Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

garicho

וירוס הקורונה - סוף העולם?

Recommended Posts

בדיוק! לפני 20 שנה ראש הפד היה מבצע ספוקו בשידור חי במקום לאשר דבר כזה. 

בינתיים אצלנו בנק ישראל הודיע על אפשרות לבצע דחייה במשכנתאות/הלוואות לחצי שנה לכל מי שמעוניין כמובן במחיר של תשלום ריבית פיגורים. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 44 דקות, ChemGuy85 כתב:

אני לא רואה כיצד ממשלות בעולם יוצאות מהמשבר הכלכלי הזה בלי לבצע reset מוחלט למערכת. עלייה בחובות, עלייה באבטלה, ירידה בגביית מיסים, אוכלוסיה מזדקנת, התחייבויות מכאן ועד הודעה חדשה. תהליכים שהיו אמורים להתרחש לאורך 20-30 שנה נדחסו לשנת 2020 בגלל הקורונה. 

אני מתפלא עליך, אתה לא רואה איך יוצאים מזה? 

במקרה הפתרון מונח לך מול העיניים, וירוס הקורונה, הוא גרם לבלאגן והוא יפתור אותו. 

על עשרות דפים פה כתוב שהוירוס קוטל בעיקר קשישים , בעיקר בעלי מחלות רקע. 

תחשוב על דילול האוכלוסייה ב 1% או ב 3% , אתה בעצמך כתבת על שיגשוג כלכלי אחרי מגיפות.

אנא חשב לי כמה חיסכון זה לתקציב הביטוח לאומי? בהנחה של קיצוץ  50% בקצבת זיקנה ל 10 שנים הבאות.

כמה הוירוס יחסוך התקציב משרד הבריאות לעשור הקרוב, פחות חולי סרטן , חולי דיאליזה ועוד...  

אולי זאת הסיבה שהבורסות עולות?  יש כאלה שרואים את האופציה הזאת בקצה המנהרה. 

אולי בעשור הבא נגלה שמדינות שנתנו לקשישים למות יעברו זינוק משמעותי ואילו מדינות שהצילו את הקשישים שלהם ישלמו על זה מחיר כבד מאוד? 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 5.5.2020 בשעה 11:42, flytomars כתב:

בדיוק קראתי בפורום מוזיקה שאני מעלעל בו על מישהו שאמא שלו קיבלה את המענק, היא מתה בינואר...

מסתבר שלא מדובר במקרה בודד:

https://www.npr.org/2020/05/06/851019441/the-irs-sent-coronavirus-relief-payments-to-dead-people

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני כשעה, korola כתב:

אולי בעשור הבא נגלה שמדינות שנתנו לקשישים למות יעברו זינוק משמעותי ואילו מדינות שהצילו את הקשישים שלהם ישלמו על זה מחיר כבד מאוד? 

אם זה היחס של המדינה לקשישים, למה לשלם מיסים וביטוח לאומי כשאתה צעיר אם מראש ידוע לך שיזרקו אותך לכלבים בגיל מבוגר?
כשהמדינה כושלת בתפקיד שלה בלספק לאזרחים את הבסיס של בריאות חינוך וביטחון, יש הצדקה לקיום שלה?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

.Volvo 740. It's hip to be square

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 18 דקות, SlowRide כתב:

אם זה היחס של המדינה לקשישים, למה לשלם מיסים וביטוח לאומי כשאתה צעיר אם מראש ידוע לך שיזרקו אותך לכלבים בגיל מבוגר?
כשהמדינה כושלת בתפקיד שלה בלספק לאזרחים את הבסיס של בריאות חינוך וביטחון, יש הצדקה לקיום שלה?

כי אם לא תשלם מיסים וביטוח לאומי יבואו מס הכנסה ויגרמו לך לשלם. המדינה זה לא אני ואתה. המדינה זה המנגנון - וההנחה שהמנגנון ממשיך להתקיים לנצח בצורה כזאת או אחרת...

עריכה אחרונה על ידי garicho

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 48 דקות, SlowRide כתב:

מדינת ישראל ובעצם כמעט כל מדינה בעולם התחייבה היסטורית לשלם סכומי עתק בצורה של פנסיות, קצבאות וסתם פופוליזם בלי לדאוג למקורות מימון לכל החגיגה.

העניין הוא שהפצצה הזאת הייתה אמורה להתפוצץ אי שם בשנת 2040. בגלל הקורונה מערכות סוציאליות ברחבי העולם יעמדו בפני חדלון פרעון כבר בשנים הקרובות. 

לא הביטוח הלאומי, לא Social Security ולא אף אחד לא דמיין שהם ימצאו את עצמם עם 20-30 אחוז מובטלים, דור של בייבי בומרס שיוצא לפנסיה ומתחיל לקבל את הצ'ק ואלוהים יודע איזה השלכות בריאותיות ארוכות טווח יהיו לקורונה. 

