Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

garicho

וירוס הקורונה - סוף העולם?

Recommended Posts

פורסם (נערכה)
לפני 5 דקות, David32 כתב:

למה נראה לך?

לגבי גל שני: 

1) עוד לא הוכיחו שיש מוטציה חדשה של הוירוס שהיא פחות אלימה ויותר מדבקת. 

2) הוירוס הזה עדיין עושה פלאים בעולם - אז יש לו פוטנציאל 

3) הסגר בארץ היה מוקדם וחזק יותר מכל מקום אחר בעולם, אז תיאורטית אנחנו עדיין בתולים מבחינת הוירוס, יש מליוני אנשים פה שלא ניפגשו איתו בכלל.

4) בימים הראשונים ההכפלה הייתה פה כל 3 ימים , היו ישובים שההכפלה הייתה כל יומיים , אז גם פה יש לנו גרסה איכותית של הוירוס

5) אני תמיד הייתי פסימי בהשקפתי , לכן גם פה אני לא ממש אופטימי שהוא יעלם סתם ככה ללא סיבה 

לגבי פאניקה עצמאית - ללא החלטה ממשלתית 

הציבור כבר הוכיח שהוא מתנהג כעדר, רוב הציבור לא נובר ברשת, לא מנהל דיונים ולא עוקב אחרי מה שקורה בעולם.

רוב האנשים יוצאים ומתנהגים כרגיל כי הם חושבים שהכל עבר , לא בגלל שהם השקיעו מחשבה והגיעו למסקנה שהכל עבר. 

ולכן ברגע שיונית לוי תדווח בפנים לבנות שהגל השני בעיצמו , הם יברחו כמו עכברים לחורים שלהם 

עריכה אחרונה על ידי korola

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 39 דקות, Transporter כתב:

במימונה ממש לא "כמה מאות" הלכו לחגוג אצל חברים

אולי כמה מאות אלפים.

בוא לא ניתמם נו. אני גר בשכונה דיי מסודרת מבחינת חניה בת"א (לכל מגדל יש חניון פרטי) ובמימנוה כל המדרכות היו מלאות ברכבים כולל נכים ואדום לבן

אתה מקיש מכותרות סנסציוניות ומההתרשמות המוטית שלך כלפי הכלל, וזה פשוט לא נכון.

אצלנו בירושלים, בכל תקופת הפסח כולל מימונה היה שיתוק טוטאלי, ביום העצמאות התאספו לכל היותר שתי משפחות על כל מנגל, וגם זה התרחש בחצרות אחוריות עם אפס מגע של המון. ל"ג בעומר? נאדה. כלום. לא היה אפילו ריח של אש.

אני לא מתגורר במגדל אבל יש לי אחלה תצפית מהגג... :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
לפני 30 דקות, hans כתב:

אתה מקיש מכותרות סנסציוניות ומההתרשמות המוטית שלך כלפי הכלל, וזה פשוט לא נכון.

אצלנו בירושלים, בכל תקופת הפסח כולל מימונה היה שיתוק טוטאלי, ביום העצמאות התאספו לכל היותר שתי משפחות על כל מנגל, וגם זה התרחש בחצרות אחוריות עם אפס מגע של המון. ל"ג בעומר? נאדה. כלום. לא היה אפילו ריח של אש.

אני לא מתגורר במגדל אבל יש לי אחלה תצפית מהגג... :-)

לא יודע מה היה בירושלים

אצלנו בת"א , חברים שלי בראשון, אשדוד, הרצליה ועוד כמה ערים חגגו גם את המימונה וגם את עצמאות

לא צריך ללכת רחוק...הראו בחדשות מפורסמים שחגגו ואירחו מכרים

אתה יכול לנחש שלא רק מפורסמים עשו את זה נכון?

טוב נו עזוב ניצחת..

