Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

garicho

וירוס הקורונה - סוף העולם?

Recommended Posts

פורסם (נערכה)
לפני 10 שעות, Transporter כתב:

אז הדביק 10 צעירים שהיו במסיבה ולמחרת אותם צעירים ילכו עם מסכה לסופר ורוב הסיכויים שלא ידביקו יותר מדי

הרשה לי לומר חחחחחחח....

תראה לי את אלה שהולכים לסופר עם מסיכות וגם עוטים אותן כראוי. במקרה הטוב יש מסיכות להגנת הזקן.

ציטוט

באמת ? גם היום בסוף חודש מאי אתה באמת חושב שקץ האנושות זה משהו שיכול לקרות כאן? עם הנתונים שרואים בארץ ?

התשובה חיובית, אם הקהל יוסיף לזלזל בנגיף. וזה מה שמצטייר. זה גם קורה במדינות אחרות שמתחילות לשחרר, למשל גרמניה עם העליה של Ro מעל 1.

ציטוט

סליחה, מה עשית במשך חודשיים, בפסח כשידעת שהמספרים הולכים לרדת, לא חשבת להקדיש כמה שעות ביום ולחשוב  על תוכנית יציאה שיפעילו אותה רק אם וכאשר המספרים אכן ירדו ?

המספרים התחילו לרדת אחרי פסח. לא יכולת לדעת את זה מראש, והיית חייב להמתין מספר ימים כדי לודא שמדובר במגמה ולא באיזה outlier. ואז התחילו לדבר על "אסטרטגיית יציאה" שמהר מאד הפכה לסדרה של כניעות לקבוצות לחץ.

ציטוט

תסביר לי רגע מה הרעיון בלוותר על בידוד לשבים מיעדים מסויימים ?

אם אני נוסע ליוון נניח, אני לא נכנס לבידוד כשאני חוזר? למה?

אם פגשתי שם מישהו מארה"ב ששוהה ביוון "בריא" שבוע, ורק לאחר מכן מתחילים לו תסמינים ובינתיים הדביק אותי ?

שוב, פוליטיקה. כרגע בינלאומית. בדיוק כמו האיחור בהכרזה על חובת בידוד למגיעים מארה"ב.

עריכה אחרונה על ידי sperial

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר כל החיים להתחבא מאחורי "לא מכירים את הוירוס"

אז בואו נסגור את כל החנויות כי אנחנו לא מכירים אותו ולדעתי הגל השני מגיע דווקא חודש אחרי הגל הראשון

ובואו נסתמך על מה שקורה בברזיל ונסגור את המשק

וגם כשיהיה חיסון בגלל שאנחנו עדיין לא מכירים את הוירוס לדעתי הויסון יעיל רק לכמה שבועות ואז יהיה גל רביעי

השאלה איפה שמים את הגבול בין מציאות לדמיון. 

כל התחזיות שאיתמר זרק פיספסו אבל את זה כבר אמרתי.

הבעיה שלי איתו ספציפית שהוא אף פעם לא מסביר את העמדה שלו, לא לציבור ולא לאנשים מהתחום שלו

אתה לא יכול לטעון טיעונים, לבקש מאנשים לעצור את החיים שלהם ולאבד את העסקים שלהם מבלי להסביר להם מה אתה עושה

ברגע שאתה לא יודע להסביר, זה נראה כאילו אתה מאלתר שיטת עבודה מתוך לחץ

או שמי שבאמת מקבל את ההחלטות (לא אתה) לא משתף אותך.

ולכן חזרתי וקראתי לו ליצן

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 20 דקות, Transporter כתב:

ובואו נסתמך על מה שקורה בברזיל ונסגור את המשק

הרוב פה חוץ מקורולה מציע להתעלם ממדינות סטייל ברזיל.