אנחנו ברי מזל לחיות בשנים היסטוריות. זה כמו לעמוד מהצד ולצפות בהמון מסתער על הבסטיליה. תקראו לי מפיץ פאניקה או חי בסרט או כל דבר אחר, אבל אני חושב שאנחנו עומדים לצפות בלידה של עולם חדש. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

וזה בר מזל?

[אני בספק שזה יקרה אבל נראה. חוץ מאולי איזה מערכה של ארה"ב-סין, לשם טראמפוש דוחף]

בר מזל זה לחיות בשפע בשקט.

מה אני צריך את מהפכת אוקטובר פה?

• עצה טובה! 1

עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.

זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מתרגש? אני כן. זה מסוג הדברים שלומדים עליהם בספרי היסטוריה. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 24 דקות, SlowRide כתב:

לא הבנתי , אתה חושב שהמיסים שאתה משלם היום זה על מנת לדאוג לך בעתיד? 

התל"ג של המדינה  1,000 מילארד  ש"ח - זה מה שכל האזרחים והחברות (שעובדים בהם האזרחים ) מייצרים בשנה.

המיסים שכולם משלמים למדינה הם בערך 400 או 500  מילארד ש"ח. 

האם כל הכסף הזה 400-500 מילארד הולך רק לצורך תמיכה בקשישים? 

אולי רק הצבא עולה לך 60-90 מילארד בשנה?  לא נשלם היום לא נחיה עד מחר , זה ברור לך , נכון?

משטרה , מערכת המשפט  - המערכות האלה עולות כסף  - על מנת שתוכל לתכנן את חייך היטב, זכות הקניין, לנהל עסקים , לנהל את חייך במדינת חוק.

כבישים ?

חינוך? 

כמה תקציב הבריאות?  50-70 מילארד ש"ח , אבל זה לא רק לקשישים, זה גם לילדים , צעירים וסתם מחלות לבוגרים. 

בכל מקרה משרד הבריאות , תיקן את הדיווח של אתמול ועידכן שגם היום יש רק 33 חולים חדשים 

הפעם עצרו ב 5600 נבדקים , אחרי שתיקנו מה 4000 של אתמול ל 9000 

400015800744_114615.thumb.jpg.616490b3456ad564d7853092b0c340a7.jpg

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 8 דקות, ChemGuy85 כתב:

אתה לא מתרגש? אני כן. זה מסוג הדברים שלומדים עליהם בספרי היסטוריה. 

כמו שנאמר

image.png

עריכה אחרונה על ידי garicho

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

למה ככה? ואם אחרי 5-6-7-10 שנות שפל כלכלי קשה נתעורר לעולם חדש עם כלכלה חזקה ובריאה יותר שאינה מבוססת על יצירת חובות אינסופיים? עולם בו הדור שלנו וילדינו לא יצטרכו לקרוע את התחת מסביב לשעון בשביל לשלם התחייבויות פנסיוניות שפוליטיקאים נתנו לדורות קודמים. עולם בו יהיו לנו ולילדינו יותר הזדמנויות לחיים טובים יותר.

בטבע יער נשרף ובמקומו צומח יער צעיר ובריא יותר. בין לבין אולי נקבל גם קצת אקשן כמו מלחמה טובה. מה, סתם השקיעו את כל הטריליונים האלה בצבא? יאללה שיפוצצו משהו.  

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה

מתחילים להוכיח שהחולה הראשון בקורונה  נדבק כבר באוקטובר

איך יודעים שלא הגיעו לכאן סינים נשאים והדביקו ישראלים כבר בינואר ?

• מעניין 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מה מטרת ההוכחה הזאת? 

כמו הגננת בגן, זה לא משנה מי התחיל,  בסופו של דבר כולם זרקו כיסאות אחד על השני.

שברו את כל הגן , ושלושה ילדים פונו לבית החולים.

מה זה חשוב עכשיו מי התחיל?

עריכה אחרונה על ידי korola

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 5.5.2020 בשעה 17:27, David32 כתב:

תמיד טוב שיש את מי להאשים.

Mazda 3 5D 2015

Honda Civic 2016

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 16 דקות, korola כתב:

מה מטרת ההוכחה הזאת? 

כמו הגננת בגן, זה לא משנה מי התחיל,  בסופו של דבר כולם זרקו כיסאות אחד על השני.

שברו את כל הגן , ושלושה ילדים פונו לבית החולים.

מה זה חשוב עכשיו מי התחיל?

מי שמחפש את ההוכחות האלה מנסה להוכיח שהם ידעו על זה הרבה לפני שסיפרו לכולם וירצה שיתנו את הדין

אני הסתכלתי מזווית אחרת: אם הסיני הראשון נדבק באוקטובר וסגרנו את השמיים רק בפברואר או מרץ, 

איך אפשר לקבוע שלא היה פה סיני נשא כבר בינואר והשפעת שאני ואתה חטפנו זה לא קורונה?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

• Create New...