Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

garicho

וירוס הקורונה - סוף העולם?

Recommended Posts

פורסם (נערכה)
לפני 19 דקות, LotusElise כתב:

משהו חדש

הסינים מאשימים את הצבא האמריקאי שהדביק את הסינים בקורונה.

אז בוריס ג'ונסון שחולה בעצמו אומר שהנתונים האמיתיים של חולים בסין יכולים להיות פי 40 מאשר המספרים שהם מפרסמים.

כנראה האנגלים האמינו לנתנים שהגיעו מסין ובשביל זה הם הגיעו למצב הזה.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8163707/Chinas-efforts-blame-coronavirus-army-delegation-Wuhan-infuriate-No-10.html

אני חושב שהאשמות ההדדיות האלה לא נותנות כלום ולא מעניינות אף אחד

נו אוקי אז אומרים שטרמפ, וטראמפ אומר שהם, והם אומרים שהוא ירק להם בצלחת. זה לא מעניין כי זה לא מקדם אותנו לשום מקום

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5703170,00.html

תראו איזה פאניקה מיותרת

מציגים גרף שרואים שההכפלה הולכת ומתרחקת. כלומר ככל שמתקרבים להיום, במקום שתהיה הכפלה כל יומיים שלושה - ההכפלה בפועל כל 4-5 ימים וכשגרף יגדל אני מניח שאפילו יותר.

ואז מראים "תחזית" ששם ההכפלה מאוד צפופה

ומארים לנו שתוך חודש יהיו 20,000 מונשמים

אני מבין שיש בארץ המון מטומטמים שחושבים שאפשר לצאת לעשות על האש עם המשפחה

אבל יש גבול כמה אפשר להלחיץ את האנשים ולייצר כאן טירוף

מה שכן

אני חייב להודות שהמחלה הזאת חשפה בצורה מאוד קשה כמה אנשים מטומטמים נמצאים סביבנו,

רק מלראות את כל הפוסטים ההזויים האלה בפייסבוק

"אם חברה כמו אלעל מבזבזת את כל הכסף ואין לה כסף להתקיים, בעיה שלהם שלא חסכו"

"כלב של חולה קורונה השתין לי ליד הדלת,  יש טעם ללכת להבדק?"

אני לא אומר שכולם צריכים לדעת להסתכל על הגרפים ולהבין משהו, כי אני בעצמי לא מבין גדול ואני חושב שגם המומחים בארץ- חלקם הולכים לטעות בענק,

אבל עצוב שמדינה שמכנה את עצמה מעצמה טכנולוגית, מעצמת רפואה, מעצמת סייבר

מונה כל כך הרבה אנשים טיפשים שבאמת לא מבינים את המצב שנמצאים בו.

אני אישית לא נתקל באנשים האלה ביום יום ורק עכשיו לצערי כשאני נמצא בכל מיני קבוצות קורונה בפייסבוק אני נתקל בהם.

לא  נורא

עוד חודש ביום הזכרון ביבי ינאם בכל הטקסים ויגיד שאנחנו מעצמה טכנולוגית

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • תודה 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מעניינת על שוודיה והגישה שלהם לוירוס. מעניינת במיוחד ההבנה שלהם שיציאה של אנשים לחיק הטבע ולפעילות בחוץ היא חשובה מאוד.

https://www.bbc.com/news/world-europe-52076293

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני כשעה, Transporter כתב:

נו אוקי אז אומרים שטרמפ, וטראמפ אומר שהם, והם אומרים שהוא ירק להם בצלחת. זה לא מעניין כי זה לא מקדם אותנו לשום מקום

זה לא אמור לקדם. הסינים מתחילים פשוט לפמפם פרופגנדה בקצב עם הנרטיב של "השיט הזה הוא לא אשמתנו", בתקווה שמישהו ישכח שהם החביאו את ההתפרצות יותר משבועיים (אולי חודש, בשלב זה אנחנו לא יודעים) ואפשרי מאוד שמנעו הכלה מהירה והימנעות מהקטסטרופה שנפלה על כל העולם פחות או יותר.

