Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

garicho

וירוס הקורונה - סוף העולם?

Recommended Posts

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

לא. אתה פשוט כרגיל לא מצליח לראות שיקולים של אף אחד בעולם שהוא לא אתה.

אני מבקר קבוע ב-3-4 בתי קפה ועוד כמה פאבים באזור שלי.

אתה יודע לחשב כמה הם יכולים לשרוד בסגר? ממה אמורים לחיות העובדים שלהם? הבעלים?

האינטרסנטים האלו זה מי שמשלם מיסים ודאוג שהמדינה תמשיך לתפקד. אבל עזוב, בטח גם אני שונא את ההורים שלי ורוצה שהם ימותו מקורונה בסתר. לא יכול להיות שיש סיבות אחרות לכך שאנשים מפקפקים בצורך בהמשך סגר עכשיו עם הנתונים עם החולי והתמותה בישראל.

אגב, שאלה שאני לא מצליח למצוא לה תשובה, ונדמה לי שנשאלה על ידי לס או אחד מהפרוספורים האחרים כאן: איך זה שלא היתה תמותה המונית בעזה, ירדן, שטחי הרשות ביו"ש?

והוא שוכח שמנגד

יש את האינטרסנט הראשי

שדואג שהם לא תהיה איזה כותרת מעניינת לייצר, עוד יזכרו שהוא צריך לעמוד לדין 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע שהכי מצחיק אותי בתלונות כלפי סימן טוב,זה שהן מגיעות מהאנשים שהצביעו לביבי 3 פעמים אפילו שהוא מז*** אותם כל פעם מחדש.

סימן טוב לא יכול להעביר חוקים ללא אישור של ביבי ולא אישור של ליצמן.הדבר היחיד טוב אשר ביבי עשה בהסגר הוא סגירת הגבולות מוקדם[אולי זאת הייתה בכלל החלטה של סימן טוב] וזהו.

תאשימו את ביבי ,לא סימן טוב.הא,שכחתי אסור...

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
לפני כשעה, Transporter כתב:

והוא שוכח שמנגד

יש את האינטרסנט הראשי

שדואג שהם לא תהיה איזה כותרת מעניינת לייצר, עוד יזכרו שהוא צריך לעמוד לדין 

אי אפשר להסביר לעובדי מדינה ואנשי קבע מה זה עסק שלא עובד 3 חודשים,תאמין לי שניסיתי....אין עם מי לדבר.

מבחינתם להשאיר את המדינה סגורה עד שיש חיסון,כל שבועיים ההסתדרות תקפוץ עם איזה הסכם קיבוצי חדש לגבי ימי חופש ואף אחד לא ייפגע.

הנה עכשו "איראן" תקפה את האתר של רדיו 100FM,עיריית גבעתיים ומוזיאון השקר כלשהו.

בו-הווו איזה פחד.

העיקר שישכחו מהמשפט.

עריכה אחרונה על ידי halperin96
  • תודה 1

Mazda 3 5D 2015

Honda Civic 2016

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

עזה והרש"פ סגורות ומסוגרות. נכנסים אליהן מעט מאד אנשים, ואת אלה סוגרים לשבועיים במחנות בידוד. ישראל לא היתה ערוכה להכניס לבידוד את האלפים שחזרו מחו"ל בתחילת המגיפה. אז שלחו את החוזרים לבידוד ביתי ברכבת ובמוניות. חלק מהברדק הישראלי המוכר.

לגבי ירדן - לא לגמרי ברור לי, לפי הויקיפדיה הסגר בירדן היה הרבה יותר חריף מאשר בישראל. הגבולות נסגרו גם בפני ירדנים, מי שהגיע נשלח לבידוד במלונות 5 כוכבים, וההגבלות על התנועה היו הרבה יותר קשות מאשר בישראל. למשל היה אסור לנסוע לחנות, רק ללכת רגלית לחנות השכונתית, וגם זה בשעות מוגדרות.

והמדינה לא יכולה להמשיך לתפקד כרגיל כאשר היא תחת איום. יהיו אלה טילים ויהיה זה נגיף הקורונה. 

