Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

garicho

וירוס הקורונה - סוף העולם?

Recommended Posts

דוד הוא אמר שהוא אידיוט זה מה שהוא אמר.

אנשים בעמדות האלה צריכים לקבל את ההחלטה הטובה ביותר על סמך הנתונים. לא להגיד ״נגיד להם שסוגרים הכל ואז נתמקח״.

לך ספר את זה לעסקים שסגרו לשם המשא ומתן. לך ספר את זה למשפחות של חולים שמתו בגלל שדחו להם את הניתוח לשם המשא ומתן וכו׳

בשביל החלטות כאלה אני לא צריך אותו אז שילך הביתה.

זה לא הפתיע אותי כן? זה שהם אידיוטים אטומים הבנתי כבר מזמן.

לגבי אירופה סגרו גבולות אחרינו, וכמות האנשים שעוברים שם בין מדינות ביום היא עצומה וללא כל פיקוח.

על ההבדלים בהרכב האוכלוסיה גם לא דיברנו.

בקיצור הקשר בינינו לבין אירופה זה בערך כמו להשוות כלב לדג.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 6 דקות, asafasraf כתב:

בוא נתחיל עם זה שגם היום, חצי שנה אחרי שהנגיף התפרץ רב הנסתר על הגלוי לגביו, וזה לא דומה לעיסוק שלך.
במקרה שלו טעות קטנה יכולה להוביל למוות.
הוא העדיף את הסגר האגרסיבי ולהתמודד עם הביקורת אח״כ מאשר הסיכון (הקלוש) לאלפי מתים.

מז"א?

אבל יש לזה מחיר

בנאדם שצריך לקבל טיפול ולא מקבל (ונתנו דוגמא לאחד כזה היום בחדשות) הוא מת

מליון מובטלים - חלק מהם ימותו

אתה לא מדבר פה על דוכן פלאפל שמקסימום אם שכחת להזמין מספיק תפו"א אז לא יהיה ציפס למכור מחר

אתה מדבר פה על חיים של אנשים וכל שטות שאתה מוציא מהפה יכולה להרוס לבנאדם את החיים

ואם בנאדם שהוא פרופסור עם מליון תארים לא יכול לענות על שאלה בראיון בשיא המגפה ולהסביר את הצעדים שהוא החליט עליהם אז הוא ביזיון , הוא בדיחה

וכתבתי את זה לפני חודשיים לא היום.

כשאני אומר לעובד שלי לעשות משהו, כשאני אומר לבנאדם שמשלם 600 אלף על אירוע לעשות ככה, לבטל ככה וככה, לשלם עוד על זה, לוותר על זה אני יודע להסביר למה אמרתי את זה

אם אתה לא יודע להסביר, אל תהיה פה, כי אתה כנראה לא באמת מבין שום דבר אלא רק מקריא טקסטים

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להשבע שלא הייתי צריך את הראיון הזה כדי לכתוב את זה כאן לפני 200 או 300 עמודים
תריץ בחיפוש ותראה
כתבתי בפירוש את המילה חובבנות לפני 200 עמודים.
אבל ישר אמרו עליי שזה חוצפה, שאני מגזים, שזה רק בגלל שאני מחכה לאירועים
הבנאדם בדיחה

עם כמה שאני כועס על הסגר האגרסיבי, האדם ממש לא חמור.
מופיע נגיף שלא יודעים מה הוא עושה בדיוק (להזכירך הוא טס ליפן לספינה שבה היו ישראלים בבידוד שלמרות זאת נדבקו), מתחילים להגיע סיפורי זוועה מאירופה, והוא יודע שמערכת הבריאות כאן לא מוכנה להתמודד עם כמות גדולה של חולים (מערכת הבריאות שלנו בתחילת המשבר היתה 20 שנה אחורה).
מי שאשם מבחיניתי הוא דווקא קינג ביבי שזיהה הזדמנות פוליטית מהמשבר הזה וקפץ עליו.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 9 דקות, asafasraf כתב:

אין לי בעיה עם רובן המכריע של התגובות שלך, אבל גם צניעות לא הרגה אף אחד.
על הנייר אתה לא שונה מאף אחד בפורום , וזה שהצלחת בחייך (ומאחל לך רק עושר ובריאות תמיד) לא נותנת את הזכות לרדת על אחרים, כנ״ל שזה מגיע ממשתמשים אחרים כלפיך.

