Jump to content
קיבלנו דיווח על בעיה בחידוש מנויים. אם חוויתם בעיה דומה, שלחו הודעה פרטית למשתמש "פבל" ונעזור לכם
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil
 שיתוף
עוקבים 185

פוסטים מומלצים

יש איזה פרסום מגמתי ב YNET נגד טסלה ונגד הטרנד של מכוניות חשמליות.

מעניין מי עומד מאחורי מסע התעמולה הזה? איזה לובי של יבואני רכב ממן את מסע ההשמצות, ההפחדות וחוסר הכדאיות?

מעניין!

• מעניין 2
  • רעיון טוב! 2
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 2.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

וזה מצדיק עוד כתבה שלילית אחרי כלכך הרבה כתבות שליליות?   זה הגיע למצב שכל יום בשבוע משתחררת כתבה שמוציא את טסלה באור שלילי ואתה חתום על רובן. הנה הפורום שלנו פה עלה על זה בחצי שניה: הם רק ה

קודם כל, כמו שאמרתי, תודה על ההתייחסות - זה לא מובן מאליו ואני מעריך מאוד את הנכונות להתייחס. יחד עם זאת, חסרה לי קצת התייחסות לכתבות האחרות שפורסמו בנושא. אם תבחר להתייחס אליהן זה יהיה מעולה (אב

בוקר אור   אתמול הפכתי רשמית לבעלים של טסלה, חלק ממהפכה. הגיע הזמן לסכם את התהליך.   חלק א, טסלה מודל 3 SR: נכנסתי לרכב וברגע שהתיישבתי על המושב נזכרתי בטיולים התכופים לגרמניה

תמונות שפורסמו בשרשור

כי הם רואים שהעתיד ממש לא ורוד בשבילם, לא בעת מכירת הרכב ובטח לא בהכנסות ממוסכי היבואן בטיפולי רכב שוטפים חחח.

אגב- יש דיבור מחודש על שיתוף פעולה נוסף בין טסלה לטויוטה, טויוטה אמורה לפתח וליבנת לטסלה פלטפורמת SUV קטנה וטסלה תוסיף את כל הטכנולוגיה ואלקטרוניקה שלה וזה ימכר בתור טסלה.

טויוטה תוכל לקבל את התוכנה של טסלה (OS) עם נהיגה אוטונומית, OTA וכו', אם ככה טסלה תוכל לאסוף עוד יותר DATA לתוכנה שלהם שישאיר את שאר היצרנים הרחק מאחור.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות של תור לטעינה דרך האפליקציה, ולא תור דחיפות?

ונדורה '92...טרנספורטר '96...626 '01

סובארו '84... סופרב '04

קראפטר '06...אוטובוס מאן '96...פיורינו '87

ברלינגו '03 H1 ...XC-90 '08 ... 940 '98...אאוטלנדר '13

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 54 דקות, tinoki כתב:

יש אפשרות של תור לטעינה דרך האפליקציה, ולא תור דחיפות?

בטסלה בטוח,הרי שם יש שליטה עד לרמה של רכב,גם יכולים לחסום אותו מרחוק אופציה לטעינה בסופרצ'ארג'ר שלהם !!
ביתר חברות אין לי ניסיון ולא מכיר,אבל מה שהבנתי ושמעתי,אין REAL TIME,זאת אומרת אתה רק יודע איפה קיים פיזית,אבל יכול להגיע לשם ויהיה תפוס או מקולקל,או גישה חסומה!!!
לא לדבר שיש יותר מדי חברות,כל אחד עם אפליקציה ואמצעי תשלום משלהם,אבל הסיפור העצוב,שהכל אמור להתממשק מול אינפוטיימנט של  הרכב,ושם המצב נכון להיום בדיחה,הרוב לא מגוייר,פשוט זלזול של רוב היבואנים,הרי בכל רכב יש תכנון נסיע בהתאם לעמדות טעינה,ואם זה לא מותאם לארץ,לא שווה כלום.  

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 4 שעות, סולל הדרך כתב:

מעניין מי עומד מאחורי מסע התעמולה הזה? איזה לובי של יבואני רכב ממן את מסע ההשמצות, ההפחדות וחוסר הכדאיות?

מעניין!

טסלה לא פועלת דרך צינורות היח"צ המקובלים ומוסרת רכבים למבחן לכתבי רכב, מתחנפת אליהם ומפרסמת.

אז כתבי הרכב נלחצים שפתאום לא צריך אותם ולא רודפים אחריהם.

• אהבתי 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 4 שעות, סולל הדרך כתב:

מעניין!

יש אנשים שבכלל קוראים את הדברים האלה? 

