Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בבאטמוביל

Morningstar
 שיתוף
עוקבים 18

פוסטים מומלצים

קצת עדכונים בנושא הקוילאוברים...

ניצלתי טיול לילי לנס השבוע לסיבוב קצר ב ND1 של חבר שלה קוילאוברים של אוהלינס ואנטי רולים של פרוגרס.

היה חשוב לי לעשות את אותו פאס בפער של ממש 10-20 שניות בין הרכבים בשביל לזכור מה הרגשתי.

לפני שאני מגיע לנושא השיפורים, חייב לציין (בצורה לא אובייקטיבית, מן הסתם) שהנסיעה הזו הזכירה לי איזה מזל שלא התפשרתי על ה ND1.

ההגה הרגיש הרבה פחות טוב. משמעותית קל יותר וגם פחות התחברתי לתחושה של החומר עצמו.

בנוסף החוסר בהגה טלסקופי גרם לי לא להצליח למצוא תנוחת נהיגה נורמלית.

ולסיכום המנוע - אני לא יודע אם הרכב באמת איטי יותר במהירות נמוכה, אבל המנוע הרגיש עצל בצורה משמעותית מה ND2... כאילו הוא לא רוצה לעלות בסלד.

בנושא הקוילאוברים והאנטירולים - כן אין ספק שהרכב הגיש שטוח לחלוטין על הכביש, לא היה באדי רול בכלל ולמען האמת - הנוחות לא נפגעה בכלל [אולי אפילו היה נוח יותר מאצלי].

אבל עם זאת - זה פשוט לא הרגיש לי ביג דיל... החוסר בבאדי רול גרם לנסיעה להרגיש הרבה פחות דרמטית והיתה תחושה שצריך לנסוע הרבה יותר מהר בשביל להתרגש.

אני לא אוהב לנסוע מהר מדי, במיוחד כש 99% מהפאן שלי עם האוטו זה בכביש ציבורי.

אם היה מדובר ב 3000-4000₪ יכול להיות שהייתי משדרג... אבל במחיר הנוכחי של הקוילאוברים - big no for me.

כשניסיתי להסביר את זה לחברים שהתפלצו מהתגובה שלי נתתי דוגמה:

אני בנאדם רזה עם קיבה קטנה, כשיושבים במסעדה או אירוע - אני לא יכול לאכול בכמות שעיניים רוצות כי אין לי מספיק מקום.

אבל אני מגיע לסיפוק מהרבה פחות אוכל - מה שעובד סבבה.

עניין הקוליאוברים הרגיש לי די דומה.

אני מניח שאולי בעתיד כשהאוטו יפסיק לרגש אותי - יהיה טעם לשפר, אבל מרגיש לי שהיום עוד רחוק.

• רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

** אתמול הייתי במסלול בפעם השנייה עם המיאטה והיום עשיתי את הטיפול הראשון, מרגיש לי כמו זמן נחמד לעדכונים.   כמו שאמרתי לפני, המיאטה היא פאן לא הגיוני, בין אם זה בכיכרות בעיר או גיחות קצרות ל

קורונה, עובד מהבית, אינסוף זמן פנוי.   _____________________________________________________________________________________   לאחרונה התחלתי לקבל את ההרגשה שאני והמיאטה זה יותר כמ

לפני בערך חודש וחצי התחדשתי במיאטה ND2 שחורה, גג שחור, או כמו שלי היא נראת - באטמוביל. כל פעם שהתחלתי לכתוב משהו מסכם וארוך מדי איבדתי את החשק באמצע. אני מניח שבחלוף שנה או זמן מכובד כלשהו אכתוב

תמונות שפורסמו בשרשור

את האמת לפי התיאור שלך זה נשמע שגם ב 3-4 אלף אין לך שום טעם לשדרג לזה, זה אולי נחמד לחיות מסלול אבל זה לא תואם את הצרכים שלך ואף פוגע לך בכיף של הרכב כמו שאתה משתמש בו עכשיו אז אין בכלל טעם לחשוב על זה אלא אם הצרכים שלך ישתנו בעתיד.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 11 שעות, Doron_Z כתב:

את האמת לפי התיאור שלך זה נשמע שגם ב 3-4 אלף אין לך שום טעם לשדרג לזה, זה אולי נחמד לחיות מסלול אבל זה לא תואם את הצרכים שלך ואף פוגע לך בכיף של הרכב כמו שאתה משתמש בו עכשיו אז אין בכלל טעם לחשוב על זה אלא אם הצרכים שלך ישתנו בעתיד.

היתרון של אוהלינס זה שוק יד שנייה מדהים.

לא יצא לי לראות מישהו מוכר ולא מקבל בערך 75% מהעלות הראשונית בחזרה.

זה כנראה לא יהיה ככה עם כל מותג אחר...

לכן במידה וזה היה עולה סדר גודל של 6K, ואני יודע שזה שיפור שהוא אובייקטיבית אבסולוטי

ואני יודע ש "זה לא באמת עלה לי 6K אלא יותר כמו 2-3K" - הייתי מחליק את זה

• מעניין 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • 5 שבועות מאוחר יותר ...

כמעט שנה עם הרכב, והגיע הזמן לחדש ביטוח

מסתבר שכשיש אלטרנטיבות חברות הביטוח לא ממהרות לתת ללקוחות לעזוב, רכב ספורטיבי או לא

לאחר מיקוח מחיר הביטוח ירד בכ 2000₪ [הנחה של בערך 1300₪ ו "וויתור" על איתור פעיל שעלה 720₪ בשנה]

הביטוח החדש עולה כ 6000₪ מקיף וחובה לשני נהגים נקובים

בלי החרגות, צד ג' עד 4 מיליון שקלים

• מעניין 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
מעולה אבל איזה אלטרנטיבות יש? כשעשיתי ביטוח לרכב רוב החברות בכלל לא עשו לרכבי ספורט או שהציעו מחיר מופרך, רק AIG ואיילון נתנו הצעות נורמליות, למזלי זה הספיק ויצאתי באחלה מחיר.
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 3 דקות, Doron_Z כתב:
מעולה אבל איזה אלטרנטיבות יש? כשעשיתי ביטוח לרכב רוב החברות בכלל לא עשו לרכבי ספורט או שהציעו מחיר מופרך, רק AIG ואיילון נתנו הצעות נורמליות, למזלי זה הספיק ויצאתי באחלה מחיר.

במקרה שלי - WeSure, הראל, פניקס... לא חסר

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הראל והפניקס לדעתי לא הסכימו בכלל (עברתי הרבה אז לא זוכר)

בדקתי גם בווישור, הביאו לי הצעה סבבה אבל עם החרגות והשתתפות עצמית בגובה הרכב בערך אז כן...

אולי דברים השתפרו מאז.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• Create New...