יש מצב לא רע שבסוף כל הסיפור טראמפ ינסה לדרוש סוג של פיצויים.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני כשעה, Pika007 כתב:

זה לא אמור לקדם. הסינים מתחילים פשוט לפמפם פרופגנדה בקצב עם הנרטיב של "השיט הזה הוא לא אשמתנו", בתקווה שמישהו ישכח שהם החביאו את ההתפרצות יותר משבועיים (אולי חודש, בשלב זה אנחנו לא יודעים) ואפשרי מאוד שמנעו הכלה מהירה והימנעות מהקטסטרופה שנפלה על כל העולם פחות או יותר.

יש מצב לא רע שבסוף כל הסיפור טראמפ ינסה לדרוש סוג של פיצויים.

השאלה איך כולם יצאו מכל הסיפור הזה

לך תדע, בסוף רק לסינים יהיה את הפתרון

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)

הסינים החביאו את זה יותר מחודש. המקרה הראשון התגלה ב16 בנובמבר. הנשיא שלהם נכנס לסיפור רק בפברואר. היה לאג מטורף בתגובה שלהם. אגב, גם עכשיו הם ממשיכים לטייח ולהסתיר. יצאו לאינטרנט סרטונים של כדי עפר שבני משפחה של הנפטרים אמורים לאסוף, והם במספר איך נגיד? ״קצת״ יותר גבוה מהמספר שדווח. ויתרה מכך, בכל 8 בתי העלמין בוואהן יש תורים של 4 שעות רק כדי להיכנס לבית העלמין לקבלת הכד. והקטע הכי מעניין? יש שוטרים וצבא ששומר על האזור ושוטרים סמויים. למה שומרים? אסור לצלם את מה שקורה שם. כמה הצליחו להגניב בכל זאת כמה סרטונים ותמונות. 

עוד משהו - מנהלת מחלקה (לא זוכר איזו, אבל קשורה לנושא) באיזה בי״ח שם, יצאה נגד כל ההתנהלות והופס, נעלמו עקבותיה. 

עריכה אחרונה על ידי Smiro

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
לפני 5 שעות, Transporter כתב:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5703170,00.html

תראו איזה פאניקה מיותרת

מציגים גרף שרואים שההכפלה הולכת ומתרחקת. כלומר ככל שמתקרבים להיום, במקום שתהיה הכפלה כל יומיים שלושה - ההכפלה בפועל כל 4-5 ימים וכשגרף יגדל אני מניח שאפילו יותר.

ואז מראים "תחזית" ששם ההכפלה מאוד צפופה

ומארים לנו שתוך חודש יהיו 20,000 מונשמים

אני מבין שיש בארץ המון מטומטמים שחושבים שאפשר לצאת לעשות על האש עם המשפחה

אבל יש גבול כמה אפשר להלחיץ את האנשים ולייצר כאן טירוף

מה שכן

אני חייב להודות שהמחלה הזאת חשפה בצורה מאוד קשה כמה אנשים מטומטמים נמצאים סביבנו,

רק מלראות את כל הפוסטים ההזויים האלה בפייסבוק

"אם חברה כמו אלעל מבזבזת את כל הכסף ואין לה כסף להתקיים, בעיה שלהם שלא חסכו"

"כלב של חולה קורונה השתין לי ליד הדלת,  יש טעם ללכת להבדק?"

אני לא אומר שכולם צריכים לדעת להסתכל על הגרפים ולהבין משהו, כי אני בעצמי לא מבין גדול ואני חושב שגם המומחים בארץ- חלקם הולכים לטעות בענק,

אבל עצוב שמדינה שמכנה את עצמה מעצמה טכנולוגית, מעצמת רפואה, מעצמת סייבר

מונה כל כך הרבה אנשים טיפשים שבאמת לא מבינים את המצב שנמצאים בו.

