Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

בתור רוכש של טסלה (טרם קיבלתי את הרכב) מודל 3

החיסרון המשמעותי ביותר בשבילי זה העדר דלת חמישית

אבל כבר לא יכולתי לחכות למודל Y...

לפחות קניתי לפני העליה של 9,000 ש"ח 8)

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש מצב שביגלל מצב השוק תוכל ליקנות את המודל Y שיהיה זמין ולימכור את המודל 3 בלי שתפסיד שקל :-)

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 1
  • מצחיק 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להורים הממהרים לאיסוף הילדים :-)
מי היה מאמין לביצועים של בוגאטי בגיפ' שימושי?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, hwgeek כתב:

יש מצב שביגלל מצב השוק תוכל ליקנות את המודל Y שיהיה זמין ולימכור את המודל 3 בלי שתפסיד שקל :-)

לפי המחירים של הטסלות ביד2 לא רק שהוא לא יפסיד אלא הוא הולך להרוויח סכום יפה.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה הרכב יעבוד בשבילו.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.1.2022 בשעה 16:25, Uri-G כתב:

כל עוד אנגלית שגורה בלשונך, תמיד אפשר לתפעל בצורה קולית, ולפי ביקורות, בטסלה זה עובד יותר טוב מרכבים אחרים. אישית, לא ניסיתי ברכבים אחרים אבל בטסלה זה עובד מצויין.

ממש לא צריך להיות מומחה לאנגלית. סה"כ צריך לשנן כמה משפטים פשוטים שאתה צריך להפעלת הרכב. בטסלה הזיהוי הקולי עובד מעולה גם אם אתה מדבר אנגלית במבטא ישראלי כבד.

לפני 3 דקות, hwgeek כתב:

אשכרה הרכב יעבוד בשבילו.

טסלה היום זה אפיק השקעה עם תשואה מכובדת, לא רק רכב 😁

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Gopher כתב:

לפי המחירים של הטסלות ביד2 לא רק שהוא לא יפסיד אלא הוא הולך להרוויח סכום יפה.

אז אולי אני אמכור את הטסלה 3 שלי, בסך הכל 2500 ק'מ עם הרבה תוספות 🤔

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שחשוב זה אם יש עסקאות ולא מודעות.. הרבה אנשים מנסים לעשות סיבוב ולמכור במחיר יותר גבוה מחדש ואף אחד לא יודע כמה קונים יש שמוכנים לשלם מחירים כאלה כדי לא לחכות מספר חודשים.

• אהבתי 1
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.1.2022 בשעה 17:12, Cadillac58 כתב:

יש טעם בדבריך.

ועדיין, ה-BMW i4 שירדו עליה פה מציגה בגרסת 40 (340 כ"ס) טווח של 590 ק"מ לפי WLTP ו-484 ק"מ לפי EPA המחמיר. מצוין לפי כל קנה מידה. נטענת ב-205kw. אם היא תעלה כמו מודל 3 LR, אני יודע באיזו מהשתיים אני הייתי בוחר. אבל היא תעלה כנראה סביב 400,000 ש"ח, בחזירות מקומית אופיינית. בחודש הקרוב נדע (ונתחיל את חישובי הייבוא האישי). 

ואגב יש לה דלת חמישית, שימושית ביותר.

במחירים כאלה אין מה לעשות השוואה. הב.מ.וו. היא סדאן, אמנם עם דלת חמישית אבל דומה מאד בגודל למודל 3 (טיפה יותר צפופה) ובכלל לא בכיוון של Y מבחינת מרווח.

בדגם החלש, טווח דומה ואיזה 100 כ"ס פחות מה LR (ביצועים דומים לסטנדרט).

באנגליה היא עולה 10% יותר מהמודל 3 LR ובערך 6% פחות מהמודל Y LR. במחירים כאלו אני חושב שיש מה להתלבט.

