Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

garicho

וירוס הקורונה - סוף העולם?

Recommended Posts

נכנסנו לקצת שיחה ב-Geek Mode עם מושגים מתכנות

זה לא ליודעי ח"ן, אלא ליודעי תכנות 😂

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 35 דקות, Or05230 כתב:

אכן כשקוראים לא רק את הכותרת רואים את הסיבות הרגילות, קרני UV בהחלט מקצרות את זמן שהיית הנגיף על משטחים, מסכות, שמירת מרחק וחוסר התקהלות. בקיצור TRANSPORTER חיזקת בפרסום הכתבה את הטענות שהתקהלות המונית תגרום להמשך ההפצה...

לא נראה ככה בהתחשב בעובדה שפתחו כבר מזמן קניונים וחופי ים

פתחו לפני שבוע מסיבות ומועדונים

וההדבקות כרגע הן בעיקר בבתי ספר

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

נכנסנו לקצת שיחה ב-Geek Mode עם מושגים מתכנות

זה לא ליודעי ח"ן, אלא ליודעי תכנות 😂

וזו חכמת הנסתר. הבנתי את ההקשר כיוון שגרמת לי לחשוב במונחים ארכאיים שהזכירו את נמונחים שלך.

• תודה 1

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה ככה בהתחשב בעובדה שפתחו כבר מזמן קניונים וחופי ים
פתחו לפני שבוע מסיבות ומועדונים

וההדבקות כרגע הן בעיקר בבתי ספר

א. כמו שאמרת זה היה לפני שבוע.
ב. למועדונים הלכו צעירים וחלקם אסימפטומטיים, בעלי מערכת חיסונית חזקה יותר בקיץ וכדומה, את התוצאות האמיתיות נראה כשנלך (מכליל גם את עצמי) להדביק מבוגרים יותר.
ג. בבתי הספר נחשפו לראשונה המורים החולים ובעקבות זאת עשו בדיקות לתלמידים, רובם יעברו את המחלה עם כוס תה ויוטיוב כמו שאומרים.

אם עוד שלושה ארבעה שבועות לא נראה עליה משמעותית יהיה אפשר אולי לומר שיש פה גורם שאנחנו מפספסים. כרגע 100 ליום זה כלום בהתחשב בזה שאנשים לא שמרו והכל פתוח.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Clio 172 Phase 2

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מספר החולים החדשים לא אינדיקציה לכלום, לא בודקים מספיק כדי שהמספר הזה יהיה בעל משמעות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני כשעה, Transporter כתב:

לא מצפה ממך להודות בזה, זאת עובדה שהוכיחו אותה עשרות פעמים לפני

להודות במה?

בזה שאני לא מקנא בבשר שרוף ב-900 שקל או הופעה אינטימית של עומר אדם עם זיקוקים?

לפני כשעה, Transporter כתב:

אני לא צריך שתאשר את זה כדי שאני אדע שאני צודק

המאפיין הכי בולט שלך, חוסר מהעדר מוחלט של אמפתיה לכל מי שהוא לא אתה, זה בטחון מוחלט בזה שאתה תמיד צודק.

יש סגר ואתה נפגש עם חברים? אתה צודק. אתם יודעים יותר טוב. לא יכול להיות שמישהו נפגש במקרה לפני איזה עם חבר אחר שבמקרה לא מקפיעד על כלום וחלה. אישה מבוגרת נבהלה מזיקוקים בבית מגורים, שכל המטרה שלו היא שופוני נובורושי זול? אתה צודק, היא סתם מחפשת את החברים שלך.

זה שאם אנשים פשוטים שאין להם כסף לואגיו במרפסת עושים רעש שמחרפן את השכנים, זה לא מגיע לכותרת - זה לא אומר שזה לא מפריע לשכנים שלהם.

והאמן לי, או לא, שכנות טובה או לא לא נמדדת בכסף. ויש, מהכירות אישית, גם אנשים מבוגרים במגדלים המדהימים שלך, שאני בספק אם הם נהנו מהמסיבות או מהאירוח במהלך הקורונה. אבל עזוב. הם לא מעניינים. הם פשוט לא יודעים לחגוג את החיים.

אבל עזוב. זה באמת ויכוח לא מעניין. אתה אולי לא שם לב לזה, אבל הטעון המנצח שלך שמצדיק כל דבר שאתה נותן לו לגיטמציה הוא האם אתה לוקח בו חלק או לא. אני לא יכול לשכנע אותך, עם כל הרצון, שלגיטימיות של הפרת הסגר לא נמדד בשאלה האם טרנספורטר לקח בה חלק או לא.

