Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

garicho

וירוס הקורונה - סוף העולם?

Recommended Posts

לא הייתה להם שום תוכנית מסודרת ליום שאחרי.למשרד הבריאות לא הייתה שום תוכנית מסודרת חוץ מלבוא לישיבות ולהגיד משאירים הכל סגור. התוכנית היחידה שהייתה להם זה לסגור את השאלטר ואז לפתוח מתישהו.

לראיה מאז הפתיחה לא ביצעו מהלכי אכיפה, לא ביצעו אלפי בדיקות ביום לדגום את המצב בשטח. לא עשו שום דבר בקיצור.

עכשיו מדברים שוב על סגר.

סגר נוסף גם אם רק חלקי הוא אבסורד, הוא טירוף, הוא כשלון של המערכת. בשום פנים ואופן אסור להסכים לסגר נוסף. מקווה מאוד שאם זה יקרה אנשים יצאו לרחובות וישרפו את המדינה עד שצוות הטמבלים הזה יבין את המסר ויתחיל לעבוד או ילך הביתה.

עסוקים בלהמציא לעצמם תפקידי שר וג׳ובים כשאת הקיימים אף אחד לא ממלא.

מה אתה מאשים את המסעדות והברים ? נראה לך שיש להם יכולת לאכוף? מספיק לזרוק אחריות. הם לא שוטרים. ששוטרים יעמדו ברחוב ויתנו דוחות על מסכות. שיתחילו לבצע אכיפה.

עוד מעט תבקש מבעלי המסעדות לעמוד על הכביש ולחפש נהגים שנוסעים עם טלפון.

״עד שיחטפו כאפה״ הם חטפו כאפה של החיים. פקח את העיניים. אתה לא חי בוואקום.

• עצה טובה! 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו ראש ממשלה שאמר רק לפני שלושה ימים "צאו לבלות" ואתמול עשה "נאום מלך" ובמטרה להפחיד פעם נוספת את ההמונים. 

הבטיחו 30,000 בדיקות ביום בפועל עושים 3,000 - 4,000 במקרה הטוב.

הבטיחו בדיקה סרולוגית לכלל האוכלוסיה, עשו רכש ענק ולא עשו כלום עם זה.

הבטיחו פתיחה הדרגתית של המשק ונקודות חזרה במקרה שעניינים יתחילו לצאת בכלל שליטה

אז הבטיחו. אין תוכנית, אין אכיפה ואין כלום ושום דבר. 

אם אני הייתי בעל עסק לא הייתי מתייחס לתו הסגול במקרה הגרוע חוטף קנס של 5,000 שקל וממשיך הלאה. עדיף לחטוף קנס מאשר להפעיל עסק שלא מסוגל לתפקד תחת המגבלות שהטילו עליו. לא מספיק שבעלי עסקים עובדים בארץ בשביל מע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי עכשיו הם צריכים לעבוד גם בשביל משרד הבריאות והעירייה. די יש גבול. שמשרד הבריאות יכשיר פקחים שיסתובבו ויחלקו דוחות.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 8 שעות, korola כתב:

בנתיים חלדאי מרגיש את המשפט המתקרב שלו, אז הוא כבר שינה את הטון ויישר קו עם הממשלה.

על מה הוא ישפט? 

שואל ברצינות. לא מעריץ שלו.

לפני כשעה, sperial כתב:

הדיבור על סגר חוזר אינו אבסורד כל עוד יתנהל כאן פארטאץ'. כנראה סגר בעל אופי שונה מזה שראינו במרס, אבל עדיין סגר. אני מניח שיהיה אפשר להמשיך להפעיל הרבה מפעלי ייצור שהושבתו - וסביר שגם הם נערכו לכך - אבל מערכת החינוך בעייתית והמסחר והבילויים צריכים כנראה לקבל כאפה נוספת כדי שיתחילו להתנהל בצורה אחראי

הוא אבסורד בשביל כל מי שחי לא במגזר הציבורי.

בסביבה שלי אנשים מצאו את עצמם עובדים ב-12 - 1 בלילה, כי במהלך היום היו צריכים לשבת עם הילדים כשהמסגרות היו סגורות.

כמה עסקים פה באזור נסגרו ולא שרדו את המשבר, כי לא יכלו להרשות לעצמם לא לעבוד 3 חודשים.

