Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

garicho

וירוס הקורונה - סוף העולם?

Recommended Posts

לפני 6 דקות, Transporter כתב:

אף אחד לא רצה להרוג אנשים

לא אני ולא יורם לס שאני מאמין לגמרי בהשקפה שלו

אנחנו פשוט מסתכלים על  עובדות אמיתיות. לא על תאוריות, לא על גרפים ולא על שפעת שהייתה כאן לפני 100 שנה ונמשכה כמה שנים.

עובדתית ראינו בדיוק מה גילאי המתים, ראינו מי הם המתים.

אני לא מסתכל על 3 יוצאים דופן מתוך 200 אלא על 89% שמשרד הבריאות קבע ולא אני

אני לא רציתי להרוג אותם, אני לא הדבקתי אותם ולא אמרתי להם להפגש עם הילדים שלהם או לעשות קניות ברמי לוי  ולא הכנסתי אותם לבית אבות כזה או אחר.

הם מתו כל אחד מהסיבה שלו.

אם הם היו חיים היום אם לא הייתה קורונה ? לא יודע. לא בטוח בכלל. אולי עם המחלות רקע הרבות שיש להם הם כבר לא היו איתנו. במקום קורונה היה כתוב סרטן

אולי הם היו חיים.

אני בסך הכל אומר ואמרתי לאורך כל הדרך שאי אפשר לסגור מדינה בגלל כמות כזאת של מתים, וגם לא בגלל 1000 מתים

מדינה זה 10 מליון תושבים

אי אפשר לסגור אותה בגלל כמות כזו.

לא נעים לשמוע את זה

אבל זאת עובדה

אם אתה מוכן לתת כאן למליון מובטלים או אפילו לחצי מהם לאבד את כל מה שיש להם ואולי גם את החיים שלהם, כל הכבוד לך

זה מספר הרבה יותר משמעותי מ 200 מתים או 1000 מתים

חצי שנה ?

ובזמן הזה אותו עסק שמוציא עשרות-מאות אלפי שקלים מהכיס כדי לשלם הוצאות קבועות

כמה אתה חושב שיש לו נזיל להוציא ולשלם ?

שנה שלמה הוא ישלם מהכיס עד שיחליטו מה היה הנזק וכמה מגיע לו אם בכלל ?

בינתיים הוא יקטוף מהעץ כל חודש עוד 50-100 אלף וישלם?

ממש לא

כבר ביום ראשון יתחילו להזין את הנתונים לקראת הפעימה השניה.

עד ה 10-18.5 הכספים כבר יגיעו לחשבונות של האנשים

אוי ואבוי אם היינו צריכים לחכות חצי שנה כדי לקבל את הכסף הזה

החצי שנה שכתבתי היא בהקשר של המתנבאים על מחירי הדירות.

ובכלל על הכלכלה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לקלקל את החגיגה, אבל כולם פה פותחים כבר בקבוקי שמפניה.

אבל דווקא המשפט הזה הוצנע.

לפני 25 דקות, Transporter כתב:

כנראה נעבור את זה בקלות כל עוד לא יהיה גל שני

כל פעם שעולה לשידור מישהו בר דעת הוא מדבר על החשש מגל שני.

כל פעם שמדברים עם מנהל בית חולים או מחלקת קורונה שנסגרה , הוא חוזר ואומר שבגל השני אנחנו יכולים להכיל פי 10 יותר מונשמים מהגל הראשון.

כלומר גם אלו שסגרו אותנו בגל הראשון, מוכנים כבר בגל השני לספוג פי 10 יותר מונשמים, מישהו חושב שאפשר לספוג פי 10 יותר מונשמים בלי להגיע לפי 10 יותר מתים?

רוצים ביום ראשון לפתוח צימרים, בתי ספר.

שלב הבא באמת יאשרו חתונות עד 100 איש בגן  אירועים פתוח. 

אני רוצה לשאול , למישהו יש ספק אם יהיה גל שני ?

כאילו מה בדיוק מונע מגל שני להגיע? המסיכות? זה שאנחנו שומרים על בידוד?

אישית לא מרגיש לי לחגוג , אבל אני מבין את  מי שמקבל את ההחלטות,  אם לשחרר אז לשחרר , אם לסגור אז לסגור.

חצי קלאץ בסוף ישרוף את הקלאץ והאוטו לא יסע לעולם

• תודה 2

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 5 דקות, avi 1234 כתב:

החצי שנה שכתבתי היא בהקשר של המתנבאים על מחירי הדירות.

