Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C5 Aircross - לא מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת סטטיסטיקות וחידושים מעניינים:

מאז הושק ה-C5 Aircross ב-2019 נמכרו סה"כ 1293 יחידות:

666 מכוניות ברמת הגימור FEEL עם מנוע דיזל 1499 סמ"ק (אחת מהן כבר לא איתנו)

235 מכוניות ברמת הגימור SHINE PK עם מנוע דיזל 1499 סמ"ק.

126 מכוניות ברמת הגימור FEEL עם מנוע בנזין 1598 סמ"ק.

265 מכוניות ברמת הגימור SHINE PK עם מנוע בנזין 1598 סמ"ק (אחת מהן כבר לא איתנו)

121 מהמכוניות שנמכרו (כמעט 10%) משמשות כמוניות (לא מפתיע בהתחשב בתא הנוסעים המפנק)

אם נסכם את כל המספרים נגיע ל-1292 מכוניות. מיהי אם כן המכונית ה-1293?

אז לפני שבועיים עלתה על הכביש סנונית ראשונה עם מנוע דיזל 1997 סמ"ק  (מנוע זהה ל-3008GT ול-DS7) קשה לדעת עם יגיעו עוד, כי המכונית תומחרה במחיר גבוה של 239990 רק 10000 ש"ח פחות מה-DS7 עם מנוע זהה, ו-9000 ש"ח יותר מה-3008GT.

• אהבתי 1
  • מעניין 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, itaysamurai כתב:

איזה מושבים בדיוק יש לך?

Grace Size4Me.

אשתי מסרבת להעביר אותם לבוסטרים קטנים יותר (הגדולים בני 5, הקטן בן 4).

* הצלחתי לדחוס אותם בשנה האחרונה לסקודה קארוק. כעת תוהה אם גם פיג׳ו 3008 זאת אופציה.

IMG_7132.jpg

עריכה אחרונה על ידי odedia
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על גג שמש אני יכול לוותר, על בטיחות - פחות.
@itaysamurai

איזה ויתור אתה עושה על בטיחות? בדגם feel יש ראדר בדיוק כמו ב-shine pk, כך שיכולות הבלימה האוטונומית זהות והאמת שלא ברור לי בכלל מה חסר מבחינה חומרתית ברכב בכדי שתהיה בקרת שיוט אדפטיבית.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רע בשביל חצי שנה אבל פחות טוב מה 3008 עם 3736 מסירות

מעניין אם הC5 יעשה למותג את מה שה3008 עושה לפיג'ו

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, איך זה יכול להיות שברכב במחיר 180 אש"ח אין אפילו מושב נהג מתכוונן חשמלית עם 3 זכרונות, כולל למראות הצד?!

יש לי סופרב סטיישן מודל 2011 שבה זה היה סטנדרט...

אנו שלושה נהגים על הרכב, כל אחד במידות שונות מאוד מהאחרים, ובלחיצת כפתור הכל מתכוונן, אחרת זה 5 דקות כיוונונים על כל נסיעה של 10 דקות בעיר!

אפילו ב-3008 יש איזשהו כסא חשמלי, לא זוכר בדיוק מהו, כך שבאולם התצוגה ה-C5 AIRCROSS לוקה בחסר.

נ.ב.

ולמה לכל הרוחות צמיגי חתך נמוך נוראיים, למה?

עריכה אחרונה על ידי joelsnet
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד הכל מושלם, מנחש שזה לא הרכב הראשון שעולה 180K ומגיע בלי מושב חשמלי עם זכרונות.
לגבי זמן הכיוון, מרבה נכסים מרבה דאגות, יש לך כנראה מלא אופציות כיוון במושב, ברכב שלי זה לוקח בדיוק שניה, להזיז כיסא קדימה או אחורה וזהו אתה מכוון.
גם ברכבים אחרים שנהגתי בהם זה לא היה סיפור.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, farkash7 כתב:

לא תמיד הכל מושלם, מנחש שזה לא הרכב הראשון שעולה 180K ומגיע בלי מושב חשמלי עם זכרונות.
לגבי זמן הכיוון, מרבה נכסים מרבה דאגות, יש לך כנראה מלא אופציות כיוון במושב, ברכב שלי זה לוקח בדיוק שניה, להזיז כיסא קדימה או אחורה וזהו אתה מכוון.
גם ברכבים אחרים שנהגתי בהם זה לא היה סיפור.

