Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

garicho

וירוס הקורונה - סוף העולם?

Recommended Posts

לפני כשעה, korola כתב:

כבר הפסדתי לך פעם אחת😂😂😂😂

גם אתה סתם זורק מספרים..  למה 200 ?

משרד הבריאות יותר מסוכן לנו מהנגיף עצמו

מהיום הראשון זורעים פחד באוכלוסיה בשביל להפעיל לחץ על כל הצדדים לתת להם את כל מה שהם מבקשים

גרוטו הזה עושה מעצמו צחוק כל פעם מחדש, בהתחלה עם המספרים, עכשיו עם המסכות, העיקר להפחיד את כולם כדי שיאשרו להם כל מה שהם מבקשים

פשוט גוף ביזיוני שלא אומר לציבור את האמת לגבי הנגיף הזה

לפני 2 שעות, korola כתב:

האם כל המתים היו מחוברים למכשירי הנשמה?

כמה מתו בלי שהספיקו לחבר אותם למכשירי ההנשמה?

מתוך המבריאים ? כמה עברו דרך הנשמה?

2. מה אני אמור לגלות שם?

היום פרסמו שני חולים מאוד קשה שהיה סיכוי נמוך להחיות אותם שוחררו בריאים ושלמים

2. אמור לגלות שם מענק

אלא אם המדינה החליטה שב 2018 היית טייקון אז לא מגיע לך כסף. בדיחה

לא נורא, יושבים עכשיו לתקן את החוק המטומטם הזה בתקווה שבסיבוב הבא נקבל איזה 6000 שח שיורידו לנו מהם 90% מיסים

לפני 56 דקות, korola כתב:

בכל מקרה לדעתי כל מספר באיזור ה 300 מונשמים אחרי חופשת הפסח., אנחנו נראה הקלות בסגר על מנת להפחית את הנזק לכלכלה.

אפילו במחיר שמספר המונשמים ימשיך לעלות.

אבל , לדעתי כבר יאפיינו את הפרמטרים של המונשמים, כל מי שעונה לקריטריונים ישאר בסגר עוד יותר הדוק,

כי מתכננים שבחוץ יהיו הרבה יותר חולים ממה שיש היום, רק שמי שבסיכון ישאר בבית 

אני חושב שהגיע הזמן להראות גרף שמסכם את התקופה, להראות לנו ש 99% מהמתים הם אנשים מבוגרים מאוד

עם מחלות רקע ובעיקר מחלות רקע קשות כמו שהם מדגישים או קשות מאוד מאוד מאוד כמו שאומרים בערוץ 12

חלאס ברור לכולם שלא יושבים שם במונשמים צעירים בני 30 שהולכים 3 פעמים בשבוע לחדר כושר

ברור שכל כלל יש יוצא מן הכלל וכמו השמועה (שאי אפשר לדעת אם אמיתית) על נמר שנדבק במחלה, הכל יכול להיות

אבל אם מתוך 300 מתים יהיה פה צעיר אחד או שניים זאת סטיית תקן שאפשר לחיות איתה.

בדיוק כמו הסיכוי שאני גר מרחק הליכה מהקריה וביום שתהיה מלחמה רצינית יפול טיל באיזור שלי אפילו שאני אמור להיות באיזור הכי מאובטח במדינה. 

חיים עם הסיכונים האלה, אין מה לעשות.

אחרי שיוכיחו את מה שכתבתי למעלה אנשים ירגישו הרבה יותר חופשיים לצאת מהבית

כמובן רק אנשים שבאמת יכולים להרשות לעצמם ולא עכשיו לקחת את סבא וסבתא לטיול באוטובוס

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Transporter כתב:

במקום שאני גר בת"א כבר שבועיים יש ריח של על האש מכל הבתים, החניונים מלאים ואנשים מארחים ומתארחים בלי הפסקה (מודה שגם אני)

סלח לי, אתה לא בפוזיציה לבקר אף אחד.

משרד הבריאות לא מסוכן יותר מהנגיף עצמו. מה שמסוכן הוא ההתנהגות של אנשים. לדעת את המספרים לא יעזור למגר הדבקה. לתת לציבור מחקרים על מסיכות לא יעזור למגר הדבקה, זה שכולם ישימו משהו על הפרצוף שלהם (בין אם זו מסיכה, צעיף או אלתור אחר- הכל למעשה יעיל במידה מסוימת) כן יעזור.