אתה רוצה שהם יחטפו כאפה? הם חטפו אותה. לא לכל עצמאי יש חסכונות לעשות על האש במרפסת אם יושבים חודשיים - שלושה בבית. ומן הסתם רובם ככולם מתים לחזור לשגרה.

אתה מסרב להתייחס לזה בכל פעם מחדש, ועוד יורד על אחרים כאילו הם "טרנספורטר2". 

מה ההבדל בינכם? אתה מוכן להמר על זה שאנשים יקרסו כלכלית, כי אתה בכלל לא מבין שזו אפשרות. הוא מוכן להמר על זה שיותר אנשים יסבלו מקורונה, כי הוא לא מבין שזה יכול לפגוע בו.

הנה טור דיעה של פרופ' בליצר, שכרגיל מסכם את הדברים בצורה טובה. המדינה צריכה לפעול לבודד ולחתוך שרשראות הדבקה, ולא כל עליה בתחלואה היא סוף העולם. בטח בהתחשב בזה שהיה ברור, כנראה, לכל מי שעמד מאחורי קבלת ההחלטות שהמחלה לא נעלמה. כן, יש אווירת אס"ק. סגר, מה לעשות, זו לא אופציה ריאלית להתמודד איתה.

לפני 40 דקות, ChemGuy85 כתב:

אם אני הייתי בעל עסק לא הייתי מתייחס לתו הסגול במקרה הגרוע חוטף קנס של 5,000 שקל וממשיך הלאה. עדיף לחטוף קנס מאשר להפעיל עסק שלא מסוגל לתפקד תחת המגבלות שהטילו עליו

בדיוק מה שאני חושב שקורה, וכתבתי את זה גם אתמול.

לפעמים יותר קל לספוג קנס.

ואגב, אנחנו גם יודעים שקנסות זה לפעמים פשוט מיסים בפועל.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם בעל עסק לא מסוגל לשלוט בו - וקודם כל בעובדים שלו - שלא יפעיל את העסק. אם אני נדבק בעסק כיוון שלא הקפיד על הכללים אני תובע אותו על רשלנות. זה יכול להיות שבועיים משכורת, זה יכול להיות אבדן הכנסה וצורך בטיפול לכל החיים. 

ו"לחתוך שרשרות תחלואה" זה יפה, אבל בלי שיתוף פעולה של הציבור, ובכלל זה בעלי העסקים, זה לא יקרה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תתבע את עצמך על רשלנות גם.

אם ראית שהעסק לא מקפיד,למה נכנסת?

עריכה אחרונה על ידי halperin96
  • מעניין 1
  • עצה טובה! 2

Mazda 3 5D 2015

Honda Civic 2016

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 13 דקות, sperial כתב:

אם בעל עסק לא מסוגל לשלוט בו - וקודם כל בעובדים שלו - שלא יפעיל את העסק. אם אני נדבק בעסק כיוון שלא הקפיד על הכללים אני תובע אותו על רשלנות. זה יכול להיות שבועיים משכורת, זה יכול להיות אבדן הכנסה וצורך בטיפול לכל החיים. 

ו"לחתוך שרשרות תחלואה" זה יפה, אבל בלי שיתוף פעולה של הציבור, ובכלל זה בעלי העסקים, זה לא יקרה.

אני לא רואה איך אתה תדבק ממה שקורה בפאבים ומסיבות בתל אביב. ומי שבוחר ללכת לשם - יודע מה מצפה לו. ואתה יכול לתבוע את מי שאתה רוצה על מה שאתה רוצה. יש פה עורכי דין בפורום שאולי יכולים להגיד לך אם עקרונית יש סיכוי או מקום לתביעה כזו בארץ. אבל אני לא הייתי מהמר שזה המצב.

הטענה היא שכרגע עדיין אין גל שני. וגם אם יהיה - למרות שאתה לא אוהב את זה - המדינה תצטרך להמציא פתרון שלא יכלול סגר שני של חודשיים. זו המציאות. ושיתוף פעולה של הציבור אומנם נדרש, אבל זה גם לא אומר גלגול מוחלט של האחריות על הציבור. בכל זאת, אפשר לבצע יותר בדיקות, מעקבים וכו'ו. ובכל מקרה, ואני אהייה טרנספורטר 3 ואומר לך שאם אתה מאוד מפחד על עצמך (ואני לא מזלזל. הפחד שלך מוצדק לחלוטין. אני גם לא מתלהב מהרעיון להיות חולה אפילו "סתם" בדלקת ריאות) - אל תצא מהבית. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נבטל מחר את הדוחות והאכיפה על נסיעה עם סלולרי. נקווה לשיתוף פעולה של הציבור שישמור על הנהלים ושל חברות הסלולאר שילשינו על כל טלפון שבשימוש בזמן נהיגה.

