Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

garicho

וירוס הקורונה - סוף העולם?

Recommended Posts

Just now, sperial כתב:

נכון. אז סבא לא יפגוש את הנכדים. אבל כן את מחלקת האוכל בבית האבות, או את טכנאי מכונות הכביסה, או את הקופאית בסופר או את האחות והרופא בקופת החולים. אצלך הכל מתמקד במשפחה הקרובה, אבל מעגל המפגשים הרבה יותר רחב.

עניתי לך גם על זה.

את ה 80 מיליארד הבאים שישקיעו בכלכלה כדי שלא יקרסו כאן עוד עסקים (אתה בטח פספסת את הכתבות על אותן מסעדות שלא פתחו, זה לא מעניין בתכלס, מה שחשוב זה להפחיד עם עשרות אלפי מתים)

מתוך ה 80 מיליארד יקחו 5 מיליארד או 10 מיליארד

ימגנו את בתי האבות

ידאגו ליצור מערכת שעובדת בצורה ששומרת על החולים.

כבר כתבתי למעלה ובטח עוד חצי שנה שיחשבו על זה אף אחד לא יסכים איתי שהצעתי את זה אז נחזור על זה:

במקום לשלם מיליונים לויזל וחבריו, יכפילו את המשכורות של עובדי בתי האבות בלבד והם יעשו משמרות של 24\7

כל אחד יטפל רק בקבוצה אחת קטנה של אנשים

וככה עובד אחד לא יוכל להדביק עשרות אנשים

תהיה בטוח שכל השינוי הזה יעלה הרבה פחות מ 80 מיליארד ובגל הבא במקום 300 מתים יהיו פה אפילו חצי

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 7 דקות, halperin96 כתב:

אתה פשוט לא מבין מה שאתה כותב.

ואני באמת לא אוהב לרדת לפסים אישיים,אבל זה כבר גובל בטפשות.

אתה בא ללמד את אבא לעשות ילדים?

בחייאט הלפרין, קצת ... בן אדם בגיל של ההורים שלך או יותר מבוגר, משכיל. אז הדעה שלו מתנגשת עם שלך...

• תודה 1

עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.

זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספורטר - איך אתה רוצה למגן אותם. לבנות להם מושבות על מאדים? אין מערכת ש"שומרת על החולים". כל עוד יש אינטראקציה אנושית הוירוס יעבור, כיוון שזה וירוס מדבק מאד. וגם אם תצליח לגייס עובדים שיהיו מוכנים ללון במקום העבודה (איפה תמצא כאלה, שיסכימו להפרד ממשפחותיהם לתקופה ממושכת) תמיד יהיה ספק המזון או השרברב או מישהו אחר שיגיע מבחוץ. אין אפשרות לבודד אוכלוסיות גדולות. 

גם בבתי החולים היה קושי עצום לבודד את חולי הקורונה בלי שהנגיף ייצא החוצה, והעובדה היא שלא מעט אנשי צוות נדבקו, ולו מחולים שלא היו מודעים למחלתם.

עריכה אחרונה על ידי sperial

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 12 דקות, David32 כתב:

אתה בא ללמד את אבא לעשות ילדים?

בחייאט הלפרין, קצת ... בן אדם בגיל של ההורים שלך או יותר מבוגר, משכיל. אז הדעה שלו מתנגשת עם שלך...

אוקיי,ו...?

אני לא יכול לתת כבוד לבן אדם עם אגו ואנוכיות ברמות האלה,מצטער אבל יש גבול.

אני בטוח שאתה שם לב שאני נזהר מאוד ומשתדל לענות בכבוד גם לדעות שאני לא מסכים איתם.

כל עוד המשכורת שלו דופקת כולם על הזין שלו,

אירועים?תסגור למי אכפת שכמעט 200 אלף איש מתפרנסים מהתחום.

הסעדה?תעיף אותם הוא יודע לבשל גם בבית אף אחד לא צריך אותם.

תיירות פנים?אז יסגרו כמה בתי מלון,גם ככה מי רוצה לנפוש בארץ?

הגבלות על נהגי מוניות,הגבלות על נותני שירות,אנשים מפוטרים.

כל עוד זה עובר ליידו הכל טוב.

