Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש כאן חובבי תה?

Benor
 שיתוף
עוקבים 7

פוסטים מומלצים

חסיד גדול של תה, במיוחד עם ארוחת בוקר שאצלי זה חובה. ( מעבר לקפה בכל הצורות)

נענע עם מים חמים זה לא לטעמי אף פעם, אני תמיד מחפש את הטעם של התה.

חליטת פירות אינם לטעמי מלבד חליטת עשבי תיבול (רוזמרין, מרווה,שומר, חרוב וכד') שהתחלתי לשתות לאחרונה של שלוותי עין גדי

לאחר שאת כל המארזים העשירים שהייתי מקבל, הייתי נותן מתנה לחברים. עם מחפשים תיונים מעבר לעשבי תיבול מעבר ללימונית ולואיזה

שבעבר היה להם ניחוח וטעם סביר, לאחרונה יש להם טעם של מים עכורים. (ממש ירידה בטעמים ובאיכות)

מי שיכול להשיג את התה "אינגליש ברקפסט" זה אחד התיונים הטובים שטעמתי בשנים האחרונות, שלצערי נגמר (קיבלתי מתנה) שלא בא במארז של חליטה. 

• מעניין 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 26.11.2020 בשעה 18:18, danniel כתב:

מטעמים בריאותיים אני מנוע מלשתות מקפה לתקופה הקרובה, אז החלופה היא תה ירוק.

מה חדש בתחום? 

האם חליטות למניהן גם בריאות כמו תה ירוק או שזה סתם לבזבז כסף?

חליטות זה סתם, זה רק עשבי טעם בלי תה.
תשתה תה ירוק רגיל או בטעמים.

בתה ירוק יש מעט קאפאין ברמה שלא מרגישים, בטח לעומת קפה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 27.11.2020 בשעה 07:50, yogev20 כתב:

מי שיכול להשיג את התה "אינגליש ברקפסט" זה אחד התיונים הטובים שטעמתי בשנים האחרונות, שלצערי נגמר (קיבלתי מתנה) שלא בא במארז של חליטה. 

בבקשה: https://il.iherb.com/search?sug=english breakfast tea&kw=english breakfast tea&rank=0

על איזה מהם תמליץ?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני פחות בקטע של חליטת תה מעדיף בדרך כלל תה ירוק על טעמם כמו שתיארתי.

חליטת תה זה עולם עשיר של מגוון צורת הכנה, קומקומים מיוחדים, כוסות וטעמים וניחוחות שאישית לא אוהב

במיוחד פירות לעשבים לא מוכרים. (למרות שאני חובב תה)  צריך גם לדעת איזה טמפרטורה מתאימה לכל סוד חליטה,

תה שחור למשל טוב בטמפרטורה של 85-95 מעלות לעומת תה ירוק שמספיק  85 -75  מעלות לכמה דקות. 

בקיצור זה עולם שלם ועשיר, ממליץ לך להיכנס לפורומים ייעודיים להכנת תה בחליטה כדי כמה עושר יש בתחום.

שם תקבל תשובה יותר מבוססת כי אני אומנם טעמתי הרבה סוגים במקומות שונים בעולם, לא ממש התעמקתי בנושא

כי כאמור זה לא רלוונטי עבורי. (שמשהו מעניין אותי, אני חוקר אותו לעומק כמו תחביבים אחרים)  

תן לי כל יום תה ירוק או  "אינגליש ברקפסט" ואני מאושר. (גם מרגיע)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בקישור יש גם תיונים,

יש שמה כמה אינגליש ברקפסט לא ידעתי לאיזה מהם התכוונת

לזה התכוונת (אינגליש ברקפסט)?

2.thumb.PNG.f4704f28a125fd21fdfcd25a91092edf.PNG

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמתי לב, אני אוהב ומכיר את התה של ויסוצקי עבורי הוא מעולה. שים לב שממש יקר, מעל ל 100 ש"ח זה יקר.

(שוב, הייתי מקבל ממקום העבודה כמה שאני רוצה)

0833995001568632141.thumb.jpg.4c340b058eab888f5ff8e117ac2de378.jpg

את כל המותגים האלה שצירפת אני לא מכיר/זוכר, אך סביר להניח שנתקלתי בהם בכל מיני מקומות. (עבדתי במקומות שמגישים תה וחליטות ברמה גבוה)

אבל קשה לי להאמין שתיפול בבחירת אחד מהם.

• רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב  את השילוב הבא:

נענע, לואיזה, לימונית, גרניום, רוזמרין, מקל קינמון. 

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
 שיתוף
  • תוכן חדש...