ובכלל על הכלכלה.

לא יודע לגבי דירות

מקווה שתהיה ירידה

אבל זה גדול מדי כרגע

חשבתי שכתבת שלא יהיו מענקים חצי שנה...זה לא באמת שפוי

לפני 3 דקות, korola כתב:

לא רוצה לקלקל את החגיגה, אבל כולם פה פותחים כבר בקבוקי שמפניה.

אבל דווקא המשפט הזה הוצנע.

כל פעם שעולה לשידור מישהו בר דעת הוא מדבר על החשש מגל שני.

כל פעם שמדברים עם מנהל בית חולים או מחלקת קורונה שנסגרה , הוא חוזר ואומר שבגל השני אנחנו יכולים להכיל פי 10 יותר מונשמים מהגל הראשון.

כלומר גם אלו שסגרו אותנו בגל הראשון, מוכנים כבר בגל השני לספוג פי 10 יותר מונשמים, מישהו חושב שאפשר לספוג פי 10 יותר מונשמים בלי להגיע לפי 10 יותר מתים?

רוצים ביום ראשון לפתוח צימרים, בתי ספר.

שלב הבא באמת יאשרו חתונות עד 100 איש בגן  אירועים פתוח. 

אני רוצה לשאול , למישהו יש ספק אם יהיה גל שני ?

כאילו מה בדיוק מונע מגל שני להגיע? המסיכות? זה שאנחנו שומרים על בידוד?

אישית לא מרגיש לי לחגוג , אבל אני מבין את  מי שמקבל את ההחלטות,  אם לשחרר אז לשחרר , אם לסגור אז לסגור.

חצי קלאץ בסוף ישרוף את הקלאץ והאוטו לא יסע לעולם

אם יהיה גל שני או לא אף אחד לא יודע

מההתחלה לא התיימרתי להיות נביא. לא כתבתי כאן שיהיו אלפי חולים ולא כתבתי שהמחלה תעבור מהר

תמיד הלכתי רק עם מה שיודעים והסתכלתי על זה עד כמה שאפשר.

אולי יהיה גל שני אולי לא

גם הסארס והמארס הלכו ונעלמו

איפה הגל השני והשלישי שלהם ?

אי אפשר לדעת.

מתי זה יהיה ? בינואר? במרץ ? מי יודע ?

אולי עד אז ימצאו פתרון ?

אין הרבה  גני אירועים פתוחים בכל מקרה

צימרים ומלונות זה הזוי

מי בכלל רוצה לנסוע למלון כשאסור בריכה וחדר אוכל ?

אני בטוח שעוד מעט ישאלו את פרופסור לס על גל שני

ותהיה לו תשובה הגיונית ומשכנעת

הרבה יותר מ"אנחנו לומדים  את הנתונים ונפעל בהתאם" 

שאמר האדיוט עם המשקפיים

עריכה אחרונה על ידי Transporter

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 25.4.2020 בשעה 19:23, Transporter כתב:

בוא נגיד את זה לארה"ב

הנה סירטון בשבילך. קליפורניה

סיכוי של 0.03% למות מקורונה בקליפורניה

והנה ההסבר עם נתוני אמת

אף אולם לא יפתח בשביל 19 איש

זאת החלטה טיפשית שתתוקן בדיוק באותה מהירות שתיקנו את ההחלטה לפתות את איקאה אבל לא לפתוח חנות רהיטים בדרום תל אביב

תהנה מהוידאו

קצת באיחור, אבל אני חייב להגיב-

לא ברור לי (בעצם כן ברור לי) איך הסרטון הזה זכה לכזו תהודה (כמה מיליוני צפיות לסרטון המקורי) ועוד יותר לא ברור לי איך רופא חתום על השטויות האלה.

הוא עושה אקסטרפולציה של מספר החיוביים מסך הנבדקים ומשליך מזה על כלל האוכלוסיה.

זה היה נכון אם הנבדקים היו נבחרים רנדומלית אבל זה ממש לא המקרה - בודקים קודם אנשים עם סימפטומים ואנשים שהיו חשופים לחולים.