תרוקן לו את החשבון,תקטע לו את המשכורת ושים לו חובות של אלפים כל חודש ותראה אותו מדבר אחרת.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

Mazda 3 5D 2015

Honda Civic 2016

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
Just now, sperial כתב:

טרנספורטר - איך אתה רוצה למגן אותם. לבנות להם מושבות על מאדים? אין מערכת ש"שומרת על החולים". כל עוד יש אינטראקציה אנושית הוירוס יעבור, כיוון שזה וירוס מדבק מאד. 

כבר הסברתי למעלה אבל נוח לך להתעלם מזה

אז תקרא שוב את התגובה האחרונה

תוסיף לזה את העובדה שיש כאן אנשים שיודעים ליצור מערכת שיכולה להגיע לקצה השני של העולם ולחסל בנאדם

אז אני לא חושב שכל כך בעיה להם לחשוב על מחיצות  שאפשר להעביר דרכן חומרי גלם שספקים מביאים,

אם יגיע טכנאי יקחו את האנשים של אותה קבוצה ויתנו להם לשבת בלובי, זה בדיוק מה שאני עשיתי כשבאו להתקין לי טלוויזיה במהלך הקורונה

נתתי לטכנאי לעבוד וישבתי במרפסת. לא צריך לעבוד ברפאל בשביל לחשוב על הגאונות הזאת ^

כבר אמרו שהפתרון זה ריחוק + היגיינה

להתרחק מטכנאי שמגיע זה לא כל כך מסובך.

כשרוצים - מוצאים

אתה פשוט מעדיף להיות נביא זעם, עוד לא ראיתי שום תחזית שלך מתממשת ואני שומע אותך כבר 3 חודשים

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שתפתח את הטכנולוגיה תוך יומיים - כמה זמן יקח לפרוש אותה? ואתה צריך לבודד לא רק את המבוגרים, אלא, למשל, את כל השמנים והסכרתיים ואלה עם לחץ דם גבוה. זה כבר כמה עשרות אחוזים מהאוכלוסיה, גם מתחת גיל 65. הדברים האלה הרבה יותר מורכבים מאשר "להמציא רובוט ומחיצה".

לכן צריך להתחיל באכיפה יעילה של אמצעי הריחוק החברתי ולהתקדם להגבלות נוספות כאשר יש התפרצות. אבל כל עוד מזלזלים בבסיס ההתפרצויות יהיו יותר חמורות ויצריכו, בסופו של דבר, הגבלות יותר קשות. זה משהו שהציבור לא מבין וזה מה שיפגע בו. אם בעל עסק לא מסוגל לכפות על עובדיו לקיים כללים בסיסיים העסק לא ראוי להתקיים.

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 3 דקות, sperial כתב:

בוא נגיד שתפתח את הטכנולוגיה תוך יומיים - כמה זמן יקח לפרוש אותה? ואתה צריך לבודד לא רק את המבוגרים, אלא, למשל, את כל השמנים והסכרתיים ואלה עם לחץ דם גבוה. זה כבר כמה עשרות אחוזים מהאוכלוסיה, גם מתחת גיל 65. הדברים האלה הרבה יותר מורכבים מאשר "להמציא רובוט ומחיצה".

לכן צריך להתחיל באכיפה יעילה של אמצעי הריחוק החברתי ולהתקדם להגבלות נוספות כאשר יש התפרצות. אבל כל עוד מזלזלים בבסיס ההתפרצויות יהיו יותר חמורות ויצריכו, בסופו של דבר, הגבלות יותר קשות. זה משהו שהציבור לא מבין וזה מה שיפגע בו. אם בעל עסק לא מסוגל לכפות על עובדיו לקיים כללים בסיסיים העסק לא ראוי להתקיים.

בוא נגיד שלא שמעתי על יותר מדי שמנים וסכרתיים בני 30-50 שנפטרו מקורונה בישראל

הרוב המוחלט היה אנשים מבוגרים עם מחלות סופניות

ולא אנשים בני 50 שסובלים מהשמנה או מסוגר

דיי חלאס, כמה אפשר לעצום עיניים ולזרוק פה תאוריות שפשוט לא נכונות ?