את זה אתה צריך להגיד למי שאומר לי לשתוק,

לא זכור לי שניסיתי להשתיק כאן מישהו

בנאדם שבטוח בעמדה שלו לא מפחד להשתיק אף אחד

כמו שאמרתי

כשאני מנחה מישהו, עובד שלי, לקוח, ספק שלא קשור אליי בשום צורה, אני יודע לנמק את זה.

הוא- גיגמם

עריכה אחרונה על ידי Transporter

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מז"א?
אבל יש לזה מחיר
בנאדם שצריך לקבל טיפול ולא מקבל (ונתנו דוגמא לאחד כזה היום בחדשות) הוא מת
מליון מובטלים - חלק מהם ימותו
אתה לא מדבר פה על דוכן פלאפל שמקסימום אם שכחת להזמין מספיק תפו"א אז לא יהיה ציפס למכור מחר
אתה מדבר פה על חיים של אנשים וכל שטות שאתה מוציא מהפה יכולה להרוס לבנאדם את החיים
ואם בנאדם שהוא פרופסור עם מליון תארים לא יכול לענות על שאלה בראיון בשיא המגפה ולהסביר את הצעדים שהוא החליט עליהם אז הוא ביזיון , הוא בדיחה
וכתבתי את זה לפני חודשיים לא היום.
כשאני אומר לעובד שלי לעשות משהו, כשאני אומר לבנאדם שמשלם 600 אלף על אירוע לעשות ככה, לבטל ככה וככה, לשלם עוד על זה, לוותר על זה אני יודע להסביר למה אמרתי את זה
אם אתה לא יודע להסביר, אל תהיה פה, כי אתה כנראה לא באמת מבין שום דבר אלא רק מקריא טקסטים

אני הייתי נגד הסגר, ועדיין זו לא חוכמה לקטול בצורה אגרסיבית בדיעבד.
האנלוגיה בינך לבינו היא שונה- תדמיין שיש איזו במה חדשה לחלוטין שאתה לא יודע איך להרכיב אותה (וגם בעלי מקצוע אחרים), ואם לא תרכיב אותה פרפקט היא תקרוס ותהרוג את כל מי שעליה. מה אתה היית עושה?
גרוטו ובר סימנטוב לא רצו לקחת על אחריותם מוות של אנשים והעדיפו לצאת ההיסטריים בסיפור מאשר מקרה יום הכיפורים של מערכת הבריאות.
  • עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, רוב האנשים חכמים ומבינים דברים. הם היו צריכים להסביר באופן פתוח מה החששות, מה הבעיות שיש כרגע, מה מנסים למנוע, על איזה מודלים מסתמכים ומה האלטרנטיבות.

אוי, מה זה פירגנת לעמך ישראל במשפט הזה.
  • מצחיק 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

את זה אתה צריך להגיד למי שאומר לי לשתוק,
לא זכור לי שניסיתי להשתיק כאן מישהו
בנאדם שבטוח בעמדה שלו לא מפחד להשתיק אף אחד

רשמתי לכולם, יחד עם זאת התגובות האחרונות שלך לא פעם יהירות.
זה שהצלחת בחייך לא אומר שמותר לפגוע באחרים וללא קשר ״דברי חכמים בנחת נשמעים״.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
Just now, asafasraf כתב:

אני הייתי נגד הסגר, ועדיין זו לא חוכמה לקטול בצורה אגרסיבית בדיעבד.

תגיד אתה מסתלבט? אתה קורא מה אני כותב בכלל ?

