Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשוב! דחוף! כוווולם להכנס! למקומות, היכון

פבל
 שיתוף
עוקבים 30
שימו לב! השרשור הזה בן 265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יוסי גם אם לא אהבת את השינוי יש דרך להתבטא, מרגיש לי כפיות טובה לרדת על הדברים שעושים פה כאילו מדובר באיזה שירות שאתה משלם עליו, אל תשכח שבסכ"ה הכוונות טובות ושזה נעשה כדי שיהיה לך יותר כיף ונוח להיות פה. 

• מעניין 9
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

יוסי גם אם לא אהבת את השינוי יש דרך להתבטא, מרגיש לי כפיות טובה לרדת על הדברים שעושים פה כאילו מדובר באיזה שירות שאתה משלם עליו, אל תשכח שבסכ"ה הכוונות טובות ושזה נעשה כדי שיהיה לך יותר כיף ונוח להיות

לילה טוב, קודם כל, תודה על הברכות, ואני שמח שלרובכם הנחיתה הייתה קלה יחסית. זה ממש לא מובן מאליו. בימים הקרובים אנחנו עדיין צפוים להיות באטרף עם הגדרות, תיקונים, תרגומים ושינויי עיצוב, אז אל

טוב. אז תעשו לי פרצופים. תודה.

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 12 שעות, XVSTI כתב:

אם כבר התפריט הזה, אני הייתי משנה את ברירת המחדל מ "קהילה" ל "פורומים".

נראה שימושי יותר.

בנוסף, כפתור "לראש הדף" כמו שהיה במערכת הקודמת, יהיה תוספת מבורכת.

עריכה:

אתם בטח כבר מודעים לזה, אבל הקישור באתר שאמור להוביל לפורומים, לא תקין.

אני מסכים, אבל עדיין לא הצלחתי לפענח איך עושים את זה. זה ייפתר. 

לפני 11 שעות, FoxLight כתב:

אני מדמיין או שהשתנה עוד קצת העיצוב?

קצת יותר נעים ונוח

שיניתי קצת את הצבעים של הממשק כדי שפחות ישרפו את העיניים. אנחנו עושים שינויים כל הזמן ובעתיד הקרוב נשנה גם את העיצוב הזה. 

לפני 11 שעות, makatuvkan כתב:

הצבע רקע החדש הרבה יותר יפה לדעתי. צריך גם טיפה להגדיל את הפונט, טיפה קטן מדי לטעמי. ויפה שהחזרתם את הלוגו של הפורום למקום?

כרגע עדיין אין אופציה להגדיל את הפונט הדיפולטי, הוא תלוי בהגדרות שלך - רמת הזום בדפדפן וגודל הפונט במערכת ההפעלה במובייל. 

לפני 11 שעות, Danielx147 כתב:

היכן ניתן למצוא אשכולות שפתחתי / הודעות שכתבתי ?

הקישורים בפרופיל האישי לא מניבים תוצאות.

הפונקציה הזו מבוססת על מערכת החיפוש שעדיין לא סיימה להיבנות. יש עדיין תהליכים שעובדים ברקע. זה ייקח עוד כמה ימים. 

לפני 11 שעות, makatuvkan כתב:

ומה המשמעות של זה בדיוק?

image.png.fd9d39633c27f72445d03fc608023269.png

שאתה חבר פורום. זה שם הקבוצה שאתה שייך אליה. 

לפני 9 שעות, מרק10 כתב:

לאן נעלמה האופציה לראות התראות/אזהרות ומי נתן את ההתראה ושאר דברים שהיו גלויים לפני יומים.

הלכה בדרך כל בשר, כפי שהייתה במערכת הקודמת. אין באמת סיבה לראות התראות היסטוריות. 

לפני 9 שעות, itaysamurai כתב:

מי שקיבל התראה שאני מתעלם ממנו, אל תכעסו, זה היה בטעות?

כדי לבטל את זה - כנס לפרופיל שלך, יש שם באחד מתפריטי הדרופ דאון (אני כרגע לא ליד המחשב אז לא יכול לצלם מסך) יש פריט שנקרא "רשימה שחורה". לחץ עליו ושם תראה את כל המשתמשים שאתה מתעלם מהם. 

לפני 6 שעות, yosilogen כתב:

לזה קוראים שידרוג? עיצוב זוועה, ממשקים מוזרים שמזכירים יותר בלוג מאשר פורום, מרגיש כאילו הלכו אחורה...

חבל שאתה מרגיש ככה. המטרה באמת הייתה לשפר את החוויה של כל הגולשים. כפי שאמרתי לפני כן, העיצוב עוד ישתנה בעתיד הקרוב ואני מקווה שתהנה ממנו יותר. יחד עם זאת, אני מאוד אשמח אם תעלה טענות ספציפיות והצעות לשיפור. להגיד "הכל חרא" לא באמת עוזר לאף אחד. 