• תודה 1

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 4 דקות, Or05230 כתב:

א. כמו שאמרת זה היה לפני שבוע.
ב. למועדונים הלכו צעירים וחלקם אסימפטומטיים, בעלי מערכת חיסונית חזקה יותר בקיץ וכדומה, את התוצאות האמיתיות נראה כשנלך (מכליל גם את עצמי) להדביק מבוגרים יותר.
ג. בבתי הספר נחשפו לראשונה המורים החולים ובעקבות זאת עשו בדיקות לתלמידים, רובם יעברו את המחלה עם כוס תה ויוטיוב כמו שאומרים.

אם עוד שלושה ארבעה שבועות לא נראה עליה משמעותית יהיה אפשר אולי לומר שיש פה גורם שאנחנו מפספסים. כרגע 100 ליום זה כלום בהתחשב בזה שאנשים לא שמרו והכל פתוח.

קודם כל היה ברור שתהיה עליה בחולים

אף אחד חשב שמעבר מישיבה בבית ללפתוח הכל ישאיר אותנו על 20 חולים

בנוסף הקלו על הקריטריונים לבדיקות 

אם פעם אנשים יכלו להתפספס כי הם לא פגשו חולה מאומת, היום הם יכולים להבדק, אז אתה בודק הרבה יותר אנשים עם פוטנציאל ומעלה גם את אחוז המאומתים בכל יום

הבאתי כאן קישור אתמול שרואים את איתמר אומר בפירוש שכל עוד אין במשפחה איזה בן 70  או 80 שבסיכון לא צריך לדאוג יותר מדי

ואני אומר את זה כבר חודשיים. תתרחקו מהסבא והסבתא, יהיו כאן פחות מתים

אף אחד לא מתרגש מ 100 תלמידים שחלו ועוד 3 שבועות יבריאו

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

אישה מבוגרת נבהלה מזיקוקים בבית מגורים

או איזה "שקוף" שיצא מצהל עם פוסט טראומה.

שלא נדבר בכלל על חיות מחמד...

• תודה 1
  • עצה טובה! 1

עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.

זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

@Transporter 

@m3x7r3m3

מחופי הים לא ציפיתי שיהו מוקדים, אלא אם יהיו חבורות שיתחבקו בלי סוף. גם בקניונים עוד יש איזה משטר בזכות השומרים. אבל הנוער (ולא רק הנוער) מזלזלים בהוראות, כך שלא מפתיע שכאשר יש מקור  אקראי בבית ספר יש הדבקה נרחבת. כך יקרה גם בנסיבות אחרות בהן אין הקפדה על הכללים.

מספר הבדיקות עלה באופן חד בימים האחרונים, מדובר בלמעלה מ-10,000 בדיקות היום. "כללית" פרסמה הודעה על ביצוע 4000 בדיקות רק באחת המעבדות שלה, וסביר שהיא מייצגת. כנראה שההתפרצויות בבתי הספר, יחד עם שינוי מדיניות הבדיקות לליברלית מאד (עוד לפני ההודעה של שר הבריאות) עושה משהו.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל היה ברור שתהיה עליה בחולים
אף אחד חשב שמעבר מישיבה בבית ללפתוח הכל ישאיר אותנו על 20 חולים

ואני אומר את זה כבר חודשיים. תתרחקו מהסבא והסבתא, יהיו כאן פחות מתים
אף אחד לא מתרגש מ 100 תלמידים שחלו ועוד 3 שבועות יבריאו

או שתקפידו על ההנחיות ומספר הנדבקים ישאר נמוך, מסיכות וריחוק עושים פלאים ומעלימים את המחלה הזו, בכיף היינו יכולים להשאר על כמות חולים נמוכה כמו אוסטריה כרגע אם כולם היו מקפידים לצד פתיחה של הכל.
סך הכל בגישה האופטימית אם נשרוד עם הקפדה על הכללים קיץ וסתיו, בתחילת החורף יתכן ויהיה תרופה או חיסון...

Clio 172 Phase 2

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 דקה, David32 כתב:

עזוב, אני שוב צריך ללמוד לוותר.

אי אפשר לנהל שיח רציני עם גישה שהחיים מתנהלים לצלילי they see me rollin, they hatin

• מצחיק 3

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 14 דקות, יבגניפ כתב:

להודות במה?

בזה שאני לא מקנא בבשר שרוף ב-900 שקל או הופעה אינטימית של עומר אדם עם זיקוקים?