אם זה לא יקרה נסגור את הכבישים.

זה פחות או יותר מה שאתה אומר.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 22 דקות, יבגניפ כתב:

אני לא רואה איך אתה תדבק ממה שקורה בפאבים ומסיבות בתל אביב. ומי שבוחר ללכת לשם - יודע מה מצפה לו. ואתה יכול לתבוע את מי שאתה רוצה על מה שאתה רוצה. יש פה עורכי דין בפורום שאולי יכולים להגיד לך אם עקרונית יש סיכוי או מקום לתביעה כזו בארץ. אבל אני לא הייתי מהמר שזה המצב.

הטענה היא שכרגע עדיין אין גל שני. וגם אם יהיה - למרות שאתה לא אוהב את זה - המדינה תצטרך להמציא פתרון שלא יכלול סגר שני של חודשיים. זו המציאות. ושיתוף פעולה של הציבור אומנם נדרש, אבל זה גם לא אומר גלגול מוחלט של האחריות על הציבור. בכל זאת, אפשר לבצע יותר בדיקות, מעקבים וכו'ו. ובכל מקרה, ואני אהייה טרנספורטר 3 ואומר לך שאם אתה מאוד מפחד על עצמך (ואני לא מזלזל. הפחד שלך מוצדק לחלוטין. אני גם לא מתלהב מהרעיון להיות חולה אפילו "סתם" בדלקת ריאות) - אל תצא מהבית. 

אפשר לצאת, אבל לא למקומות בעלי פוטנציאל הדבקה גדול. אנשים בסיכון או סתם אנשים שלא רוצים לחטוף את הוירוס הזה צריכים להסתגל לדוגמא ללכת לחדר כושר ב-6 בבוקר כאשר אין שם אף אחד חוץ מפקידה שעוד שנייה נרדמת בקבלה, לאכול בחוץ רק במשלוחים ו-Take Away, ללכת לסופר בבוקר, לפארקים ולים. כל אחד צריך לקחת אחריות על עצמו. מי שהולך למסעדות ופאבים בתל אביב בשעות העומס או מצטופף בבית כנסת ביום שישי שלא יתפלא שחטף את הוירוס הזה. 

המציאות היא שלא יהיה חיסון לפני 2021 (ואני אופטימי) וצריך להמשיך לחיות איכשהו עד שהסערה הזאת תחלוף. להקפיא את החיים ולתת למאות אלפי אנשים במדינה הזאת להתרושש עד שיתחילו כאן לבזוז חנויות ולשדוד אנשים ברחובות זה לא הפיתרון וכמעט כולם מבינים את זה.  

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 שעות, farkash7 כתב:

לא הייתה להם שום תוכנית מסודרת ליום שאחרי.למשרד הבריאות לא הייתה שום תוכנית מסודרת חוץ מלבוא לישיבות ולהגיד משאירים הכל סגור. התוכנית היחידה שהייתה להם זה לסגור את השאלטר ואז לפתוח מתישהו.

לראיה מאז הפתיחה לא ביצעו מהלכי אכיפה, לא ביצעו אלפי בדיקות ביום לדגום את המצב בשטח. לא עשו שום דבר בקיצור.

עכשיו מדברים שוב על סגר.

סגר נוסף גם אם רק חלקי הוא אבסורד, הוא טירוף, הוא כשלון של המערכת. בשום פנים ואופן אסור להסכים לסגר נוסף. מקווה מאוד שאם זה יקרה אנשים יצאו לרחובות וישרפו את המדינה עד שצוות הטמבלים הזה יבין את המסר ויתחיל לעבוד או ילך הביתה.

עסוקים בלהמציא לעצמם תפקידי שר וג׳ובים כשאת הקיימים אף אחד לא ממלא.

מה אתה מאשים את המסעדות והברים ? נראה לך שיש להם יכולת לאכוף? מספיק לזרוק אחריות. הם לא שוטרים. ששוטרים יעמדו ברחוב ויתנו דוחות על מסכות. שיתחילו לבצע אכיפה.