• תודה 1

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
לפני 7 דקות, halperin96 כתב:

אי אפשר להסביר לעובדי מדינה ואנשי קבע מה זה עסק שלא עובד 3 חודשים,תאמין לי שניסיתי....אין עם מי לדבר.

מבחינתם להשאיר את המדינה סגורה עד שיש חיסון,כל שבועיים ההסתדרות תקפוץ עם איזה הסכם קיבוצי חדש לגבי ימי חופש ואף אחד לא ייפגע.

הנה עכשו "איראן" תקפה את האתר של רדיו 100FM,עיריית גבעתיים ומוזיאון השקר כלשהו.

בו-הווו איזה פחד.

העיקר שישכחו מהמשפט.

זה בדיוק העניין

אני רוצה לראות בעל עסק שהעסק שלו סגור 3-4 חודשים ויצדיק את הסגר הזה בזמן שרואים 270 מתים על 16000 חולים

כשהגילאים של המתים ברור לכולם (ועל אותה אוכלוסיה חשוב לשמור, אבל לא חייבים סגר בשביל זה)

אלה שרוצים להמשיך לסגור עסקים גם היום, אלה אותם אנשים שציינת שממילא יקבלו משכורות כאילו הכל ממשיך כרגיל אז לא אכפת להם

הם האינטרסנטים האמיתיים, לא בעלי העסקים

עריכה אחרונה על ידי Transporter

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
הקטע שהכי מצחיק אותי בתלונות כלפי סימן טוב,זה שהן מגיעות מהאנשים שהצביעו לביבי 3 פעמים אפילו שהוא מז*** אותם כל פעם מחדש.
סימן טוב לא יכול להעביר חוקים ללא אישור של ביבי ולא אישור של ליצמן.הדבר היחיד טוב אשר ביבי עשה בהסגר הוא סגירת הגבולות מוקדם[אולי זאת הייתה בכלל החלטה של סימן טוב] וזהו.
תאשימו את ביבי ,לא סימן טוב.הא,שכחתי אסור...

הקרדיט לסגירת השמיים הוא לליצמן.
מי שמקבל את ההחלטה בסוף הוא ראש הממשלה, וכשיש לנו אחד כזה פחדן שיודע לנגן על הפחד של בוחריו והנתינים שלו, הדרך לצייר את המחדל כהצלחה הוא קל מאוד.

זה בדיוק העניין
אני רוצה לראות בעל עסק שהעסק שלו סגור 3-4 חודשים ויצדיק את הסגר הזה בזמן שרואים 270 מתים על 16000 חולים
כשהגילאים של המתים ברור לכולם (ועל אותה אוכלוסיה חשוב לשמור, אבל לא חייבים סגר בשביל זה)

אלה שרוצים להמשיך לסגור עסקים גם היום, אלה אותם אנשים שציינת שממילא יקבלו משכורות כאילו הכל ממשיך כרגיל אז לא אכפת להם
הם האינטרסנטים האמיתיים, לא בעלי העסקים

אני לא בעד לפתוח את השמיים לגמרי, ועדיין, חשוב להבין את הנזק הכלכלי העצום שזה גורם.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 דקה, sperial כתב:

עזה והרש"פ סגורות ומסוגרות. נכנסים אליהן מעט מאד אנשים, ואת אלה סוגרים לשבועיים במחנות בידוד. ישראל לא היתה ערוכה להכניס לבידוד את האלפים שחזרו מחו"ל בתחילת המגיפה. אז שלחו את החוזרים לבידוד ביתי ברכבת ובמוניות. חלק מהברדק הישראלי המוכר.

אז זהו

לא שלחו

תפסיק לעוות נתונים 

8.3.20:

"משרד הבריאות תכנן להורות הערב על חובת בידוד ביתי לשבים מניו יורק, קליפורניה ומדינת וושינגטון, אך בסביבת רה"מ מתנגדים"

אין פה שום עניין של הערכות, יש עניין של רצון.

