Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

garicho

וירוס הקורונה - סוף העולם?

Recommended Posts

כל אלה שמתנגדים לצעדים חריפים התחילו להתבטא אחרי היציאה מהסגר, כאשר הגל הראשון התגלה כקל יחסית. ככל הנרא  זה קרה בזכות נתגובה החריפה. כל המדינות שהתעכבו חטפו גם ץחלואה ותמותה גבוהות וגם נזק כלכלי עצום.

אבל אווירת סוף הקורס/קורונה כאן נותנת לנו הזדמנות פנטסטית לניסוי מבוקר. כמעט הכל פתוח, אין ריחוק חברתי, אין מסיכות - וכבר מתחילים לראות את הנקודות החמות. בואו נדבר בעוד מספר שבועות. אני אשמח לאכול את הכובע, אבל בינתיים נראה לי שאני יכות להמשיך לחבוש אותו.

• עצה טובה! 1

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה גרף של התפלגות המדינות לפי מספר המתים למליון בסקאלה לוגריטמית, הירוקים זה אלה בלי סגר, הצהובים זה אלה עם סגר, אם אתה רואה פה הבדל בין מדינות עם סגר למדינות בלי אשמח אם תשתף.

בכלל, אשמח להוכחה שסגר כן עוזר.

lockdown2.png?resize=750%2C417&ssl=1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 5 דקות, khalil כתב:

אם אתה ממשיך לכתוב בפורום כנראה שהסגר עבד מצויין. חכה חכה שמנהלי הפורום יחזרו לשגרה 😀

הצטרף עוד היום לחברי קארספורום הנלחמים בקורונה

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

95% מהמידע בטבלה הזאת הוא ברמה של "פח זבל". 

תתחיל בזה שתוציא את כל מדינות העולם השלישי ומזרח אירופה אולי למעט צ'כיה ועוד כמה.  בשלב הבא תוציא כל מדינה שאינה דמוקרטית. 

תישאר בערך עם 4-5 מדינות ועם זה כבר אפשר לעבוד. 

• עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 דקה, מרק10 כתב:

אם אתה ממשיך לכתוב בפורום כנראה שהסגר עבד מצויין. חכה חכה שמנהלי הפורום יחזרו לשגרה 😀

עוד לא קיבלתי הערות, אבל אם מרגישים שאני סתם מתריס או מטריל, אפסיק מידית, אין לי בעיה.

• עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 25 דקות, sperial כתב:

כל אלה שמתנגדים לצעדים חריפים התחילו להתבטא אחרי היציאה מהסגר, כאשר הגל הראשון התגלה כקל יחסית. ככל הנרא  זה קרה בזכות נתגובה החריפה. כל המדינות שהתעכבו חטפו גם ץחלואה ותמותה גבוהות וגם נזק כלכלי עצום.

אבל אווירת סוף הקורס/קורונה כאן נותנת לנו הזדמנות פנטסטית לניסוי מבוקר. כמעט הכל פתוח, אין ריחוק חברתי, אין מסיכות - וכבר מתחילים לראות את הנקודות החמות. בואו נדבר בעוד מספר שבועות. אני אשמח לאכול את הכובע, אבל בינתיים נראה לי שאני יכות להמשיך לחבוש אותו.

אתה ממשיך להתחמק משאלה מאוד פשוטה, וזה מפתיע כי אתה מאוד חושפני בדרך כלל על החיים שלך:

האם אתה עובד במגזר הציבורי?

שאלה פשוטה יותר: סגרל שנה וחצי עכשיו. ישפיע עליך ועל המשפחה שלך כלכלית?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הודעה של משרד הבריאות שפורסמה עכשיו.

שימו לב שהחקירה עדיין לא הסתיימה , כתוב העלתה עד כה.

8 מקרים שקשורים לאותו אירוע הדבקה.

3 מורות- 2 תלמידים , וכנראה מורה שהדביקה בן משפחה ותלמיד שהדביק בן משפחה.

עכשיו הם ממשיכים לרדוף אחרי השרשרת, כי צריך לבדוק את כל מי שבני המשפחה האלה היו במגע איתם.

יש מצב שישנם עוד 10 נדבקים מאלה שבדקו אבל העומס הנגיפי עדיין לא ברמה שמגלים אותו.

העיקר שבהתחלה משרד הבריאות בכלל לא רצה לבדוק את התלמידים .

כמה מוקדים כאלה יש עוד בארץ? והם עדיין מתחת לרדאר?

image.png.619382f958f81b12e5c775fc5be511b2.png

לפני 41 דקות, יבגניפ כתב:

אתה ממשיך להתחמק משאלה מאוד פשוטה, וזה מפתיע כי אתה מאוד חושפני בדרך כלל על החיים שלך:

האם אתה עובד במגזר הציבורי?

שאלה פשוטה יותר: סגרל שנה וחצי עכשיו. ישפיע עליך ועל המשפחה שלך כלכלית?