אני לא יודע איך חלקכם יצרתם פה איזה צד מדומיין שרוצה לסגור את המשק ולשבת בבית. אדון טרנספורטר התחיל עם הייצוג הזה כבר לפני 400 עמודים, אני חושב שלפחות אני הצגתי את דעתי בכך שאני לא מרוויח כלל מהסגר או מהוירוס - אלא אשכרה רק מפסיד - ועדיין רושמים פה שרואי שחורות רוצים לסגור את המשק.

לגבי ההגבלות (לא הסגר, ההגבלות) - לא ברור לי למה צועקים לשחרר הכי מהר שאפשר כשבשאר העולם משחררים לאט לאט.

"ישראל מיוחדת" , אבל רק כשזה נוח.

• תודה 1

עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.

זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
לפני כשעה, sperial כתב:

שוב, פוליטיקה. כרגע בינלאומית. בדיוק כמו האיחור בהכרזה על חובת בידוד למגיעים מארה"ב.

זה מה שיחזיר את הוירוס לכאן

לא המסעדות ולא המופעים

בדיוק כמו שהוירוס נכנס לכאן

ובכשלון הזה אתה יכול להאשים רק את ראש הממשלה ומנכל משרד הבריאות

אז תפסיקו להתפס על הגורמים הלא נכונים. אם הוירוס יחזור זה יהיה רק בגלל ייבוא שלו מחו"ל

בארץ אם אתה יודע שהוא מתרכז בבית שמש וירושלים אתה יכול להתרחק משם או לבודד אותם

כשאתה נותן לאנשים להכנס מחו"ל אתה לא יכול לשלוט על מי שהיה איתם במטוס\במלון

לפני 9 דקות, David32 כתב:

הרוב פה חוץ מקורולה מציע להתעלם ממדינות סטייל ברזיל.

אני לא יודע איך חלקכם יצרתם פה איזה צד מדומיין שרוצה לסגור את המשק ולשבת בבית. אדון טרנספורטר התחיל עם הייצוג הזה כבר לפני 400 עמודים, אני חושב שלפחות אני הצגתי את דעתי בכך שאני לא מרוויח כלל מהסגר או מהוירוס - אלא אשכרה רק מפסיד - ועדיין רושמים פה שרואי שחורות רוצים לסגור את המשק.

לגבי ההגבלות (לא הסגר, ההגבלות) - לא ברור לי למה צועקים לשחרר הכי מהר שאפשר כשבשאר העולם משחררים לאט לאט.

"ישראל מיוחדת" , אבל רק כשזה נוח.

קודם כל הרבה כאן מסתכלים כל הזמן על חו"ל

אבל מי שדואג כל הזמן להזכיר לנו את זה זה ראש הממשלה, ולא סתם מבקרים אותו גם בתקשורת וגם בתוכניות כמו ארץ נהדרת על הנושא הזה

הוא עושה את זה מתוך אינטרס אישי שברור לכולנו מה הוא, והנה כשנרגע קצת הלחץ מהקורונה אז חזרנו להפחיד ולהלחיץ עם איראן

אז דיי עם ההשוואות המטומטמות האלה "תסתכלו על ברזיל ותראו מה יכל לקרות לנו" כנראה שזה לא יכל לקרות לנו גם אם היינו עושים חצי סגר לשבוע בלבד. אין לו שום הוכחה שזה יכל אולא יכל לקרות כאן ובמיוחד אם לא יודעים איך הוירוס מתנהג אין טעם לחפש את כל המקרי קיצון ולהגיד לכולם "זה היה יכול לקרות כאן"

אבל עזוב אותו רגע.

גם אתה בעצמך משווה עכישו את ישראל לשאר העולם

ההשוואה הזאת מוטעית

אנחנו לא במצב של שאר העולם.

אם היו לנו כרגע 5000 מאומתים כל יום הייתי מבין אותך

אבל אין לנו

עכשיו תשמע עוד משהו.

