Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

garicho

וירוס הקורונה - סוף העולם?

Recommended Posts

תגידו אני מתלבט אם לחזור למכון כושר, האם עכשיו עם הירידה בחולים זה יחסית בטוח?

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

https://nos.nl/artikel/2334921-toprestaurants-zijn-toegankelijker-dan-ooit-en-blijven-dat-waarschijnlijk-ook.html

כן זה בהולנדית, גוגל תירגום עובד סבבה.

בעלי מסעדות עם כוכב משלן בהולנד מדברים על כך שחייבים להשתנות ולחדש. מציעים שירותי משלוחים, מציעים שירותי איסוף, מציעים קופסאות אוכל מיוחדות.

וזהו.

כנראה שאפשר.

בכתבה הם מציינים שבעלי המסעדות לא מתכוונים להפסיק עם השירותים החדשים גם אחרי החזרה לשגרה.

ביוני חוזרות המסעדות לעבוד פה במתכונת מצומצמת, עד 30 איש לא כולל אנשי צוות (שינוי חדש), תוך כדי הקפדה על המרחק וכאלה.

נראה עם המקרה בגרמניה ישנה פה משהו.

שיהיה לכולם בהצלחה.

[אגב לפני יומיים ראיינו את הבעלים של המסעדה הקטנה ביותר פה (עשרים מטר רבוע), הם בבעיה כי עם ההנחיות הם יכולים להכניס רק שישה לקוחות (במקום 18),ועדיין לא מאשימים את הממשלה]

• תודה 1

עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.

זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 שעות, korola כתב:

מטומטמים שבכלל כותבים את זה ככה.

שתעלה על מטוס לברזיל, לרוסיה... לא חסרים מקומות בעולם שהיא יכולה לבדוק את החיסון שלה.

ואז יגידו שביל גייטס בודק חיסונים על מדינות עולם שלישי, וכל הקונספירטורים יחגגו שוב.

• מצחיק 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

החוקרים בבריטניה מעוניינים לבדק את התנהגות הנגיף קודם כל בתחום ובתנאים שלהם. ברזיל ואנגליה טיפה שונות.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 13 שעות, arturkopit כתב:

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3826631,00.html

לא הבנתי מה הוא רוצה...הבימה בחובות כספיים וחיה על חשבון משלם המיסים.עכשיו הוא עוד רוצה פיצוי?חרא כפוי טובה.

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3774340,00.html

https://e.walla.co.il/item/3338960

אם יסגרו את הבימה,יעשו רק טוב.

לגמרי, מאות מיליוני שקלים בשביל התרבות של ה-2% ה"איכותיים", שישלמו עליה בעצמם מחיר מלא ולא מסובסד.

לפני 11 שעות, korola כתב:

לדעתי רק בארץ שיחקו בקקי הזה, לא ראיתי בשום מקום אחר בעולם שניסו להנשים אנשים עם צעצועים.

רוב המדינות שמתקדמות כמונו בעלות יכולת ייצור של מנשמים, או היו בעלות יכולת ייצור כזו בעבר.

רק אנחנו מדינה מתקדמת אבל ללא יכולת ייצור כזו, למרות שלמיטב ידיעתי יש ידע טכנולוגי בתחום, אבל לא יכולת ייצור.

בארה"ב טראמפ השתמש בחוק מתקופת מלחמת קוריאה (!) כדי לאלץ את GM לייצר מנשמים.

מקור

לפני 9 שעות, Transporter כתב:

אם לא בודקים אנשים והם פשוט צריכים להתמודד עם המחלה לבד,

אתה צריך לראות אנשים שהמצב שלהם מחמיר ופשוט מתים  \ הופכים לחולים קשים

אז או שאנשים מתים ואנחנו לא יודעים, או שהתאוריה שלך לא נכונה, או שאנשים פשוט עוברים שפעת רגילה וממשיכים בחיים

שים לב שכבר כמה ימים אין דיווח על מתים

אם לא בודקים הם יחלו, ימותו, ויסווגו תחת מוות מדלקת ריאות בלי גורמים נוספים או עם חשד לוירוס בריאות (מה שנקרא דמוי שפעת)

וככה לא ייספרו כקורבנות קורונה בכלל.