מהנתונים עולה כי רוב הנפטרים בגילאי 80-89

https://www.maariv.co.il/corona/corona-israel/Article-762003

אם יש צעיר בן 38 שיודע שסובל מהשמנה + סוכרת + מחלות לב, הוא מספיק צעיר וחכם כדי לדעת מה לא לעשות

בדיוק כמו שאני שלא סובל משום מחלת רקע יודע לשמור על עצמי

אחריות אישית יותר חשובה מסגירת עסקים

עריכה אחרונה על ידי Transporter

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתם יותר מדיי סרטים לאחרונה. חייבים לצאת מהבית.

למה תמיד אתם חושבים שזה צריך להיות דרך מהומות?

אנשים פשוט יצפצפו על ההנחיות. אין לך מספיק שוטרים לאכוף סגר הרמטי. תוסיף לזה ראש ממשלה שמפחד מהצל של עצמו ותבין שסגר לא יהיה כאן.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 11 דקות, asafasraf כתב:

ראיתם יותר מדיי סרטים לאחרונה. חייבים לצאת מהבית.

למה תמיד אתם חושבים שזה צריך להיות דרך מהומות?

אנשים פשוט יצפצפו על ההנחיות. אין לך מספיק שוטרים לאכוף סגר הרמטי. תוסיף לזה ראש ממשלה שמפחד מהצל של עצמו ותבין שסגר לא יהיה כאן.

הוא בכלל לא מפחד מהצל של עצמו

הוא מפחד לכאורה מדברים אחרים שיותר מטרידים אותו מקורונה

דווקא בגלל זה התחילו את כל המצב חירום והדיבורים על קץ האנושות

ואז כשכבר אי אפשר היה להתפס על זה עברו לאסטרטגיה של לדחות את המשפט כי אין כסף לשלם למייצגים וכו לכאורה

בכל מקרה

מספיק כבר לדבר על בני 30-50 שבסיכון

פרסמו בכל מיני הזדמנויות את הגיל האמיתי של רוב המתים

אותם צריך לבודד ועליהם צריך לשמור

לא על צעיר בן 38 שיש לו כרס, הוא יכול לשמור על עצמו לבד

לא יאמן איך ממהרים לפרסם כאן כתבות זה שמספר הנדבקים קפץ מ 25 ל 40 ביום

אבל שכחו בקלות שרוב המתים הם אנשים מאוד מבוגרים שלא נאמר קשישים

במקום להשבית את המדינה אפשר לדאוג שילדים פשוט לא יפגשו את אותם קשישים

ושוב הגיע הזמן לדבר על אחריות אישית.

לא ראיתי שעוצרים את המדינה בגלל שבנאדם נוהג שיכור והורג משפחה

5-10 מתים בסופש מתאונות דרכים זה הרבה יותר ממה שמתים בסופש מקורונה

לשמחתי אין עוד כסף לזרוק באוויר לאנשים

אז אף אחד לא יעשה סגר כללי גם אם נקבל עוד 300 מתים

שקודם כל יטפלו באחיינו האהובים שגרים בנווה שאנן וכנראה גילו שם התפרצות

אה זאת בעיה, לא סיפרו לנו איפה ההתפרצות רק רמזו

כי אסור להגיד לציבור שההתפרצות היא בנווה שאנן או בנהריה..רק כשמדובר בחרדים מותר להגיד

עריכה אחרונה על ידי Transporter

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספורטר. האטימות שלך פשוט מפחידה. אתה לא מסוגל להבין שאף אחד לא מגן על עצמו, אלא שכולם מגנים על כולם. אתה יכול להסתגר בקומה ה-38 במגדל שלך אבל רוב עם ישראל לא יכולים.

לגבי ראש הממשלה - אני לגמרי מסכים עם אסרף, ראש הממשלה שלנו חסר חוט שדרה בכל מה שאינו קשור לכיסא שלו, משנה את המדיניות לפי כל משב רוח שהוא מזהה בדעת הקהל. יש לו בעיקר כוח דברא.

• מעניין 1

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 21 דקות, sperial כתב:

אנחנו הולכים סחור סחור 500 עמודים. ברגע שאתה רואה שאדם לא מסוגל לעבד מידע חדש צריך לשחרר. חבל על המאמץ.  

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים נדמה לי שהוא טרול. אבל הוא יותר מדי טוב בשביל להיות טרול. 

