הפורומים הקודמת - להודעה הראשונה שלא נקראה. כרגע יש איזה באג שבגלל אופי הטעינה של המודעה בראש העמוד (קורה בעיקר במובייל), יש סיכוי טוב שתגיע להודעה אחת או שתיים מעל זו שלא קראת, אז צריך לגלול קצת.

• מצחיק 1

מתלבטים לגבי הרכב הבא? רוצים לדעת אם הרכב שיש לכם הוא הרכב שהכי מתאים לכם? בואו לשאול את מתי.

נתקלתם בסקופ? ראיתם משהו חדש לפני כולם? רוצים לסכם תקופה עם המכונית? שלחו לנו למייל ונפרסם את זה במגזין שלנו.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

פעם שנייה, קרא את השאלה שלי, ותענה. 

לחיצה על האייקון לוקחת אותי להודעות שכבר קראתי, לא לחדשות.

מקווה שאני ברור עכשיו. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך, החלק האחרון של התשובה שלי היא הנכונה עבורך:

"כרגע יש איזה באג שבגלל אופי הטעינה של המודעה בראש העמוד (קורה בעיקר במובייל), יש סיכוי טוב שתגיע להודעה אחת או שתיים מעל זו שלא קראת, אז צריך לגלול קצת."

אם גם זה לא, אז אני צריך שתרחיב את השאלה ותסביר אותה יותר טוב.

שואל שוב - כשאתה כותב "הודעות שכבר קראתי" האם אתה מתכוון להודעה הראשונה של השרשור (וזו תקלה חמורה שצריך לתקן בדחיפות) או שאתה מגיע להודעה-שתיים לפני אלו שלא קראת (נניח קראת את 20 ההודעות הראשונות ואתה אמור להגיע להודעה 21, אבל אתה מגיע להודעה 18 או 19) ואז זה משהו שקשור לאופן בו המערכת טוענת את הפרסומות של גוגל בראש העמוד.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי פבל,

תופעה מוזרה:

טרום התחברות אני רואה את כל הפורומים.

אחרי התחברות אני רואה רק מקבץ מצומצם של פורומים והיתר מופיעים לי בתור "לא קיימים" גם כשאני גולש אליהם "בכוח" (מזין את ה-URL המתאים).

תמונה של הפורומים היחידיים שאני רואה:

123.PNG

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 17 דקות, BioS כתב:

היי פבל,

תופעה מוזרה:

טרום התחברות אני רואה את כל הפורומים.

אחרי התחברות אני רואה רק מקבץ מצומצם של פורומים והיתר מופיעים לי בתור "לא קיימים" גם כשאני גולש אליהם "בכוח" (מזין את ה-URL המתאים).

תמונה של הפורומים היחידיים שאני רואה:

תודה רבה על ההתראה. אכן הייתה בעיה של הרשאות עם כמה קבוצות משתמשים. זה אמור להיות בסדר עכשיו.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל מראש אם הנושא עלה ולא ראיתי (לא קראתי את כל 12 העמודים עד כאן): אם אני כותב שתי הודעות ברצף באותו שרשור, הן מתחברות להודעה אחת באופן אוטומטי. יכול להיות שזה פיצ'ר ולא באג, אבל זה מרגיש לי מאוד לא נכון - אם שכחתי משהו בהודעה הקודמת, אני יכול ערוך אותה ולהוסיף. מצד שני, אם אני כותב הודעה חדשה, כנראה שהיתה מוטיבציה מסויימת לא להוסיף את התוכן שלה לקודמת.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה לחלוטין פיצ'ר, אחד שנובע מאחד מכללי הפורום (ספציפית שלנו, וכללי פורומים באופן כללי) שמבקש להימנע מדאבל פוסטינג. גם במערכת הקודמת, כשהמנהלים ראו שתי הודעות עוקבות של אותו משתמש, הם איחדו אותן. המערכת החדשה עושה את זה אוטומטית. לכן הוחלט שכל עוד משתמש יכול לערוך את ההודעה שלו, ראוי שיעשה את זה. ואם הוא לא יעשה את זה, המערכת תעשה את זה אוטומטית בשבילו :)

• תודה 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)

אני מבין מה אתה אומר, אבל האיחוד הזה הוא לא תמיד הדבר הנכון לעשות (לדעתי). לדגומא, בשרשור ה-i10 שרץ כאן עכשיו, ניסיתי לענות לשאלה ספציפית, אבל התשובה התחברה לי לטקסט הארוך (והמעט מייגע) שמנסה לתאר את ה-i10 יותר בכלליות. לי זה קצת הפריע בעין, כי בכל זאת אלו שתי הודעות די שונות.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניתן היום לאחד יוזרים?

זה מה שפתחתי ב2007

https://carsforum.co.il/profile/30117-eladns/

המייל שלו היה מקושר לוואלה מייל שיום אחד נעלמו ולא זכרתי את הסיסמא

לכן פתחתי שנתיים אחרי את אותו השם עם 1 בסוף.

ניתן להחזיר אותי לELADNS?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני כשעה, pooh-bear כתב:

אני מבין מה אתה אומר, אבל האיחוד הזה הוא לא תמיד הדבר הנכון לעשות (לדעתי). לדגומא, בשרשור ה-i10 שרץ כאן עכשיו, ניסיתי לענות לשאלה ספציפית, אבל התשובה התחברה לי לטקסט הארוך (והמעט מייגע) שמנסה לתאר את ה-i10 יותר בכלליות. לי זה קצת הפריע בעין, כי בכל זאת אלו שתי הודעות די שונות.

אין ספק שאתה צודק, זה אכן מקרה שבו שתי תגובות נפרדות היו יכולות להיות מועילות. אבל זה מקרה מאוד מאוד ספציפי ודי נדיר, ושניתן לפתור אותו ע"י ציטוט ההודעה לה אתה מגיב ואז זה ייצר איזשהו חוצץ. 

מקרים הרבה יותר שכיחים הם של אנשים שפשוט רוצים להוסיף משהו כי הם שכחו והם מתעצלים לערוך, או שלחוצים לקבל תשובה כי נורא דחוףףףףף (!!!!!!!!) להם לשאול איך מאפסים את הנורה של הלחץ האוויר. ואת זה אי אפשר לפתור, לפחות לא באמצעים קונבנציונליים. 

לפני 38 דקות, eladns1 כתב:

האם ניתן היום לאחד יוזרים?

זה מה שפתחתי ב2007

https://carsforum.co.il/profile/30117-eladns/

המייל שלו היה מקושר לוואלה מייל שיום אחד נעלמו ולא זכרתי את הסיסמא

לכן פתחתי שנתיים אחרי את אותו השם עם 1 בסוף.

ניתן להחזיר אותי לELADNS?

כן, אין בעיה. רק שלח לי את המייל של היוזר השני כדי לוודא שאנחנו אכן מדברים על אותו אחד. 

• מעניין 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתם בטח מודעים לזה, אבל למקרה שלא - עמוס נופל יחסית הרבה בזמן האחרון.

בנוסף הוא גם איטי מאוד לפעמים.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...