אתה יודע מה הבעיה בישראל ? שאתה בעצם לא יודע כלום

אף אחד לא טורח להגיד לך שכבר במשך שבועיים 30 מאומתים כל יום הם בכלל באיזה כפר ערבי נידח או בבית שמש וההדבקות החדשות כמעט ולא מגיעות מהערים הפופולריות

למה אף אחד לא טורח להגיד לנו את זה?

אולי מי שגר באשדוד לחוץ מהמחלה אבל משרד הבריאות יודע שכבר שבוע אין הדבקות שם ? למה לא לציין את זה?

למה לא מגיע לי לדעת שאם אני נוגע לבית שמש אני נמצא בסיכון גבוה

אבל אם אני נוסע לדלית אלכרמל אולי בכלל אין סיכון ואני סתם נמנע מלנסוע לשם רק בגלל שהם ערבים ואמרו לנו שבכפרים יש סיכון גבוה?

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם היית אומר אותו דבר אם העסק שלך היה פועל בתחום התיירות. (אין צורך שתענה אגב כי התשובה ברורה)

• עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
לפני 6 דקות, Blaz00r כתב:

מעניין אם היית אומר אותו דבר אם העסק שלך היה פועל בתחום התיירות. (אין צורך שתענה אגב כי התשובה ברורה)

בסופו של יום הוכיחו ש 70% מההדבקות בארץ הגיעו ממוטציה של הוירוס שבאה מארה"ב

אם היו מוכיחים  ש70% מההדבקות היו באירועים או מופעים הייתי שותק

זה לא מלחמה של מי מחזיק עסק שהורג הכי הרבה אנשים

יש  לנו כאן מידע מוכח שמראה שהכניסו לארץ אנשים שהביאו את הוירוס בצורה אינטנסיבית

למה לחזור על הטעות הזאת ?

כדי שיימצאו חולה אחד במסעדה של חיים כהן ויגידו לכולם "אתם רואים ? הוירוס מתרבה בגלל המסעדות לא בגלל שהכנסנו אלפי אנשים מארה"ב ו 70% מהם חולים"

איכשהו המחדל הזה חמק מתחת לרדאר ואנשים מעדיפים להתפס על איקאה (שעד היום מצאו שם בסך הכל חולה אחד)

במקום לבוא ולהגיד שראש המשללה המטומטם שלנו, והליצן עם המשקפיים שמנהל את משרד הבריאות המשיכו להכניס לארץ אנשים מחול בזמן שידעו שיש חולים שם!

הכי מצחיק שבסוף יגידו "הם לא אשמים, ועדת החקירה חפשה שעיר לעזאזל"

עריכה אחרונה על ידי Transporter

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 10 דקות, Transporter כתב:

אם היו לנו כרגע 5000 מאומתים כל יום הייתי מבין אותך

אבל אין לנו

אבל פירסמתי גרפים, גם במערב אירופה אין.

לפני 10 דקות, Transporter כתב:

אתה יודע מה הבעיה בישראל ? שאתה בעצם לא יודע כלום

אף אחד לא טורח להגיד לך שכבר במשך שבועיים 30 מאומתים כל יום הם בכלל באיזה כפר ערבי נידח או בבית שמש וההדבקות החדשות כמעט ולא מגיעות מהערים הפופולריות

לא יודע איפה כן נותנים את המידע הזה.

חוץ מזה, שכול עוד לא נועלים את הכפר הערבים הזה, ויש הדבקה אחת חדשה בעיר פופולרית - יש סיכוי להדבקות רבות אחרות.

בטח ובטח כשאתה מדבר פה על אולי איזה צעיר א-סימפטומטי או עם סימפטומים קלים בלבד שמסתובב בכול מקרה כי החברים שלו הם "משפחה" אז הוא סומך עליהם. 

בכול העולם יש בעיה בנושא הזה.

בישראל אין תוכנית מסודרת בנושא - זה נכון.

מצד שני גם על התוכנית שהייתה שמו זין. וגם על ההנחיות (לפי מה שאתה אומר) שמים זין.