המאפיין הכי בולט שלך, חוסר מהעדר מוחלט של אמפתיה לכל מי שהוא לא אתה, זה בטחון מוחלט בזה שאתה תמיד צודק.

יש סגר ואתה נפגש עם חברים? אתה צודק. אתם יודעים יותר טוב. לא יכול להיות שמישהו נפגש במקרה לפני איזה עם חבר אחר שבמקרה לא מקפיעד על כלום וחלה. אישה מבוגרת נבהלה מזיקוקים בבית מגורים, שכל המטרה שלו היא שופוני נובורושי זול? אתה צודק, היא סתם מחפשת את החברים שלך.

זה שאם אנשים פשוטים שאין להם כסף לואגיו במרפסת עושים רעש שמחרפן את השכנים, זה לא מגיע לכותרת - זה לא אומר שזה לא מפריע לשכנים שלהם.

והאמן לי, או לא, שכנות טובה או לא לא נמדדת בכסף. ויש, מהכירות אישית, גם אנשים מבוגרים במגדלים המדהימים שלך, שאני בספק אם הם נהנו מהמסיבות או מהאירוח במהלך הקורונה. אבל עזוב. הם לא מעניינים. הם פשוט לא יודעים לחגוג את החיים.

אבל עזוב. זה באמת ויכוח לא מעניין. אתה אולי לא שם לב לזה, אבל הטעון המנצח שלך שמצדיק כל דבר שאתה נותן לו לגיטמציה הוא האם אתה לוקח בו חלק או לא. אני לא יכול לשכנע אותך, עם כל הרצון, שלגיטימיות של הפרת הסגר לא נמדד בשאלה האם טרנספורטר לקח בה חלק או לא.

בוא נתחיל בזה שאתה חושב שאני שורף את הבשר זה מאוד מעליב בהתחשב בעובדה שבכל התמונות שאני מעלה הבשר מדיום

תגיד הכל אבל אל תגיד שאני שורף בשר, זה באמת מעליב

מצחיק שהאירוע שהיה בW זה לא אירוע שלי ולא של אבא שלי  ואתה החלטת שאני תומך בזה כי זה קשור אליי

אני פשוט מספיק כנה  לראות את התמונה המלאה ולא ישר  ללכלך על בנאדם רק בגלל שהגיע לאנשהו בחיים

הרי אף אחד לא באמת הבין מה היה שם, ישר רצו להגיד שהם הפרו את ההנחיות ועשו מה שבא להם, כשבפועל זה בכלל לא קרה

אישה מבוגרת נבהלה מזיקוקים ? מעניין, בתל אביב כל כמה שבועות מפעילים זיקוקים בכל מיני הזדמנויות. שלא לדבר על אנשים שגרים באיזורים של גני אירועים

כמו שאמרתי הפעלה של זיקוקים היא בין חצי דקה לדקה. אף אחד לא מזמין למסיבה בבית זיקוקים למשך 5-10 דקות כמו ביום העצמאות

ממש רחמים על האישה שהתראיינה כאילו גרמו לה דום לב. מעניין כמה פעמים הכתיבו לה את המשפט הזה כדי שזה ישמע מספיק מעניין בכתבה

אגב רק בשביל שתבין כמה שטויות דיברו שם, לא צריך שום כבאית או אמבולנס נוכחים במקום.  כדי להוציא אישור הפעלת זיקוקים המפעיל המורשה הולך למשטרה ומקבל אישור מחבלן  שבודק שאפשר להפעיל שם, אין תחתנת דלק או מתח גבוה באיזור ומאפשר לך להפעיל.  צריך להיות במרחק 25-50 מטר מהקהל, והמרפסת שלהם לגמרי מאפשרת מרחק שכזה, חוץ מזה שיכלו בקלות להפעיל את זה מהאתר בניה ליד או מהחניון עפר.  שוב הכתבה הייתה מגמתית ואם לא היו שם שמות מוכרים אף אחד לא היה מדבר על זה, וזה בדיוק הטענה שלי

אנשים עושים רעש במרפסת כל הזמן גם אם הם פשוטים וגם אם הם לא פשוטים, פשוט לא קוראים להם עומר אדם אז לא תמיד זה מעניין

מצחיק שבשבת הייתה מסיבת ענק במרפסת כמה קומות מתחת וחברים שגרים על דרך נמיר אמרו לי ששמעו את המוזיקה

אבל אף אחד לא טרח לסקר את זה או להתלונן, כי בעל הדירה לא היה מספיק מעניין.