אם נזיז לרגע את ענייני הפוליטיקה ואיפה יש סגר או לא סגר, אכיפה או לא אכיפה, ההנחיות היבשות במקום. לא לזוז מהבית, אם זזים להתכסות עד כמה שאפשר, לשמור מרחק ראוי אחד מהשני, לא לבקר אחרים.

אם כולם היו שומרים על ההנחיות ב 100%, תוך 3 שבועות רוב המשבר היה מאחורינו, כבר תוך שבועיים היה ניתן לעקוב אחר כיסי הדבקה ולבודד אותם.

אבל בישראל כמו בישראל (והאמת, הפעם זה נכון לרוב העולם המערבי, האובר-אינדיבידואליסטי), מעגלים פינה פה, "לי זה לא יקרה" שם, מבקרים אחד את השני בשושו, או שלגמרי זורקים, ונגיד, עולים לאוטובוס מלא אנשים שאתה יודע שאתה -חולה-, לא רק בפוטנציה.

כמו שכתבתי כבר בפוסט קודם, הלוואי והקטסטרופה הזו תזיז קצת משהו בראש של אנשים, לפחות בשל חלק מהם, כי אנחנו נוכחים לראות שגם שהבוץ בגובה המותניים- לא חסרים כאלו שלא נראה שזה מטריד אותם במיוחד.

• תודה 5

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

פרופסור לאפידמיולגיה טוען בראיון שנערך עימו, שסגר זה צד מיותר ומזיק, שרק יעכב את מיגור המגפה. הוא טוען שצריך לבודד אוכלוסיות בסיכון ולשחרר את המשק. להחזיר ילדים לגנים ולבתי ספר כדי שידביקו אחד את השני ויצרו חיסון עדר, וכך תוך חודש המגפה תדעך מעצמה. הוא טוען שילדים בנויים אבולציונות להתמודד בהצלחה עם וירוסים ובכך ליצור חיסון עדר מהיר ואפקטיבי לאוכלוסיה, ומה שאנחנו עושים עכשיו פשוט מוגזם, היסטרי  ולא נכון בעליל :

עריכה אחרונה על ידי Tsachi89
  • תודה 1

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 8 שעות, EliC25 כתב:

באתר של ביטוח לאומי כתוב שמחר תכנס מקדמה של 2000 שח,

נכנס ברגע זה

לפני כשעה, Tsachi89 כתב:

פרופסור לאפידמיולגיה טוען בראיון שנערך עימו, שסגר זה צד מיותר ומזיק, שרק יעכב את מיגור המגפה. הוא טוען שצריך לבודד אוכלוסיות בסיכון ולשחרר את המשק. להחזיר ילדים לגנים ולבתי ספר כדי שידביקו אחד את השני ויצרו חיסון עדר, וכך תוך חודש המגפה תדעך מעצמה. הוא טוען שילדים בנויים אבולציונות להתמודד בהצלחה עם וירוסים ובכך ליצור חיסון עדר מהיר ואפקטיבי לאוכלוסיה, ומה שאנחנו עושים עכשיו פשוט מוגזם, היסטרי  ולא נכון בעליל :

הוא שכח שלילדים יש סבא וסבתא ואמא ואבא (כשהייתי ביסודי אבא שלי היה בן 60 חולה ריאות כרוני)

יש לא מעט בתים שהסבא וסבתא גרים עם הילדים.

KIA Magentis '10 CRDI 2.0L 150HP 6SPD|Peugeot 204 '72 1L 2Slow 4SPD

Past: Hyundai - Getz '05, Lantra '99, Accent '96

בתאריך 14.6.2017 בשעה 12:12, EliC25 כתב:

שרשור תחזוקה על Kia Magentis

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 6 שעות, Pika007 כתב:

סלח לי, אתה לא בפוזיציה לבקר אף אחד.

משרד הבריאות לא מסוכן יותר מהנגיף עצמו. מה שמסוכן הוא ההתנהגות של אנשים. לדעת את המספרים לא יעזור למגר הדבקה. לתת לציבור מחקרים על מסיכות לא יעזור למגר הדבקה, זה שכולם ישימו משהו על הפרצוף שלהם (בין אם זו מסיכה, צעיף או אלתור אחר- הכל למעשה יעיל במידה מסוימת) כן יעזור.

אם נזיז לרגע את ענייני הפוליטיקה ואיפה יש סגר או לא סגר, אכיפה או לא אכיפה, ההנחיות היבשות במקום. לא לזוז מהבית, אם זזים להתכסות עד כמה שאפשר, לשמור מרחק ראוי אחד מהשני, לא לבקר אחרים.