אני אישית לא נתקל באנשים האלה ביום יום ורק עכשיו לצערי כשאני נמצא בכל מיני קבוצות קורונה בפייסבוק אני נתקל בהם.

לא  נורא

עוד חודש ביום הזכרון ביבי ינאם בכל הטקסים ויגיד שאנחנו מעצמה טכנולוגית

תשמע הרברפי עדיין לא הספיק להקים את בתי הספר לנביאים שרצה להקים. אז, בינתיים, כולנו מסתמכים על מודלים כאלה ואחרים. המודל של קורולה לא משפיע על אף אחד חוץ מאשר על עצמו, אבל כמה אפידמיולוגים שיושבים במשרד הבריאות בנו את המודלים על בסיס הידע שלהם, וראו את הסיבות להתכונן לרע מכל.

לפני 5 שעות, garicho כתב:

כתבה מעניינת על שוודיה והגישה שלהם לוירוס. מעניינת במיוחד ההבנה שלהם שיציאה של אנשים לחיק הטבע ולפעילות בחוץ היא חשובה מאוד.

https://www.bbc.com/news/world-europe-52076293

אולי תדגיש עוד כמה נתונים מעניינים. למשל שלמעלה ממחצית משקי הבית בשוודיה הם של אדם בודד, מה שמאט מאד את התפשטות הנגיף. וגם ההומוגניות של החברה השוודית, הקדמה הטכנולוגית שלהם (להזכיר את נשוא החברה ללא מזומן) - ולהבנתי העדר קבוצות משמעותיות של אנשים שמנותקים מהמציאות שלא לדבר על מתמרדות נגד הממסד (אם כי, להזכיר, את "מסיבות הקורונה" של הצעירים בגרמניה). 

לפני 33 דקות, Smiro כתב:

הסינים החביאו את זה יותר מחודש. המקרה הראשון התגלה ב16 בנובמבר. הנשיא שלהם נכנס לסיפור רק בפברואר. היה לאג מטורף בתגובה שלהם. אגב, גם עכשיו הם ממשיכים לטייח ולהסתיר. יצאו לאינטרנט סרטונים של כדי עפר שבני משפחה של הנפטרים אמורים לאסוף, והם במספר איך נגיד? ״קצת״ יותר גבוה מהמספר שדווח. ויתרה מכך, בכל 8 בתי העלמין בוואהן יש תורים של 4 שעות רק כדי להיכנס לבית העלמין לקבלת הכד. והקטע הכי מעניין? יש שוטרים וצבא ששומר על האזור ושוטרים סמויים. למה שומרים? אסור לצלם את מה שקורה שם. כמה הצליחו להגניב בכל זאת כמה סרטונים ותמונות. 

עוד משהו - מנהלת מחלקה (לא זוכר איזו, אבל קשורה לנושא) באיזה בי״ח שם, יצאה נגד כל ההתנהלות והופס, נעלמו עקבותיה. 

זמן התגובה למחלות חדשות משתנה. אפילו לאמריקאים לקח איזה 10 ימים להגיב לשפעת 2009, וזה כאשר הם היו לגמרי עם האצבע על הדופק, וזה הספיק ליצירת פאנדמיה. כנראה שלרופאים הסיניים לקח יותר זמן לאתר משהו שהיה חדש לגמרי ובכלל לא חיפשו אותו. הסינים זיהו את ההתפרצות ככזו לקראת סוף דצמבר 2020, וגם אם רטרוספקטיבית היו מקרים בנובמבר (הפרסום הרשמי המקורי מדבר על 8 בדצמבר, אבל יתכן שבהמשך הם הלכו לאחור וזיהו מקרים נוספים). אם אכן הסינים דיכאו את הפרסום על ידי הרופאים שלהם זה בהחלט יותר ממטריד, אבל, עדיין, התגובה לא היתה איטית.