אז או שהוירוס חרטא ברטא - או שיש פה מצב מסוכן מאוד עם סיכוי להתפרצות נוספת.

עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.

זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של יום הוכיחו ש 70% מההדבקות בארץ הגיעו ממוטציה של הוירוס שבאה מארה"ב

אם היו מוכיחים  ש70% מההדבקות היו באירועים או מופעים הייתי שותק

זה לא מלחמה של מי מחזיק עסק שהורג הכי הרבה אנשים

יש  לנו כאן מידע מוכח שמראה שהכניסו לארץ אנשים שהביאו את הוירוס בצורה אינטנסיבית

למה לחזור על הטעות הזאת ?

כדי שיימצאו חולה אחד במסעדה של חיים כהן ויגידו לכולם "אתם רואים ? הוירוס מתרבה בגלל המסעדות לא בגלל שהכנסנו אלפי אנשים מארה"ב ו 70% מהם חולים"

איכשהו המחדל הזה חמק מתחת לרדאר ואנשים מעדיפים להתפס על איקאה (שעד היום מצאו שם בסך הכל חולה אחד)

במקום לבוא ולהגיד שראש המשללה המטומטם שלנו, והליצן עם המשקפיים שמנהל את משרד הבריאות המשיכו להכניס לארץ אנשים מחול בזמן שידעו שיש חולים שם!

הכי מצחיק שבסוף יגידו "הם לא אשמים, ועדת החקירה חפשה שעיר לעזאזל"

אין ויכוח איך הוירוס הגיע לפה מלכתחילה (אין לו הרבה אופציות אחרות). השאלה הייתה אם היית קורא לסגירת השמיים אם העסק שלך היה פועל בתחום שנפגע ממהלך כזה. תרשה לי לצטט אותך - "אני בטוח שלא".

• תודה 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
Just now, David32 כתב:

אבל פירסמתי גרפים, גם במערב אירופה אין.

באירופה גם עושים פיגועים אנטישמים ואף אחד לא מגיע אל אותו מחבל ורוצח אותו כמו ישראל

לא כל דבר שעושים באירופה אנחנו צריכים להעתיק מהם

אולי עוד 5 שנים שינתחו את כל המצב יגיעו למסקנה שאנחנו יצאנו מהמשבר הזה עם הכי פחות בעיות בכלכלה כי פתחנו יחסית מהר ולא חיכינו שנה כמו שהצהירו בבריטניה או לא זוכר איפה?

לפני 2 דקות, David32 כתב:

חוץ מזה, שכול עוד לא נועלים את הכפר הערבים הזה, ויש הדבקה אחת חדשה בעיר פופולרית - יש סיכוי להדבקות רבות אחרות.

אז אנחנו מסכימים שיכול להיות שרוב החולים מתרכזים בכפר, או בעיר, או בישוב (גם אם זה תל אביב אני זורם איתך)

למה לא לסגור את הישוב הזה? 

למה צריך לסגור מדינה שלמה בגלל ישוב?

והנה עוד מחדל שעובר מתחת לרדאר ומתעלמים ממנו ^

לפני 3 דקות, David32 כתב:

מצד שני גם על התוכנית שהייתה שמו זין. וגם על ההנחיות (לפי מה שאתה אומר) שמים זין.

למה לא אוכפים את זה?

אני קבלתי לפני שבועיים דוח חניה מטופש שהספיקו לבטל לי אותו יומיים אחרי שהלכתי לעיריה והתלוננתי

למה במקום שאותו פקח מטומטם יסתובב ויאכוף הנחיות הוא הולך ומחפש רכבים לתת להם 100 שקל דוח?

גם זה מחדל.

יש אפשרות לאכוף, זה לא מעניין אף אחד ולא דחוף לאף אחד.