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 9 דקות, sperial כתב:

טרנספורטר. האטימות שלך פשוט מפחידה. אתה לא מסוגל להבין שאף אחד לא מגן על עצמו, אלא שכולם מגנים על כולם. אתה יכול להסתגר בקומה ה-38 במגדל שלך אבל רוב עם ישראל לא יכולים.

לגבי ראש הממשלה - אני לגמרי מסכים עם אסרף, ראש הממשלה שלנו חסר חוט שדרה בכל מה שאינו קשור לכיסא שלו, משנה את המדיניות לפי כל משב רוח שהוא מזהה בדעת הקהל. יש לו בעיקר כוח דברא.

אני הייתי מסתגר גם אם הייתי גר בקומה 3 בבניין בלי מעלית

מה ההבדל לא הבנתי ?

רוצים להזמין משלוח מזמינים משלוח

רוצים לבשל בבית במקום לצאת למסעדה מבשלים בבית

רוצים לטייל בפארק עושים את זה בשעות שהוא לא עמוס במליון אנשים, וגם אם עמוס, לא צריך לשבת בדיוק בין כולם כדי לחפש את הוירוס

אפשר לשבת בפינה אחרת, לרוץ במקומות פחות עמוסים

לא צריך לגור במגדל בשביל לשמור על עצמך

הכל עניין של אחריות אישית

לפני 10 דקות, ChemGuy85 כתב:

אנחנו הולכים סחור סחור 500 עמודים. ברגע שאתה רואה שאדם לא מסוגל לעבד מידע חדש צריך לשחרר. חבל על המאמץ.  

ההפך אתה זה שלא מעבד מידע חדש ולא מוכן להבין שלמרות כל מה שכתבת כאן בהתחלה 

רוב החולים הם קשישים שאין ספק שצריך לשמור עליהם אבל לא להרוס את המדינה בשבילם

זה לא סותר אחד את השני

ורוב הסיכויים שככה יהיה בגל הבא

חבר שלנו שמגיב כאן וכותב כאן שטויות כבר 3 חודשים פספס בכל התחזיות שלו ועדיין מנסה לשכנע אותנו שתכף הולך להיות הסוף של מדינת שיראל

זאת אטימות

• תודה 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 10 דקות, Transporter כתב:

רוב החולים הם קשישים

רוב הנפטרים הם קשישים. לא רוב החולים.

עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.

זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

את כל מה שכתבת אני עושה. יותר מזה,אני גם נותן שירות לכמה עשרות אנשים מדי יום, אבל מקפיד על אמצעי הזהירות ודורש זאת גם מהלקוחות. אפילו זכיתי להיות בבידוד בגלל חולת קורונה ששרתתי, למזלי תוך הקפדה על אמצעי המיגון הנדרשים, כך שלא נדבקתי.

הנקודה שלי היא שהוירוס הזה אינו משחק, והמחשבה שמדובר במחלה שמסכנת רק מבוגרים שגויה. המחלה מסכנת את בני כל הגילים, ואם לא יינקטו אמצעי זהירות מספקים הרי שהנגיף יתפשט במספר גדול של בני קבוצות שלכאורה נמצאות בסיכון נמוך, ולכן גם אחוזי תמותה נמוכים יחסית יגרמו לתמותה של מספר גדול של אנשים. אל תשכח שרוב חולי הקורונה בעולם הם צעירים, וכשהמספר הכולל של החולים גדול גם אחוז תמותה נמוך מתבטא במספר מתים משמעות.

על זה עליך להוסיף שמדובר במחלה ממושכת עם אחוז לא קטן של תסמינים קשים, כך שהיא מוציאה גם צעירים ממעגל העבודה לתקופות ממושכות אפילו  אם בסופו של דבר אינם מתים.

חוץ מזה, היכולת לבודד אוכלוסיות ביעילות מוגבלת.

מסיבות אלה המדיניות צריכה להיות זהירה ומבוקרת. פתיחת המשק חיונית, אבל לא בצורה המופקרת בה הדבר מעשה בישראל. דווקא אנשים כמוך יסבלו מגל שני וגל שלישי, שידחו את האפשרות להתקהלויות גדולות, אל בשל הוראות הממשלה ואם בשל חשש בציבור. אז תמיד יהיו אלה שיחשבו ש"לי זה לא יקרה", אבל עם ההתנהלות הנוכחית זה יקרה להם.

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

• Create New...