למעשה הוא עושה את הטעות הזו 3 פעמים במהלך הסרטון המלא (אקסטרפולציה על סמך כמות הנבדקים בקליפורניה, ניו יורק, וספרד)

זו לא טעות תמימה והסרטון שלו די מתבסס עליה (החישוב של יחס מתים 0.03%)

לא ברור לי איך רופא עושה את הטעות הזו בלי למצמץ בכלל, למעשה לא ברור לי איך מישהו שלקח קורס סטטיסטיקה בשנה א' מסוגל לטעות ככה, אלא אם זו לא טעות אלא כדי "לזרוע" לנו חול בעיניים 😜

• תודה 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 דקות, flytomars כתב:

קצת באיחור, אבל אני חייב להגיב-

לא ברור לי (בעצם כן ברור לי) איך הסרטון הזה זכה לכזו תהודה (כמה מיליוני צפיות לסרטון המקורי) ועוד יותר לא ברור לי איך רופא חתום על השטויות האלה.

הוא עושה אקסטרפולציה של מספר החיוביים מסך הנבדקים ומשליך מזה על כלל האוכלוסיה.

זה היה נכון אם הנבדקים היו נבחרים רנדומלית אבל זה ממש לא המקרה - בודקים קודם אנשים עם סימפטומים ואנשים שהיו חשופים לחולים.

למעשה הוא עושה את הטעות הזו 3 פעמים במהלך הסרטון המלא (אקסטרפולציה על סמך כמות הנבדקים בקליפורניה, ניו יורק, וספרד)

זו לא טעות תמימה והסרטון שלו די מתבסס עליה (החישוב של יחס מתים 0.03%)

לא ברור לי איך רופא עושה את הטעות הזו בלי למצמץ בכלל, למעשה לא ברור לי איך מישהו שלקח קורס סטטיסטיקה בשנה א' מסוגל לטעות ככה, אלא אם זו לא טעות אלא כדי "לזרוע" לנו חול בעיניים 😜

אנשים גם באו ואמרו שפרופסור לס שקרן ואינטרסנט

בינתיים

התאוריה של לס שאמר שלא הולכים להיות פה אלפי מתים הוכיחה את עצמה

כל אותם מראיינים שאמרו שהוא הזוי ומפסיקים לראיין אותו, פתאום החזירו אותו למסכים והפעם מפרגנים לו על קריאת השוק

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 53 דקות, Transporter כתב:

אני בסך הכל אומר ואמרתי לאורך כל הדרך שאי אפשר לסגור מדינה בגלל כמות כזאת של מתים, וגם לא בגלל 1000 מתים

מדינה זה 10 מליון תושבים

אי אפשר לסגור אותה בגלל כמות כזו.

לא נעים לשמוע את זה

אבל זאת עובדה

בשביל כמה כן אפשר לסגור מדינה? 10 אלף? 50 אלף? 100 אלף? מתי כן סוגרים את המדינה?

ואם לא היה מתבצע הסגר ואלו המספרים שהיית רואה פה? הרי ההבדל בין 100 מתים ל 1000 מתים יכול להיות עניין של כמה ימים בלבד (במקרה בו מערכת הבריאות קורסת), וההבדל בין 1000 ל 10 אלף הוא עוד כמה ימים מעטים.

אם נלך חודש וחצי אחורה, ונסתכל על השכנים שלנו באירופה, נראה יציאה משליטה, וירוס שמתשלט, מערכת בריאות קורסת, אנשים צונחים ברחובות. במקביל- צעדים קטנים שהממשלה עושה מצליחים למנוע את המצב הזה וכל זה בזמן שהוירוס משתולל באירופה וגורם לאנשים למות כמו זבובים (רציתי  לכתוב כמו כלבים, אבל כלבים מתים בצורה מכובדת יותר מאלו החולים בקורונה במדינות אלו).

אי אפשר לבוא בטענות למקבלי ההחלטות על הצעדים שנעשו. הרי הם הוכיחו את עצמם. במדינות בסדר גודל של ישראל (בלגיה לדוגמה) מתו רק היום 177 איש. למה אצלם יכולים למות 200 ביום ואצלנו לא?

להגיד בדיעבד שאולי הסגר היה מוגזם מדי כולם יודעים לעשות. אני יודע שכתבת גם לפני 200 עמודים שהסגר מוגזם (קראתי את כל ה 390), אבל מאוד קל להגיד דברים כשאין לך אחריות על אף אחד, בדיוק כמו שמאוד קל להמר על כספים כשמדובר על משחקי מחשב ואתה לא באמת מפסיד משהו. אבל אם היית משחק על הכסף שלך? נראה אותך מהמר על הדירה שלך במגדל בתל אביב.