ולמה התשובה הזאת בכלל חשובה? 

אתה באמת חושב שיש אנשים שלא נפגעים מהסגר?  לכל בן אדם יש ילדים, יש אחים , יש הורים.

סגר של שנה וחצי וכולם הולכים להיפגע, אין אף אחד שחי בבועה.

גם פנסיונרים שחיים על פנסייה תקציבית , הילדים שלהם יפוטרו והם יצטרכו לתמוך בהם. 

והשאלה , האם באמת ללא סגר לא תהיה פה מכה אנושה לכלכלה?   מי שחושב שהסגר נתן את המכה לכלכלה חי בבועה. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין כמה מההרזייה הקיצונית הזו נובעת מההפסקה בלקיחת הסטרואידים לאימונים :

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5734056,00.html

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שייסה, בדיוק אחד העובדים אצלינו (שעדיין עובד מהבית) נכנס לסגר כי הבן שלו לומד בכיתה המדוברת...

2 ילדים בכיתה נדבקו.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 10 דקות, korola כתב:

השאלה , האם באמת ללא סגר לא תהיה פה מכה אנושה לכלכלה?   מי שחושב שהסגר נתן את המכה לכלכלה חי בבועה. 

נכון, הסגר רק ראה את הכלכלה שוכבת על הרצפה ונתן לה בעיטה, מה שנקרא Kick him when hes down.

ועדיין בדיעבד זו הייתה החלטה נכונה.

• תודה 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני כשעה, khalil כתב:

זה גרף של התפלגות המדינות לפי מספר המתים למליון בסקאלה לוגריטמית, הירוקים זה אלה בלי סגר, הצהובים זה אלה עם סגר, אם אתה רואה פה הבדל בין מדינות עם סגר למדינות בלי אשמח אם תשתף.

lockdown2.png?resize=750%2C417&ssl=1

הגרף חסר משמעות. במקום ציר מספר התושבים (מידע לא משמעותי, שכן התמותה מנורמלת למיליון) היה צריך להכניס את מספר הבדיקות למיליון. אז היית מגלה שמדינות כמו מצריים מתרכזות באיזו פינה למטה והיה קל לנפות את המדינות עם חסר נתונים.

חוץ מזה: איפה בריטניה, עם הסגר המאוחר?

עריכה אחרונה על ידי sperial

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

איפשהו באחת הנקודות הצהובות, לא הבנת את הניסיון ללוחמה הפסיכולוגית בגרף הזה? צובעים בירוק (טוב) את מה שרוצים, בצבע פחות טוב את מה שלא רוצים (צהוב, אדום, כתום), מתחילים לשחק עם הפרמטרים כדי לקבל גרף שבו הנקודות מתפזרות במה שנראה כמה שיותר אחיד, מוסיפים את השם ליד הנקודות הירוקות (הם עשו משהו שאנחנו תופסים כ"טוב", זה כמו לתת להם את הגביע של התגובות בערך), ליד הנקודות הצהובות לא מוסיפים שם של המדינה.

הגרף הזה נראה כאילו זה תרגול בית מקורס לוחמה פסיכולוגית 101

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • תודה 2

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה שאתה חושב שירוק יותר יפה מצהוב, אין לי מושג מה אתה רוצה.

לפני 11 דקות, sperial כתב:

הגרף חסר משמעות. במקום ציר מספר התושבים (מידע לא משמעותי, שכן התמותה מנורמלת למיליון) היה צריך להכניס את מספר הבדיקות למיליון. אז היית מגלה שמדינות כמו מצריים מתרכזות באיזו פינה למטה והיה קל לנפות את המדינות עם חסר נתונים.

חוץ מזה: איפה בריטניה, עם הסגר המאוחר?

אז הסטנדרט הוא סגר מוקדם + המון בדיקות? בריטניה בצהוב בי היא נכנסה לסגר ב20 למרץ. בריטניה שסגרה ב20 למרץ זה מאוחר אבל אירלנד שסגרה ב12 למרץ זה מה שהציל אותה?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 7 דקות, khalil כתב:

חוץ מזה שאתה חושב שירוק יותר יפה מצהוב

היתממות או שזה באמת לא ברור לך?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא היתממות.

ציטוט

, מתחילים לשחק עם הפרמטרים כדי לקבל גרף שבו הנקודות מתפזרות במה שנראה כמה שיותר אחיד, מוסיפים את השם ליד הנקודות הירוקות (הם עשו משהו שאנחנו תופסים כ"טוב", זה כמו לתת להם את הגביע של התגובות בערך), ליד הנקודות הצהובות לא מוסיפים שם של המדינה.

מה בדיוק לא טוב בגרף? הסקאלה לוגריטמית וכתבתי את זה, כי הגרף הרבה יותר קריא כך, ושמות המדינות שלא בסגר כתובות בשביל לסמן אותם, הרי רוב המדינות בסגר ומה שמעניין זה מי לא.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

• Create New...