Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, m3x7r3m3 כתב:

בכמות כזו של רכבים בקלות אפשר להעלות אותם באשדוד על מובילית ומאפשרים קבלת רכבים בסניף בקריית אריה.

לפי התמונות שראיתי של מרכז השרות בקרית אריה אין שם מקום להחנות כמות כזו של מכוניות או לקיים אירוע מסירה המוני, בטח שלא במגבלות הקורונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יכול להיות שימסרו ללקוחות בבית.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, eladts כתב:

לפי התמונות שראיתי של מרכז השרות בקרית אריה אין שם מקום להחנות כמות כזו של מכוניות או לקיים אירוע מסירה המוני, בטח שלא במגבלות הקורונה.

זה לא חייב להיות המוני, ולדעתי יש שם מספיק מקום לאחסן כמה עשרות מכוניות לקראת מסירה.

אני יכול לקפוץ שבוע הבא לעשות סיבוב שם

לפני 3 דקות, shellcase כתב:

יכול להיות שימסרו ללקוחות בבית.

גם אפשר, זו לא כמות מכוניות גדולה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה לא חייב להיות המוני, ולדעתי יש שם מספיק מקום לאחסן כמה עשרות מכוניות לקראת מסירה.

אני יכול לקפוץ שבוע הבא לעשות סיבוב שם

נראה לך שישראלים שכבר שילמו על הרכב יבואו באופן מסודר ביום ובשעה שנקבעו להם למסירה כאשר הם יודעים שהרכב כבר הגיע לקרית אריה? אם אתה מאמין שזה מה שיקרה, יש לי גשר על הירקון למכור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב דורש הכנה למסירה - זה לא שוק שכל אחד בא מתי שבא לו. כל אחד רוצה לקבל את מלוא תשומת הלב, ומסירה של משלוח של 300 כלי רכב יכולה להתפרש על פני כמה שבועותת במיוחד כשמדובר על יבואן בהרצה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים יכולים להמתין בנמל אשדוד (נניח), ויעלו על מובילית נניח 10 רכבים ביום, ואותם ימסרו, זה רחוק מהתקהלות.

על כמה רכבים אנחנו מדברים פה למסירה בכלל? 80? 100?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא לא ההתקהלות. להכין רכב למסירה כולל שטיפה, אביזרי רישוי וטעינה(?) לוקח כמה שעות.

מסירה ללקוח כולל הדרכה לפחות 30-45 דקות לכל לקוח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, zvit כתב:

כל רכב דורש הכנה למסירה - זה לא שוק שכל אחד בא מתי שבא לו. כל אחד רוצה לקבל את מלוא תשומת הלב, ומסירה של משלוח של 300 כלי רכב יכולה להתפרש על פני כמה שבועותת במיוחד כשמדובר על יבואן בהרצה.

מדובר במשלוח קטן של 70 רכבים.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001361547

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי דיי ברור שלא ימסרו 80 רכבים ביום, אם זו הייתה הכוונה של אלעד אז הבנתי אותו לא נכון.

הוא פשוט העלה את נושא מסירה המונית בזמן קורונה, אז אמרתי שעם 10-20 מסירות ביום, הקורונה היא לא בעיה (כלומר לא תהיה התקהלות)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, eladts כתב:

אני לא חושב שזה מעשי ליבואן כלשהוא בישראל לפרוק מכוניות מאותה אוניה בשני נמלים שונים. זה מסבך את הלוגיסטיקה ומאט את תהליך הפריקה. אם במדינת מסצ'וסטס, שיותר גדולה מישראל גם בשטח וגם באוכלוסיה, יש מרכז מסירה אחד של טסלה אז לא הגיוני שיהיו שניים בישראל. 