אם כולם היו שומרים על ההנחיות ב 100%, תוך 3 שבועות רוב המשבר היה מאחורינו, כבר תוך שבועיים היה ניתן לעקוב אחר כיסי הדבקה ולבודד אותם.

אבל בישראל כמו בישראל (והאמת, הפעם זה נכון לרוב העולם המערבי, האובר-אינדיבידואליסטי), מעגלים פינה פה, "לי זה לא יקרה" שם, מבקרים אחד את השני בשושו, או שלגמרי זורקים, ונגיד, עולים לאוטובוס מלא אנשים שאתה יודע שאתה -חולה-, לא רק בפוטנציה.

כמו שכתבתי כבר בפוסט קודם, הלוואי והקטסטרופה הזו תזיז קצת משהו בראש של אנשים, לפחות בשל חלק מהם, כי אנחנו נוכחים לראות שגם שהבוץ בגובה המותניים- לא חסרים כאלו שלא נראה שזה מטריד אותם במיוחד.

לגמרי. מילא להפר את ההנחיות פעם אחר פעם, אבל עוד לנופף בזה באינטרנט?

אנחנו יכולים להאשים רק את עצמנו בהגבלות החדשות (או חלקים מאיתנו ליתר דיוק).

גם הכי קל להאשים רק את החרדים "הפרזיטים" האלו (ותודה לתקשורת), אבל זה נוגע לכל חלקי האוכלוסיה, בין אם זה תל אביבים שחושבים שהם בחופש הגדול או בוודסטוק, ובמקום להישאר בבית יוצאים "לנשום" קצת או מתחילים לארגן מסיבות דירה מחתרתיות, בין אם זה באוכלוסיה הערבית, שחלקים ממנה מנצלים את הכבישים הריקים כדי להרביץ עם הסיירה שלהם וחלקים אחרים עוד מגדילים ומתחילים ליידות אבנים על שוטרים ולתקוף כוחות הצלה, בין אם זה אוכלוסיית "המהגרים" בדרום ת"א, שאפילו דוחות על הפרת ההסגר אי אפשר להביא להם ועוד ועוד.

• תודה 2
  • עצה טובה! 2

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 שעות, Tsachi89 כתב:

הוא טוען שילדים בנויים אבולציונות להתמודד בהצלחה עם וירוסים

לא ראיתי את הסרטון, אבל להגיד שילדים בנויים אבולוציונית להתמודד בהצלחה עם וירוסים?

אבולוציונית ילדים הם הימור, בגלל זה מלא מהם היו מתים עד ללפני 200 שנה כזה. 

• תודה 2

עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.

זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  בדיוק כמו הסיכוי שאני גר מרחק הליכה מהקריה וביום שתהיה מלחמה רצינית יפול טיל באיזור שלי אפילו שאני אמור להיות באיזור הכי מאובטח במדינה.  חיים עם הסיכונים האלה, אין מה לעשות.   

אז מה היה לנו: דירה במגדל יוקרה בת"א, וואגיו פעמיים בשבוע, מגורים במרכז ת"א במרחק הליכה מהקריה, למה אתה מטפטף את זה במנות, בוא תתן כבר הצהרת הון מלאה שתוכל להתלהב על זרים באינטרנט עד הסוף. 

שאר הדברים שכתבת הם כמובן חזרה על אותה מנטרה שלא השתנתה במ"מ מתחילת השרשור (מזכיר לי את שרשור המניות), חלאס, הבנו את הכוונה ה(לא כל כך) נסתרת שלך. "אבל אם מתוך 300 מתים יהיה פה צעיר אחד או שניים זאת סטיית תקן שאפשר לחיות איתה" - מביך. לא מאחל לך שאותו צעיר, מבוגר או בעל מחלות רקע יהיה חו"ח מישהו מהמשפחה שלך. לצערי יש אנשים שלומדים רק ככה, בדרך הקשה. להודות שאתה מצפצף על הוראות משרד הבריאות ואז להטיף לאחרים איך הם צריכים להתנהג, אין מילים.

אה, ו-"חיים עם הסיכונים האלה, אין מה לעשות". צודק בהחלט. גם עם הסיכונים של הקמת עסק עצמאי חיים, אין מה לעשות.

עד לפני כמה ימים גם אני חשבתי (קיוויתי) ככה, אבל לאט לאט יורד לי האסימון שהסיכוי שזה יקרה תלוש. בדיוק כמו שאמרת - המוווון אנשים, גם עכשיו בעיצומה של המגפה, ממשיכים להתנהל כרגיל (עד כמה שאפשר במסגרת ההגבלות החצופות שהטילו עליהם). אז מה יהיה כשזה יגמר? כנראה שכלום. 