אני לא יודע איך העברית שלך, אבל אם תקרא באמת מה היה שם תבין שהמשטרה לא נתנה דוח על רעש ולא באה אליהם בטענות

הטענה היחידה בדיעבד הייתה זה שהפעילו זיקוקים לכאורה בלי אישור. מאמין שיבדקו את זה ויגלו שהכל טוב וזה יעלם

הבעיה זה שיש אנשים כמוך שלא באמת יטרחו לקרוא או לציין שהכל היה בסדר ובמסגרת החוק

תאמין לי שאף אחד שגר במגדלים לא גר פה בכפייה . מי שלא היה אוהב את האווירה כאן לא היה כאן.

היו במשך השנים המון סיפורים על השכונה הזאת ומי שלא מתחבר יכל לגור בכל שכונה אחרת בלי בעיה

לפני 8 דקות, sperial כתב:

@Transporter 

@m3x7r3m3

אבל הנוער (ולא רק הנוער) מזלזלים בהוראות, כך שלא מפתיע שכאשר יש מקור  אקראי בבית ספר יש הדבקה נרחבת. כך יקרה גם בנסיבות אחרות בהן אין הקפדה על הכללים.

וכמו תמיד מוותרים להם

מוותרים לאנשים שנוסעים כמו בהמות על אופניים חשמלים

על קורקינט

מסכנים נהגים והולכי רגל

כל הבלאגן עם המסכות וההנחיות זה לא חדש ולא מפתיע אותי

לא ברור למה לא מוציאים הנחיה שכל צעיר שיתפס בלי מסכה ההורים שלו יקבלו קנס גבוה

לפני 12 דקות, David32 כתב:

או שסתם מצאו מישהי שבשביל 10 שניות על המסך תסכים לספר סיפורים

כל כמה שבועות מפעילים זיקוקים בתל אביב

אם כל כך קשה לה עם זה היא יכולה לא לגור כאן. אין איסור על הפעלת זיקוקים כל עוד מקפידים על הכללים שבחוק

ומבחינת החוק כל עוד הוצאת אישור אתה יכול להפעיל כל יום בשעות המותרות.

עריכה אחרונה על ידי Transporter

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ציטוט

כי בשביל זה צריך שיטור בכל פינה. לא מתאים למשטרת ישראל המצומקת.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 13 דקות, Or05230 כתב:

או שתקפידו על ההנחיות ומספר הנדבקים ישאר נמוך, מסיכות וריחוק עושים פלאים ומעלימים את המחלה הזו, בכיף היינו יכולים להשאר על כמות חולים נמוכה כמו אוסטריה כרגע אם כולם היו מקפידים לצד פתיחה של הכל.
סך הכל בגישה האופטימית אם נשרוד עם הקפדה על הכללים קיץ וסתיו, בתחילת החורף יתכן ויהיה תרופה או חיסון...

לי אין ילדים טמבלים בני 15 שעושים מה שבא להם

עושה רושם שעד תחילת השבוע נתנו לכל אחד לעשות מה שבא לו ולא באמת אכפו

השלימו עם זה שמורים התבכיינו בטלוויזיה על זה שכל כך קשה לאכוף את הנהלים

קשה לך ? יש מוקד 104 ו 110 שיכולים לתת לך מענה

אבל מה אכפת למורה ? היא באה לשתות קפה להעביר 5 שעות ולבלבל תמוח לחברות שלה אפילו שהיא יודעת שמסוכן לה להתקרב אליהן כי הן נחשפו ל 30 תלמידים

למה שהיא תתקשר? ועוד על חשבון הזמן הפנוי שלה ?

יותר קל להתראיין בטלוויזיה ולהגיד שהיא לא שוטרת

אז ההדבקות חוגגות

מבטיח לך שבהפקות שלי אני אדאג לאכוף את הכללים מהצד שלי (אף אחד לא מתקרב לעמדה שלי ולעמדה של העובדים שלי)

מצד האולם ממנים אחראי קורונה שצריך לאכוף הכל

לפני 4 דקות, sperial כתב:

כי בשביל זה צריך שיטור בכל פינה. לא מתאים למשטרת ישראל המצומקת.

בסוף מישהו יתעורר ויבין שבמקום לחפש רכבים שחונים בכחול לבן צריך לתת לפקחים הרובוטים האלה לאכוף את ההנחיות של הקורונה

שיעלו את הדוח ל 500 שח אם צריך כדי שזה יהיה אטרקטיבי לקופה של העיריה, אבל רק זה הפתרון

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה מוכן לכבות את המוזיקה בכל פעם שיש התקהלות ואחראי הקורונה באולם לא אוכף?@Transporter

• תודה 1
  • מצחיק 1

Clio 172 Phase 2

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

• Create New...