אני רק רוצה לחזור ל-HIV שהפרסומים הראשונים אודותיו היו סביב 1980, אבל רטרטוספקטיבית מתברר שנתקלו במחלה הנגרמת על ידיו לפחות 15-20 שנה קודם, ואולי אפילו בתחילת המאה ה-20.

עריכה אחרונה על ידי sperial

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי כבר בכמה טורי דיעה שמסבירים בצורה יד יפה למה לדעת הכותבים דווקא סין תצא מחוזקת מהמשבר. וכרגע זה אכן נראה כאילו ארה"ב אבודה, מפוצלת, חסרת כלים לחלוטין להתמודד עם המשבר, ולכן קשה מאוד לדעת איזה נזק יגרם שם. וזה לא כ"כ משנה, מעבר לסטטיסטיקה, כמה סינים מתו (אני לא מבין את הקונספירציות ואת המספרים. הם בחזרה לשגרה. בארה"ב הנשיא מוכיח יום אחר יום שהוא אימבציל מוחלט, ואין יותר מדי חדשות טובות משם. אל תהיו בטוחים שהיא תהייה בפוזיציה להכתיב למישהו משהו בעוד חצי שנה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

הם בחזרה לשגרה.

איך אתה יודע? איך אפשר לסמוך על דיווחים של שלטון סמי דיקטטורי?

אני חושב שהמגפה עוד משתוללת בסין (או לכל הפחות לא פסקה) אבל כלכלית ומדינית, כנראה עדיף לשדר עסקים כרגיל ולהחביא ככל הניתן את השאר.

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

אל תהיו בטוחים שהיא תהייה בפוזיציה להכתיב למישהו משהו בעוד חצי שנה.

אל תספיד אותם כל כך מהר. בתור חובב היסטוריה אתה בטח יודע שהם לא אומה בשקל וחצי (בשונה מאיתנו, למרות שזה לא חוכמה).

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 3 שעות, sperial כתב:

המודל של קורולה לא משפיע על אף אחד חוץ מאשר על עצמו, אבל כמה אפידמיולוגים שיושבים במשרד הבריאות בנו את המודלים על בסיס הידע שלהם, וראו את הסיבות להתכונן לרע מכל.

תודה! 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 16 דקות, Gosser1860 כתב:

אל תספיד אותם כל כך מהר. בתור חובב היסטוריה אתה בטח יודע שהם לא אומה בשקל וחצי (בשונה מאיתנו, למרות שזה לא חוכמה).

אני לא מספיד, אבל די מפחיד לראות כיצד מערכת הבריאות האמריקאית פשוט מתפרקת מול העיניים וזו אחת המערכת הכי יקרות בעולם. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 24.2.2020 בשעה 14:03, korola כתב:

אני רואה שדווקא אתה משליך את מה שאתה רואה בסרטים על המציאות,

בסרטים מריצים שבועות בכמה דקות , אז חושב שמהר במציאות זה שאתה הולך לישון בלילה וקם בבוקר עם 50,000 הרוגים.

אתה באמת מזכיר את יונית לוי מהחדשות לפני 10 ימים , היא אמרה משהו כמו:

זה עדיין לא הגיע לישראל אחרי שבועיים , עיקר המקרים בסין ויש רק כמה בודדים בעולם עם 3 מתים בעולם,

אז סביר להניח שזה לא יגיע לארץ.

במציאות זה לא רץ ככה, תתעלם מסין ותסתכל רק על העולם.

לפני שבועיים היו 457 מקרים , את רובם היה אפשר לקשר למפגשים סינים.

לפני שבוע הגענו בעולם ל 897 מקרים , עדיין ניתן היה לייחס אותם למפגשים אם נגועים אחרים שקיבלו את המחלה מסין

היום יש בעולם מעל 2000 מקרים , אולי אפילו 2400 לפי הדיווח האחרון,

עכשיו כבר את רוב המקרים כבר לא ניתן לקשר לאירוע מסין , אפילו לא הדבקה של הדבקה , אלא הדבקה מקומית כבר.