רק אני וכמה בודדים פה בשכונה התארחנו במימונה

בטלוויזיה תפסו איזו זווית שהיו כמה אנשים בודדים באיקאה ונתנו לנו לתרגם את זה ככה שהיו שם מאות

ככה גם בים, ברחובות העיר, וגם בתפילה עם אלפי דתיים בירושלים

למעשה רק ממחר אנשים יתחילו לצאת מהבתים

אז רק עוד שבועיים נדע מה ההשלכות של הסרת הסגר

ואם נראה עליה בנדבקים זה בעצם נובע מהמופע שהיה בצארלס קלור, כי בכל שאר הזמן אנשים היו בבתים עם אפס מגע של המון

טוב יאללה עזוב ציניות, בוא נצחק עלייך קצת.

אחרי שהצלחת לשעשע אותי (ומאמין שגם את הקוראים) בתאוריית ה"לא יהיה כלום כי  אין כלום"

תרשה לי לפרסם סרטון קצר שפרסמו בערוץ 11  ב 29.4.20 (כמעט לפני חודש).

כמובן שגם הסרטון הזה הוא התרשמות מוטית שלי כלפי הכלל, אבל רק נזכיר לך שמי שמופיע שם זה דווקא הכלל ולא אני

רק בגלל שהשטויות שכתבת "כביכול בתום לב" ממש גורמים לי להרגיש שאתה חושב שאני וכמה שקוראים כאן טיפשים

ואפשר לשכנע אותנו עם משפטים כמו  "לא ראיתי כלום מהחלון"

בוא נעבור ל 8.5.20,, תמונה מחוף הצוק שפורסמה ב YNET, בדיוק שבוע אחרי עצמאות, כמה ימים לפני לג בעומר

תראה איזה קטע, שוב אני "מקיש מכותרות כלפי הכלל וזה פשוט לא נכון"

אז תעשה טובה תפסיק לקשקש לנו דברים, אין לי מושג מה האינטרס שלך אבל זה קישקוש אחד גדול

עברו כמעט 20 יום מאז התמונה הזאת ומאז הסרטון מלמעלה

וכמו שאתה רואה, ההדבקות רק הולכות ודועכות

תודה לך שהעברת לי כמה דקות בלילה

פחות תודה על זה שחשבת שאני מטומטם

99562540100075640360no.jpg

עריכה אחרונה על ידי Transporter

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

התגובות שלך אגרסיביות וממש לא נעימות.
אי אפשר להתעלם שההדבקות ההמוניות הראשונות התקיימו במסיבות פורים ובבתי הכנסת.
יש לי המון ביקורת על ההתנהלות, ובעקבות הכתבה היום בערוץ 13 זו פשוט בושה שיש לנו ראש ממשלה פחדן שכזה שקיבלת כבר ביום האחרון של מרץ מידע שהכמויות לא דומות לצפי, ושבתוך כמה ימים המצב יתהפך, אבל במקום זאת המשיך להפחיד אותנו.
תפסיק לבטל דעות של אנשים ושל אנשי מקצוע, כי רק אתה יודע מה הכי טוב.
העובדות הן שבאירועים ישנה קירבה הרבה יותר גדולה בין אנשים (רחבת הריקודים כדוגמא) מאשר השהות שלנו במרחב הציבורי, לכן קיים פוטנציאל הדבקה גדול יותר.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
לפני כשעה, asafasraf כתב:

התגובות שלך אגרסיביות וממש לא נעימות.
אי אפשר להתעלם שההדבקות ההמוניות הראשונות התקיימו במסיבות פורים ובבתי הכנסת.
יש לי המון ביקורת על ההתנהלות, ובעקבות הכתבה היום בערוץ 13 זו פשוט בושה שיש לנו ראש ממשלה פחדן שכזה שקיבלת כבר ביום האחרון של מרץ מידע שהכמויות לא דומות לצפי, ושבתוך כמה ימים המצב יתהפך, אבל במקום זאת המשיך להפחיד אותנו.
תפסיק לבטל דעות של אנשים ושל אנשי מקצוע, כי רק אתה יודע מה הכי טוב.
העובדות הן שבאירועים ישנה קירבה הרבה יותר גדולה בין אנשים (רחבת הריקודים כדוגמא) מאשר השהות שלנו במרחב הציבורי, לכן קיים פוטנציאל הדבקה גדול יותר.

