Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

garicho

וירוס הקורונה - סוף העולם?

Recommended Posts

בדקת הוגדנים?

• מצחיק 1

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

סומך על אבינו שבשמיים!

מקווה שהוא לא יקרא פה ויגלה שכתבתי בערב שבת

• מצחיק 1
  • מעניין 1

Mazda 3 5D 2015

Honda Civic 2016

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 4 דקות, halperin96 כתב:

חסין מקורונה,לא ממוות.

וגם לא ממיסים. אבל בשביל זה יש לנו את צ'מגיא האח פה

• מצחיק 2
  • עצה טובה! 1

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

וגם לא ממיסים. אבל בשביל זה יש לנו את צ'מגיא האח פה

אין נאמן מכסף מזומן.

Mazda 3 5D 2015

Honda Civic 2016

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט הזה מכניס אותך לקבוצת סיכון לקורונה

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה איתו וואגיו אז זה ממגן אותי בחזרה

• מצחיק 1

Mazda 3 5D 2015

Honda Civic 2016

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
חשבתי שאתה חסין.

הארוע הזה מדגיש שני דברים: האחד הוא שאנחנו רחוקים מסיום המגיפה. השני מדגיש את חשיבות ההקפדה על אמצעי המיגון. הדבר הזה מתרחש בדיוק שבוע אחרי שהתלמידים והמורים קיבלו פטור מעטיית מסיכות. הנחה סבירה (כמובן לא ניתנת להוכחה) שאם היו מקפידים על עטיית מסיכות הארוע היה מצטמצם.

לאור היקף הארוע סביר מאד שנראה עוד הרבה מאד חולים חדשים במעגל הראשון, השני ואולי השלישי של מורי ותלמידי אותו בית ספר. מזכיכ מאד את פרשת הבליין בסיאול שגרם כניסת 7000 איש לבידוד.

המגיפה עדיין באויר, וזה די ברור, אבל לי נראה שההדבקה היא בגלל שילדים/ נוער הרבה פחות מקפידים על ריחוק ובאים במגע פיזי תוך כדי הלימודיפ/ בהפסקות.
גם אם יהיו עוד מאות חולים במקרה הנוכחי, המערכת אמורה להיות ערוכה להתמודד איתה.
ד״א, בגימנסיה נמצאו 78 איש מתוך 700 בדיקות שבוצעו (לפי ערוץ 12), כלומר 11% חיוביים מתוך הבדיקות.
יש עוד 700 תלמידים ואנשי הוראה של בית הספר יעברו בדיקה בתחילת השבוע.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא המעגלים הרחבים יותר של אותם מורים ותלמידים. חוץ מזה, השאלה הגדולה היא כמה זמן הם כבר בבידוד, כיוון שלוקח לבדיקה כמה ימים מההדבקה עד שהיא הופכת חיובית. אם בודקים מוקדם מדי מקבלים תוצאה שלילית כזובה, כך שיתכן שיהיה צורך במחזור נוסף של בדיקות למי שיצא שלילי. בכל מקרה, כל המגעים מחוייבים ב-14 ימי בידוד (מאז המגע האחרון עם חולה מאומת).

לגבי הריחוק החברתי - ברור שהתלמידים מקפידים פחות, אני מבין שכאן מדובר בנוער ולא בילדים, כך שהם אמורים להבין יותר טוב. אבל, כאמור, לפני שבוע שר הבריאות נתן חופש ממסיכות, כנראה שזה חלק מהסיפור כעת. אבל ממה שראיתי גם המבוגרים מצפצפים צפצוף ארוך על ההנחיות.

נתניהו אמור לנאום מחר. זה מבשר על החמרות.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה מבשר על זה שלביבי בא להראות את הפנים שלו. זה הכול.

• תודה 1
  • עצה טובה! 1

עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.

זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדרך כלל מוותר על ההצגה. יש תקציר ההנחיות בטלגרם או בטמקא וזה מספיק. אם אני צריך יותר אני מחפש את הצו החדש שנחתם.

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חוזרים להסגר בעוד 3...2...1... 

• לא הבנתי... 1

יונדאי גטס GLS 2006

120 אלף קילומטראז'

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה מבשר על כלום ושום דבר, סה״כ עוד דרך להראות מנהיגות בכאילו ולהפחיד את הציבור.

