Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני שעה, utsur כתב:

אתה מודע לזה שלרכבים יש קטגוריות, משקלים עוצמות מנוע וכו' נכון?! הקוריאנים ה"מזנבים" הם מקטגוריות קטנות יותר, עם טווח קטן הרבה יותר (סוללה קטנה יותר משמעותית)  וחלשות הרבה הרבה יותר.  

לפי דעתי אתה לא מודע להרבה דברים או לא מבין איך לנמק טיעונים בלי לזרוק כל מני השארות או איך להביא סימוכין !!!

נכון להיום יש דרך אחד (לא הכי מדוייקת,זאת הצורה ה"גסה") להשוות בין רכבים מבחינת יעילות אנרגטית,כמה KWh זקוק הרכב כדי לעשות X מרחק,מכוון שזה אתר ממשלתי של ארה"ב,אז המדידה לפי

kWh/100 mile.ככל שמספר KWh נמוך יותר,נחשב לרכב יעיל יותר,ברור שככל שיש  יותר מנועים,משקל של הרכב גבוה יותר,כך היעילות יורדת,זה בסיסי.

לא מצליח להבין את הטיעונים המבולבלים ולא מובנים איך אתה מנסה לעשות השוואות,יעני IONIC זה אוטו מיני ליד מודל 3 SR ?
מה יהיה בעתיד,נדע בהמשך,נכון להיום כל רכב בין 19-24KWH נחשב מאוד יעיל אנרגטית,אבל יש לי הרגשה שמנסה להוכיח משהו פאנבוי של טסלה :rolleyes:

אם כבר מדברים על יעילות,זה נחשב למוביל

2021-05-04_17-09-38.thumb.png.73c92c1166fdcb2ce6d28fd4aef1f8db.png

מקור פחות מוסמך,אבל רובנו אוהבים לראות את הביקורות של הבחור:

https://www.carwow.co.uk/blog/most-efficient-electric-cars

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במושבים הקדמיים הרגשתי תנוחת ישיבה רגילה ודומה לרכבים משפחתיים רגילים (כנראה בגלל שהריצפה באזור הרגליים נמוכה יותר שם).

לאיזו תנוחת ישיבה ציפית?
מציע לך מעט צניעות , לך בדוק את חוות הדעת על רכבי טסלה , לא בדיוק מחמיאות בלשון עדינה

חוות הדעת על טסלה לא מחמיאות? אתה חי במציאות אחרת משלי כנראה, או שאתה מדבר על נושא ספציפי בטסלה?
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, utsur כתב:

הייתי מגיב לתשובה המגוחכת שלך, אבל מארק טוויין בדיוק התקשר 😬

חולה על טיפוסים שמספרים בדיחות לעצמם,וגם מנסים להצחיק את עצמם בו זמנית ;)

הקוריאנים הולכים להוציא הודעה,על כניעה מוחלטת לטסלה,יוצאים מהתחום של EV,אחרי השקעה של מיליארדים,תכנון ארוך "...תכנונים חדשים מהניילונים..." שנהיה מדויקים  :mm_cool: יצא להם מוצר נחות,מול טסלה הישנה....בהמשך גם הגרמנים יצטרפו כנראה לכניעה,אף אחד לא יהיה מסוגל להתקרב ליעילות של טסלה.

בקיצור אתה עילוי,הוכחת לנו את עליונות של טסלה,שחור על גבי לבן

https://ev-database.org/#sort:path~type~order=.rank~number~desc|range-slider-range:prev~next=0~1200|range-slider-acceleration:prev~next=2~23|range-slider-topspeed:prev~next=110~450|range-slider-battery:prev~next=10~200|range-slider-eff:prev~next=100~300|range-slider-fastcharge:prev~next=0~1500|paging:currentPage=0|paging:number=9

עריכה אחרונה על ידי ocsi4u
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, robertf כתב:

לאיזו תנוחת ישיבה ציפית?

ציפיתי לתנוחת ישיבה כמו במושב האחורי, כלומר מושב נמוך ביחס לריצפה באופן מיוחד.

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 10 אלפים רכבי טסלה יימכרו בישראל כבר השנה!