זה לא אני, זה ה-C5...

לקרב/להרחיק, להעלות/להוריד, להרכין/לזקוף משענת, להדק/לשחרר תמיכת גב תחתון, ואשריך שאתה לא נזקק לנהוג אחרי בני/אישתי או אחריי!

ואני כבר לא מדבר על כיוונון מראות-הצד.

בכל מקרה, תודה על (עקיצתך ועל) נסיונך לעזור...

ותודה גם ל-motizkn על התשובה העניינית והתורמת.

עריכה אחרונה על ידי joelsnet
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניסיתי לעקוץ. אולי קצת להצחיק, אבל אני לא ממש מצחיק...
בכל מקרה, השורה הראשונה הייתה התגובה העניינית. זה חסרון גדול בשבילך. בשביל מישהו אחר זה לא בטוח חסרון כזה גדול. גם אתה וגם הוא צודקים כמובן, כל אחד מחפש משהו אחר ברכב ואף פעם לא יהיה מפרט מושלם.
טוב היה אם היו מוסיפים כי אז גם אתה אולי היית שוקל את הרכב, אבל היו להם את האילוצים שלהם שאני לא יודע מהם.

• אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בDS3 אין מושב נהג חשמלי.. גם היא עולה 180K.

לשבת בכזה רכב ואז להרגיש את הידית הפשוטה להזזת הכיסא - פייר לא עושה חשק (למרות שהרכב מאוד מרשים בפנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

קניתי את ה-C5 Aircross SHINE PK. 

כמה התרשמויות לאחר כ-4 ימים:

1. נוחה. 

2. צריכת דלק טובה מאוד לדיזל. באר שבע עד אשקלון (כולל בתוך העיר) צרכה 1:18. 

3. לא חש בהבדל מיוחד בין נסיעה רגילה לנסיעה במצב ECO, אבל זה נתן לי עוד 2 ק״מ לכל ליטר. נראה לי שיישאר קבוע. 

4. צריך לשחק הרבה עם מערכת הסאונד לאלה שאכפת להם מזה. התקנתי גם סאב אז לקח יותר זמן, אבל בגדול המערכת לא רעה. 

5. המתלים אכן עובדים, אבל זה לא קסם כמו שמתארים את זה. עדיין תרגישו פה ושם. 

6. המזגן חלש מדי לאקלים הישראלי. אולי זה מתאים להרי האלפים אבל לא לחום של ישראל. מתסכל. אתחיל להשתמש בכיסוי לשמשה הקדמית כשאני חונה. בשעות אחר הצהריים או הבוקר זו לא בעיה אבל אם יוצאים לנסיעה בצהריי יום קיץ טיפוסי, חם. 

7. מושבי העור מיותרים לגמרי בישראל. אם יכולתי לקחת את אותו הרכב אבל עם מושבי הבד הייתי עושה את זה. סתם מתחמם בשמש וגורם להזעה בגב. אשמח להמלצות לכיסוי מושב שיאפשר לי להנות מהנוחות של המושב המקורי אבל בלי החום של מושבי העור. 

8. החניה האוטומטית לא עובדת הכי טוב. אולי אני עדיין צריך להבין את הדרכים לגרום לה לעבוד נכון. מצד שני, תצוגת על 360 זה להיט שחבל על הזמן. 

74D00192-9E7A-460C-95D9-0C1F50765216.jpeg

עריכה אחרונה על ידי odedia
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...