Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוויק 2020 1.5 טורבו כדאי?

ron212
שימו לב! השרשור הזה בן 1487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מה דעתכם על הסיוויק 2020 1.5 טורבו?

על הנייר נראה ממש טוב, אבל קראתי שלפחות בדגמים קודמים יש איזה בעיה עם השמן שצריך להחליף כל 7K קילומטרים מישהו מכיר את הבעיה הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בסוכנות אומרים בלי קשר להחליף כל 7K, מה שאומר להיות במוסך פעמיים בשנה,

תאמת לא התלהבתי מנסיעת המבחן, היא נוסעת רק במצב ספורט.. ומאד לא אהבתי את הגיר

גם מבחינת האיבזור חסר הרבה מאד דברים בסיסיים (שטח מת במראות), ושים לב, שנכון ללפני כחודשיים היו להם רק דגמים ישנים ללא השינויים שעשו בפנים (הוספת גלגלת ווליום וכפתורים להנמכת\הגברת האיוורור מזגן, ללא צורך להיכנס דרך המולטימדיה)

בקיצור, הייתי נעול עליה ומאד התאכזבתי (הלכתי בסוף על המאזדה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שבחו"ל הוצג דגם חדש לפני כמה חודשים אשר נהנה מבידוד רעשים ונוחות נסיעה משופרים - נקודת תורפה בדגם הנוכחי.

יש הערכה מתי הדגם הזה יגיע לארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

On 3.3.2020 at 00:31, FoxLight said:

ההחלפת שמן זה תלוי לפי הנסיעה שלך, כמה שיותר נסיעה אגרסיבית ולחיצות ככה המחשב יגיד להחליף מהר יותר

שלום חברים

החלפת שמן מנוע לא קשורה לצורת הנהיגה שלך,

המחשב סופר קילומטרים בלבד.

אם תעשה טיפול ולא תאפס אותו , תקבל התראה חוזרת שוב ושוב, וזה לא קשור שהחלפת לשמן מנוע טרי וחדש.

אתה יכול לאפס טיפולים לבד כמה פעמים שבא לך והמחשב לא יזהה את איכות השמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.3.2020 at 17:24, avi60769 כתב:

שלום חברים

החלפת שמן מנוע לא קשורה לצורת הנהיגה שלך,

המחשב סופר קילומטרים בלבד.

אם תעשה טיפול ולא תאפס אותו , תקבל התראה חוזרת שוב ושוב, וזה לא קשור שהחלפת לשמן מנוע טרי וחדש.

אתה יכול לאפס טיפולים לבד כמה פעמים שבא לך והמחשב לא יזהה את איכות השמן.

אם כבר סופר שעות מנוע, כי כל פעם יוצר בק"מ אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה ומטעה, בסיוויק קיים חיישן איכות שמן. החלפות שמן מתבצעות כאשר המחשב מזהה שאיכות השמן ירדה לרמה שדורשת זאת בלי קשר בכלל לקילומטרז' שהרכב עבר.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מתקרב לסיוויק 1.5 ואני אומר את זה בצער כי הנתונים של הרכב הזה במיוחד בגרסה הידנית הם מעולים.

יש במנוע הזה בעיה- הדלק המוזרק למנוע עובר דרך משאבת דלק בלחץ מאוד גבוהה וחלקו עובר דרך הרינגים של הצילינדר בגלל פאק במנוע הזה ומתערבב בשמן.

יש לא מעט סרטונים ביוטיוב (Honda Oil Dilution problem) שמדברים על זה שממש מריחים דלק על המד של השמן ועל אחת כמה וכמה כאשר מחליפים את השמן.

אז בגלל הבעיה הנ"ל, רצוי לעשות החלפות שמן לעיתים תכופות הרבה יותר למי שכבר קנה את הרכב כי שמן שמעורבב עם דלק מפחית את ההגנה על רכיבי המנוע הפנימיים ומן הסתם מקטין את אורך חיי המנוע.

• מעניין 2

(סקירה לאחר קניה) Alfa Romeo Giulietta 170 2014 Manual

Honda Civic 2006 Manual - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, MMi כתב:

לא הייתי מתקרב לסיוויק 1.5 ואני אומר את זה בצער כי הנתונים של הרכב הזה במיוחד בגרסה הידנית הם מעולים.

יש במנוע הזה בעיה- הדלק המוזרק למנוע עובר דרך משאבת דלק בלחץ מאוד גבוהה וחלקו עובר דרך הרינגים של הצילינדר בגלל פאק במנוע הזה ומתערבב בשמן.

יש לא מעט סרטונים ביוטיוב (Honda Oil Dilution problem) שמדברים על זה שממש מריחים דלק על המד של השמן ועל אחת כמה וכמה כאשר מחליפים את השמן.

אז בגלל הבעיה הנ"ל, רצוי לעשות החלפות שמן לעיתים תכופות הרבה יותר למי שכבר קנה את הרכב כי שמן שמעורבב עם דלק מפחית את ההגנה על רכיבי המנוע הפנימיים ומן הסתם מקטין את אורך חיי המנוע.

זה קורה במדינות קרות, ולא כל כך אקטואלי בשבילנו.

עריכה אחרונה על ידי _slayer_
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...