כתבתי את זה לפני חודש וחצי

מה זה "בדיעבד"

תרוץ 200 עמודים אחורה ותראה שכתבתי את זה

אני כתבתי שמשה בר סימן טוב ביזיון והורס את המדינה הרבה לפני כל אלה שצצים עכשיו. הם אלה שמדברים בדיעבד

אני דברתי בזמן אמת ואמרתי שזה מוגזם, שהוא לא יודע לעצור בזמן,

איתמר גרוטו ? תראה בכמה הזדמנויות ציטטתי אותו ואמרתי שהוא בדיחה 

לפני 2 דקות, asafasraf כתב:

האנלוגיה בינך לבינו היא שונה- תדמיין שיש איזו במה חדשה לחלוטין שאתה לא יודע איך להרכיב אותה (וגם בעלי מקצוע אחרים), ואם לא תרכיב אותה פרפקט היא תקרוס ותהרוג את כל מי שעליה. מה אתה היית עושה?

קודם כל הדוגמא הזאת לא נכונה כי אם אני לא יודע להתעסק עם מה שאני אמור להתעסק אין לי מה לעשות פה

הגעתי לאן שהגעתי בחיים כי אני כל הזמן יוצא מהקופסא ועושה דברים חדשים

אבל אני לגמרי לא אומר שהוא צריך לדעת איך מתנהג וירוס חדש, אז אין קשר להשוואה שעשית

לגיטימי שלא הכיר את הוירוס את זה קיבלתי

מה שלא קבלתי זה העובדה שהוא לא ידע לענות ולהסביר את הצעדים שלו. את הצעדים וההשקפה שלך אתה חייב לדעת להסביר

אם אומרים לך "תקשיב אתה חוזה כאן עשרות אלפי חולים אבל רואים שאין. אולי זה הזמן לרדת מהעץ?" ואתה מגמגם ולא יודע מה לענות, אין פה שום קשר לוירוס חדש או ישן

אתה פשוט לא יודע להסביר את העמדה שלך והצעדים שעשית. אז או שהמנהל שלך לא מעדכן אותך, ואתה בסך הכל דובר שלו, אז תקרא לעצמך הדובר של משה בר סימן טוב

או שאתה פשוט לא מבין את הצעדים שנעשו, אז קח צעד אחורה ותן למישהו שכן מבין לנהל את המשבר.

לפני 4 דקות, asafasraf כתב:

יכול להיות

אבל בסדר, גם אסף גרניט יהיר

לפני 30 דקות, garicho כתב:

לדעתי, רוב האנשים חכמים ומבינים דברים. הם היו צריכים להסביר באופן פתוח מה החששות, מה הבעיות שיש כרגע, מה מנסים למנוע, על איזה מודלים מסתמכים ומה האלטרנטיבות. אבל הם התייחסו לציבור כמו לילדים. ״תעשה מה שאני אומר ואל תשאל שאלות״ - זה, לא יכול לעבוד לאורך זמן...

אמת

ואת זה אומרים לא רק אנחנו האזרחים הטיפשים שלא עשו תואר ברפואה או עברו קורס טיס

את זה אומרים המון רופאים ופרופסורים חלקם מזדהים וחלקם לא

אבל כשמנהל הדסה אומר את זה צולבים אותו.

כשפרופסור מאיכילוב אומרת את זה צולבים אותה

דובר שיבא

אסור להגיד את זה!

אנחנו רוצים לשמוע רק חדשות מפחידות

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

קפצת על הרכבת טיפה באיחור, ככה זה מתחילת השרשור. הוא מסרב להבין שזה לא התוכן של הדברים שלו אלא איך שהוא מעביר אותם.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי נגד ההסגר ועדיין, זו חוכמה קטנה.

מה זה ״לצאת מהקופסה״ כשזה נוגע לנגיף? אתה מבין שמדובר בחיי אדם, ובזמן שהמגיפה השתוללה באיטליה הוא החליט לקחת את הצד המחמיר.

לדעתי, הסגר לא היה מקטין את כמות המתים, אבל בגלל הבלגן במערכת הבריאות (שגרוטו מכיר קצת יותר טוב) הם החליטו על הסגר האגרסיבי. אני הרבה יותר כועס על ביבי.

תשאיר את היהירות לאסף גרניט, כאן היא פשוט לא נעימה לרוב האנשים.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 דקה, asafasraf כתב:

גם אני הייתי נגד ההסגר ועדיין, זו חוכמה קטנה.
מה זה ״לצאת מהקופסה״ כשזה נוגע לנגיף? אתה מבין שמדובר בחיי אדם, ובזמן שהמגיפה השתוללה באיטליה הוא החליט לקחת את הצד המחמיר.
לדעתי, הסגר לא היה מקטין את כמות המתים, אבל בגלל הבלגן במערכת הבריאות (שגרוטו מכיר קצת יותר טוב) הם החליטו על הסגר האגרסיבי. אני הרבה יותר כועס על ביבי.