משהו אחד שאי אפשר להתווכח עליו- הסגר הציל אנשים. אולי אלפים, אולי רבבות, אולי יותר. לא יודע.

אני יודע דבר אחד, אם לא היה סגר- היו מתים כמויות של אנשים ואז כן היו עושים סגר, רק שלא היה נשאר הרבה מהמשק כדי להציל.

עוד משהו, אני מאוד לא מבין את הטענה שלך לגבי המתים וזה שזמנם גם ככה היה קצוב. גם אם רופאו של ישראל ישראלי נתן לו 10 שנים לחיות עם מחלת האיידס שלו, לא מגיע לו לחיות אותם? או, כמו שאמר הבחור פה עם השם המסובך שמתחיל ב m- דימנציה, לא מגיע לאנשים לחיות עם זה עוד 3-5 שנים? נהרוג אותם? ומי יבואו אחריהם? אלו שלא בחרו בהם כאשר התלבטו את מי להנשים ומי לא, כי אין מכונות? איפה ההורים שלי או שלך נכנסים פה למשוואה? באיזה שלב?

טוב שהמשק נסגר. טוב שאנשים נשארו בבית ויחד הצילו חיים של אחרים. 

מקווה מאוד שעם ישראל ובכלל בעולם, ידעו ויתנהגו בזהירות כאשר יפתחו את המשקים.

• תודה 2
  • מעניין 1

:roll:

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 דקות, Aviv943 כתב:

בשביל כמה כן אפשר לסגור מדינה? 10 אלף? 50 אלף? 100 אלף? מתי כן סוגרים את המדינה?

ואם לא היה מתבצע הסגר ואלו המספרים שהיית רואה פה? הרי ההבדל בין 100 מתים ל 1000 מתים יכול להיות עניין של כמה ימים בלבד (במקרה בו מערכת הבריאות קורסת), וההבדל בין 1000 ל 10 אלף הוא עוד כמה ימים מעטים.

אם נלך חודש וחצי אחורה, ונסתכל על השכנים שלנו באירופה, נראה יציאה משליטה, וירוס שמתשלט, מערכת בריאות קורסת, אנשים צונחים ברחובות. במקביל- צעדים קטנים שהממשלה עושה מצליחים למנוע את המצב הזה וכל זה בזמן שהוירוס משתולל באירופה וגורם לאנשים למות כמו זבובים (רציתי  לכתוב כמו כלבים, אבל כלבים מתים בצורה מכובדת יותר מאלו החולים בקורונה במדינות אלו).

אי אפשר לבוא בטענות למקבלי ההחלטות על הצעדים שנעשו. הרי הם הוכיחו את עצמם. במדינות בסדר גודל של ישראל (בלגיה לדוגמה) מתו רק היום 177 איש. למה אצלם יכולים למות 200 ביום ואצלנו לא?

להגיד בדיעבד שאולי הסגר היה מוגזם מדי כולם יודעים לעשות. אני יודע שכתבת גם לפני 200 עמודים שהסגר מוגזם (קראתי את כל ה 390), אבל מאוד קל להגיד דברים כשאין לך אחריות על אף אחד, בדיוק כמו שמאוד קל להמר על כספים כשמדובר על משחקי מחשב ואתה לא באמת מפסיד משהו. אבל אם היית משחק על הכסף שלך? נראה אותך מהמר על הדירה שלך במגדל בתל אביב.

משהו אחד שאי אפשר להתווכח עליו- הסגר הציל אנשים. אולי אלפים, אולי רבבות, אולי יותר. לא יודע.

אני יודע דבר אחד, אם לא היה סגר- היו מתים כמויות של אנשים ואז כן היו עושים סגר, רק שלא היה נשאר הרבה מהמשק כדי להציל.

עוד משהו, אני מאוד לא מבין את הטענה שלך לגבי המתים וזה שזמנם גם ככה היה קצוב. גם אם רופאו של ישראל ישראלי נתן לו 10 שנים לחיות עם מחלת האיידס שלו, לא מגיע לו לחיות אותם? או, כמו שאמר הבחור פה עם השם המסובך שמתחיל ב m- דימנציה, לא מגיע לאנשים לחיות עם זה עוד 3-5 שנים? נהרוג אותם? ומי יבואו אחריהם? אלו שלא בחרו בהם כאשר התלבטו את מי להנשים ומי לא, כי אין מכונות? איפה ההורים שלי או שלך נכנסים פה למשוואה? באיזה שלב?