אתמול שודר ראיון של זוג עם ילדים שבוכים על מר גורלם ושאין להם כסף לאוכל בגלל המצב. האבא עובד כעצמאי בתחום התאורה לאירועים אם אני זוכר נכון, נאמר שהאמא לא עובדת כבר שנה (מבחירה). "כשעבדתי הכל היה טוב, יכלנו לשלם על הכל בכיף", ועכשיו, חודש אחד (!!) בלי משכורת, הם בוכים על זה שאין להם איך לשלם את המשכנתא לדירה החדשה (אמרו "השקענו את כל הכסף בדירה") ושהם נאלצים לסרב להצעות המשפחה לקנות להם אוכל כי "אין להם פרצוף לזה". חודש אחד!!!!! זה מה שהיה צריך בשביל למוטט אתכם כלכלית עד כדי כך שאין לכם אוכל לאכול?!

טוען וטוען וטוען, מעניין שאף מדינה בעולם (!) לא נקטה בשיטה הזאת (כולל יפן ודרום קוריאה), אז שימשיך לטעון. הכי קל לדבר מאחורו מצלמה בלי שום צורך לקחת אחריות על הדברים שאתה אומר (וגם אם בהמשך מסתבר שאתה בפירוש טועה, להמשיך בקו שלך ולהתבזות). כל אחד בעל תואר "פרופסור" חייב להשמיע את דעתו גם אם היא בליל מוחלט של שטויות. כמו פרופסור לס האידיוט שטען קבל עם ועדה בתחילת המגיפה שהיא לא תצא מסין ושמדובר בשטויות ובפניקה מיותרת, אחרי כמה שבועות הוא התראיין שוב בצינור ובמקום להגיד מודה ועוזב ירוחם המשיך לחרטט את עצמו לדעת. מסתבר שבימים אלו (או שבימים אלו מסתבר) פרופסורה היא לא ערובה לכלום (מלבד אגו מנופח וניתוק מהמציאות, אולי).

• תודה 2
  • עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 דקות, Blaz00r כתב:

"כשעבדתי הכל היה טוב, יכלנו לשלם על הכל בכיף", ועכשיו, חודש אחד (!!) בלי משכורת, הם בוכים על זה שאין להם איך לשלם את המשכנתא לדירה החדשה (אמרו "השקענו את כל הכסף בדירה") ושהם נאלצים לסרב להצעות המשפחה לקנות להם אוכל כי "אין להם פרצוף לזה". חודש אחד!!!!! זה מה שהיה צריך בשביל למוטט אתכם כלכלית עד כדי כך שאין לכם אוכל לאכול?!

חבר עובד בבנק. סיפר לי אתמול שכמות הסיפורים האלו לא נתפסת. אנשים חיים על הקצה בלי רזרבות ליום סגריר, שלא נאמר גשום.

שוחים בהלוואות על האובר דראפט, על הרכב החדש, על הטיול בחו"ל, על השיפוץ בבית ומה לא. וכשהמוזיקה מפסיקה, קרי כשיש ירידה בהכנסות, כבר אי אפשר לעמוד בהתחייבויות.

• תודה 3

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני כשעה, gadik6 כתב:

גם הכי קל להאשים רק את החרדים "הפרזיטים" האלו (ותודה לתקשורת),

בני ברק פי 3 יותר חולים מתל אביב, עם כל המסיבות המחתרתיות שרצות כאן (אל תשאל איזה חיים משוגעים אנחנו עושים פה במרתפים).

גם ירושלים (נתן לירושלים קרדיט, עיר יותר גדולה מתל אביב).

את ההקשחה בסגר על ישובים או שכונות חרדיות לא אני ביקשתי לעשות. ולא התקשורת המציאה את זה.

כמו גם לא את החולי של יעקב ״המשיח בדרך״ ליצמן.

ומה שאתה מנסה לעשות עכשיו זה סוג של pc מאוד מעוות, רק כדי לא להודות בבעיה. והיא לא תל אביבים שאולי יצאו לפארק, ואז זכו להשתתף בסרטונים דביליים בחסות המשטרה או תל אביבים דביליים אחרים. ואני רק אזכיר שוב, למקרה וזה נשכח מאתמול, שאותם התל אביבים הדבילים לפחות משלמים מיסים כדי לממן את בתי החולים בהם יאושפזו במקרה של מחלה - מה שאי אפשר להגיד על מי שחי מקצבאות או שכר מינימום.