עוד מעט תבקש מבעלי המסעדות לעמוד על הכביש ולחפש נהגים שנוסעים עם טלפון.

״עד שיחטפו כאפה״ הם חטפו כאפה של החיים. פקח את העיניים. אתה לא חי בוואקום.

היום שאחרי לא עניין את משרד הבריאות, כי הם לא ראו יום כזה

ראו רק תחזיות שחורות

אתמול ראינו את שי באבד והוא אמר שמשרד הבריאות ביקש סגר אפילו יותר הדוק ממה שהיה

תחשוב שהיו עושים סגר יותר חזק, היו אומרים "זאת האפשרות היחידה, הנה קבלנו 250 מתים"

אבל בפועל עשו סגר יותר רגוע ממה שביקשו, וקבלנו 250 מתים

יכול להיות שאם היו עושים יותר גרוע ממה שהיה בפועל גם היינו מקבלים 250 מתים, אבל לא נדע את זה

כרגע מה שאנחנו יודעים זה שגם בלי לסגור את הבורסה ועוד דברים הזויים שהם ביקשו, עברנו את זה יפה

המסקנה - משרד הבריאות טוב בלצעוק זאב זאב

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כמגיא, אמת..

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 שעות, sperial כתב:

הדיבור על סגר חוזר אינו אבסורד כל עוד יתנהל כאן פארטאץ'. כנראה סגר בעל אופי שונה מזה שראינו במרס, אבל עדיין סגר. אני מניח שיהיה אפשר להמשיך להפעיל הרבה מפעלי ייצור שהושבתו - וסביר שגם הם נערכו לכך - אבל מערכת החינוך בעייתית והמסחר והבילויים צריכים כנראה לקבל כאפה נוספת כדי שיתחילו להתנהל בצורה אחראית. ובתחב"צ אנחנו קוצרם עכשיו את פירות ההזנחה של עשורים, כיוון שהמערכת סובלת ממחסור בציוד וכח אדם שיאפשרו הסעה בצפיפות נסבלת.

מצטער לבשר לך

עם מליון מובטלים אי אפשר להשלים עם זה שעסקים יקבלו כאפה

זה פשוט לא יוכל לקרות

מוכרים לנו חצאי אמת בטלוויזיה

כותרות של 115 חולים חדשים

רק ששכחו להגיד לנו ש 100 מתוכם התגלו באותו מקום

אז תסגרו את המקום הבעייתי במקום לקשקש לציבור ולהטעות אותו במודע ובמכוון

עריכה אחרונה על ידי Transporter

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג, הפעם הסגר יגיע מהציבור ולא מהמדינה.

לדעתי ירביצו ימשיכו לטפטף את ההנחיות, ברגע יפרסמו על עוד ועוד נדבקים.

הציבור יבין לבד ויצמצם את החשיפה שלו, פחות מסעדות , פחות בתי קפה.

אם תהיה חתונה גדולה, ילך רק נציג אחד מהמשפחה.  

חכה נראה היום ומחר כמה ישלחו את הילדים שלהם לבתי המדגרות לקורונה.

• עצה טובה! 2

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 שעה, sperial כתב:

לא, אתה לא.

אתה תשמור על עצמך, אתה תקפיד להתרחק, אתה תקפיד להיות עם מסיכה. ואם אתה מפחד, אל תצא מהבית.

אתה מעביר את האחריות מהממשלה הרשלנית לבעלי העסקים כאילו איזה יכולת ואיזה אפשרויות יש להם.

אני לא מפיל אחריות לא על בעלי עסקים ולא על האנשים שהחליטו לשחרר, פשוט מבודד את עצמי ככל יכולתי.

"שישמרו עליי ושלא יפתחו אם הם לא יכולים". וואלה יופי.

• מעניין 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תחושה שאם המגפה הזו פה להישאר,  והסגרים האלה ימשיכו לאורך זמן - נתחיל לראות כאן הפרות סדר ובזיזות כמו בארה"ב.

לישראלים אין סבלנות ולא יתנו לאף אחד לסגור אותם לתקופה ממושכת.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תזכיר לי מתי היו הפגנות בזיזה בארץ?  בארה"ב כל פעם שיש משהו הם מנצלים את זה לצאת להפגנות בזיזה.

בהרבה סרטונים רואים שהרבה לבנים נמצאים בהפגנות האלה. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

• Create New...