טוב שהמשק נסגר. טוב שאנשים נשארו בבית ויחד הצילו חיים של אחרים. 

מקווה מאוד שעם ישראל ובכלל בעולם, ידעו ויתנהגו בזהירות כאשר יפתחו את המשקים.

אי אפשר להשוות את המספרים שלנו למספרים של מדינות שלא סגרו את השמיים

או אישרו התכנסות של 80,000 איש במשחק כדורגל או כל דבר אחר בזמן שאנחנו כבר סגרנו

ובכלל יש מדינות שיש בהן אוכלוסיה יותר מבוגרת משלנו. היום אנחנו כבר יודעים שזה משנה

אני לא אמרתי שלא צריך סגר.

אמרתי שהיה בסדר לעשות אותו שבועיים עד שמצליחים להבין מה קורה ואז להחליט מיידית שמשחררים צעד צעד עם תוכנית מסודרת

במקום לעשות סגר חודש וחצי ואז ביום אחד לשחרר את כולו.

לא הייתה כאן שום תוכנית, לא כשסגרו את המדינה ולא כשפתחו אותה

כמו שכתבתי אפילו הסגר עצמו היה בדיחה.

הביאו לכאן המון חולים מסין ואחרי שהם דאגו להדביק את כל מי שהם יכלו סגרו את הטיסות מסין

ואז עשו אותו דבר עם איטליה (קודם נתנו להם להדביק כל מי שצריך)

ואז עשו אותו דבר עם ארה"ב

כאילו לא למדו לקח באף אחת מההדבקות

האמת שאפילו בשבועיים האחרונים שנחתו כאן טיסות היו דיווחים שאנשים סרבו להתפנות למלוניות

מגיע לכולם לחיות וכל אחד חשוב למשפחה שלו וגם כשאני קורא על נפטר כזה או אחר זה אף פעם לא נעים

השאלה באיזה מחיר.

אנשים שיושבים בבית ומקבלים חל"ת או עובדים בעבודה מהבית או מקבלים אבטלה, לא מבינים מה העצמאים רוצים

ראיתי אפילו כמה טמבלים בפייסבוק שקראו לזה "הפגנה של תל אביבים מטומטמים", בזמן שעצמאים מפגינים על זה שנגמר להם הכסף.

מאוד קל להגיד "יאללה אל תעבדו כמה חודשים מה אתם רוצים" כשאתה שכיר.

בפועל, למליון מובטלים יהיו השלכות.  כבר עכשיו יש מקרי מוות. כבר עכשיו יש "שריפות מפתיעות" של כל מיני עסקים

אנשים לא ישנים בלילה כי לא יודעים מה יהיה מחר

אתה חושב שעוד חודש כשהקורונה תיגמר מישהו ידווח לך על מספר התאבדויות מפתיעות של אנשים נורמטיבים ? על עליה קיצונית של אנשים שנזרקו לרחוב?

על עליה של אנשים שמסתובבים במבול בפחי אשפה מחפשים אוכל ? אף אחד לא ידווח על זה תאמין לי

ואתה תבוא עוד שנה ותגיד לי שהחיים של אותם מובטלים לא נפגעו.

מהאבטלה ימותו הרבה יותר אנשים ממה שמתו ויכלו למות מהקורונה

אני מכיר אנשים שמממנים את ההורים שלהם. הם קונים להורים שלהם אוכל, תרופות, משלמים שכ"ד

מה אתה חושב שיקרה כשלאותם אנשים לא יהיה כסף?

כשרואים אחד או שניים כאלה בטלוויזיה אז אומרים טוב הוא לא יודע להתנהל נו

בטלוויזיה לא יכולים להראות לך 200 אלף כאלה.

ועוד שנה לא ידאגו לספר לך כמה מתוך המליון מובטלים מצאו את מותם בדרך כזו או אחרת

אז כן

יש שלב שצריכים להגיד אוקי, אולי ימותו כאן עוד אנשים, אבל זה עדיף על כלכלה מתרסק

וההוכחה היא- חזרנו לשגרה הרבה יותר ממה שכל האנשים כאן חזו

אז אני לא באמת צריך להצדיק את הטיעונים שלי. יש שמקבל החלטות ועשה בדיוק מה שאני רציתי שיקרה

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 4 שעות, Transporter כתב:

אנשים גם באו ואמרו שפרופסור לס שקרן ואינטרסנט

בינתיים

התאוריה של לס שאמר שלא הולכים להיות פה אלפי מתים הוכיחה את עצמה

כל אותם מראיינים שאמרו שהוא הזוי ומפסיקים לראיין אותו, פתאום החזירו אותו למסכים והפעם מפרגנים לו על קריאת השוק

התיאוריה של לס לא הוכיחה כלום ושום דבר כי התנאים שאדון לס הטיף להם לא התרחשו. 