אתה זה שהשוות את זה לעבודה שלי, אני רק עניתי לך וגם אמרתי שאין קשר בין הדברים

אני לא דברתי על הסגר

דברתי על זה שהוא לא יודע להסביר את הצעדים שהם עשו ולנמק אותם. אם אתה לא יודע להסביר? אל תעמוד כאן ותייצג משהו, תהיה פקיד שמקליד נתונים במחשב ותן למישהו אחר להתראיין

לנו בתור ציבור מגיע לדעת נתונים, כמה בדיקות היו, איפה מצאו הכי הרבה חולים, איפה מסוכן, למה אתם ממשיכים להלחיץ אותנו כשלפני שבועיים אמרתם עשרות אלפי מתים ואנחנו עומדים כרגע על 50 מתים

תן תשובות.

לבוא ולהגיד "אנחנו מסתמכים על נתונים שלנו" זאת לא תשובה.

עד היום אף אחד לא ראה את המודלים שהם הלכו לפיהם

ושוב, את זה אומרים אנשים מבפנים, לא אני 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זה שהשוות את זה לעבודה שלי, אני רק עניתי לך וגם אמרתי שאין קשר בין הדברים

אני לא דברתי על הסגר

דברתי על זה שהוא לא יודע להסביר את הצעדים שהם עשו ולנמק אותם. אם אתה לא יודע להסביר? אל תעמוד כאן ותייצג משהו, תהיה פקיד שמקליד נתונים במחשב ותן למישהו אחר להתראיין

לנו בתור ציבור מגיע לדעת נתונים, כמה בדיקות היו, איפה מצאו הכי הרבה חולים, איפה מסוכן, למה אתם ממשיכים להלחיץ אותנו כשלפני שבועיים אמרתם עשרות אלפי מתים ואנחנו עומדים כרגע על 50 מתים

תן תשובות.

לבוא ולהגיד "אנחנו מסתמכים על נתונים שלנו" זאת לא תשובה.

עד היום אף אחד לא ראה את המודלים שהם הלכו לפיהם

ושוב, את זה אומרים אנשים מבפנים, לא אני 

אתה נתת דוגמא מהעבודה שלך, ואני ציינתי שהיא לא דומה, כי על הקורונה לא ידעו יותר מדיי, לכן תשווה את זה למשהו במקום העבודה שלך שאתה לא יודע לגביו כלום ואם תטעה, תהרוג אנשים.

לא מבין מה הם מנסים להגיד בין השורות?

גרוטו וסימן טוב אומרים בין השורות שהמצב של מערכת הבריאות היה קטסטרופלי ולא היינו מוכנים לנגיף כזה.

איך היית מרגיש אם אלה היו התשובות? הם חייבים להגן על המערכת, לכן לא היתה שקיפות בזמן אמת והרוב הגיע בדיליי.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 22 דקות, asafasraf כתב:

אתה נתת דוגמא מהעבודה שלך, ואני ציינתי שהיא לא דומה, כי על הקורונה לא ידעו יותר מדיי, לכן תשווה את זה למשהו במקום העבודה שלך שאתה לא יודע לגביו כלום ואם תטעה, תהרוג אנשים.

לא מבין מה הם מנסים להגיד בין השורות?

גרוטו וסימן טוב אומרים בין השורות שהמצב של מערכת הבריאות היה קטסטרופלי ולא היינו מוכנים לנגיף כזה.

איך היית מרגיש אם אלה היו התשובות? הם חייבים להגן על המערכת, לכן לא היתה שקיפות בזמן אמת והרוב הגיע בדיליי.

אבל שוב זה לא מה שאמרתי

אחרי שהוא נתן הנחיה מסויימת שאלו אותו למה נתת את ההנחייה. לא היו לו תשובות

איך זה קשור למה שאתה כותב?