• תודה 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חברים בואו נרגע

101 מאומתים חדשים, אבל

מתוכם 60 הם תלמידים מהגימנסיה

כלומר בפועל יש התפרצות במקום אחד ספציפי, ועוד 40 מכל מיני מקומות שכמובן אסור להגיד לנו כי זה סוד

נניח אם היו אומרים שעוד 30 אלה אחינו היקרים מנווה שאנן אולי היינו מבינים שכל הבלאגן מרוכז בשני מקומות ואפשר לפתור את זה ע"י סגר

אבל לא אומרים לנו, למה שנדע? יותר קל להלחיץ ולהגיד לכולם שיש פה גל שני

במקום לסגור את האיזורים שנמצאים בהם אותם מאומתים ולהשתלט על העניין הזה טיקטק, מלחיצים מדינה שלמה

זוכרים שאמרתי שצריכים לעשות בדיקות אקראיות ? בקניונים, תחנות רכבת, מוקדי ריכוז ?

משרד הבריאות טרם גיבש מדיניות באשר לבדיקות קורונה בריכוזים בהם נמצאו מקרי הדבקות בנגיף. בדיקות בבתי ספר בהם התגלו מקרים של הדבקות נעשים בדרך כלל בהתנדבות קופות החולים או מגן דוד אדום, ובעיקר בשל לחצים שמפעילות הרשויות המקומיות, כשלרוב מופנות טענות כלפי משרד הבריאות בדבר התמהמהות בנושא קיום הבדיקות, שככל הנראה נובעת מהיעדר מדיניות ברורה בנושא.

בדיקות לתושבים או תלמידים במוקדי הידבקות גם אם אין להם תסמינים עלולות להיות קריטיות גם להחלטה על סגירה או פתיחה של מוסדות חינוך או עסקים. "זיהוי מוקדם של מוקדי תחלואה על ידי מערך בריאות הציבור הן ברמת הפרט (איתור מקרים ומגעים) והן ברמת האזור (ניטור) הוא כלי חיוני לקבלת החלטות דיפרנציאלית, בהתאם לסיכון הספציפי", אמרו אתמול באיגוד רופאי בריאות הציבור. "בצד הדריכות והזהירות המתחייבת, ההחלטות, כדוגמת סגירת בית ספר, חייבות להיות נקודתיות ולא גורפות, על בסיס אפידמיולוגי ולא על בסיס גחמות ופחדים".

עוד חיזוק לטענה שהעלתי כאן וידידי KOROLA שאני דווקא מוצא עניין בחלק מהרעיונות שלו לא הסכים איתי

אבל הכי חשוב, 3 חודשים אנחנו בתוך זה ומשרד הבריאות טרם גיבש מדיניות

מתי יגבשו מדיניות ? בינואר 2021 יתחילו לחשוב על זה, באפריל 2021 יבינו שיש בעיה ואין מדיניות

אולי ב 2022 תהיה מדיניות

אבל יש מצב שכבר יהיה חיסון עד אז, אז לא צריך מדיניות

כתבתי בעבר ואני כותב גם היום, משרד הבריאות מתנהל בצורה חובבנית תוך כדי זלזול באזרחים, באלה שמתים ובאלה שחיים

בקיצור

לפני שיתחילו לחפור לנו על התפרצות, שיציגו מספרים ומקומות שבהם קרתה ההתפרצות, 

שיפתחו מפה ויראו איפה נמצאים כל אלה מהגמנסיות ויוודאו שהם בסגר

שיתחילו לעשות בדיקות אקראיות בבתי ספר, קניונים, איפה שבא להם. כרגע אפילו בדיקות לצוותים לא עושים

ויתחילו לאכוף את מה שקורה בבתי ספר כמו שצריך כולל בידוד והפרדה בין כיתות \ קפסולות \ איך שלא קוראים לזה

רק אחרי שיעשו את כל זה שיעזו לבוא בטענות לציבור כל אותם בזיונות שיושבים למעלה ומנסים לגלגל את האשמה מאחד לשני

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • עצה טובה! 2

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מלחיצים בשביל שאנשים יחזרו ללבוש מסיכות ולשמור מרחק קצת.

במקום לזרוק ב100% על ההנחיות,שיזרקו רק 60%,עדיין עדיף על כלום.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

Mazda 3 5D 2015

Honda Civic 2016

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו את ה-60% לא מקיימים. 

בהתחלה חשבתי שמדובר באפקט אופטי של עדשה ארוכה אבל אז קלטתי את העדר בהמשך הרחוב. 

כפי שאתה רואה אין מסכות, אין שמירת מרחק. מחר אחד המפגרים האלה נכנס לחדר כושר והופ הוא מדביק שם את כולם. 

מצד אחד כיף לחזור למכון, אבל מצד שני הסיכון לא שווה את זה. אני אחזור להתאמן בחנייה נטושה בשעות הערב. תחבורה ציבורית מבחינתי זה לא אופציה. מזל שיש לי משרד פרטי. 

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5739144,00.html#autoplay

image.thumb.png.92340aff2576a5aa686db77875645840.png

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

• Create New...