• מעניין 1

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

בני ברק פי 3 יותר חולים מתל אביב

לא. בבני ברק יש פי 3 יותר מקרים מאומתים. ההבדל בין זה לבין חולים הוא משמועתי.

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

שאותם התל אביבים הדבילים לפחות משלמים מיסים

אי אפשר להצדיק את ההתנהגות הזו. עם ובלי מדרגת המס בה הם נמצאים. 

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

מה שאי אפשר להגיד על מי שחי מקצבאות או שכר מינימום.

ממתי מי שמרוויח מינמום לא משלם מיסים?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל מיסוי על שכר מינימום מתקזז עם נקודות זיכוי.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 7 דקות, Gosser1860 כתב:

לא. בבני ברק יש פי 3 יותר מקרים מאומתים. ההבדל בין זה לבין חולים הוא משמועתי.

אוקיי.

אי אפשר להצדיק את ההתנהגות הזו. עם ובלי מדרגת המס בה הם נמצאים. 

בוודאי שלא. אבל גם אי אפשר לבטל כל שיח סוציולוגי בשם ״אסור להכליל!!!״.

אם אני יוצא לפרק לצלם, אני אידיוט אחד. אם אני הולך להתפלל עם שר הבריאות בבית כנסת, אני חלק מקהל של אידיוטים.

ממתי מי שמרוויח מינמום לא משלם מיסים?

בבקשה, בבקשה 2, בבקשה 3 (קצת ישן) 

זו המציאות. העשירונים העליונים נכנסו - אם להשתמש במטפורה האהובה על כל מי שחושב שהצבא זה החיים - מתחת לאלונקה, ומגזרים אחרים שוכבים עליה במשך שנים. בין אם מבורות, לבין אם אם בגלל פערים תרבותיים לבין אם בגלל פוליטיקאים חסרי אחריות. והבעיה הכי חמורה כאן - מה שספריאלים למיניהם לא מצליחים להבין - זה לא קפיטליזם חזירי, אלא אורח חיים חסר אחריות של מיליוני אנשים, שבתימומתם הנאיבית עדיין מאמינים שתפילות זה חשוב כמו תשלום מס שמאפשר לקנות מכונת הנשמה, או להקים מחלקה חדשה בבית חולים.

• מצחיק 1
  • עצה טובה! 2

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, בגדול אתה מתפרץ בדלת פתוחה לרווחה.  גם לי יש אינטואיציה (ולפעמים גם דאטה שמגבה את זה) איזה מגזר הוא יצרני/תורם יותר למדינה ואיזה פחות.

גם ברור לי שהמגזר החרדי (ויש עוד כמה מגזרים) לא התיישר כמו כלל האוכלוסיה כשהמחלה התפשטה בישראל, והסיבות לכך לא משנות בכלל.

מצד שני, אי אפשר להאשים את האנשים אם השיטה לא עובדת. בין אם מיסים משכר מינימום שלא מספיקים לשלם על מכונות הנשמה או ש (וסליחה על הפוליטקה) מפלגות סקטורליאליות מקבלות כוח לא פרופורציונאלי ביחס לאוכלוסיה שהן מייצגות.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר רגע לויכוח שהיה על האם סין משקרים או לא.

הצצתי בגרפים שלהם, ובאופן ספציפי כמות החלמות לעומת כמות מיתות יומית.

שימו לב, שהגרף שלהם שונה מכל מדינה אחרת, כך שמהתחלה יש להם ירידה בכמות המיתות היומית. בכל מדינה מדובר בנתון שמשתנה כל יום למעלה ולמטה עד שהוא מתאזן.

Screenshot_20200407-112058_Chrome.jpg

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 4 דקות, Gosser1860 כתב:

אי אפשר להאשים את האנשים

אני לא חושב שצריך להאשים את האנשים, ולא לספק עכשיו שירותים רפואיים או אוכל לנזקקים רק בגלל הרקע החברתי שלהם.

אני חושב שכל ישראלי ממוצע צריך להבין מתוך המשבר הזה מה חשוב ומה זה ״החיים עצמם״, כי זה מה שקורה עכשיו זה פרומו לעתיד האפור שמחכה לכולנו.

המשבר הזה מנפץ את השקר החברתי הכי גדול שאנחנו רגילים לחיות איתו, וטוב שכך.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...