לס אמר לא צריך לסגור את המדינה בגלל נגיף שהורג פחות משפעת. אלה היו המילים שלו. 

Untitled.jpg.809e1ed428379ad10fdaa35182fbe20a.jpg

אמר בארה"ב מתים כל שנה 40,000 בני אדם משפעת בינתיים מתו 50 קשישים בבית אבות

USA.jpg.25745cff0e26be5e1c92519498c39523.jpg

בארה"ב מתו 60,000 בני אדם וזה אחרי שכל ארצות הברית נמצאת בסגר קרוב לחודשיים והסוף לא נראה באופק 

ff.jpg.2709a0052ca325112a2029c4eff1bb3f.jpg

לס אמר שבוריס ג'ונסון צודק בכך שלא סגר את בריטניה:

UK.jpg.4ede3efd7fe53aa667a39f0d18fdb51e.jpg

בבריטניה מתו 21,000 אלף בני אדם והסוף לא נראה באופק

FFF.jpg.7b526d9109940e8b4c1877326acde716.jpg

ראש ממשלת בריטניה בעצמו היה מעל שבוע בבית חולים ורק לפני מספר ימים חזר למשרד

brois.jpg.1cf8f79fed8eb19642190429863e57fa.jpg

לס רופא שמגלה בורות מוחלטת בגידול מעריכי ומשווה בין תאונות דרכים למקרי הידבקות בוירוס 

1931069017_.jpg.d74187dea21dcfb578f99f936bc48911.jpg

אמר "באיטליה כל שנה מתים 17,000 משפעת".  מקורונה מתו 27,000 אלף וזה אחרי שסגרו את כל האנשים באיטליה בבית מעל חודשיים. 

Italy.jpg.e9a87c409ea5cc0ce30f06c3a2a3af70.jpg

gfhfghf.jpg.c952e0d75e5e35e30a12899da8d70ec2.jpg

טוב שיש תיעוד למען הדורות הבאים שאם מישהו מתישהו יקרא את הדיון הזה אף אחד לא יחשוב שאדון פרופסור יורם לס "צדק". 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • תודה 5
  • מעניין 2

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 7 שעות, Mrmi כתב:

אז ברור לכם שביום מן הימים ניפגש, כן? 

שביום מן הימים יהיה לנו הרבה מידע כשנחפש את הכינוי שלכם.

מה נסגר איתך? אתה אשכרה מאיים פה על אנשים? אני לא עו"ד פלילי אבל די נראה לי שיש פה מספיק  עילה לפנות למשטרה ולבקש מהאדמינים שימסרו להם את האייפיי שלך.

• רעיון גרוע 1

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 8 שעות, korola כתב:

ניסו וראית לא עבד.  ראו מה קרה באיטליה, הצליחו למנוע את זה פה.

ואז מה? חטפו מהתקשורת שסתם גמרו פה את המשק בשביל 200 קשישים שנפטרו. 

כנראה גם להצליח יותר מידי למנוע את הקטסטורפה זה כישלון 

אם היה הר של גופות אנשים היו זועקים מחדל. 

אין מתים זועקים סתם הרסתם את הכלכלה.

ככה זה תשקורת הם רק מחפשים לעשות רעש בשביל לייצר רייטינג. 

אני מקווה שרוב האנשים מבינים שסגר היה הכרחי בשביל לשטח את העקומה. 

לפני 3 שעות, Transporter כתב:

אז כן

יש שלב שצריכים להגיד אוקי, אולי ימותו כאן עוד אנשים, אבל זה עדיף על כלכלה מתרסק

וההוכחה היא- חזרנו לשגרה הרבה יותר ממה שכל האנשים כאן חזו

אז אני לא באמת צריך להצדיק את הטיעונים שלי. יש שמקבל החלטות ועשה בדיוק מה שאני רציתי שיקרה

איפה אתה רואה שגרה? קיים ניסיון להתניע מחדש את הכלכלה כי ברור שזה מה שצריך לעשות, אבל שגרה? איפה בדיוק? כולם פרנואידים.