בוא נתעלם לרגע מהעובדה שביבי ידע על זה כבר בינואר

ב 25.2 פורסם ש 70% מהאנושות תחלה

זה לא באמת מעניין למה ב 8.3 עדיין סרבו לחייב  את כל החוזרים מארה"ב על בידוד,

מה שבאמת משנה שהטעות הזאת גרמה להפצה חזקה ומהירה של המחלה

והיום אחרי ש"למדנו את הלקח"

הולכים לחזור עליו עם יוון 

למה? ככה

אחר כך יאשימו את בעלי המסעדות כי ימצאו 2 חולים שביקרו במסעדה

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)

ולשקול אותו מול הנזק - כולל הכלכלי - שיגרם עם פתיחת השמים. הרי לא תרצה להכניס הנה תיירים עם פוטנציאל לחזור על פרשת התיירים מקוריאה הדרומית. הזכרון קצר. אבל אחד מוקדי ההפצה הראשונים בארץ היתה קבצת תיירים מקוריאה הדרומית שהסתובבה בכל הארץ וכאשר חזרה לביתה התבררה כנגועה רובה אם לא כולה, ובדרך הדביקה לא מעט ישראלים.

טרנספורטר - על סיפור חובת הבידוד של השבים מארה"ב אנחנו מדברים כאן כבר למעלה מחודשיים - זה חלק מהסיפור הפוליטי, וזה חלק מהנזק שהמדינה קוצרת עכשיו. 

אף אח ד לא יאישם את בעלי המסעדות בכך שחולים הגיעו אליהן. יאשימו את הרשויות שהרשו את פתיחת המסעדות ולא אכפו את התנאים המינימליים לצמצום הדבקה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 4 דקות, asafasraf כתב:

אני לא בעד לפתוח את השמיים לגמרי, ועדיין, חשוב להבין את הנזק הכלכלי העצום שזה גורם.

אין בעיה שיפתחו ויחייבו את כל מי שחוזר מחו"ל להתקין אפליקציה \ לשים אזיק אלקטרוני \ להכנס למתקן מיוחד שיקימו בנתבג ולהשאר שם שבועיים

כל האופציות האלה אפשריות

יעשו אותן? כנראה שלא

אבל אנחנו כל הזמן מסתכלים מה עושים בעולם, ושם עושים את זה (סין לדוגמא)

למה בישראל לא עושים?

כי אין בעיה למצוא על מי להפיל את האשמה...מסעדנים, מופעים, התכנסויות, איקאה

לא בעיה

יביאו 2000 חולים מחול

יפרסמו בתקשורת שמצאו 10 חולים באיקאה

נגמר הסיפור, בעלי העסקים אשמים 

לפני 1 דקה, sperial כתב:

ולשקול אותו מול הנזק - כולל הכלכלי - שיגרם עם פתיחת השמים. הרי לא תרצה להכניס הנה תיירים עם פוטנציאל לחזור על פרשת התיירים מקוריאה הדרומית. הזכרון קצר. אבל אחד מוקדי ההפצה הראשונים בארץ היתה קבצת תיירים מקוריאה הדרומית שהסתובבה בכל הארץ וכאשר חזרה לביתה התבררה כנגועה רובה אם לא כולה, ובדרך הדביקה לא מעט ישראלים.

אבל זה בדיוק מה שאני אומר !!

אם אותם תיירים שיגיעו לכאן באוגוסט ישבו שבועיים בבידוד מפוקח

זה לא יקרה.

בידוד מפוקח = שמישהו באמת מפקח ואוכף אותו

שהמדינה תסכים כבר להשלים עם זה שיגידו שאנחנו נאצים, שמרגלים אחרי אזרחים, שרוצים לשים לכולם שבבים. למי אכפת?

אם לא עניין אף אחד מה הייתה דעת הקהל כשעשו סגר, אז למה מעניין אותם מה דעת הקהל כשמבקשים להתקין אפליקציה או לעקוב אחרייך?

עדיף שיעקבו אחרייך מאשר ישימו את כל המדינה בסגר וגם יעקבו אחריה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)

קודם כל שאותם בעלי עסקים יאכפו את הדרישות להפחתת ההדבקה. נתחיל ממנהלי הסופרמרקטים שיאכפו על עובדיהם לעטות מסיכות בעת שהם מטפלים במזון. אחר כך נעבור לעסקים פחות חיוניים.