אני לא מבטל דעה של אף אחד.

מפריע לי שמנסים לזלזל באינטיליגנציה של מי שקורא כאן, נניח:

לפני 2 שעות, hans כתב:

אתה מקיש מכותרות סנסציוניות ומההתרשמות המוטית שלך כלפי הכלל,

אף אחד לא מנסה לבטל אותו אלא להראות לו דוגמאות מאמצעי תקשורת שכולנו מכירים.

הוא מנסה להתעלם לחלוטין מתמונות וסיקורים שככולם כאן ראו מאיקאה, חופי ים, מרכזי בילוי, כיכרות וכו'

לבוא ולהגיד שהוא ראה מהגג שלו שלא היה כלום, זה קצת להתייחס לאנשים כאן כאל מטומטמים.

אתה רוצה לדבר על עובדות - נדבר על עובדות

התקיימו ומתקיימים כאן המון אירועים כבר חודש

בוא ספר לי איפה ההדבקות ? כמה הדבקות ספרת ? תן מספרים שמגובים בנתונים

בדיוק כמו שאני יודע להראות לך שכבר לפני 20 יום חופי הים היו מלאים, בסוף אפריל כבר התקיימו מסיבות פה ושם,  

כבודו לא ראה שום דבר מהגג שלו,

אולי אתה יודע להסביר לי איפה הזינוק בכמות הנדבקים ?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)

אתה יכול לספר לנו מה קורה בתל אביב,

אחרים פה יכולים לספר מה הם רואים בירושלים.

ואני יכול לספר לך מה קורה בבתי הכנסת השונים, אז למרות שכאילו מותר ושיחררו.

בתי הכנסת לא חזרו למה שהם היו לפני הקורונה, אנשים פשוט מפחדים לחזור. 

אני מדבר על אנשים שמקושרים לקהילות יהודיות בעולם ומבינים מה המשמעות של גל אמיתי. 

בנוסף - שינו לחלוטין את הצורה שבודקים אצלנו,  העבירו את הבדיקות לקופות החולים ופשוט לא בודקים. 

אולי בצדק, כי אין להם מודיעין את מי לבדוק ולא ניתן לבדוק את כולם.  

אבל ככה זה היה בארה"ב, פשוט לא בדקו כי לא ידעו את מי כן לבדוק ואת מי לא לבדוק. 

אז אם לא בודקים לא יודעים. 

עריכה אחרונה על ידי korola

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבתי בשום מקום שאתה מטומטם, אני לא מבין למה אתה יוצא עליי ככה. מבחינה מעשית, ההתנהגות במרחב הציבורי ***השתנתה לגמרי*** למשך פרק זמן לא מבוטל (כמעט הפכנו לאסטונים) ואחרי ההשהייה הצפויה התקבל השינוי הצפוי והרצוי בגרף.

כל החוכמה לאחר מעשה - אפשר היה לעשות ככה וככה ואחרת - תישאר לעד חוכמה לאחר מעשה.

אני יכול לאסוף לך דיווחים משלל המשפחות בשכונה ולספר לך על ***אפס*** ביקורים של חברים מבתי הספר למשך חודשיים ברציפות אבל חבל על הזמן שלי כנראה.

בקיצור - 🤷‍♂️

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
לפני 7 דקות, korola כתב:

אתה יכול לספר לנו מה קורה בתל אביב,

אחרים פה יכולים לספר מה הם רואים בירושלים.

ואני יכול לספר לך מה קורה בבתי הכנסת השונים, אז למרות שכאילו מותר ושיחררו.

בתי הכנסת לא חזרו למה שהם היו לפני הקורונה, אנשים פשוט מפחדים לחזור. 

אני מדבר על אנשים שמקושרים לקהילות יהודיות בעולם ומבינים מה מהמשמעות של גל אמיתי. 