הייתי מצפה מחברי הפורום לחפש בשטח עדויות לעבודות הבניה שבודאי החלו אם הפתיחה של האתרים בתל אביב וחיפה מתוכננת לרבעון הראשון. רק קחו בחשבון שהמיקומים במפה של טסלה של אתרים עתידיים אינם מדוייקים בכוונה והמיקומים האמיתיים יכולים להיות מרוחקים מספר קילומטרים מהם. אפשר לראות באתר supercharge.info כיצד אנשים מאתרים אתרים בבניה בחו"ל.

אין לי בעיה שיהיה מיקום אחד בארץ..אבל למה לא במרכז הארץ? הלכו לאשדוד כי זה קרוב לנמל והכי זול להם למסור שם ולא לשנע את הרכבים. מעצבן וגומר לי יום עבודה שלם על להגיע ולחזור משם לצפון

לפני כשעה, eladts כתב:

הייתי מצפה מחברי הפורום לחפש בשטח עדויות לעבודות הבניה שבודאי החלו אם הפתיחה של האתרים בתל אביב וחיפה מתוכננת לרבעון הראשון. רק קחו בחשבון שהמיקומים במפה של טסלה של אתרים עתידיים אינם מדוייקים בכוונה והמיקומים האמיתיים יכולים להיות מרוחקים מספר קילומטרים מהם. אפשר לראות באתר supercharge.info כיצד אנשים מאתרים אתרים בבניה בחו"ל.

יש כבר תמונות מהעמדות שלהם מכוסות בעזריאלי ת"א כולל משהו שנראה כמו 7-8 חניות ייעודיות מוכנות לזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, m3x7r3m3 כתב:

היה לי דיי ברור שלא ימסרו 80 רכבים ביום, אם זו הייתה הכוונה של אלעד אז הבנתי אותו לא נכון.

כשאני קיבלתי את הרכב שלי, היו באותו היום מעל 200 מסירות במרכז השירות שבו קיבלתי את הרכב. זה היה לקראת סוף הרבעון וצמצום הטבת המס הפדרלית, כך שטסלה ניסתה למסור כמה שיותר מכוניות לפני התאריך הקובע. באולם התצוגה, במקום המכוניות הציבו שורה ארוכה של שולחנות לחתימה על מסמכים. את לוחיות הרישוי הרכיבו על הרכב בזמן שעובד ישב איתי ברכב להסביר על תפעולו. את המכוניות טענו בסופרצ'רגר שנמצא במרכז השרות, אבל כיוון שאני גר קרוב יחסית שאלו אותי אם אפשר לוותר על ההטענה והסכמתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Legend כתב:

@eladts בארה"ב טסלה היא רכב שנגנב בשכיחות גבוהה?

לא, גניבות של טסלה זה אירוע די נדיר. הרכב מחובר תמידית לאינטרנט ולכן זה לא רעיון חכם לגנוב אותו. כמו כן, אין כמעט מוסכים שאינם של טסלה שמטפלים בטסלה, כך שאין למי למכור חלקים מהרכב.

לפני 15 דקות, Y_u_v_a_l כתב:

יש כבר תמונות מהעמדות שלהם מכוסות בעזריאלי ת"א כולל משהו שנראה כמו 7-8 חניות ייעודיות מוכנות לזה

Pics or it didn't happen.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, eladts כתב:

כשאני קיבלתי את הרכב שלי, היו באותו היום מעל 200 מסירות במרכז השירות שבו קיבלתי את הרכב. זה היה לקראת סוף הרבעון וצמצום הטבת המס הפדרלית, כך שטסלה ניסתה למסור כמה שיותר מכוניות לפני התאריך הקובע. באולם התצוגה, במקום המכוניות הציבו שורה ארוכה של שולחנות לחתימה על מסמכים. את לוחיות הרישוי הרכיבו על הרכב בזמן שעובד ישב איתי ברכב להסביר על תפעולו. את המכוניות טענו בסופרצ'רגר שנמצא במרכז השרות, אבל כיוון שאני גר קרוב יחסית שאלו אותי אם אפשר לוותר על ההטענה והסכמתי.

כל מה שלא רלוונטי לישראל

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...