Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגיגה באמאזון! משלוח חינם ברכישה מעל 49$. שתפו במה שרכשתם (שאין אמזון אפשר בארץ)

שימו לב! השרשור הזה בן 791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוב מוצרי מפרקי המתכות לגאנטים לא מתאימים לשימוש על הרכב, בגלל הרכב חומר שלעיתים מכיל חומצות וכו'.

איירון איקס מיועד לשימוש על הרכב והגאנטים, בגלל מחירו לדעתי זה בזבוז לרסס אותו על הגאנטים, אבל הוא יעשה עבודה מצוינת על שניהם, המחיר יקר וכמובן שיש אלטרנטיבות זולות יותר.

לדעת רבים אין מוצר שמתקרב אליו בעוצמת הפעולה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוות דעת ראשונית ל Duragloss 952 Aquawax:

המוצר נקנה כתחליף לסונקס BSD, כאשר ה BSD בסה"כ עושה את העבודה אבל הברק לא מרשים והמחיר יקר. לאחר חיפושים הגעתי למוצר הנ"ל, כאשר בהגדרתו הוא ווקס סינתטי המיועד ליישום על רכב רטוב בלבד. בגזרת המחיר אנו מקבלים גלון (3.7 ליטר) תמורת 105 ש"ח, המשלוח חינם. בכדי להשוות ל BSD נסתכל על מחירים ל 100 מ"ל חומר,המחיר לAquawax הינו 2.8 ש"ח ל 100 מ"ל כאשר מחירו של BSD הינו 6.8 ש"ח ל 100 מ"ל, הבדל משמעותי!

בוצעה שטיפה יסודית לרכב, כאשר לפני השימוש הראשון החלטתי דווקא לנסות יישום על יבש ולכן ייבשתי כמעט לגמרי את מכסה המנוע, 2 התזות וניגוב חשפו המון שאריות של החומר על הצבע, שירדו רק לאחר מספר מעברים. כאשר ניסיתי לעבוד על משטח רטוב, קסם! היישום קל מאוד ולא נשארו אף שאריות חומר. התקבל ברק גבוה ותחושה מאוד חלקה ונעימה של הצבע. שימו לב שהחומר מרוכז מאוד וריסוס ייתר יגרום לעבודה מיותרת ובזבוז חומר, הריח גם טוב מאוד. לסיכום אני בהחלט ממליץ, המוצר מספק תמורה נהדרת לכסף, בטח בהשוואה ל BSD.

[ATTACH=CONFIG]525861[/ATTACH]

המוצר הבא להיבחן הוא WET WAX, שמכיל SIO2 ולא מיועד לשימוש בכל שיטפה אלא אחת לכמה ע"מ לתחזק ציפוי קיים, עדכונים בהמשך.

[ATTACH=CONFIG]525862[/ATTACH]

אפשר לרכוש ממך קצת מהמוצר הראשון להתנסות לפני שמזמינים גאלון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב בכלל שסונקס ברליאנט שיין דיטיילר יקר, מכיוון שאתה יכול גם למהול אותו בלי שום בעיה, 1:3 או 1:4. ראיתי יוטיובר מקצועי שעושה ככה, אחלה שיטה. זה חומך סמיך ומרוכז ומגן ומבריק את הרכב באותה מידה גם כשהוא מדולל, ואפילו יותר קל ליישמו בצורה הזו מכיוון שהוא פחות נדבק ונתפס על פח הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לוותר על עוד בקבוק, אני גם מעוניין. אני מהמרכז.
אני מוכן להשתתף
מוכן לקחת בקבוק אחד :) - במחיר של $7 זו בדיחה
בגלל חוסר הבנה, בסוף לא אצליח לאסוף מkrd את הבקבוקים של seal & shine, אז אם מישהו מכם מעוניין, הרווחתם!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל חוסר הבנה, בסוף לא אצליח לאסוף מkrd את הבקבוקים של seal & shine, אז אם מישהו מכם מעוניין, הרווחתם!

אשמח לקנות בקבוק אחד

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חצי ליטר שהוזמן מdetailedclean הבריטי.

שלח פרטית.

אני חושב תיבה שלך מלאה

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח לשלוח לך..כמה אתה דורש עבור איירון x, שלח לי בפרטי

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב,

הזמנתי כמה מוצרים עם המשלוח בחינם של אמאזון.

לפני הזמנה ווידאתי שכל המוצרים הם במלאי.

עבר שבוע ועדיין זה לא נשלח.

גם אצלכם לקח כמה ימים\ שבוע+ עד ששלחו?

ברגע שזה מגיע לישראל, מי משנע ומוסר את החבילה? דואר שליחים? סניף דואר הקרוב לבית? אחר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מתי בוצעה ההזמנה, חגגו שם את הקריסמס אז היה צפי לעיכוב, הזמנתי הרבה מוצרים לאחרונה והרוב הגיע תוך שבועיים שלושה, מציע לחכות עוד קצת בסבלנות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...