בנוסף - שינו לחלוטין את הצורה שבודקים אצלנו,  העבירו את הבדיקות לקופות החולים ופשוט לא בודקים. 

אולי בצדק, כי אין להם מודיעין את מי לבדוק ולא ניתן לבדוק את כולם.  

אבל ככה זה היה בארה"ב, פשוט לא בדקו כי לא ידעו את מי כן לבדוק ואת מי לא לבדוק. 

אז אם לא בודקים לא יודעים. 

אבל אם אני אספר לך שבת"א כולם ישבו בבית

ואתה תראה באתרים שונים ובטלוויזיה תמונות של חופי ים מלאים

אתה תרגיש שאני מזלזל באינטיליגנציה שלך, לא?

אז בוא לא ניתמם, תרוץ כמה עמודים אחורה ותראה שאיך שנגמרה המימונה העלו כאן תמונות וסרטונים

מכל מיני ערים בארץ של התקהלויות בסדרי גודל שונים, כשהשיא היה איקאה וחופי הים.

מסיבות אני יכול להבין שלא כולם כאן מסתובבים ומכירים, בסך הכל הגילאים שם נעים בין 18 ל 25

אבל התקהלויות בסדרי גודל של מאות-עשרות אלפים היו כבר לפני חודש +- והכל סוקר בתקשורת, לא המצאה שלי.

איפה החולים ? יושבים בבית? כולם ? אז החולים הקשים ? גם מתחבאים בבית ?

ואם במקום 30 חולים ביום אמורים למצוא 250 חולים ביום ולא מוצאים אותם כי לא יודעים איך להגיע אליהם

זה עוד מחדל של משרד הבריאות לכאורה

אבל זאת רק ספקולצי שלךה אז נחכה לועדת חקירה.

לפני 7 דקות, hans כתב:

לא כתבתי בשום מקום שאתה מטומטם, אני לא מבין למה אתה יוצא עליי ככה. מבחינה מעשית, ההתנהגות במרחב הציבורי ***השתנתה לגמרי*** למשך פרק זמן לא מבוטל (כמעט הפכנו לאסטונים) ואחרי ההשהייה הצפויה התקבל השינוי הצפוי והרצוי בגרף.

כל החוכמה לאחר מעשה - אפשר היה לעשות ככה וככה ואחרת - תישאר לעד חוכמה לאחר מעשה.

אני יכול לאסוף לך דיווחים משלל המשפחות בשכונה ולספר לך על ***אפס*** ביקורים של חברים מבתי הספר למשך חודשיים ברציפות אבל חבל על הזמן שלי כנראה.

בקיצור - 🤷‍♂️

שנת 2020, הכל מופיע ברשת

אני לא צריך שתביא לי נתונים מהרחוב שלך ואתה לא צריך נתונים מהרחוב שלי

כשיש טלוויזיה שמראה לך שכבר לפני חודש פתחו את איקאה והיו שם תורי ענק

אחר כך חופי ים, פארקים, התכנסויות בכיכרות כל זה קרה לפני 20 יום עד חודש

זה באמת לא משנה אם אני חושב או לא חושב שהיו התכנסויות במימונה, כי מה שהראו בתקשורת מספיק כדי להקפיץ את המספרים

אז למה הם לא קופצים ?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
לפני 2 שעות, Transporter כתב:

אז למה הם לא קופצים ?

ֿכי כבר לא בודקים. הקריטריונים לבדיקה הזויים ונתפרו בצורה הזאת בשביל לא להקפיץ את המספרים במערכת. אם תתחיל בארץ התפרצות שקטה מחודשת לא נדע על זה חודשים עד שלא תהיה אפשרות להסתיר את זה יותר. 

אגב, זה בדיוק מה שהתרחש בארצות הברית במשך חודשים היו 1-2 מקרים כי לא רצו לבדוק אנשים (בכוונה) ואז בום התחילה הצפה המונית של בתי חולים וכבר לא יכלו להסתיר את ההתפרצות בניו יורק. 