לפני 8 שעות, Mrmi כתב:

לכל יושבי המזומן נא להתעורר. שום דירה בהנחה ושום נעליים.

עסקים אמרו לא יקבלו פיצוי, בסוף קיבלו. אני מבטיח לכם, בהבטחה - שום הנחה שפתאום תביא אתכם להיות בעלים של דירה.

אם יהיה קשה לאנשים עם משכנתה, ידחו. כמה שצריך. אבל לא יביאו לכם הזדמנות לדירה בגרושים.

יעזרו כמה שצריך, סמכו עלי. גם לפוקס אמרו שלא ישלמו כלום, אז אמרו.

ירידה קטנה פה, ירידה שם. אבל זה לא מה שיארגן לכם בעלות על דירה. אבל - תמשיכו לפנטז, זה נחמד.

מאמי מתוסכל. מה קרה פשוש יש לך דירה למכירה ואתה מפחד שהמחירים יפלו? מה תביא לי אם המבטיח לכם בהבטחה שלך לא יתגשם? 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • תודה 1
  • רעיון גרוע 1
  • עצה טובה! 2

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

@Transporter אתה צודק. הניהול חובבני מרגע שהתחילו לדבר על "אסטרטגיית יציאה" - אבל במקום אסטרטגיה היתה כאן כניעה לאינטרסים. באוסטריה קבעו יעדים מוגדרים כולל תאריכים ויעדים שצריך לעמוד בהם. אצלנו - הכל בשלוף. וכשאתה עושה את הדברים בשלוף, בלי לעצור פעם בשבוע או שבועיים על מנת לבדוק את התהליך, אתה בסיכון גבוה מאד לייצור של גל שני, וחזה למשבצת אפס (במקרה הטוב). 

ההתנהלות שמ ממשלת ישראל בתחילת המשבר היתה טובה, ואני מאמין שבזכות זה אנחנו לא במצב של בלגיה או אפילו הולנד. אילו היו מקדימים את סגירת השמיים ביום יומיים היה עוד יותר טוב, אבל סה"כ את הטיסות מהמזרח סגרו מוקדם מאד. מאירופה ואמריקה היו צריכים להחזיר מאות אלפי ישראלים, כך שאי אפשר היה להפסיק את הטיסות, אבל כאן כבר היו ניצני הפרטץ', התמרחו עם דרישת הבידוד על המגיעים מארה"ב. 

שוב, אני מקווה מאד שהמדיניות הנוכחית תצליח. אבל אני חושש מאד מהתפרצות מחודשת עם הרבה מאושפזים וקורבנות, שכמובן פוגעים במשק, וצורך לסגר חדש של חודש - חודשיים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כל יום מגלים צרה חדשה עם הקורונה, בהצלחה לנו עם פתיחת גני הילדים ובתי הספר:

חשד בבריטניה: הקורונה גורמת לדלקת בלב בקרב ילדים

בשירותי הבריאות בבריטניה חוששים כי אצל חלק מהילדים שלקו בו, הנגיף גורם לדלקות ולנזק בלב ובמערכת הדם • בכיר בשירותי הבריאות: "מדובר במספר מצומצם של מקרים, אך יידענו את כל הרופאים בקהילה כדי שישימו לב לכל מקרה של ילד עם תסמינים מדאיגים"

https://www.israelhayom.co.il/article/755593

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שחרר אותנו מהבת 11 הזו, בטח יש לה צליאק.. עד גיל 20 הייתה מתה גם ככה.. פפפףף..

לא יאמן שבמשך מאות עמודים עדיין 30 אנשים מנסים להסביר לאחד שהוא טועה. הוא לא יבין את זה גם כשכל הסיפור יגמר ויהיו מסקנות חד משמעיות.

• תודה 3

KIA Magentis '10 CRDI 2.0L 150HP Manual

Past: Hyundai - Getz '05, Lantra '99, Accent '96

בתאריך 14.6.2017 בשעה 12:12, EliC25 כתב:

שרשור תחזוקה על Kia Magentis

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 7 שעות, Transporter כתב:

אחרי שחוזה סנופי יעבור 2900  ויסגור מעל נוכל לאשר שאנשים אכן הבינו

לא למדת כלום מהניסיון האחרון שלך עם ניתוח טכני בשירשור הזה?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...