אתה יכול להיצמד לעובדה ש97% מהמקרים הם בסין, ולהתעלם מהעובדה שהעולם צועד בהכפלה כל שבוע.

אתה יכול כמו יונית להגיד- שאם שבועיים שבעולם היו רק 497 זה לא הגיע לישראל אז כנראה לא יגיע.

אבל עכשיו יש מעל 2000 בעולם

בעוד שבוע 4000

בעוד שבועיים 8000

בעוד חודש 32,000

מבחינתי זה מתפשט מהר, הלוואי וזה יעצור.

אני מנסה לחפש תקווה שמשהו יעצור את הדבר הזה, בהתחלה חשבתי שאולי הקיץ והחום יעצרו אותו.

אבל "סולל הדרך" מסינגפור מדווח שגם חום לא עוצר את החרא הזה.

אבל אני מבין שלך וליונית יש הרגשה שמשהו כן הולך לעצור את זה?

אני יכול לגלות לך עוד משהו (מקווה שרותם לא מגיע לכן).

הוירוס הזה רץ כמו אש בשדה קוצים בעיקר בקהילות דתיות (לא רק יהודים).

אם אתה מכיר את סדר היום של חרדי מאלעד/בני ברק/קרית ספר אז זה עובד ככה.

קמים בבוקר - תפילת שחרית כחצי שעה (שני וחמישי קצת יותר) בבית הכנסת השכונתי

צהריים - מנחה - במקום התפילה בכולל/בישיבה/בבית הספר עם התלמידים וכדומה

בערב - קופצים לבית הכנסת הקרוב וממתינים ל 10 להתחיל ערבית - וכל פעם מתפללים אם 10 אחרים

שבת - תפילה בקהילה - בדר"כ צפופים בבית הכנסת.

עכשיו - נכון הם לא נוסעים לסין , אבל ברגע שהוירוס יגיע למישהו מהם,

זה יתפשט שם בקצב שלא תוכל לעצור אותו.

ואני לא רואה את הרבנים מבינים את המצב וקוראים להם לא להגיע ?

ההיפך אני רואה תפילות המוניות לעצירת הקורונה.

איך זה משפיע עלינו ? קריסת מערכת הבריאות שלנו ואי יכולת לטפל

אתה יכול לחזור לפוסט שרשמתי ב 24/2. 

חצי ראשון פספסתי בענק, חשבתי שתהיה הכפלה כל שבוע, בפועל העולם הכפיל כל 3 ימים , 

רשמתי 32,000  מחוץ לסין תוך חודש, הגענו לכמעט חצי מיליון ב 24/3. 

אבל בחצי השני קלעתי בול ... 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
לפני 39 דקות, יבגניפ כתב:

נתקלתי כבר בכמה טורי דיעה שמסבירים בצורה יד יפה למה לדעת הכותבים דווקא סין תצא מחוזקת מהמשבר. וכרגע זה אכן נראה כאילו ארה"ב אבודה, מפוצלת, חסרת כלים לחלוטין להתמודד עם המשבר, ולכן קשה מאוד לדעת איזה נזק יגרם שם. וזה לא כ"כ משנה, מעבר לסטטיסטיקה, כמה סינים מתו (אני לא מבין את הקונספירציות ואת המספרים. הם בחזרה לשגרה. בארה"ב הנשיא מוכיח יום אחר יום שהוא אימבציל מוחלט, ואין יותר מדי חדשות טובות משם. אל תהיו בטוחים שהיא תהייה בפוזיציה להכתיב למישהו משהו בעוד חצי שנה.

יבגני, מה זה בדיוק חזרה לשגרה בסין? עזוב שאף אחד לא באמת יודע מה הולך שם וזה שבעטו אותם לעבודה לא אומר שהם לא מתפגרים מהוירוס מאחורי הקלעים. אתה יודע 1.4 מיליארד בני אדם אחרי הכל.