כפי שכבר נאמר כאן זה הכל פוליטיקה ודאגה לכלכלה. בסופו של דבר כל אחד מאיתנו לבד במערכה נגד הוירוס הזה וצריך לדעת לשמור על עצמו ועל משפחתו.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 5 שעות, Transporter כתב:

אבל אם אני אספר לך שבת"א כולם ישבו בבית

ואתה תראה באתרים שונים ובטלוויזיה תמונות של חופי ים מלאים

אתה תרגיש שאני מזלזל באינטיליגנציה שלך, לא?

לא. אני פשוט מספיק ציני כדי להבין מה זה "תקשורת מציירת מצב". התקשורת יכולה הייתה באותה מידה לצלם במשך 10 שעות רצוף אתרים ריקים.

אם אני חושב או לא חושב שהיו התכנסויות במימונה, כי מה שהראו בתקשורת מספיק כדי להקפיץ את המספרים

אז למה הם לא קופצים ?

כי התקשורת הבליטה את מה שמעניין אותה להציג (ארוע אחד שהתקיים על כל 100 שבוטלו) וכי האופן שבו אנשים מתכנסים *השתנה*. שפת הגוף השתנתה. אפילו בצילומי החוף מתל אביב. וזה לכשעצמו מספיק.

תאר לך מצב תיאורטי שבמקום סגר ושאר אמצעים דרקוניים שנקבעו, 100 אחוז מהאנשים היו עוברים בבת אחת ב-10 למרץ למצב של שמירת מרחק, אפילו בלי מסיכות - גם אז הכול היה נבלם.

אותו 100 אחוז תיאורטי שאני מתאר מביא לאותה תוצאה בדיוק כמו 80 אחוז שמנהלים סגר מוחלט ו-20 אחוז שעושים מה שבראש שלהם - באופן תיאורטי. אל תתפוס אותי במספרים, אני מנסה להציג עיקרון.

• עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)

צ'מגיא, בשיא ההתפרצות הראשונה היו כמה חולים חדשים ביום? 150? ובזמן הזה כולם בערך עסקו בזה

אז אתה חושב שעכשיו אם אלו יהיו, או כבר, המספרים - לא יתייחסו לזה?

אני לא מבין את הויכוח על המסיבות בתל אביב. צילום בחדשות מאיזו מסיבת רחוב זה חמוד. נשווה את זה ברצינות למה שיש בכל שנה, עם עשרות אלפי או מאות אלפי בני אדם שמתקבצים סביב כיכר רבין, אבן גבירול ודיזנגוף? גם עכשיו אנחנו לא 100% בתוך השגרה - לא מבחינת התנהלות של רבים וטובים וגם לא מבחינת עסקים שפועלים.

אם זה מספיק למנוע עוד התפרצות? לא יודע, אבל, שוב, נראה שיש פה עוד נעלם שאנחנו פשוט לא מכירים.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
לפני 7 שעות, Transporter כתב:

אתה רוצה לדבר על עובדות - נדבר על עובדות

שמע, אפשר לסבול את האגואיזם שלך וחוסר האכפתיות מכל מי שהוא לא אתה. "שיסגרו את נתב"ג", ומי ישלם למדינה עבור איבוד הכנסות של כ-20 מיליארד בשנה, או אבטלה/הבטחת הכנסה לכל עובדי התיירות, אל על וכדומה, אתה?

אפשר גם לסבול את השופוני שאתה דוחף בכל הודעה שניה, כאילו במקרה.

אבל את הניתוחים ה"מדעיים" שלך פשוט כואב לקרוא.

עכשיו אני מבין איך תיאוריות קונספירציה וקבוצות בסגנון 5G נולדות.

מומחים וחוקרים בתחום לא יכולים להסביר משהו, אבל אתה "ראית" או הרגשת או קראת משהו הפוך ("עובדות" עלאק), אז זה בוודאי לא נכון.