אני לא זוכר מתי הייתה הפעם האחרונה שנכנסתי מיוזמתי לליינט או כל אתר דומה אחר. 🤣

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 7 דקות, bobi כתב:

עוד לפני טסלה,לא היה לי ברור,מי צריך את רובם,בודדים הם אשכרה מבינים ומדברים לעניין,ולא מזמרים נתונים טכניים או מסרים/סלוגנים שתולים.

• רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני כשעה, bobi כתב:

טסלה לא פועלת דרך צינורות היח"צ המקובלים ומוסרת רכבים למבחן לכתבי רכב, מתחנפת אליהם ומפרסמת.

אני לא חושב שזו הסיבה או לפחות מקווה בשבילם.

אני חושב שהם פשוט פחות מקצועיים/מבינים את התחום, או לפחות מקובעים ומתקשים לשנות פאזה.

אגב אני לא חושב שההגעה של טסלה עכשיו תשנה את השוק בישראל, זה כי עכשיו לרוב המתחרים יש מענה שיגיע עוד השנה.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 37 דקות, aka77 כתב:

אני חושב שהם פשוט פחות מקצועיים/מבינים את התחום, או לפחות מקובעים ומתקשים לשנות פאזה.

נכון לרוב העיתונאים ברוב התחומים.

"Gell-Mann amnesia effect" - כשאתה באמת מבין במשהו אתה רואה שהעיתונות מסקרת אותו בצורה גרועה, אבל אז ממשיך לקרוא את שאר הידיעות ומאמין ששאר הנושאים מסוקרים טוב.

• אהבתי 2
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

קיה ev6 תימכר כבר ברבעון השלישי השנה בישראל.

ייתכן שהגירסה הבסיסית תימכר במחיר התחלתי דומה לטסלה מודל 3.

לעומת הטסלה מודל 3 יהיו בוודאי מבצעים של טלקאר (הנחות וטרייד אין), מדובר בג'יפון גדול  (גדול יותר ממאזדה cx5 וטויטה ראב 4, אבל נמוך יותר מהם) כנראה בלי גג פנורמי ללא כיסוי שטסלה תוקעים איתך איתו, תא מטען גדול ועם דלת חמישית ועם אפשרות טעינה סופר מהירה (לא ברור כמה רלוונטית היא תהיה בישראל).

בדגם הבסיס יש פחות ביצועים ופחות טווח מהטסלה מודל 3 אבל עדיין ביצועים טובים יותר בהרבה מכל מה שאנחנו מורגלים אליו (ביצועים בפועל), הממשק הייחודי של טסלה במסך המולטימדיה וכל הכיוונונים החשמליים של ההגה, פרופיל נהג כנראה לא יהיו אבל תהיה מציאות רבודה שתציג נתונים על החלון הקדמי.

ברגע שייגדל ההיצע של רכבים חשמליים, הצרכנים הממוצעים יתחילו לבצע את האבחנות הרגילות בין רכבים שקיימות היום, מבנה של ג'יפון לעומת סדאן, נוחות, מרווח ושימושיות ואז הביצועים יידחקו לתחתית הרשימה והמודל 3 תהיה הרבה פחות מבוקשת, כפי שששאר רכבי סדאן או רכבים ספורטיביים מבוקשים פחות כיום.

המודל y יחזיר את הרלבנטיות אבל השאלה בכמה הוא יתומחר.

https://m.icar.co.il/רכב-חשמלי/_קיה_EV6_נחשפת_רשמית_-_גם_בגרסת_GT_לוהטת/

עריכה אחרונה על ידי evc
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם הev6 תעלה כמו הטסלה, היא לגמרי חבילה טובה יותר לדעתי. במיוחד כשבארץ היתרון המרכזי של טסלה, הsupercharger פחות רלוונטי ממדינה ענקית כמו גרמניה ובטח שכמו ארה"ב.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

באנגליה ה-EV6 אכן מתומחרת באזור של טסלה. מצד שני שם היא יקרה יותר מהקיה סורנטו - שבארץ עולה 235K. אז האם יבואני קיה יחסלו את שוק הסורנטו? יורידו את המחיר שלה? או שיתמחרו את הEV6 הרבה מעל הטסלה?  

יהיה מענין.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ה- ev6 לא מתחרה בסורנטו, הם לא באותה קטגורית גודל והסורנטו הוא בעל 7 מקומות וה- ev6 לא.

מידע נוסף על ה- ev6:

https://www.cartube.co.il/חדשות-רכב/השנה-בישראל-2021-קיה-ev6-החשמלי-כל-הפרטים

יש גם את האיוניק 5 שתגיע לישראל.

יהיה באמת מעניין.

עריכה אחרונה על ידי evc
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני פחות מתחבר לעיצוב של EV6 (ובכלל למראה של דגמי קיה השונים), אבל הביצועים בהחלט מרשימים.

מעניין מתי יתחיל יבוא של החשמליות של פולקסווגן.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...