נניח מפעלים בסין חזרו לייצר. סבבה. מי בדיוק קונה את המוצרים שלהם? כל העולם בסגר, הכלכלה עולמית בדרך למיתון הכי קשה מאז 1929 ואולי אפילו יותר קשה, נתיבי הובלת סחורות בצמצום משמעותי ואף אחד לא רואה את האור בקצה המנהרה. מישהו באמת הולך לעשות שופינג כי הפד נתן לו הלוואה ב-0% ריבית? עזוב. 

אומנם אין לי תור דעה שמסביר בצורה יפה ברשת, אבל לדעתי סין הולכת לקבל משהו שאינני יכול לתאר על דפי הפורום. לא רק שכל העולם יתבע מהם פיצויים אחרי שהאבק ישקע המון, המון, המון חברות יעופו משם. סין הולכת גם למשבר כלכלי חמור ועם כל הבעיות שיש להם אוכלוסיה זקנה, ילודה אפסית, בועת נדל"ן גלי ההדף של הפיצוץ יורגשו בכל העולם. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה להזכיר שלפני חודש טראמפ אמר:

ציטוט

“Because of all we’ve done, the risk to the American people remains very low. … When you have 15 people, and the 15 within a couple of days is going to be down to close to zero. That’s a pretty good job we’ve done."

עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.

זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ציטוט

איך אתה יודע? איך אפשר לסמוך על דיווחים של שלטון סמי דיקטטורי?

טענות ששמעתי על חזרה לשגרה של שרשראות אספקה מאנשים שזה משפיע עליהם, לא רק בארץ

בינתיים גם common sense. מיליון חולים אין כרגע אפילו באיטליה, ספרד וארה״ב. וסין כן הגיבה בסגר אגרסיבי יותר מהמדינות האלו, לא?

ציטוט

זה לא משנה כ״כ. אימפריות קמות ונופלות. לפעמים אפילו בלי טריגר אחד ספציפי. וכמובן שכמו עם מגפות, יש דמיון ויש שוני. רומא גססה במשך מאות שנים, עד שנעלמה לחלוטין. גם פה התהליך יכול להיות מאוד איטי ויכול להיות מאוד מהיר. התרגלנו לשליטה של אמריקה בעולם, נצחון הקפיטליזם והדמוקרטיה או דמוקרטיה לכאורה, מאז נפילת ברה״מ. חלקנו לא מכירים שום דבר אחר. זה עדיין יכול להעלם יותר מהר ממה שאנחנו מדמיינים.

• עצה טובה! 1

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב יותר את הציטוט 

Coronavirus Will Disappear One Day 'Like A Miracle'

עכשיו הוא מוכר להם שהשיא יהיה עוד שבועיים ואחר כך חזרה לשגרה. 

הבן אדם הזה כזה שקרן פתולוגי ההבדל הוא שהפעם הוא לא יצליח לשקר את דרכו החוצה. 

Just now, יבגניפ כתב:

טענות ששמעתי על חזרה לשגרה של שרשראות אספקה מאנשים שזה משפיע עליהם, לא רק בארץ

בינתיים גם common sense. מיליון חולים אין כרגע אפילו באיטליה, ספרד וארה״ב. וסין כן הגיבה בסגר אגרסיבי יותר מהמדינות האלו, לא?

חזרה לתפקוד של שרשראות אספקה לא מעידה על כך שאין מגפה מאחורי הקלעים. נתנו להם הוראה לחזור לעבודה. 

הוירוס התפשט לכל עיר מרכזית בסין ולכל מחוז. סגר היה רק במחוז הוביי. אז הוירוס עשה "פוף" באוויר ונעלם?  יבגני זה כמו אסון צ'רנוביל ההבדל הוא שאין מחוץ לסין תחנות ניטור. (ברית המועצות הודתה בתאונה רק אחרי שתחנות ניטור בשוודיה קלטו רמות חריגות של קרינה)

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...