זה לא עובד ככה.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • תודה 1
  • מעניין 2
  • עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 6 שעות, ChemGuy85 כתב:

ֿכי כבר לא בודקים. הקריטריונים לבדיקה הזויים ונתפרו בצורה הזאת בשביל לא להקפיץ את המספרים במערכת. אם תתחיל בארץ התפרצות שקטה מחודשת לא נדע על זה חודשים עד שלא תהיה אפשרות להסתיר את זה יותר. 

אגב, זה בדיוק מה שהתרחש בארצות הברית במשך חודשים היו 1-2 מקרים כי לא רצו לבדוק אנשים (בכוונה) ואז בום התחילה הצפה המונית של בתי חולים וכבר לא יכלו להסתיר את ההתפרצות בניו יורק. 

כפי שכבר נאמר כאן זה הכל פוליטיקה ודאגה לכלכלה. בסופו של דבר כל אחד מאיתנו לבד במערכה נגד הוירוס הזה וצריך לדעת לשמור על עצמו ועל משפחתו.

אבל הקריטריונים האלה היו אותו דבר גם כשמצאו 500 חדשים ביום.

מה שונים הקריטריונים היום מהקריטריונים מלפני חודשיים ?

בוא נניח לרגע שאתה צודק. הקריטריונים הזויים ובעצם מפספסים כל פעם עוד ועוד ועוד חולים 

בינתיים הם מתרבים לטענת חלק מהאנשים כאן

אנשים לא יודעים שהם חולים, הולכים ומדבקים, נדבקים, מבקרים את הסבתא, את הדודה, את השכנים הקשישים

למה אנחנו לא רואים עליה במונשמים \ חולים קשה ?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לאט לאט

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 שעות, hans כתב:

לא. אני פשוט מספיק ציני כדי להבין מה זה "תקשורת מציירת מצב". התקשורת יכולה הייתה באותה מידה לצלם במשך 10 שעות רצוף אתרים ריקים.

כי התקשורת הבליטה את מה שמעניין אותה להציג (ארוע אחד שהתקיים על כל 100 שבוטלו) וכי האופן שבו אנשים מתכנסים *השתנה*. שפת הגוף השתנתה. אפילו בצילומי החוף מתל אביב. וזה לכשעצמו מספיק.

תאר לך מצב תיאורטי שבמקום סגר ושאר אמצעים דרקוניים שנקבעו, 100 אחוז מהאנשים היו עוברים בבת אחת ב-10 למרץ למצב של שמירת מרחק, אפילו בלי מסיכות - גם אז הכול היה נבלם.

אותו 100 אחוז תיאורטי שאני מתאר מביא לאותה תוצאה בדיוק כמו 80 אחוז שמנהלים סגר מוחלט ו-20 אחוז שעושים מה שבראש שלהם - באופן תיאורטי. אל תתפוס אותי במספרים, אני מנסה להציג עיקרון.

נכון, תקשורת יכולה לצלם אתרים ריקים

תקשורת יכולה גם להפיץ תמונות מהקיץ שעבר כדי לעורר סערה ולהגיד שזה מהיום

אבל יש דבר שנקרא אווירה שהייתה כאן בזמן אמת

לחלק מאיתנו (אני בטוח שלעוד אנשים חוץ ממני) יש עוקבים באינסטגרם פייסבוק וכו'.

כשאתה פותח את הסטורי ורואה שכולם מתארחים, מארחים, מסתובבים, האווירה היא ששמו זין על ההנחיות

בדיוק כמו שבליל הסדר ראית שכולם יושבים בבתים

העקרון שאתה מנסה להבליט הוא לא נכון, כי אתה טענת כאן שלא היו אירועים ולא היו התכנסויות

ואני הוכחתי לך שכן היו. זה פורסם בכל מקום ואין פה אחד שחושב שזה שקר.

למרות כל זה- המספרים לא עולים

אם הם היו עולים אנחנו היינו רואים את זה לפי מספר החולים קשה\מונשפים, שבירידה כבר יותר מחודש

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...