• מעניין 1

מתלבטים לגבי הרכב הבא? רוצים לדעת אם הרכב שיש לכם הוא הרכב שהכי מתאים לכם? בואו לשאול את מתי.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

נתקלתם בסקופ? ראיתם משהו חדש לפני כולם? רוצים לסכם תקופה עם המכונית? שלחו לנו למייל ונפרסם את זה במגזין שלנו.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, ברור שצריך להתרגל לעיצוב ולשימוש החדש, תמיד צריך, אבל מבחינת פיצ'רים זה עולם אחר. רק הקטע שאפשר לסמן חלק מההודעה ולצטט רק את הקטע הספציפי הזה שווה את השינוי. וזה רק ישתפר מפה ?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה נהדרת לעשות מיגרציה חלקה לפטפורמה חדשה ככה

יש אפשרות למצב לילה? בהיר לי מאוד

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • אחראי פורום
לפני 51 דקות, מערכת CarsForum כתב:

כדי לבטל את זה - כנס לפרופיל שלך, יש שם באחד מתפריטי הדרופ דאון (אני כרגע לא ליד המחשב אז לא יכול לצלם מסך) יש פריט שנקרא "רשימה שחורה". לחץ עליו ושם תראה את כל המשתמשים שאתה מתעלם מהם.

אכן מה שעשיתי. כל חטאי היה שסימנתי להעלים את החתימות של כל הגולשים, הן הציקו בעין בתצוגה הזו. אח"כ שוטטתי באפשרויות וראיתי גולשים ברשימה השחורה על לא עוול בכפם וניקיתי אותה. מצד שני החתימות עדיין נסתרות אז סבבה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שינוי מעולה !!

תודה רבה על ההשקעה ?

עריכה אחרונה על ידי Anatoli999

Chevrolet aveo 2006 - sold, Seat leon fr 2014- sold, abarth 500c 2015

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

פורום ייעוץ - העמודה של ההצבעות מיותרת אבל גם אם היא צריכה להשאר עדיף שהעמודה של התגובות תהיה בצד ימין (הראשונה שרואים) וההצבעות משמאל, כרגע זה נראה מוזר לראות דף שלם של נושאים עם הספרה 0 צמודה אליהם במקום המספר של התגובות.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי באמת כדאי לשנות חלק מהצבעים, עוד קצת.

זה גוון בהיר על גוון בהיר על רקע בהיר וזה "מציק" בעין, מהבחינה שזה מאמץ אותך לקרוא את הטקסט.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה ראשונה שלי בפורום החדש, אני מקווה שהיא לא תהיה האחרונה...

בתור מי שלא משתמש בגרסאת הטאפטוק מהנייד, אלא בגרסת "האתר כולו" (אני היחיד ביקום?) , אני ממש לא מתחבר לעיצוב החדש.

ברור שמדובר בחבלי לידה, אני רק מקווה שהחשק לכתוב ולקרוא יחזור , ושלא אאבד את הפורום הזה אחרי 15 שנה. 

החד גוניות הזאת מאוווווד מפריעה ולא מזמינה.

יישר כוח על ההתחדשות ועל ההשקעה, בכל מקרה

• מעניין 1

בחופשה קלה מהפורום

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא היחיד שמשתמש ככה, גם אני בסלולר בגרסת האתר כולו ואני מסכים שבמוד הזה יש שינוי לרעה ביחס לגרסת האתר המלא הקודמת, עדיין לא הצלחתי להבין בדיוק למה אבל הוא עובד בצורה פחות טובה ונוחה כאתר מלא על הסלולר.

אם אני גולש במחשב או באייפד אז זה יותר טוב אבל בסלולר זה לא זורם לי מספיק עדיין.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אוהב את העיצוב אבל יש משהו שמציק לי בכל האתרים שעוצבו מחדש בעת האחרונה.

כולם דורשים יותר גלילה של הגלגלת בעכבר.

אני טועה ?

האם זה בגלל שהם מותאמים לרזולוציית 4K ?

עריכה אחרונה על ידי amir74

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000 AMP: NAKAMICHI PA1004 SUB: ROCKFORD FOSGATE FRONT: RAINBOW CS 3/160

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • מובילי הדעה

זהו. הכנסתי את ה-tapatalk לבידוד.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

1. כפתורי back ו forward לא עובדים טוב למעבר בין דפים

2. אפשר לעשות משהו עם חיתוך הסמלילים? במינימום חיתוך במרכז ועדיף resize, אחרת איך נדע שספריאל נסע לקוסאמו?

• מעניין 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חולק את התחושה עם שאר משתמשי הדפדפן במובייל. העין נורא מבולבלת בעיצוב, נראה לי שאין משהו שמושך את העין לטקסט החשוב. תכלס כנראה שלא היה גם בפורום הקודם אבל אני מורגל בעיצוב הזה מכל פורום ישן מאז שיש לי דפדפן בטלפון. 

יכול להיות שדווקא פחות צבעים ייתנו לטקסט לבלוט יותר. הבעיה קיימת גם בתצוגה של שרשור אחד אבל חמורה יותר במסך הפורום כשאתה מסתכל על כל השרשורים. 

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • פבל נעל את הנושא הזה
שימו לב! השרשור הזה בן 265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.
Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
 שיתוף

• Create New...