אם נתת הנחייה יש סיבה שעומדת מאחוריה. אם אתה לא יודע להסביר אותה - אין לך מה לחפש כאן

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, האם אתה מצפה שיחשוף את המערכת במערומיה בפניי כולם? הוא מעדיף לשמור את המידע הזה קרוב לחזה, כדי שלא תהיה פאניקה אצל הציבור שיכלה להוביל לכאוס.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 שעות, asafasraf כתב:

שוב, האם אתה מצפה שיחשוף את המערכת במערומיה בפניי כולם? הוא מעדיף לשמור את המידע הזה קרוב לחזה, כדי שלא תהיה פאניקה אצל הציבור שיכלה להוביל לכאוס.

נו באמת, מה אנחנו ילדים בגן שימכרו לנו תשובה כזאת ?

לא מדובר כאן על חיסול בכיר באיראן שאנחנו מכחישים

לא מדובר כאן על מרדף אחרי רוצח סודי 

אפילו לא על פרטים מתיקים של ראש ממשלה

מדובר במחלה שמחר ההורים של אחד מאיתנו יכולים למות ממנה

למה הוא לא יכול לספר לנו לפי איזה מודלים הוחלט שצריך סגר? מה גורם להחליט מתי לסגור ומתי לשחרר? 

איך הבטיחו עשרות-מאות אלפי מתים ויש רק כמה עשרות בודדות ? למה למרות המספרים החיובים לא מקלים ?

לא מדובר כאן על מידע שעדיין אין תשובו תעליו אלא על החלטות שהם קיבלו ומסרבים להסביר למה!

ושוב,

אתה חוזר ואומר "בפני כולם" אבל ככל שעובר הזמן מתראיינים עוד ועוד אנשים מתוך המערכת שמראים ומוכיחים שכבר במרץ הם שאלו שאלות והתעלמו מהם \ סתמו להם את הפה

למה שמנהל בית חולים מבקש לקבל פרטים \ מידע \ לתת חוות דעת מתעלמים ממנו או משתיקים אותו ?

ראית איך איתמר גרוטו הגיב לו באותה שיחת זום מפורסמת ? זאת התנהגות של מישהו שבטוח בעמדה שהוא נמצא בה? או של בנאדם פחדן שמבין שיש כאן מישהו שיכול לחשוף את המחדלים ?

בוא נראה

19.4.20

הגרף מראה בבירור על מגמת ירידה וצניחה של המספרים כמעט ב 50%

איתמר גרוטו:  "לא רואה אופק בספורט המקצועני. בחצי שנה הקרובה אי אפשר יהיה לקיים ספורט תחרותי."

הייתי יכול לקבל בהבנה אם היה אומר "אין לנו מספיק מידע כדי לדעת מתי יחזור הספורט"

למה לזרוק יעדים מטורפים כמו "חצי שנה לא יהיה"?

אני בטוח שעד אוקטובר ברוב האולם יהיו אירועי ספורט. למה לזרוע פאניקה אפילו שאתה רואה שהמספרים צונחים ?

אתה לא רוצה להתחייב על תאריך, אני מבין אותך לגמרי! אל תתחייב !

אבל יש הבדל בין להגיד אין לנו תאריך לפתיחת המשחקים לבין חצי שנה לא נפתח  אירועי ספורט

וכל זה כשהוא מודע לירידה של +-50% במספרי הנדבקים

יש לזה כמה הסברים אפשרים: או שבר סימן טוב לא שיתף אותו בפרטים, או שהאסטרטגיה הייתה להלחיץ את הציבור בכל מחיר כדי שיוכלו לקבל כל מה שהם ידרשו מבלי לתת הסברים לאף אחד וזה בדיוק השלב שהיו צריכים להתחיל לשקול הקלות והם דאגו לספר לנו יום יום שעומד להחרב העולם. 

מי שזה באמת מעניין אותו יכול לקרוא את המאמר שהבאתי כאן מ YNET לפני כמה ימים על ההתנהלות הכושלת של משרד הבריאות

נקבו שם בתאריכים מדוייקים שכולנו ראינו ירידה במספר הנדבקים והם המשיכו לדבר על אלפי-עשרות אלפי.

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...