Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקדחה/מברגה מאמאזון - מה עושים עם המטען?

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 1492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי מיסים ומשלוח חינם יוצא חצי מחיר מהארץ. פה לא מצאתי בפחות מ 800 שח (ופה זה 18V במחיר של 800). הבעיה המטען שעובד על 110-120. יש פיתרון יעיל ולא יקר?

https://www.amazon.com/gp/product/B00ET5VMTU?pf_rd_p=2d1ab404-3b11-4c97-b3db-48081e145e35&pf_rd_r=R4Y6ZX0N2ZY4VRVDKY81

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה יכול לקנות רק מטען בארץ,

או לחלופין, להזמין מטען 110v ושנאי 110-220 מאמזון.

זה שיקול כספי בעיקר - אם אתה מניח שעוד כל מיני כלים/מטענים עתידיים ישתמשו ב-110v זאת יכולה להיות השקעה לטווח ארוך.

בכוונה לא כתבתי ״תקנה שנאי בארץ״ מכיוון שהמחירים באמזון מגוחכים - https://www.amazon.com/Power-Bright-VC100W-Voltage-Transformer/dp/B000MWAKVU/

יש לי אחד בסגנון הזה ^ שעובד בלי למצמץ כבר שנים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכלים הנטענים שלי מארה"ב, המטענים עובדים עם שנאי בלי בעיות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה

איך לעשות המרה באופן ממש קל בבית. אני עשיתי את זה ועובד מצויין! המדריך ברוסית, אבל אין בעיה לעקוב אחרי התהליך בווידאו.

מה שכן, כך בחשבון שהדיל עצמו ממש לא מציאה. קניתי את הסט הזה ב-200 דולר + היתה הנחה של עוד 50$ מבנק הפועלים. יצא לי באזור ה-700 שקל.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה מטען לחפש כי הדגמים בין ארהב למדינות אחרות שונה. בתמונה באמאזון כתוב על המטען DCB106 אבל אני מניח שזה השם לדגם האמריקאי ולא אותו שם לדגם של מטען שמתאים ל220V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה
איך לעשות המרה באופן ממש קל בבית. אני עשיתי את זה ועובד מצויין! המדריך ברוסית, אבל אין בעיה לעקוב אחרי התהליך בווידאו.

מה שכן, כך בחשבון שהדיל עצמו ממש לא מציאה. קניתי את הסט הזה ב-200 דולר + היתה הנחה של עוד 50$ מבנק הפועלים. יצא לי באזור ה-700 שקל.

הסט הזה עולה 240 דולר. ואין לי צורך בתוספת של האימפקט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי דיוולט, אני המרתי בבית את המטען שלי של חברת מילוואקי בעזרתו האדיבה של שמר שכבודו כבר לא איתנו פה אבל רוחו כן.

צריך מדריך, קצת חוש טכני וזהו, אפשר להיות סתום גמור ולהצליח לעשות לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://newtools.co.il/dewalt-20v-max-xr-brushless-im-2/

אין לי שום קשר לאתר הזה.

רק לקוח מרוצה.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי, בכלל לא לקחתי את זה בחשבון שהזמנתי את:

מברגת יד b&d

מסור חשמלי נטען

מכונת גילוח

מכונת תספורת

והיה עוד משהו ששכחתי.

כולם היה רשום 110 בדיעבד... אבל עובדים בלי בעיה בארץ.

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה

עשה לי חשק להזמין את המברגה רק בשביל לנסות את המדריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...