ופה אתה לא יכול להאשים את התגובות בפורום אלא רק את אלה שיושבים למעלה 

• עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
לפני 20 דקות, Transporter כתב:

גם זה מה שיחזיר את הוירוס לכאן

גם המסעדות וגם המופעים

הוירוס הגיע אלינו מסין, איני יודע איפה עבר בדרך - כנראה שיש כמה מסלולים. והוא נמצא כאן, יש כ-2500 חולים פעילים וכמה עשרות מאובחנים כנדבקים כל יום (משום מה כבר יומיים לא ראיתי את הטבלאות בטלגרם. לא מבין למה). יש סיבות טובות להניח שיש גם כאלה שלא אובחנו, ואלה הם שיפיצו את המחלה. בסופרמרקט, במסעדה ובמופעים. וככל שהמקומות יהיהו יותר צפופים - ומה שראינו שלשום בת"א אומר משהו על משמעת המופעים - יהיו יותר הדבקויות.

העובדה שדובר במטוציה שהגיעה מארה"ב לא אומרת דבר על הדרך שהיא עשתה לחולה ספציפי, הנגיפים האלה עוברים גם בארץ, בין אם הגיעו מסין, מיפאן, מאיטליה או מארה"ב.

לגבי אכיפה - זה נתון שאנחנו מכירים אותו היטב בארץ. כולם (כולל טרנספורטר) שמים ז' ואף אחד לא אוכף. בגלל הנתון הזה צריכים להיות הרבה יותר זהירים. ודרך אגב, לא בכדי בקרתי בפונט לאות הזו, זו בחירת חלק גדול מקהל הישראלי.

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 3 דקות, Blaz00r כתב:

אין ויכוח איך הוירוס הגיע לפה מלכתחילה (אין לו הרבה אופציות אחרות). השאלה הייתה אם היית קורא לסגירת השמיים אם העסק שלך היה פועל בתחום שנפגע ממהלך כזה. תרשה לי לצטט אותך - "אני בטוח שלא".

אני טוען שכרגע מטפלים בוירוס בצורה סבירה-טובה בישראל למרות  הציבור שלא ממושמע

אני מאמין שלאט לאט הוירוס ילך ויעלם.

ולכן אני אומר שבהתחשב במצב הזה, שכבר חודש ימים משבוע לשבוע אנחנו יורדים בכמות הנדבקים החדשים

אין שום סיבה להכניס לארץ אנשים מחו"ל בלי חובת בידוד

אתה בעצם אומר בוא נקח את ה 20-30 נדבקים ביום ונהפוך אותם ל 60

ואחרי שבועיים ככה נהפוך אותם ל 120 או 150

וכו' וכו'

אתה בעצם שוב חוזר על התסריט שכתבת בתחילת המשפט

אז לא משנה באיזה תחום העסק שלי, זה מחדל עצום שקצת מגמדים אותו כאן

אבל ועדת החקירה לא תפסח עליו ואני מקווה שיהיו השלכות \ הדחות קשות לכל מי שלקח החלטות באותה תקופה

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 שעה, malcishua כתב:

אבל לפי ההיגיון של קורולה, ברגע שיש 4000 אנשים באירוע זה כן ודאי. וזו כמובן טעות, בדיוק כמו החישובים האחרים שלו.

בוא נתעלם לרגע מהפיזור באוכלוסיה. הטענה של קורולה שקולה לטיעון הבא: נניח שיש לי שק שבו 10,000,000 כדורים, מתוכם 2500 אדומים (והשאר ירוקים). מכיוון שהסיכוי למשוך כדור אדום מהשק הוא 1/4000, אם אני מושך 2000 כדורים מהשק, יש לי סיכוי של 50% ש(לפחות )אחד מהם יהיה אדום. לפי אותו היגיון, אם אני מושך 4000 כדורים, הסיכוי שאחד מהם יהיה אדום הוא 100%, לא?

התשובה היא כמובן לא בשני המקרים (2000 או 4000). נתתי את המקרה השני רק כדי להדגים את זה.