אני מציע לבעלי רכב חשמלי להגיע עם אלות לעמדות טעינה ציבוריות :(

https://www.bizportal.co.il/car/news/article/792126

עריכה אחרונה על ידי evc
  • מצחיק 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, utsur כתב:

אני לא יכול לקחת ברצינות אתר הממציא נתונים, מצהיר על טווח אמיתי שאין לו קשר למציאות כי הם לא בדקו בעצמם את הרכבים, מציג נתונים שאפילו היצרן לא שמע עוד עליהם... זה אתר שאני מכיר עוד מהזמן שהייתה שם רק את טסלה בערך, זה חביב לקבל מושג כללי אבל ממש לא יותר מזה. אבל נו, זו הרמה היום של מרבית האתרים ברשת וכל המומחים שצצים בכל פינה ביו-טיוב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, ocsi4u כתב:

הקוריאנים הולכים להוציא הודעה,על כניעה מוחלטת לטסלה,יוצאים מהתחום של EV,אחרי השקעה של מיליארדים,תכנון ארוך "...תכנונים חדשים מהניילונים..." שנהיה מדויקים  :mm_cool: יצא להם מוצר נחות,מול טסלה הישנה....בהמשך גם הגרמנים יצטרפו כנראה לכניעה,אף אחד לא יהיה מסוגל להתקרב ליעילות של טסלה.

לא נסחפתה בכלל, "כניעה מוחלטת". אני יתן לך רמז: אם יש שוק פתוח אז תהיה תחרות.

הקוראנים והגרמנים וכל שוק הרכב נכנס לתחום הרכבים החשמלים ואף אחד לא יכנע לטסלה עם השוק הזה ימשיך לגדול, כרגע כל שאר היצרנים הזרימו מיליראדים לפיתוח והרכבים מתומחרים יקר מאד לעומת רכבי בנזין אבל כמו בכל שוק (כולל טסלה) ככל שהזמן עובר היצור והפיתוח נהיה יותר זול המחירים ירדו, מה שיוצר יותר דרישה ומרחיב את השוק.

אני מאד אוהב את טסלה ומאד מעריך את צורת הכניסה שלהם והתמחור האגרסיבי בשוק הישראלי אבל ללא תחרות שום דבר טוב לא יצא מזה.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, robertf כתב:

לאיזו תנוחת ישיבה ציפית?
חוות הדעת על טסלה לא מחמיאות? אתה חי במציאות אחרת משלי כנראה, או שאתה מדבר על נושא ספציפי בטסלה?

ברור , אני חי במציאות ולא באלטרנטיבית...

https://www.cnbc.com/2020/11/19/tesla-model-s-no-longer-recommended-by-consumer-reports.html

לפני 16 שעות, eitanuch כתב:

צניעות? מה קרה? אסור להתלונן על הפאדיחה הכי גדולה בעולם הרכב בעשור האחרון? 

DSG גיר נורמאלי? פה איבדת אותי. לא מאחל לאף אחד להיות בעלים של רכב שיוצר לפני 2016 עם DSG.

ריקול מעיד על שיפור? זו בדיחה? כריות אוויר צריכות לעבוד כאביזר בטיחות. תיקון בעיות תוכנה שעלולות להביא להתרסקות זה בסיסי. זה לא שיפור!

הפדיחה הגדולה... , נו בסדר .

אתה סובל גם מבעיות לא פשוטות בהבנת הנקרא.

אני מבין שאתה מחפש להתנגח , חבוב עברתי את הגיל.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, CX25GTI כתב:

https://www.cnbc.com/2020/11/19/tesla-model-s-no-longer-recommended-by-consumer-reports.html

הפדיחה הגדולה... , נו בסדר .

אתה סובל גם מבעיות לא פשוטות בהבנת הנקרא.

אני מבין שאתה מחפש להתנגח , חבוב עברתי את הגיל.

ודאי, והדרך של צמפיון לטפל בבעיה הייתה מזויעה. רק אחרי שהוגשה תביעה יצוגית, הם "הסכימו" להאריך אחריות ולטפל! יש לי את המכתב מתויק אצלי בקלסר, יכול להעלות לפה כדי ששנינו נוכל להנות מקריאתו ביחד. 

מעניין למה אתה מחפש לגונן עליהם כל כך. הביקורת על הנציגות בארץ היא בין הגרועות שיש. 

אתה יורד לפסים אישיים ומנסה להקטין את הטיעונים שלי בלי שום קונטרה. בשביל להראות שאני טועה אתה צריך להביא טיעונים נגדיים. לא לזלזל בי באופן אישי. אחרת זה רק מראה שהתגובה שלך חסרת בסיס. נשמע שלמרות הגיל - לא הצלחת לצבור ניסיון חיים. 

