Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגיגה באמאזון! משלוח חינם ברכישה מעל 49$. שתפו במה שרכשתם (שאין אמזון אפשר בארץ)

שימו לב! השרשור הזה בן 814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע, אבל מציינים פה Ceramic ויכולות דחייה רציניות, אז איך משיגים את כל זה בלי הכנה טובה?

יש לי גם סבון עם WAX עליו של CG (שונא את זה, מעדיף בלי כלום) אז איך אני אדע שהם יעבדו טוב ביחד? דילמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצעתי הזמנה :) כרגע 2 בקבוקים ימכרו ל belior , במידה ולא יסתדר מבחינה לוגיסטית אעדכן פה.

בגלל הדיבור שהיה פה גם על HYDROSLICK הסתקרנתי מאוד והזמנתי את המוצר, בקרוב אנסה על אחד הרכבים במשפחה ואעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש מישהו להתחלק איתו בגלון ONR, מתכוון לקנות 2 עם משלוח חינם, יוצא 150 ש"ח לגלון.

באזור גבעתיים - תל אביב,

אם מישהו מעונין שלחו לי הודעה פרטית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20191223_131104.jpg

שירות לא פחות ממעולה של דואר ישראל, החבילה הגיע תוך 11 ימים מרגע ההזמנה.

כרגע ברשותי כל החומרים לטיפול מקיף לרכב. פרוייקט מצולם בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על זה?

אני רוצה לרכוש את זה כשאעשה פלסטלינה לרכב,

כוס חד פעמי רגילה, כמה ממנה אני שם ONR? בכדי למהול במים מזוקקים לתרסיס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה משתמש ב hydroslick?

מה ההבדל בינו לאוטם צבע?

המוצר הנ"ל מבוסס על חומר בשם SIO2, כמו שיש בציפויים קראמים איכותיים יותר ויקרים יותר. ביחס לאוטם צבע העמידות גבוה יותר ומאפייני דחיית המים והברק גם הם לרוב יהיו טובים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת Wolfgang WG5500 אתה חושב שהחומר הזה יותר טוב?, השימוש העיקרי זה יישום של האוטם אחת לתקופה ולאחר פוליש עדין.

https://www.amazon.com/gp/product/B01AGELUJE/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o05_s00?ie=UTF8&psc=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטם הזה טוב לשנה - מבוסס חומר שיש בציפויים קרמים כמו של nanolex שהוא עם SiO2

המוצר חדש בשוק ויש מקומות שמדברים עליו

החברה טובה והמוצרים שלה ברמה אז כניראה שיהיה

קח את המקום שלי בהזמנה (שתצא) ע"י Krd :)

נמכר עכשיו גם בבודדים עם משלוח חינם לארץ מעל 49$

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...