ואז יכולים למות בקלות עוד 1000 איש לאורך תקופה עד שמישהו ישים לב שהמספרים לא מסתדרים לתקופת הקיץ

לפני 8 שעות, David32 כתב:

https://nos.nl/artikel/2334921-toprestaurants-zijn-toegankelijker-dan-ooit-en-blijven-dat-waarschijnlijk-ook.html

כן זה בהולנדית, גוגל תירגום עובד סבבה.

בעלי מסעדות עם כוכב משלן בהולנד מדברים על כך שחייבים להשתנות ולחדש. מציעים שירותי משלוחים, מציעים שירותי איסוף, מציעים קופסאות אוכל מיוחדות.

וזהו.

כנראה שאפשר.

בכתבה הם מציינים שבעלי המסעדות לא מתכוונים להפסיק עם השירותים החדשים גם אחרי החזרה לשגרה.

ביוני חוזרות המסעדות לעבוד פה במתכונת מצומצמת, עד 30 איש לא כולל אנשי צוות (שינוי חדש), תוך כדי הקפדה על המרחק וכאלה.

נראה עם המקרה בגרמניה ישנה פה משהו.

שיהיה לכולם בהצלחה.

[אגב לפני יומיים ראיינו את הבעלים של המסעדה הקטנה ביותר פה (עשרים מטר רבוע), הם בבעיה כי עם ההנחיות הם יכולים להכניס רק שישה לקוחות (במקום 18),ועדיין לא מאשימים את הממשלה]

ככה זה, יש מי שדוגל ב-Yes we can (עם כמה שאני שונא את אובאמה, הוא ניגן על משהו מאוד נכון), ויש מי שדוגל ב-No, but, but, but.

בסוף המציאות לוקחת את השני ובועטת לו ב-Butt, Butt, Butt.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אז או שאנשים מתים ואנחנו לא יודעים, או שהתאוריה שלך לא נכונה, או שאנשים פשוט עוברים שפעת רגילה וממשיכים בחיים

או, שאחרי כמה חודשים של למידה של הנגיף ודרכי הטיפול וההתמודדות איתו, הצליחו להגיע לטיפול שמונע הידרדרות למצב קשה ותמותה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 9 דקות, Blaz00r כתב:

או, שאחרי כמה חודשים של למידה של הנגיף ודרכי הטיפול וההתמודדות איתו, הצליחו להגיע לטיפול שמונע הידרדרות למצב קשה ותמותה.

הלוואי וזה היה ככה - כל מהדורות החדשות היו פותחות עם זה את החדשות שלהם במשך ימים, הגבולות היו נפתחים, הטיסות היו חוזרות... אבל זה לא המצב.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חכה, זה עוד מוקדם לצאת בהצהרות כאלו, אבל זה בהחלט אפשרי.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 23 דקות, Blaz00r כתב:

נו מעולה

אז אין סיבה להיות בלחץ אף אחד לא ימות כאן יותר

אפשר לטוס ממחר בלי בידוד

לפני 10 שעות, hans כתב:

לשלוח אותך לצפות בסרטונים של מירון, כדי שתיזכר איך נראה מירון לפני קורונה?

אגב, גם אם תכתוב "איקאה" אלף פעמים זה לא ישנה את העובדה שאי אפשר להידבק באיקאה כשמנטרים בצורה כזאת את מספר הנכנסים.

מרגיש לי כמו גלגול נשמות של שרשור המיקרוגל והאטיופים, בחיי.

לא יודע מה אתה ראית

אני ראיתי את התמונה הזאת

אתה רוצה לספר לי שאי אפשר להדבק אז אין בעיה אני רגוע

אפשר לפתוח את קיסריה

מצחיק ש"אי אפשר להדבק באיקאה"

(גם בקניון לא, נכון ?)

אבל כל יומיים מספרים כאן על חולה שעד בתור למסעדה והדביק את הכל הרחוב כי הנגיף עובר דרך הצינורות ביוב

אז תחליט לפי איזה גירסא הולכים...זה מדבק כשמתקהלים ? זה לא מדבק? זה מדבק רק כשזה מצדיק את מה שאתה כותב?

996215901000100640360no.jpg

עריכה אחרונה על ידי Transporter

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

נו מעולה
אז אין סיבה להיות בלחץ אף אחד לא ימות כאן יותר
אפשר לטוס ממחר בלי בידוד

אולי, הלוואי, אני מעלה השערות בדיוק כמוך, אי אפשר להבין מהנתונים שמשרד הבריאות משחרר.