לפני 3 ימים ביקרתי עם אשתי בספרמרקט. הקונים די הקפחדו על שמירת מרחק, אבל המסיכות של רובם הגנו על הזקן, לא על הפה והאף ומרבית העובדים, אלה שמטפלים במזון שכולנו רוכשים, היו ללא כפפות וללא מסיכות. ביקורת של משרד הבריאות היתה צריכה להביא לסגירת הסופרמרקט לשבוע ולהשמדת כל המוצרים שבו. זו הדרך היחידה ללמד את בעלי העסקים להתנהל כראוי.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו

לא שלחו

תפסיק לעוות נתונים 

8.3.20:

"משרד הבריאות תכנן להורות הערב על חובת בידוד ביתי לשבים מניו יורק, קליפורניה ומדינת וושינגטון, אך בסביבת רה"מ מתנגדים.

אז לא הבנתי, מי אשם? לא בר סימן טוב?

ואתה לא יכול להביא דוגמאות אנקדוטליות על מה עושים או לא עושים בחו"ל לפי איך שזה מסתדר עם האג'נדה שלך, הרי לפני רגע אמרת שלא מעניין שאר העולם.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 8 דקות, sperial כתב:

קודם כל שאותם בעלי עסקים יאכפו את הדרישות להפחתת ההדבקה. נתחיל ממנהלי הסופרמרקטים שיאכפו על עובדיהם לעטות מסיכות בעת שהם מטפלים במזון. אחר כך נעבור לעסקים פחות חיוניים.

לפני 3 ימים ביקרתי עם אשתי בספרמרקט. הקונים די הקפחדו על שמירת מרחק, אבל המסיכות של רובם הגנו על הזקן, לא על הפה והאף ומרבית העובדים, אלה שמטפלים במזון שכולנו רוכשים, היו ללא כפפות וללא מסיכות. ביקורת של משרד הבריאות היתה צריכה להביא לסגירת הסופרמרקט לשבוע ולהשמדת כל המוצרים שבו. זו הדרך היחידה ללמד את בעלי העסקים להתנהל כראוי.

למה לא להורות לפקחים להפסיק לאכוף חניות טיפשיות בכחול לבן ולהתחיל לאכוף את בריאות הציבור ?

זה יותר חשוב כרגע

והאמת שדוח על כחול לבן הוא 100 שח ודוח על מסכה הוא פי 2

אז יותר משתלם גם לאכוף מסכות

לפני 3 דקות, Blaz00r כתב:

אז לא הבנתי, מי אשם? לא בר סימן טוב?

ואתה לא יכול להביא דוגמאות אנקדוטליות על מה עושים או לא עושים בחו"ל לפי איך שזה מסתדר עם האג'נדה שלך, הרי לפני רגע אמרת שלא מעניין שאר העולם.

כשאני שאלתי כאן בתחילת מרץ למה ממשיכים לתת לאנשים מאיטליה וארהב להכנס  לא ידעתי מה יעשו בסין בתחילת מאי

שאלתי את זה כי אני בנאדם הגיוני וכמוני עוד המון אחרים שאלו

אבל אם כל הזמן מראים לנו גרפים ונתונים מהעולם, אז שאותם אנשים (או איש שמנסה להתחמק מכתבי אישום) יסתכלו גם על הדברים הנכונים שעושים בעולם

יש מקומות שבאופן מובהק בר סימן טוב הורה לעשות דברים שאני בטוח שבעתיד יתבררו כטעות

ויש מקומות שראש הממשלה החף מפשע עד שלא הוכחה אשמתו הורה לעשות דברים (לאפשר כניסה ללא בידוד) ובעתיד יוכיחו שהוא טעה

רק שאני בספק אם מעניין אותו מה יעלה בועדת חקירה, אני בטוח שהוא יודע כשתהיה ועדת חקירה יהיו לו צרות הרבה יותר גדולות להתעסק איתן

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספורטר - אתה לא יכול למנוע מאזרח או תושב קבע להכנס לישראל. זו זכות בסיסית שלו. אבל אפשר היה להקדים את הדרישה לבידוד לכל החוזרים מארה"ב בכמה ימים, אבל ראש ממשלתנו - שהוא פחדן לא קטן - חשש מתגוב השל טראמפ ולכן עיכב זא בכמה ימים (הפתרון שנמצא היה נכון, אבל היה אפשר להפעילו כמה ימים קודם" חובת בידוד לכל השבים מחו"ל). הוסף לכך את הסיפור של האנשים שחזרו לביתם בתחב"צ וקיבלת יופי של מוקדי הדבקה.

