Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דייהסטו סיריון 2011 רעידות ורעשים במנוע

The-Magician
שימו לב! השרשור הזה בן 643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רעידות ורעשים כאשר אני משלב להילוך D ולוחץ על הברקס

בהילוך N אין שום דבר

החלפתי תושבת מנוע ימין מקורית ועדיין יש את הבעיה הזאת.

מישהו יכול לעזור לי עם מקט של תושבת גיר? אני רוצה להזמין תושבת גיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסל"ד כשהרכב בהילוך? אם בניוטרל הוא 700 אבל בהילוך יורד ל 500, לא יעזור להחליף תושבות.

זו בעיה בהרבה סיריונים, אני עוד לא שמעתי על מישהו שהצליח לתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שקורה לי לפי מה שתיארת

הסלד בהילוך ירד לי ואז מתחילים רעידות ותיקתוקים במנוע

המוסכניק שלי טוען שיש לי בעיה במוח בגלל שזה משגע אותי ומציק לי אבל זה מחרפן אותי לנהוג ככה כשאני בפקק

אני אובד עצות, באמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסל"ד כשהרכב בהילוך? אם בניוטרל הוא 700 אבל בהילוך יורד ל 500, לא יעזור להחליף תושבות.

זו בעיה בהרבה סיריונים, אני עוד לא שמעתי על מישהו שהצליח לתקן את זה.

בוקי, יש לך רעיון איך אפשר לתקוף את הבעיה הזאת ולמצוא פתרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

תשים מזגן ולא יהיה רעידות או מספיק אפילו מפוח על מהירות 1, אגב פתרון זמני זה ניקויי מצערת, עוזר לטווח של חצי שנה אחר כך עוד פעם יש לעשות אותו דבר, ניתן גם להרים טורים של סרק על ידי בורג כיוון במצערת (יותר מסובך קצת מסוכן כי רכב מונע ונמצא על הילוך בעת כיוון מדויק, ממליץ לעשות עם 2 אנשים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...