כן גם לפני זה ראיתי פה מסקנה של מלך האקסל שאם לוקחים 2000 אנשים, הסיכוי למצוא שם חולה הוא 50%. מדהים. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)

לפני חודשיים טיפול בוירוס לא רע. היו קצת היסוס וקצת עיכוב, אחרת היה יותר טוב. כרגע הטיפול הוא גרוע עד לא קיים, וזה מרגע שהממשלה החלה להכנע לכל מיני אינטרסנטים, יחד עם הרשויות שהרימו ידיים לחלוטין לגבי האכיפה. והאינטרסנטים האלה עלולים לקבל בומרנג רציני מאד.

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 3 דקות, sperial כתב:

הוירוס הגיע אלינו מסין

טעות

מחקר: 70% משרשרת ההדבקה בנגיף קורונה בישראל – מארה"ב

ב YNET גם הוסיפו וכתבו שאף אחד מהנדבקים לא נשא את הגירסא הסינית של הוירוס (שיתפתי כאן את הכתבה לפני כמה ימים)

כדאי שתתעדכן לפני שאתה זורק פה הצהרות

https://www.kan.org.il/Podcast/item.aspx?pid=17197

לפני 11 דקות, sperial כתב:

יש סיבות טובות להניח שיש גם כאלה שלא אובחנו, ואלה הם שיפיצו את המחלה. בסופרמרקט, במסעדה ובמופעים. וככל שהמקומות יהיהו יותר צפופים - ומה שראינו שלשום בת"א אומר משהו על משמעת המופעים - יהיו יותר הדבקויות.

עליהם יש לך שליטה.

הממשלה יודעת בדיוק איפה נמצאים אותם חולים והיא יכולה לסגור את הערים אם רואה סיכון

לעומת זאת

כשאתה מאפשר לאנשים מחו"ל להכנס לישראל אתה לא יכול לשלוט על שום דבר

כי אולי הם פגשו שם חולה ונדבקו

ואז הגיעו לראשון לציון וגרמו להדבקה.

אין לך שום שליטה על מה שקורה בחול. לעומת זאת בארץ,  אם הממשלה באמת רצתה להלחם כמו שצריך, הייתה סוגרת את הערים הבעייתיות, אם בכלל יש כאלה.

• עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 6 דקות, sperial כתב:

לפני חודשיים טיפול בוירוס לא רע. היו קצת היסוס וקצת עיכוב, אחרת היה יותר טוב. כרגע הטיפול הוא גרוע עד לא קיים, וזה מרגע שהממשלה החלה להכנע לכל מיני אינטרסנטים, יחד עם הרשויות שהרימו ידיים לחלוטין לגבי האכיפה. והאינטרסנטים האלה עלולים לקבל בומרנג רציני מאד.

לא. אתה פשוט כרגיל לא מצליח לראות שיקולים של אף אחד בעולם שהוא לא אתה.

אני מבקר קבוע ב-3-4 בתי קפה ועוד כמה פאבים באזור שלי.

אתה יודע לחשב כמה הם יכולים לשרוד בסגר? ממה אמורים לחיות העובדים שלהם? הבעלים?

האינטרסנטים האלו זה מי שמשלם מיסים ודאוג שהמדינה תמשיך לתפקד. אבל עזוב, בטח גם אני שונא את ההורים שלי ורוצה שהם ימותו מקורונה בסתר. לא יכול להיות שיש סיבות אחרות לכך שאנשים מפקפקים בצורך בהמשך סגר עכשיו עם הנתונים עם החולי והתמותה בישראל.

אגב, שאלה שאני לא מצליח למצוא לה תשובה, ונדמה לי שנשאלה על ידי לס או אחד מהפרוספורים האחרים כאן: איך זה שלא היתה תמותה המונית בעזה, ירדן, שטחי הרשות ביו"ש?

• תודה 1

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...