דרך אגב, הנגיף הגיע מסין. האם הוא עשה סיבוב דרך איטליה, ארה"ב או אנטארקטיקה? זה לא חשוב. בסופו של דבר הוא התפשט בכל העולם ויכול להגיע בכל טיסה שנחתה בנתב,ג או ברמון.

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 18 דקות, sperial כתב:

דיווחו על חולים גם בעזה וגם ברשות. והנה, לא מתו שם עשרות אלפי אנשים. 

לפני 22 דקות, sperial כתב:

לגבי ירדן - לא לגמרי ברור לי, לפי הויקיפדיה הסגר בירדן היה הרבה יותר חריף מאשר בישראל. הגבולות נסגרו גם בפני ירדנים, מי שהגיע נשלח לבידוד במלונות 5 כוכבים, וההגבלות על התנועה היו הרבה יותר קשות מאשר בישראל. למשל היה אסור לנסוע לחנות, רק ללכת רגלית לחנות השכונתית, וגם זה בשעות מוגדרות.

גם באיטליה סגרו גבולות והסגר היה יותר חמור. לא עזר.

ה"לא ברור" הזה, זה בדיוק זה. העדר ידע. וזה לא שאני יודע יותר טוב ממך, או חושב שהסגר או הבידוד היו מיותרים.

אף אחד כמעט לא חושב ככה.

הדיון הוא על מה הלאה, בהתחשב במה שאנחנו כן יודעים. והמשך סגירת עסקים כמו שהיו כאן במרץ אפריל זה לא ריאלי. גם אם אולי אתה חושב שדברים פשוט יסתדרו מעצמם.

לפני 19 דקות, sperial כתב:

והמדינה לא יכולה להמשיך לתפקד כרגיל כאשר היא תחת איום. יהיו אלה טילים ויהיה זה נגיף הקורונה. 

היא גם לא יכולה להמשיך לתפקד אם אין מי שישלם מיסים.

אתה חייב להבין: זה לא 100 או 0. סגר מלא במדינה עם מיליון ואחת בעיות כמו ישראל, לא יכול להחזיק כמו סגר בארה"ב או גרמניה. לא יכול. 

ולמרות אתה לא מתייחס למחיר הכלכלי של הדברים שאתה מאמין בהם אף פעם, לא כשאתה כועס על פגיעה בתעשיה או יצרנים ישראלים. לא כשאתה כועס על פתיחת הסגר, העולם לא עובד ככה.

האיום של מיליוני מובטלים שלא יהיה להם איפה לעבוד, כלכלה קורסת ורעבים ברחובות יכול להיות מוחשי בכל רגע נתון לא פחות מדיבורים המגפה השחורה, תמותה של מיליונים ואקסלים של קורולה.

ובשביל זה מוצאים איזו איזון מסוים. לא כי אנשים שונאים את ההורים שלהם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 8 דקות, sperial כתב:

טרנספורטר - אתה לא יכול למנוע מאזרח או תושב קבע להכנס לישראל. זו זכות בסיסית שלו.

שוב אתה קורא מה שכתבתי ומתעלם

תקרא:

אם אותם תיירים שיגיעו לכאן באוגוסט ישבו שבועיים בבידוד מפוקח

זה לא יקרה.

בידוד מפוקח = שמישהו באמת מפקח ואוכף אותו

בוא נניח שאנחנו שכחנו את הביזיון שהיה פה בהתחלה עם אלה שחזרו

למה לחזור על זה שוב ביולי אוגוסט ?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...