אם ימצבו אותה בסביבות 400,000 (סביר מאד כי היא צריכה לעלות יותר מ 330e) היא לא באמת תחרות לטסלה, כי ב 150,000 ש"ח יותר יקנה אותה מי שרוצה BMW, לא מי שמתלבט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Gopher כתב:

מעניין, מה הוספת?

האמת שאני עדיין לא בשל למכירה, לא החלטתי ורק הרהרתי, אבל אני אענה על השאלה שלך 😃

מגן מסך, מגני בוץ, מגן מתכתי לאדן המטען אחורי, מגירות ניצול מטעני האיחסון כולל הדלתות, כיסוי למסך, משענת לכיסא הנהג, שטיחים איכותיים מקדימה ומאחורה, שטיחי פלסטיק לכל תאי המטען, מנורות לד פנמיים שעדיין לא התקנתי, גומיות ג'אק להרמת הרכב, מגן שמש לגג ושמשה קדמית, סט תיקון תקר, כיסויים לפתחי האיוורור  ועוד כמה דברים יותר קטנים

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, nurusz כתב:

האמת שאני עדיין לא בשל למכירה, לא החלטתי ורק הרהרתי, אבל אני אענה על השאלה שלך 😃

מגן מסך, מגני בוץ, מגן מתכתי לאדן המטען אחורי, מגירות ניצול מטעני האיחסון כולל הדלתות, כיסוי למסך, משענת לכיסא הנהג, שטיחים איכותיים מקדימה ומאחורה, שטיחי פלסטיק לכל תאי המטען, מנורות לד פנמיים שעדיין לא התקנתי, גומיות ג'אק להרמת הרכב, מגן שמש לגג ושמשה קדמית, סט תיקון תקר, כיסויים לפתחי האיוורור  ועוד כמה דברים יותר קטנים

יפה, אוטו מושקע 😁

עריכה אחרונה על ידי Gopher
  • אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה  מגירות ניצול מטעני האיחסון כולל הדלתות ?

• מצחיק 1
  • מעניין 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.1.2022 בשעה 17:53, OF כתב:

במחירים כאלה אין מה לעשות השוואה. הב.מ.וו. היא סדאן, אמנם עם דלת חמישית אבל דומה מאד בגודל למודל 3 (טיפה יותר צפופה) ובכלל לא בכיוון של Y מבחינת מרווח.

בדגם החלש, טווח דומה ואיזה 100 כ"ס פחות מה LR (ביצועים דומים לסטנדרט).

באנגליה היא עולה 10% יותר מהמודל 3 LR ובערך 6% פחות מהמודל Y LR. במחירים כאלו אני חושב שיש מה להתלבט.

אם ימצבו אותה בסביבות 400,000 (סביר מאד כי היא צריכה לעלות יותר מ 330e) היא לא באמת תחרות לטסלה, כי ב 150,000 ש"ח יותר יקנה אותה מי שרוצה BMW, לא מי שמתלבט

מסכים איתך בכל מילה.

לא הייתה שום השוואה למודל Y,  ברור ש-i4 עומדת מול מודל 3 בקטגוריית ספורט-סדאן חשמלית.

אם יקרה הנס ו-i4 תתומחר בארץ כמו בחו"ל, 10% יותר מ-3 LR כלומר כ-270,000 שקל, אני מעריך שלטסלה יהיה קשה למכור ב-2022 אפילו חצי מהכמות של 2021 (לא בגלל שהיא לא טובה - בגלל שנתח השוק שלה בארץ אשתקד היה חריג הודות לתמורה חריגה ביחס למתחרות).

ואם ההערכה של שנינו תתממש והמחיר של i4 eDrive40 יהיה סביב 400,000 שקל, היא תימכר רק בכמה מאות אבל תהפוך ללהיט (יחסי) ביבוא אישי.

אפרופו, הגיעה מודל 3 אחת בייבוא אישי. מעניין מאיזו סיבה.

עריכה אחרונה על ידי Cadillac58

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...