ובהמשך לאווירת הסמכותיות של מקורות בשרשור הזה, לא הייתי מסתמך על כתבות מcnbc. כמו כל אתר חדשות, הם יפרסמו כל דבר אם ישלמו להם מספיק. במקרה שלהם לא חסרות דוגמאות. 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, eitanuch כתב:

ודאי, והדרך של צמפיון לטפל בבעיה הייתה מזויעה. רק אחרי שהוגשה תביעה יצוגית, הם "הסכימו" להאריך אחריות ולטפל! יש לי את המכתב מתויק אצלי בקלסר, יכול להעלות לפה כדי ששנינו נוכל להנות מקריאתו ביחד. 

מעניין למה אתה מחפש לגונן עליהם כל כך. הביקורת על הנציגות בארץ היא בין הגרועות שיש. 

אתה יורד לפסים אישיים ומנסה להקטין את הטיעונים שלי בלי שום קונטרה. בשביל להראות שאני טועה אתה צריך להביא טיעונים נגדיים. לא לזלזל בי באופן אישי. אחרת זה רק מראה שהתגובה שלך חסרת בסיס. נשמע שלמרות הגיל - לא הצלחת לצבור ניסיון חיים. 

ובהמשך לאווירת הסמכותיות של מקורות בשרשור הזה, לא הייתי מסתמך על כתבות מcnbc. כמו כל אתר חדשות, הם יפרסמו כל דבר אם ישלמו להם מספיק. במקרה שלהם לא חסרות דוגמאות. 

קיבלתי את אותו מכתב מ VW, אתה יכול להיות רגוע.

גם הסקת המסקנות שלך לא משהו, חוות דעת שונה משלך מקבלת אצלך תרגום של הגנה על היבואן..., סבבה מדינה חופשית.

לא יורד לפסים אישים, מציין שיש לך בעיה בהבנת הנקרא של התגובה המקורית שלי, אתה סה"כ ממשיך באותה מגמה.

דעתך על ניסיון החיים שלי שווה כקליפת השום.

הכתבה של CNBC מסתמכת על הדוחות של CR, גם להם לא שיצלמו מספיק ??

אני עוצר פה , אין לי שום רצון להמשיך לנהל את הדיון הזה איתך.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, CX25GTI כתב:

קיבלתי את אותו מכתב מ VW, אתה יכול להיות רגוע.

גם הסקת המסקנות שלך לא משהו, חוות דעת שונה משלך מקבלת אצלך תרגום של הגנה על היבואן..., סבבה מדינה חופשית.

לא יורד לפסים אישים, מציין שיש לך בעיה בהבנת הנקרא של התגובה המקורית שלי, אתה סה"כ ממשיך באותה מגמה.

דעתך על ניסיון החיים שלי שווה כקליפת השום.

הכתבה של CNBC מסתמכת על הדוחות של CR, גם להם לא שיצלמו מספיק ??

אני עוצר פה , אין לי שום רצון להמשיך לנהל את הדיון הזה איתך.

אז תצלם ותעלה כדי שנוכל להתרשם. ואחרי כל זה, לא הסברת בשום מילה בתגובה האחרונה למה אני טועה. אז כנראה שאני צודק. 

הנה, עשיתי לך את החיים יותר קלים:

1556811264_WhatsAppImage2021-05-05at10_14_56.thumb.jpeg.952b562ac80dbe7c164530d2519804a4.jpeg

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל ברכבים חשמליים יש מנועים חשמליים והרבה פחות חלקים - הם חייבים להיות יותר אמינים! 

אבל לא טסלה. אולי בתאוריה, או על מאדים, אבל לא לפי דירוג האמינות של קונסיומר ריפורטס.

image.thumb.png.97e905751d06dc21e88a76857829f566.png

עריכה אחרונה על ידי EvGriga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, CX25GTI כתב:

לכן שאלתי אם אתה מדבר על נושא ספציפי. הבעיות ידועות ועדיין בסקרי שביעות רצון טסלה מדורגת גבוה מאוד משום מה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה קצת לא ברורה, בטסלה אולי המנוע לא כושל אלא התכנה? בהשוואה לאיזה כשל ברכבי ICE? 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...