Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בבאטמוביל

Morningstar

פוסטים מומלצים

שמע, בהחלט רכב מהנה + יפה + ספורטיבי ועוד הרבה ++++.

אבל, הגג מהבד, גם עם הכיסוי, זה לא משהו מומלץ פה בישראל. אני מקווה שיש לך חניה פרטית + שאתה לא נוהג להחנות בכל מיני סמטאות חשוכות בלילה. כי הגג הזה לא ישרוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 214
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הכיסוי הוא Weathershield HP - מרוצה ממנו מאוד. שווה כל שקל.

בגדול - מדובר בכיסוי סופר איכותי שהפגיעה שלו בצבע כמעט לא קיימת.

בכל מקרה הרכב מצופה לחלוטין במדבקה מתאחה (healing) של Xpel כך שזה לא מדאיג אותי יותר מדי.

יש חניה פרטית מקורה גם בבית וגם בעבודה - אחרת לא היה נרכש הרכב.

לסמטאות חשוכות יש את הרכב של האשה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מופתע שאין הרבה תשומת לב, עמדתי לפני כמה חודשים ליד מיאטה אדומה ברמזור ורכב שעמד לצידי צפר לי צפירה קטנה שאסתכל עליו והנהג עשה לי thumbs up בקטע של תראה איזה רכב.

אולי זה באמת עניין גיאוגרפי או שהצבע האדום מושך יותר תשומת לב.

הרכב יפהיפה והוא סוג של חלום מבחינתי, אולי יום אחד כשיהיה זול מספיק ביד 2 וכשאצטרך רכב שני בבית.

אחלה של כתיבה וסיכום תתחדש!

הסטנדרטים השתנו. בעידן שבו רואים i8 מצופה בזהב, רולס-רוסיים, בנטלי וההורקן מצופה בסגול מאט, מיאטה nd קורצת בעיקר לחובבי רכב.

כייף לראות חיבור כזה בין נהג למכונה, לא רבים חוו את זה, לדעתי זה אחד הפרמטרים הכי חשובים בבחרית רכב, במיוחד רכב נישה מיוחד שזה. תתחדש והתנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! ברוך הבא לעולם הרודסטרים (שאין ממנו חזרה!).

מסכים אתך לגבי תשומת הלב. לפחות אצלי באנסי הכסופה, אין יותר מידי תשומת לב, דבר שמאוד חששתי ממנו.

אגב, מהיכן רכשת את הכיסוי? אפשר לינק? תודה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

תתחדש!

שמחתי להיות חלק (קטן) מתהליך הרכישה ולהיות הראשון שרואה אותה בערך :)

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! ברוך הבא לעולם הרודסטרים (שאין ממנו חזרה!).

מסכים אתך לגבי תשומת הלב. לפחות אצלי באנסי הכסופה, אין יותר מידי תשומת לב, דבר שמאוד חששתי ממנו.

אגב, מהיכן רכשת את הכיסוי? אפשר לינק? תודה.

רכשתי דרך צד שלישי שמוכר באמאזון, יש לו את כל הכיסויים של Covercraft גם דברים שלא מופיעים באמאזון

שם החנות היא GoFastParts תמצא מוצר כלשהו שלו, ושלח לו הודעה עם הרכב שאתה צריך לו כיסוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

שמחתי להיות חלק (קטן) מתהליך הרכישה ולהיות הראשון שרואה אותה בערך :)

עדי

רוצה לנצל את הדיון בשביל באמת להודות לעדי שהיה זמין בצורה בלתי רגילה, גם לפני הרכישה וגם אחרי.

זמינות שממשיכה גם עכשיו בחיפושים אחר מאזדה2 לבת הזוג :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

עברה לה חצי שנה ואני עדיין מתרגש מכל נסיעה כמו ביום הראשון

לצערי בתקופה הזו לא יוצא לנהוג כמעט, אבל עדיין מנצלים כל נסיעה לילית לסופר

ביתר הזמן המיאטה נמצאת מתחת לבניין, מכוסה עם מצבר מנותק :(

• אהבתי 3
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

** אתמול הייתי במסלול בפעם השנייה עם המיאטה והיום עשיתי את הטיפול הראשון, מרגיש לי כמו זמן נחמד לעדכונים.

כמו שאמרתי לפני, המיאטה היא פאן לא הגיוני, בין אם זה בכיכרות בעיר או גיחות קצרות לנס הרים או בית אורן.

בפעמים האחרונות עשיתי את נס ובית אורן עם גג פתוח כאשר בחוץ סביבות ה 15 מעלות...

העצים ורעש הרוח סביבי מוסיפים המון להנאה.

מודה שלא לקחתי את הגג כפקטור כשקניתי את הרכב - אבל עכשיו יהיה קשה לחזור אחורה.

מעבר לזה, הרכב נוח מאוד ביום יום. מאוד. המאזדה2 של חברה שלי פחות נוחה [לדעת שנינו] וזה קצת מוזר.

אממה, הנוחות של המיאטה ביום יום באה לידי ביטוי בזוויות גלגול לא הגיוניות בעליל במסלול:

ySUUHqx.png

נהנתי מאוד, למדתי המון ושיפרתי את הזמנים בצורה לא הגיונית מההקפה הראשונה לשיא של אותו יום.

מה שכן, אל תבואו לפצאל אחה"צ. חם שם. מאוד.

כולם צועקים עלי להחליף מתלים אבל אני לא בטוח ששווה לי להקריב את הנוחות של היום יום בשביל הפעם בכמה חודשים שאני מגיע למסלול.

אני עוד צריך לישון על זה כמה זמן.

בנוסף נעשה טיפול ראשון בעלות מגוחכת לכזה רכב: 550₪.

כמובן שהטיפול נעשה אצל @מרכז שירות שי-לי, אין לי מושג מה מחירי הטיפולים בשאר המוסכים המורשים.

חוץ מזה אין ממש מה לחדש.

מדי פעם אני לא מבין למה זה שלפני או מצדדי לא נוסע ואז אני רואה משהו בסגנון הזה:

Y8lEqjK.png

אין תקלות, הגג עדיין במצב חדש כי אני מקפיד לכסות את הרכב כל עוד הוא נקי.

זה הוכיח את עצמו לא פעם: לפני כמה שבועות הגעתי וגיליתי את כל הכיסוי מלא בדם (בעיקר בחלק של הגג)... כנראה חתול רחוב פצוע בא לנוח.

אין שום בעיה, הכיסוי נכנס למכונת כביסה הביתית, מייבש, ותוך פחות משעה היה מבריק בחזרה על הרכב.

נשמע לי כמו סרט רע לנקות דם מגג בד.

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
  • אהבתי 5
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזקה התמונה של הבחור הבוהה :)

עלות הטיפול הראשון שלך הייא כמעט חצי מהטיפול הראשון שהיה לי לקליאו 0.9 היוקרתית שלי, לא יודע מה יותר מדהים עד כמה רנו יקרנים או עד כמה מאזדה זולים.

רכב חלום. תמשיך להנות ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...