התלבטות דומה, העירייה פתחה אצלנו את המגרש כדורגל סינטטי, השבוע אני לא הולך אבל מתלבט אם ללכת שבוע הבא. אין נתונים חד משמעיים (או בכלל נתונים) מה פוטנציאל ההדבקה, אמנם שטח פתוח אבל מגע צמוד, זיעה, יריקות וכו', שום אפשרות לשמור מרחק או להשתמש במסיכות.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
מתאמן מאז שנפתחו המכונים,בהתחלה היה ריק.
עכשיו יש רק יותר ויותר אנשים...ועוד מגיע הקיץ שזה כבר פיצוץ אוכלוסין .

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 18 דקות, arturkopit כתב:

מתאמן מאז שנפתחו המכונים,בהתחלה היה ריק.
עכשיו יש רק יותר ויותר אנשים...ועוד מגיע הקיץ שזה כבר פיצוץ אוכלוסין .

ואיך זה עובד? יש הגבלות עליכם או הכל רגיל?

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 שעה, m3x7r3m3 כתב:

אם לא בודקים הם יחלו, ימותו, ויסווגו תחת מוות מדלקת ריאות בלי גורמים נוספים או עם חשד לוירוס בריאות (מה שנקרא דמוי שפעת)

וככה לא ייספרו כקורבנות קורונה בכלל.

ואז יכולים למות בקלות עוד 1000 איש לאורך תקופה עד שמישהו ישים לב שהמספרים לא מסתדרים לתקופת הקיץ

יכול להיות , לא יודע לגבי 1000, אבל עד 20 בשבוע אף אחד לא ישים לב. 

בהחלט יש הרגשה שמשהו קורה מתחת לפני השטח, אבל זאת רק הרגשה , זה לא מופיע בנתונים ואף אחד לא מפרסם נתונים. 

כבר לפני חודשיים כבר דיברו על בדיקות סקר, אבל אף אחד לא עושה או עושים ולא מפרסמים תוצאות, באירופה מידי פעם מפרסמים תוצאות על סקר פה וסקר שם.

המספרים שהם מפרסמים זה 5%  10% 16% מכלל האוכלוסייה עברו את זה כבר, וזה מסביר את אחוזי התמותה הגבוהים שלהם , הם פשוט לא גילו את כולם בזמן הגל שהיה.  אצלנו אחוזי התמותה היו נמוכים ,  אז אולי גילנו יותר בזמן הגל ולכן סקר יראה שהיו מעט חולים לא מאובחנים. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך זה עובד? יש הגבלות עליכם או הכל רגיל?
צריך להרשם דרך האפליקציה מלפני ואין אפשרות להתקלח במכון.
יש אקווה ג'ל ומכונים בכל פינה במכון.ההליכונים עובדים בהפרש של הליכון מהליכון.
השמירת מרחק וכדומה תלויה בך .
פשוט תנסה לא להגיע בשעות שמפוצץ

• תודה 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 13 דקות, korola כתב:

יכול להיות , לא יודע לגבי 1000, אבל עד 20 בשבוע אף אחד לא ישים לב. 

בהחלט יש הרגשה שמשהו קורה מתחת לפני השטח, אבל זאת רק הרגשה , זה לא מופיע בנתונים ואף אחד לא מפרסם נתונים. 

כבר לפני חודשיים כבר דיברו על בדיקות סקר, אבל אף אחד לא עושה או עושים ולא מפרסמים תוצאות, באירופה מידי פעם מפרסמים תוצאות על סקר פה וסקר שם.

המספרים שהם מפרסמים זה 5%  10% 16% מכלל האוכלוסייה עברו את זה כבר, וזה מסביר את אחוזי התמותה הגבוהים שלהם , הם פשוט לא גילו את כולם בזמן הגל שהיה.  אצלנו אחוזי התמותה היו נמוכים ,  אז אולי גילנו יותר בזמן הגל ולכן סקר יראה שהיו מעט חולים לא מאובחנים. 

התחושה שלי כרגע זה שלא רוצים להגיד, רוצים שקט תעשייתי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

• Create New...